Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

poruka: 38
|
čitano: 7.784
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Kakvo vi imate misljenje u vezi ovoga ? Cist primjera divljavstva i zelje za smrcu ili cisti primjer kako se vozi,salta i obilazi pod punim gasom ? 

 

13 godina
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
doky01akablava kaže...

Kakvo vi imate misljenje u vezi ovoga ? Cist primjera divljavstva i zelje za smrcu ili cisti primjer kako se vozi,salta i obilazi pod punim gasom ? 

 

Ja bi reko i jedno i drugo {#}

DM
14 godina
neaktivan
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

I onda mu izleti dijete na pjesackom i ubije ga na mjestu...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
Divljaci, ludaci ili kako vec
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
14 godina
moderator
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

budale!

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Divljaci.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
12 godina
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Vidio sam ga sad na 8. minuti i nešto sitno. Ulazi u tunel i 250 potegne po cijeloj dužini tunela - kapa do poda čovjeku.

Zvijer {#}

 

A vi što mislite da je divljak - pa što ne vidite da lika očito dugo vozi motor i samo motor sudeći po cijeni dotičnog modela.

I ovo je bilo samo za video, rekao bih.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
11 godina
neaktivan
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
pr0n_addict kaže...

Vidio sam ga sad na 8. minuti i nešto sitno. Ulazi u tunel i 250 potegne po cijeloj dužini tunela - kapa do poda čovjeku.

Zvijer {#}

 

A vi što mislite da je divljak - pa što ne vidite da lika očito dugo vozi motor i samo motor sudeći po cijeni dotičnog modela.

I ovo je bilo samo za video, rekao bih.

kao prvo... koja je fora s tunelom? ne podje*avam, stvarno pitam...

 

kao drugo, sve je to divno i krasno, poznajem ljude kojima vjerujem kada kazu da je to takav osjecaj, kao droga, i da si ne mogu pomoci, ali kad ubiju nekog nevinog... onda je kasno

onaj koji jesam
13 godina
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Ja ne mogu shvaiti ljude koji uživaju u ovakvom ''sportu'' jer po mom mišljenju sami sebi žele dokazati koliko su nepostojane inteligencije.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
Caesar et Brutus kaže...

Ja ne mogu shvaiti ljude koji uživaju u ovakvom ''sportu'' jer po mom mišljenju sami sebi žele dokazati koliko su nepostojane inteligencije.

Voziš biciklo, 60km/h, prokliže ti zadnja guma.

 

Treseš se, bojiš se, hyped si.

 

Zamisli samo kakav je osjećaj voziti 250km/h i nageti se onako.

15 godina
online
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
Onjegin kaže...
Caesar et Brutus kaže...

Ja ne mogu shvaiti ljude koji uživaju u ovakvom ''sportu'' jer po mom mišljenju sami sebi žele dokazati koliko su nepostojane inteligencije.

Voziš biciklo, 60km/h, prokliže ti zadnja guma.

 

Treseš se, bojiš se, hyped si.

 

Zamisli samo kakav je osjećaj voziti 250km/h i nageti se onako.

probao bih, ali mi je zivot vazniji.

13 godina
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
Onjegin kaže...
Caesar et Brutus kaže...

Ja ne mogu shvaiti ljude koji uživaju u ovakvom ''sportu'' jer po mom mišljenju sami sebi žele dokazati koliko su nepostojane inteligencije.

Voziš biciklo, 60km/h, prokliže ti zadnja guma.

 

Treseš se, bojiš se, hyped si.

 

Zamisli samo kakav je osjećaj voziti 250km/h i nageti se onako.

U redu za onog kome život nije suviše mio (budimo realni, taj se neće izuzetno puno puta na dvotočku voziti tolikom brzinom); osobno me ne zanima niti mi je stalo da ikada saznam kakav je osjećaj. Fair enough{#}.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
12 godina
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
shimeface kaže...
pr0n_addict kaže...

Vidio sam ga sad na 8. minuti i nešto sitno. Ulazi u tunel i 250 potegne po cijeloj dužini tunela - kapa do poda čovjeku.

Zvijer {#}

 

A vi što mislite da je divljak - pa što ne vidite da lika očito dugo vozi motor i samo motor sudeći po cijeni dotičnog modela.

I ovo je bilo samo za video, rekao bih.

kao prvo... koja je fora s tunelom? ne podje*avam, stvarno pitam...

 

kao drugo, sve je to divno i krasno, poznajem ljude kojima vjerujem kada kazu da je to takav osjecaj, kao droga, i da si ne mogu pomoci, ali kad ubiju nekog nevinog... onda je kasno

Pa pogledaj si, uletava u tunel i ubrzava na 250 gdje imaš jako malo prostora za manevriranje pa još oni svjetlosni efekti i zvuk.

Brutalno, imao je sreće da mu nije netko naletio iz drugog smjera. Jeste vi skužili kako je cesta dobra, nevjerojatno za BiH. Doduše, ja sam se vozao po RS više nego po FBiH pa nisam baš mjerodavan po tom pitanju.

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
16 godina
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
Onjegin kaže...

Voziš biciklo, 60km/h, prokliže ti zadnja guma.

 

Treseš se, bojiš se, hyped si.

 

Zamisli samo kakav je osjećaj voziti 250km/h i nageti se onako.

Vozio sam tom dionicom biciklom prije 2 i po mjeseca kada sam se vraćao iz Dubrovnika prema kući. Naravno volio bih proći i motorom slično kao što je i ovaj na videu, ako ne i brže. Razlika između bajka i motora je ogromna. Onaj tko je navikao na velike brzine, više riskira zbog želje za adrenalinom dok oni ležerniji vozači uživaju u vožnji i nije im bitna brzina. Osobno bih ga pratio pri tim brzinama jer imam iskustva u vožnji motora, a uostalom i član sam MK ŽU.

pr0n_addict kaže...
Jeste vi skužili kako je cesta dobra, nevjerojatno za BiH. Doduše, ja sam se vozao po RS više nego po FBiH pa nisam baš mjerodavan po tom pitanju.

Cesta je i mene iznenadila dok sam prolazio bajkom kroz BIH, veoma je dobra.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 0:09 (Najbrži).
13 godina
neaktivan
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Rasipao se skoro par puta, njegov mozak misli samo na gas i kocnicu, a ostalo ne postoji.

Ti divljaci imaju vise srece nego pameti. Vise stradavaju oni koji voze pod normalnim uvjetim nego ovi komarci.

 

Ja sam imao tri puta pormetnu sa motorom, a uvijek sam vozio po propisima i 3 puta mi auto oduzme prednost i 3 operacije koljena.

Strasno kako im Dragi Bog cuva glavu!

Pritisnite HVALA, da i moja zvjezdica bude puna. =)
14 godina
neaktivan
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Vi svi koji se nabrijavate na ove tipove, ajd fino zamislite sto da mu je izletio auto u tunelu direkt?

 

E sada u taj auto dodajte svoje roditelje/bracne drugove/djecu...

 

Jel vam je jos osmijeh odusevljenja na licu? Ajde, sada mu skinite kapu...

16 godina
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Vrč ide na vodu dok se ne razbije. Susjed mi je dugogodišnji trkač, spram njega ovo je dijete na romobilu - čovjek "dere koljena" pri naginjanju u zavojima.
Normalno ide po europi po natjecanjima, no eto lani je nekog vraga mrdao po motoru, pa išao samo provjeriti na ulici situaciju. Naravno da je tu netko prešao
pretjecati na njegovu stranu (bez žmigavca, kako to već narod voli jer štedi žerulje) i naravno da se razletio i on i motor.
No ajde, nije to tolika brzina, naučio je on i hladne glave reagirati pri padu i tako...Faktura otvorenih lomova nagnječenja organa i te sitnice. 
materijalni troškovi... boktepitaj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 0:42 (overhaul).
13 godina
neaktivan
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

To su retardi. Tu nema neke diskusije. Shvacam ja dobro tu zelju za voznjom i sve, ali ima pista i odes na pistu i vozis tako. Nema nikakvo opravdanje za ovo ugrozavanje zivota svih oko sebe. 

 

EDIT: u naselju, pise skola na cesti i zebra, on prolazi sa 150-200. treba ga namjero sje*at da padne.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 1:05 (sHOCKRE).
13 godina
neaktivan
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Postoji 2 vrste bikera.
Oni koji su pali i oni koji ce past.


Nek vozi kako oce samo dok ne ugrozi nekome zivot iskreno vise se bojin nekih zena za volanom nego njih. 

14 godina
neaktivan
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Je*iga, neki ljudi jednostavno volje uzbuđenje.
Ja divljam, ali na praznoj cesti, daleko od civilizacije i s autom.
Svaki put kad završim, smirim se, kažem sam sebi da više nikad, da sam mogao poginuti.
Ali opet, kada dođem na tu cestu, samo me ponese.  

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
12 godina
odjavljen
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

tko voli takve stvari nek trke vozi na stazama 

opravdanja nema nikakvog za ovo 

 

 

http://revohd.com
13 godina
neaktivan
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Evo i u Karlovcu je bila slicna, jako gadna saobracajka 4 poginuli, 1 prezivjela. Uglavnom, motorist i njegova cura su pili u jednom kaficu i krenuli se voziti kasnije, bez kaciga, registracije, alkoholizirani...I tako motorista pretjece one male bijele lezece policajce usred samog zavoja i presao je u suprotni trak i udario direktno u osobno automobil. Motor je eksplodirao od silnog udarca (preko 200km/h) motorist je odletio 6m u zrak i odbila ga je u nazad kabel od rasvjete (znaci 6 metara u zrak i odbacilo ga je u nazad) cura je odletjela preko 50m. Oboje su na mjestu nesrece poginuli. U osobnom automobilu su bili: tata, mama i kcer...Tata je na mjestu poginuo, curica je prezivjela i mama je prezivjela jedno vrijeme ali je kasnije preminula (nisam siguran da li je preminula u Karlovackoj bolnici ili kada je izasla iz bolnice).

 

Evo otisla su cetiri mlada zivota, a curica od 10-tak godina, u razvoju, ostala je bez najmilijih!


Evo Vam link pa malo pogledajte skicu prometne i slike saobracajke (pogledajte da li vidite "motor" u prednjem djelu osobnog automobila).

UZAS!!! TOLIKI UDARAC DA SU SE MOTOR I MASINA OD AUTA SPOJILI!

 

Pogledajte ova dva linka:

 

1.poneke slike su zamutili radi privatnosti...

 http://www.index.hr/vijesti/clanak/stravicni-detalji-nesrece-kod-turnja-izravni-sudar-motora-i-automobila-troje-mrtvih-dijete-tesko-ozlijedjeno/619395.aspx

 

2.zamucene slike iz prvog linka su vracene na prvobitni sadrzaj i mozete vidjeti stravicne slike..

http://www.jutarnji.hr/teska-prometna-nesreca-kod-karlovca--u-sudaru-motocikla-i-automobila-tri-osobe-poginule--a-dvije-ozlijedene/1033493/www.jutarnji.hr/1033494?foto=11

 

 

 

I TO JE U REDU ? 

Pritisnite HVALA, da i moja zvjezdica bude puna. =)
15 godina
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
pr0n_addict kaže...
A vi što mislite da je divljak - pa što ne vidite da lika očito dugo vozi motor i samo motor sudeći po cijeni dotičnog modela.

I ovo je bilo samo za video, rekao bih.

 

Sve je to divno i krasno, i da to radi na mjestu predviđenom za to, skidam kapu.

 

Ovako se nadam da će ubiti samo sebe kada mu se omakne.

16 godina
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
Slash 666 kaže...

Je*iga, neki ljudi jednostavno volje uzbuđenje.
Ja divljam, ali na praznoj cesti, daleko od civilizacije i s autom.
Svaki put kad završim, smirim se, kažem sam sebi da više nikad, da sam mogao poginuti.
Ali opet, kada dođem na tu cestu, samo me ponese.  

Pogotovo van naselja gdje skoro da ni nema nikoga, velim skoro jer uvijek budu neki traktoristi ili šumari (i oni što idu pokazati djevojkama prirodu) te znaju ponekad izletiti. U naselju se držim striktno ograničenja jer ne želim ugrožavati ničiji život. Kada sam na otvorenoj cesti radim šta hoću, ali samo kada sam sam u autu ili na motoru!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?
Karlovac_047 kaže...

Evo i u Karlovcu je bila slicna, jako gadna saobracajka 4 poginuli, 1 prezivjela. Uglavnom, motorist i njegova cura su pili u jednom kaficu i krenuli se voziti kasnije, bez kaciga, registracije, alkoholizirani...I tako motorista pretjece one male bijele lezece policajce usred samog zavoja i presao je u suprotni trak i udario direktno u osobno automobil. Motor je eksplodirao od silnog udarca (preko 200km/h) motorist je odletio 6m u zrak i odbila ga je u nazad kabel od rasvjete (znaci 6 metara u zrak i odbacilo ga je u nazad) cura je odletjela preko 50m. Oboje su na mjestu nesrece poginuli. U osobnom automobilu su bili: tata, mama i kcer...Tata je na mjestu poginuo, curica je prezivjela i mama je prezivjela jedno vrijeme ali je kasnije preminula (nisam siguran da li je preminula u Karlovackoj bolnici ili kada je izasla iz bolnice).

 

Evo otisla su cetiri mlada zivota, a curica od 10-tak godina, u razvoju, ostala je bez najmilijih!


Evo Vam link pa malo pogledajte skicu prometne i slike saobracajke (pogledajte da li vidite "motor" u prednjem djelu osobnog automobila).

UZAS!!! TOLIKI UDARAC DA SU SE MOTOR I MASINA OD AUTA SPOJILI!

 

Pogledajte ova dva linka:

 

1.poneke slike su zamutili radi privatnosti...

 http://www.index.hr/vijesti/clanak/stravicni-detalji-nesrece-kod-turnja-izravni-sudar-motora-i-automobila-troje-mrtvih-dijete-tesko-ozlijedjeno/619395.aspx

 

2.zamucene slike iz prvog linka su vracene na prvobitni sadrzaj i mozete vidjeti stravicne slike..

http://www.jutarnji.hr/teska-prometna-nesreca-kod-karlovca--u-sudaru-motocikla-i-automobila-tri-osobe-poginule--a-dvije-ozlijedene/1033493/www.jutarnji.hr/1033494?foto=11

 

 

 

I TO JE U REDU ? 

 

Uh, baš sam tuda bio malo prije prolazio sa ženom i djetetom.  Inače, mala curica je izašla iz auta i dozivala roditelje, užasna scena. Ljudi su se sakupili i nisu mogli skužiti što je uopće pogodilo auto jer je motor samo nestao. Kolko znam, tipa je bacilo na dalekovod i onda na zemlju, zato govore o 6 metar, nije nitko mjerio naravno.

 

Kaj nije pred tjedan dva isto tip preticao po punoj iz Duga Rese pa ga je zena (isto preticala po punoj) pogurnula u stup dok ju je obilazio?

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 8:05 (Leryan).
14 godina
odjavljen
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Bacio oko, jer me tema zaintrigirala. Vidim da je sve nabijeno mržnjom, netolerancijim, nerazumijevanjem i zavisti.

 

Uglavnom veliki dio postova je napisan od ljudi koji nikad nisu sjeli na motocikl, očito, a vjerujem da bi, ili si prije spavanja vrte filmove gdje sa 300 na zadnjem kroz Savsku lete. Motocikl ne služi za ubijanje nedužnih, za to služe ratovi. Jako, ali jako veliki dio motociklista je itekako svjestan svoje ranjivosti na cesti, da, motociklisti stradavaju, i to velikom većinom ne svojom krivnjom. Veliki postotak ih je visokobrazovanih, i socijalno osviještenih, humanitarne akcije, darivanje krvi, i vjerujte mi da svaki ima donorsku karticu. Veliki dio je upoznao veliki dio Hrvatske, Europe, a poneki i svijeta. Neki su doktori, neki su cijenjeni IT stručnjaci, kreativci, obični radnici, ali svima je dano pravo IZBORA. Jako veliki broj su prijatelji o kakvima možete sanjati, a svi su itekako svjesni svoje smrtnosti i rizika. Nitko ne sjeda na motor da se dokazuje. Uvijek postoji RIZIK, u svemu. Niti jedan kojeg poznam ne vozi tatin motor, svi uredno plaćaju kredite, ili oni sretniji su ih otplatili odjednom, Niti jedan me dosada nije "žicao" da platim kavu, klopu ili cugu. Isto tako veliki dio ih najnormalnije putuje motociklom na posao, a u zapadno europskim gradovima taj trend je još veći, a ima i cura, majki i žena. Veliki dio izbjegava kombinaciju alkohol + vožnja. Nažalost veliki dio nakon skupe škole. Nažalost postoje veća zla od motocikla, koliko obitelji, djece je doslovno razorio alkohol, pohlepa, ljubomora, brakovi iz interesa? Ekipa koja se ubija u alkoholu na motorijadama, pa zatim divlja po gradovima na neispravnim motociklima, prečesto bez registriranih motocikala, oni su rizični, ali tu treba veća suradnja policije.

 

...140ks na monoarm vilici, i prazna cesta, teško je odoljeti naletu adrenalina... neki to zovu strast. I zapamtite uvijek postoji izbor.

16 godina
neaktivan
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Da vozim auto, i takav jedan mi naleti iz suprotnog smjera u moju traku, ne bi mi bilo žao stisnuti gas malo jače, vjerojatno bi učinio svijetu uslugu. Živim pored Slavonske avenije u Zagrebu i često hodam po pločniku uz nju i često su na sportskim 500-kubikašima budale kojima je cilj prvi krenuti na zeleno dok se s 200 voze na zadnjem kotaču. Onda se na sljedećem raskrižju okrenu polukružno pa opet u drugom smjeru. Svake pohvale onima koji bijesne motore voze odgovorno.

 

Što se tiče naleta adrenalina, postoje trkaće staze na kojima radni narod može ispucati višak adrenalina, ako ne to, onda autoceste, ali divljati na međugradskim cestama i sa 150 kratiti trake i ugrožavati ostale (iskreno me boli rac za budalu na motoru) je oličenje idiotizma. Ako ne možete suzdržati adrenalin, motor nije za vas. S jakim motorom dolazi velika odgovornost, a ne možemo svi biti dobri u svemu...

 

Da se razumijemo, nemam ništa protiv vozača motora, ali sam alergičan na budale koji ugrožavaju ostale samo da pumpaju svoj ego. A evo pravih znalaca:

Get pissed and slapped my bitch right in her dirty pudding.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

kažeš znaju rizike i sve to... a šta je samnom kao vozačem auta, kamiona čega već? kao i svugdje, ima debila na motorima i onda takav jedan mi izleti i ubijem ga. OK, mrtav je ali ja sam taj koji mora živjet s tim.

uglavnom, ove debilne jurnjave ostavite za staze. ne za autoceste i ne za neke ceste u vukoje8ini jer i tamo ima vozača, nego baš za staze i piste. 

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

 

 

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
offline
Divljaci ili pravi znalci na motorima ?

Ja nemam ništa protiv da se oni iživljavaju na stazi(namjenjenoj tome).
Ali kad mi na običnoj cesti vozi 200km/h, najradije bih ga izlupao.
Pa koliko je on samo ljudi doveo u opasnost kada je vozio ovako?

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice