Peueot 307, remen

poruka: 6
|
čitano: 2.783
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Peueot 307, remen

Danas na putu kući, mi je pukao remen.

Čuo sam samo neki zvuk kratko i tek kad sam kući dosao i odigao haubu vidio sam da je pukao.

Imam nekih 15 minuta vožnje do majstora. Moram li šlepat ili mogu odvuć auto. (Ako ga mognem upalit)

Vozim Peugeot 307, 2002 god., 66KW(90KS), 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 18:09 (vrhi).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Peueot 307, remen

Odi po majstora, kupite remen usput i nek to zamijeni. Alata što mu treba može ponesti sa sobom (2 ključa).

 

To ti je remen od pumpe za vodu tako da ti nije baš pametno voziti se bez njega...

My name is Legion... For we are many!
16 godina
neaktivan
offline
Peueot 307, remen

To je remen od alternatora i kompresora klime.. teoretski bi mogao vozit tako sve dok ne isprazniš akumulator, a to je jako jako brzo. Bolje da meho dođe do tebe i promjeni remen (i kasnije natezač ako treba) nego da negdje zapneš na pola puta pa onda još vučnu plaćati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 18:28 (Penryn).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Peueot 307, remen
Sum_of_all_fears kaže...

Odi po majstora, kupite remen usput i nek to zamijeni. Alata što mu treba može ponesti sa sobom (2 ključa).

 

To ti je remen od pumpe za vodu tako da ti nije baš pametno voziti se bez njega...

 Ok. Hvala. Mislio sam ga odvuć pošto ga ovi iz sevisa traže ili da ga oni nabace na vuču pa voze ili da ga ja nekako dovučem.
Hvala puno, zanimalo me šta sve taj remen pokreće i može li se bez nejga.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Peueot 307, remen
Penryn kaže...

To je remen od alternatora i kompresora klime.. teoretski bi mogao vozit tako sve dok ne isprazniš akumulator, a to je jako jako brzo. Bolje da meho dođe do tebe i promjeni remen (i kasnije natezač ako treba) nego da negdje zapneš na pola puta pa onda još vučnu plaćati.

 Ok, Hvala. Zanimalo me šta remen pokreće i može li se bez njega.

 Vjerovatno ću ga šlepat, pošto ovi iz sevisa traže ili da ga oni nabace na vuču i dovuku ili da ga ja nekako dovučem.
 Hvala još jednom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Peueot 307, remen

Hmm ako imas viska novaca onda ga slepaj ..al ako ne to ti  posteni automehanicar napravi za pol sata kod tebe kod kuce ... i radije kupi ti sam remen jer ti oni obicno nabiju cijenu remena ...

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice