Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.257
|
čitano: 13.436.644
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

Preporuka ako nekome treba magnetski phone holder,za 15-tak kn odlicna,dobra zavrsna kvaliteta,lijepo se uklapa + jako tanki magnet koji se lijepi na mob i ne osjeti se i ne smeta maski,a hvata instantno i drzi odlicno.

 

https://www.aliexpress.com/item/TIQUS-Universal-Car-Phone-Holder-360-Degree-GPS-Magnetic-Mobile-Phone-Holder-For-iPhone-7-Samsung/32807787583.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.YzAJL1

 

 

 Treba meni taj holder, ali ne bih magnetski, nevolim ništa imati na mobitelu (uključujući maske).

 

Tako da sam gledao ova dva sad, tj. ne znam koji ima bolji prihvat za ventilacijski otvor, tj. koji bolje drži, pa ako netko ima iskustva molit ću da ih podijeli.

 

Jedan

 

Dva

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ja sam imao nosac sa 1. linka, drzi se odlicno, ALI...

stvar je da se fiksni dio koji ima "zglob" neznam kako ga nazvati, ono sta ti omogucuje okretanje 360 mobitela dok stoji u nosacu...to se olabavilo nakon kratko vremena i mobitel bi se znao sam od sebe okretati...

 

rijesio sam problem mobitela u autu, aux kabla, punjaca itd. ogradnjom android radia :D

 

cisto da se prisjetimo :P

 

 

dream: gdje si kupio GE i po koliko? H7 ili? trazim neke jake bijele, a da traju sto duze moguce...dakle nije mi potrebno laser i pic*e matere, nego recimo neki NBU ili XV ili tako nesto...dakle visa srednja klasa :D ne top

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 22:04 (RuskeGTT).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koliko jedan vrazji poklopac mijenjaca promijeni izgled interijera,samo da jos ima kao oem kopce,morao sam lijepiti super ljepilom da drzi 

 

 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gorstak79 kaže...

pozicijska svitla moraju biti upaljena non stop po novome...

 Ne moraju, po ljeti ništa, po zimi kratka.

NisamNormalan12 kaže...

Staviš LED i odmah pregore jer rade po visokim temperaturama a LED ne trpi vručinu barem sam tako čitao na forumu

 Ne znam baš, led može raditi do 100, do 60 optimalno, ali ne bi se smio tako ugrijati ako je ok izveden. Meni u tomosu H4 led traje već dosta, uglavnom po ljeti vozim, za ostale nemam iskusta, možda drugi imaju više.

ivanzu kaže...

HR nije BIH. Samo po zimskom periodu se vozi sa upaljenim svjetlima, onaj tko ima DRL boli ga kuki.

 Za DRL ne znam baš je onda ne rade stražnje pozicije, a nisam siguran dal je to ok. Vidim često u tunelu da ljudi koji to imaju ne pale svijetla, pa su odostraga slabo vidljivi, nisu svjesni da im ne rade stražnje pozicije.

Gorstak79 kaže...

mislim da se mora i ljeti...i svi noviji auti imaju poziciju upaljenu po defoltu i ne da se iskljucit na timunu...

 

To da novi auti ne daju da se ugase svijetla isto nema šanse da je točno, možda je po nekima po default upaljeno pri startu, ali mora biti opcija da se to ugasi.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

Koliko jedan vrazji poklopac mijenjaca promijeni izgled interijera,samo da jos ima kao oem kopce,morao sam lijepiti super ljepilom da drzi 

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...
ivanzu kaže...

HR nije BIH. Samo po zimskom periodu se vozi sa upaljenim svjetlima, onaj tko ima DRL boli ga kuki.

 Za DRL ne znam baš je onda ne rade stražnje pozicije, a nisam siguran dal je to ok. Vidim često u tunelu da ljudi koji to imaju ne pale svijetla, pa su odostraga slabo vidljivi, nisu svjesni da im ne rade stražnje pozicije.

 Iz MUPa: Dnevna svjetla su posebna svjetla predviđena za vožnju po danu i različita su od kratkih svjetala (pale se automatski čim se upali vozilo). Donedavno su se ugrađivala uglavnom u automobile više klase, dok danas ta svjetla uglavnom ulaze u standardnu opremu novih vozila. Većina automobila u Republici Hrvatskoj i nadalje ne posjeduje dnevna svjetla i stoga vozači često pogrešno smatraju da su to kratka ili svjetla za označavanje vozila. Člankom 102. Zakona o sigurnosti prometa na cestama (NN br. 67/08, 48/10 - Odluka UsRH i 74/11) propisano je da u razdoblju zimskog računanja vremena na motornim vozilima za vrijeme vožnje danju moraju biti upaljena dnevna ili kratka svjetla.

 

Na svakome autu se mogu ugasiti pozicija i kratka svijetla, nisam jos vidio auta da se to ne moze.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Svjetla je najbolje upalit. xyz puta mi se desilo da pogledam lijevo i desno a neki auto se uklopio u pozadinu i nisam ga vidio, ili se jedva vidi... Ili se pak stopi s asfaltom po ljeti kad je vruce i sunce pici na sve strane... Oni koji voze po gradu znaju o cemu pricam.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Svjetla je najbolje upalit. xyz puta mi se desilo da pogledam lijevo i desno a neki auto se uklopio u pozadinu i nisam ga vidio, ili se jedva vidi... Ili se pak stopi s asfaltom po ljeti kad je vruce i sunce pici na sve strane... Oni koji voze po gradu znaju o cemu pricam.

 

 Da ili primjer kada letimicno pogledas u retrovizor ili sastrane, uvjek je lakse uocit svitla nego nprsvio auto(stopljeno s asfaltom)

 

 

Čitam nešto po netu i mislim da sam naletio na neku informaciju da ljudi starji od 30 godina imaju malo jeftinje osiguranje prilikom registracije.

Da li sam ja to krivo procitao ili??

Moram prepisat auto za koji dan, pa neznam dal da ga prepisem na sebe 23g ili na oca 60g

Može
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ante5656 kaže...

Moram prepisat auto za koji dan, pa neznam dal da ga prepisem na sebe 23g ili na oca 60g

 

ja bi na tvome mjestu počeo skupljati bonus, jer ti stari neće moći čitav život regati auto.. ali da, istina je da je malo jeftinije ako si preko 30, i puno jeftinije sa max bonusom 

ako ti je trenutno frka za lovu možeš na starog, ali opet velim, svakako gledaj da što prije kreneš sa skupljanjem bonusa jer ti treba punih 10 godina da skupiš 50%.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

 

To da novi auti ne daju da se ugase svijetla isto nema šanse da je točno, možda je po nekima po default upaljeno pri startu, ali mora biti opcija da se to ugasi.

Dnevna svjetla ilitiga DRL nemožeš ugasit (u biti možeš preko dijagnostike al to ne računam jer ti treba dijagnostika, nema gumba u autu), pale se čim upališ auto pa makar ti je prekidač na off, ona rade. E sad neki imaju foru kao npr Toyota (novi Hilux, neznam za ostale modele) da kad stojiš i digneš ručnu gasi dnevna svjetla, ali čim je spustiš i kreneš, pali ih. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 1:07 (veki22).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta ima uopce gasiti dnevna svijetla kada su prakticki LED traka.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja dobio 35% bonusa odmah u startu. Jebiga stela i veze ali mislim da neka osiguranja daju da prenes bonus od roditelja.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ante5656

Koje ste osiguranje? U Croatia se bonus moze duplicirat na uze clanove obitelji
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ante5656 kaže...
Fake_Alert kaže...

Svjetla je najbolje upalit. xyz puta mi se desilo da pogledam lijevo i desno a neki auto se uklopio u pozadinu i nisam ga vidio, ili se jedva vidi... Ili se pak stopi s asfaltom po ljeti kad je vruce i sunce pici na sve strane... Oni koji voze po gradu znaju o cemu pricam.

 

 Da ili primjer kada letimicno pogledas u retrovizor ili sastrane, uvjek je lakse uocit svitla nego nprsvio auto(stopljeno s asfaltom)

 

 

Čitam nešto po netu i mislim da sam naletio na neku informaciju da ljudi starji od 30 godina imaju malo jeftinje osiguranje prilikom registracije.

Da li sam ja to krivo procitao ili??

Moram prepisat auto za koji dan, pa neznam dal da ga prepisem na sebe 23g ili na oca 60g

 Možeš prepisati na sebe,a osiguranje ti može otac uzeti za tvoj auto.Nije njima to nikakav problem dok god se para vrti

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Uff, na 300+Km/h bu ti trošil prek 15L zbog povećeg otpora zraka, al bitno da sve radi i da si zadvoljan

 

Nego kad si već na mobu, opali koju sliku, ak se ne varam, kolega @Ivanzu je već pitao za slike, pa ništa

 Ma neću ni ići preko 300, prvenstveno zbog buke. 

Budem slikao, nikako da uhvatim priliku. Mob ima katastrofa kameru(Z5), a nikako da nađem neko mjesto za par fotki sa fotićem, stativom, da to liči na nešto.

Jučer sam htio kad sam se vraćao, ali nešto me zezala kočnica. Ja kočnicu, a ono gas ide 

doky01akablava kaže...

Koliko jedan vrazji poklopac mijenjaca promijeni izgled interijera,samo da jos ima kao oem kopce,morao sam lijepiti super ljepilom da drzi 

 

 

 no h8 m8, ali ja ne vidim razliku 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lol da neces ici 300, pa naravno da neces kad auto nema ni blizu snage za to, to sto imas prijenosni omjer nista ne znaci ako nemas dovoljno snage. Mislim da ti je između 225 i 240 max brzina za taj auto.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da znam, šala nadovezana na 1BIT-ovu o potrošnji na 300 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...
Lol da neces ici 300

 

to jučer nisam ni želio komentirati jer je so obvious 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Na svakome autu se mogu ugasiti pozicija i kratka svijetla, nisam jos vidio auta da se to ne moze.

Kak ne, ako si prebrikas da imas automatsko paljenje onda nema gasenja 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
dream: gdje si kupio GE i po koliko? H7 ili? trazim neke jake bijele, a da traju sto duze moguce...dakle nije mi potrebno laser i pic*e matere, nego recimo neki NBU ili XV ili tako nesto...dakle visa srednja klasa :D ne top

 H1, za kratka. 180kn sa shippingom, dosta. Ali to su najjače, +130%, ti ako trebaš H7 imaš odličan +120% model za 100 kusur kn, nije loše.

 

http://www.ebay.de/itm/H7-PX26d-GE-General-Electric-Megalight-Ultra-120-mehr-Licht-Duo-Box-/282386277181?epid=1505582650&hash=item41bf88a33d:g:FmEAAOSwTLlZv4c2

 

Ako ti se ne da čekati, NBU i XV,da. Ali meni su iz auto-lamp.de dućana došle za 3 dana, iz Berlina.

 

H7 130tke tek nešto skuplje, best buy imho.

 

http://www.ebay.de/itm/GE-General-Electric-H7-MegaLight-Ultra-130-2-St-PX26d-58520XNU-/282485198687?epid=631421853&hash=item41c56e0f5f:g:3g8AAOSwqfpZwMhq

 

H1 još najskuplje, pa pas mtr..

 

 

In the name of tragedy...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ako Z5 ima losu kameru...ja ne vjerujem...

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Budem fotkao iste slike foticem(D5300) i mobitelom(Z5) i budes vidio.

Ne ulazim kakva je u odnosu na druge mobitele, ali kada gledas sliku na ekranu, nije bas bajna. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Na ovom forumu svaka slika izgleda kao sranje.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

 

jer ti treba punih 10 godina da skupiš 50%.

 Ili 1500kn da sa -35 skocis na 50 haha

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ako Z5 ima losu kameru...ja ne vjerujem...

 Koji god flagship Sony imao, nikad nisam bio bas zadovoljan kamerom. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
XZ premium je odličan šta se toga tiče, mj dana ga imam, najbolja kamera koju sam na mobu imao.. Malo OT ali just sayin'
In the name of tragedy...
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Evo fotki.

Bude boljih kad se ukaže prilika 

 

[img]https://i.imgur.com/iLRXGkP.jpg[/img]

[img]https://i.imgur.com/Nc13TN9.jpg[/img]

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Evo fotki.

Bude boljih kad se ukaže prilika 

 

[img]https://i.imgur.com/iLRXGkP.jpg[/img]

[img]https://i.imgur.com/Nc13TN9.jpg[/img]

 Plis, samo nemoj stražnji kraj slikat..

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Preporuka zimskih guma do nekih 1500-1800kn, za naravno sve 4...
185 55 15
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

 Plis, samo nemoj stražnji kraj slikat..

oh the irony

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice