Bug 260-261 - Besplatna glazba

poruka: 57
|
čitano: 22.220
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Taman sam pomislio da ću morati do ponedjeljka čekati ljetni dvobroj, a kad ono dostava subotom! YAAAAY!

-meh
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Kad izlazi na kioske ? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2014 17:32 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
4mal kaže...

Kad izlazi na kioske ? 

 

u ponedjeljak...
...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Evildoer kaže...

Taman sam pomislio da ću morati do ponedjeljka čekati ljetni dvobroj, a kad ono dostava subotom! YAAAAY!

Eh...sretnik...

 

Inače ja nikako ne volim ljetni dvobroj...jer moram čekat puna dva mjeseca na slijedeći...ali ajde, jasno mi je da se mora i moja omiljena ekipa odmoriti malo tokom godine :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2014 22:49 (miki1981).
15 godina
online
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Evildoer kaže...

Taman sam pomislio da ću morati do ponedjeljka čekati ljetni dvobroj, a kad ono dostava subotom! YAAAAY!

Kod mene dostava nedjeljom...

Lijenčina je sam sebi na putu.
12 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Glazba nije besplatna,unesem kod i trazi paypal,a ja ga neamam,pomoc?

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Unio sam kod,sve radi,ali me zanima dali je moguće neku pjesmu skinuti kao .mp3 na svoj hard? Instalirao sam deezer ekstenziju za Chrome,i imam opciju "offline mode" al nigdje na hardu ne mogu pronać tu pjesmu..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Eh...a ja nažalost još čekam, nema ga danas u sandučiću... {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Besplatna glazba?

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
La Roca kaže...

Unio sam kod,sve radi,ali me zanima dali je moguće neku pjesmu skinuti kao .mp3 na svoj hard? Instalirao sam deezer ekstenziju za Chrome,i imam opciju "offline mode" al nigdje na hardu ne mogu pronać tu pjesmu..

 

Glazbu je moguće skinuti lokalno, za slušanje preko mobitela/tableta bez trošenja podatkovnog prometa. To se obavlja unutar Deezerove mobilne aplikacije. Dovoljno je otvoriti neki album ili pjesmu, vidjet ćeš odmah tipku "Sync". Super stvar za slučaj kad se neprestano sluša isth nekoliko albuma :) Ja sam si ih skinuo dvadesetak najslušanijih, da ih imam spremne za kraj mjeseca, kad mobilni megabajti iscure... Naravno, ta glazba nije u MP3 formatu, a jasno je i zašto - zbog piratizacije. E sad, postoje li načini da se ta glazba prebaci u MP3 format... u to ne bih ulazio :)

Selling doors, door to door.
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
drakula789 kaže...

Glazba nije besplatna,unesem kod i trazi paypal,a ja ga neamam,pomoc?

 

PayPal ili kreditna kartica unosi se samo prilikom registracije, samo jednom i bez ikakvog troška. To je nezaobilazni dio prijave na uslugu kad se pristupa tom najjačem pretplatnom modelu Premium+ koji dobivaju kupci novog Buga. Deezer neće naplatiti ništa na unijetom PayPal računu ili kreditnoj kartici (ako se koristi kod iz Buga, naravno) - provjereno i 100% garantirano :)

 

Ako nakon dva mjeseca ne želiš nastaviti s pretplatom (dakle zanima te samo ovaj besplatni period koji si dobio putem koda iz Buga), odeš na Postavke > Moj paket i tamo otkažeš pretplatu. Štoviše, pretplatu možeš u izborniku Postavke > Moj paket otkazati čim uneseš kod iz Buga. Time se ne otkazuju besplatna dva mjeseca koja si dobio unosom koda iz Buga, već otkazuješ produljenje pretplate nakon što isteknu ta besplatna dva mjeseca!

Selling doors, door to door.
14 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Hvala na odgovoru,imam još jedno pitanje {#}

Kad prođu ta dva mjeseca,i ako se račun ne produži,da li se ti prethodno "syncani" albumi mogu i dalje slušati? Ili ipak ne?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
La Roca kaže...

Hvala na odgovoru,imam još jedno pitanje {#}

Kad prođu ta dva mjeseca,i ako se račun ne produži,da li se ti prethodno "syncani" albumi mogu i dalje slušati? Ili ipak ne?

 

Ne mogu, jer je pretplata Premium+ nužna da bi se mogle koristiti sve mogućnosti Deezerove mobilne aplikacije (među njima i to offline slušanje syncanih pjesama). No mislim da se iole ozbiljnijem ljubitelju glazbe zbilja isplati uložiti tih par eurića koliko Premium+ košta. Gledam po sebi... konačno sam prestao razmišljati o tome koliko imam slobodne memorije u mobitelu. Sva glazba je uvijek u džepu. Ono čega nije bilo sam si uploadao s računala na svoj profil na Deezeru :)

Selling doors, door to door.
13 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Aha znači mjesec Premium+, super, taman mi za 10 dana ističe ovaj mjesec :)

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
PLASMAorLCD kaže...

Aha znači mjesec Premium+, super, taman mi za 10 dana ističe ovaj mjesec :)

 

Dva mjeseca! :D

Selling doors, door to door.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
miki1981 kaže...

Eh...a ja nažalost još čekam, nema ga danas u sandučiću... {#}

Stigao pred 10 min!!

13 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Evo po prvi put palim deezer. Nebi ga ni testira da me YT ne izluđuje s svojom nekvalitetom zvuka, oglasima bilo na početku pretrage ili videa. Oglase mogu ignorirati pa moraju i oni nekako zaraditi, ali da poslušam 5 videa iste verzije pjesme a ona na 3 zvuči različito jednostavno nema smisla.

I danas napokon nakon dužeg vrimena glazba zvuči kako treba. Nisam audiofil i razlika između 256kbps i flaca je za mene u večini slučajeva nagađanje (možda zbog opreme, a možda zbog sluha), ali kvaliteta koja se nalazi na yt je blago rečeno katastrofalna.

Deezer nudi 320kbps što je i više nego dovoljno a pretplata od 50 kuna je sasvim poštena. Ono što me odbija je nemogučnost snimanja glazbe na hard. Zašto? Želim znati da skinute pjesme mogu raditi bez obzira što net ne radi , da mogu seliti pisme po mobitelu kako ja želim, da ih mogu staviti na cd i slušat u autu, liniji, ili izrezati neki dio ako me volja. Iako bi se većina složila da moji razlozi i nisu nešto posebno bitni, meni jesu. Znam da mogu nabavit app za mobitel, ili da mogu nabaviti dio koji omogućuje slušanje glazbe s mobitela u autu, ali jednostavno ne volim ograničenja. Koji je problem za deezer da dodusti "normalan" download? Ja ću prestat bit njihov korisnik? Jer kao glazba ne izlazi konstantno i ja ću otkazat pretplatu. Neko želi koristiti tu glazbu na nedopušten način? Pa sigurno ima neki način da se ta glazba snimi i bez klika na download. Zašto nam onda moraju komplicirat život?

Sigurno me neće pretjerano kupiti dodatnim sitnicama koje nude kao što su radio stanice, kvalitetna pretraga i ostala hrpa pogodnosti, ali s kvalitetom glazbe bi mogli. Ako za dva mjeseca ne ubace DL opciju, a povratak na yt nekvalitetu glazbe bude dovoljno bolan, njihov sam. {#} 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 11:59 (axos).
 
2 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
axos kaže...

Evo po prvi put palim deezer. Nebi ga ni testira da me YT ne izluđuje s svojom nekvalitetom zvuka, oglasima bilo na početku pretrage ili videa. Oglase mogu ignorirati pa moraju i oni nekako zaraditi, ali da poslušam 5 videa iste verzije pjesme a ona na 3 zvuči različito jednostavno nema smisla.

I danas napokon nakon dužeg vrimena glazba zvuči kako treba. Nisam audiofil i razlika između 256kbps i flaca je za mene u večini slučajeva nagađanje (možda zbog opreme, a možda zbog sluha), ali kvaliteta koja se nalazi na yt je blago rečeno katastrofalna.

Deezer nudi 320kbps što je i više nego dovoljno a pretplata od 50 kuna je sasvim poštena. Ono što me odbija je nemogučnost snimanja glazbe na hard. Zašto? Želim znati da skinute pjesme mogu raditi bez obzira da net ne radi perfektno, da mogu seliti pisme po mobitelu kako ja želim, da ih mogu staviti na cd i slušat u autu, liniji, ili izrezati neki dio ako me volja. Iako bi se većina složila da moji razlozi i nisu nešto posebno bitni, meni jesu. Znam da mogu nabavit app za mobitel, ili da mogu nabaviti dio koji omogućuje slušanje glazbe s mobitela u autu, ali jednostavno ne volim ograničenja. Koji je problem za deezer da dodusti "normalan" download? Ja ću prestat bit njihov korisnik? Jer kao glazba ne izlazi konstantno i ja ću otkazat pretplatu. Neko želi koristiti tu glazbu na nedopušten način? Pa sigurno ima neki način da se ta glazba snimi i bez klika na download. Zašto nam onda moraju komplicirat život?

Sigurno me neće pretjerano kupiti dodatnim sitnicama koje nude kao što su radio stanice, kvalitetna pretraga i ostala hrpa pogodnosti, ali s kvalitetom glazbe bi mogli. Ako za dva mjeseca ne ubace DL opciju, a povratak na yt nekvalitetu glazbe bude dovoljno bolan, njihov sam. {#} 

 

Ne možeš ju skinuti na način kako bi ti htio zato što Deezer ne prodaje muziku negu ju iznajmljuje. Kada bi ju prodavao tada cijena nebi bila ovakva nego bi bila sliča kao što je i kod drugih servisa tipa iTunes gdje je cijena jednog albuma 10$.

Druga je stvar što postoji nelegalni način da skineš muziku sa Deezera, ali to nikako ne znači da bi oni sada trebali dati download samo zato jer se to nelegalno može napraviti.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
ROADRUNNER kaže...
axos kaže...

Evo po prvi put palim deezer. Nebi ga ni testira da me YT ne izluđuje s svojom nekvalitetom zvuka, oglasima bilo na početku pretrage ili videa. Oglase mogu ignorirati pa moraju i oni nekako zaraditi, ali da poslušam 5 videa iste verzije pjesme a ona na 3 zvuči različito jednostavno nema smisla.

I danas napokon nakon dužeg vrimena glazba zvuči kako treba. Nisam audiofil i razlika između 256kbps i flaca je za mene u večini slučajeva nagađanje (možda zbog opreme, a možda zbog sluha), ali kvaliteta koja se nalazi na yt je blago rečeno katastrofalna.

Deezer nudi 320kbps što je i više nego dovoljno a pretplata od 50 kuna je sasvim poštena. Ono što me odbija je nemogučnost snimanja glazbe na hard. Zašto? Želim znati da skinute pjesme mogu raditi bez obzira da net ne radi perfektno, da mogu seliti pisme po mobitelu kako ja želim, da ih mogu staviti na cd i slušat u autu, liniji, ili izrezati neki dio ako me volja. Iako bi se većina složila da moji razlozi i nisu nešto posebno bitni, meni jesu. Znam da mogu nabavit app za mobitel, ili da mogu nabaviti dio koji omogućuje slušanje glazbe s mobitela u autu, ali jednostavno ne volim ograničenja. Koji je problem za deezer da dodusti "normalan" download? Ja ću prestat bit njihov korisnik? Jer kao glazba ne izlazi konstantno i ja ću otkazat pretplatu. Neko želi koristiti tu glazbu na nedopušten način? Pa sigurno ima neki način da se ta glazba snimi i bez klika na download. Zašto nam onda moraju komplicirat život?

Sigurno me neće pretjerano kupiti dodatnim sitnicama koje nude kao što su radio stanice, kvalitetna pretraga i ostala hrpa pogodnosti, ali s kvalitetom glazbe bi mogli. Ako za dva mjeseca ne ubace DL opciju, a povratak na yt nekvalitetu glazbe bude dovoljno bolan, njihov sam. {#} 

 

Ne možeš ju skinuti na način kako bi ti htio zato što Deezer ne prodaje muziku negu ju iznajmljuje. Kada bi ju prodavao tada cijena nebi bila ovakva nego bi bila sliča kao što je i kod drugih servisa tipa iTunes gdje je cijena jednog albuma 10$.

Druga je stvar što postoji nelegalni način da skineš muziku sa Deezera, ali to nikako ne znači da bi oni sada trebali dati download samo zato jer se to nelegalno može napraviti.

To što ju iznajmljuje nema razlike ako oni ne moraju platit veće troškove zato što su dopustili DL, ako je tako onda razumjem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Davor kaže...
PLASMAorLCD kaže...

Aha znači mjesec Premium+, super, taman mi za 10 dana ističe ovaj mjesec :)

 

Dva mjeseca! :D

 

:o , upravo se sam otplatio

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Baš me ugodno iznenadio ovaj Deezer, mislim da ću ga ostati koristiti i kada mi prođe ovo promotivno razdoblje. Inače nisam fan skupljanja glazbe po hard disku i prebacivanja iste na mobitel i pogtovo još zato jer imam iPhone.

Pohvale za akciju!

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Ono što piše kako upisati kod u časopisu ne ide ! Ja već imam deezer account , mogu li sa tim accountom iskoristiti gift code ? Hvala Bug-u !

 

Edit: Riješio !

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 17:34 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Jeli se deezer moze koristit na wp -u ? 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Izgleda da ima, ako je to taj store, ja kada sam počeo koristiti nije bio ni za iOS ni Android :)

 

http://www.windowsphone.com/en-gb/store/app/deezer/abf78126-7301-e011-9264-00237de2db9e

 

Download the app. You'll automatically get 15 days of Premium+ for free!
There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
4mal kaže...

Jeli se deezer moze koristit na wp -u ? 

 

Da! 

Selling doors, door to door.
16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

unio sam kod na web linku kako pise u bugu i prijavio se automatski preko face-a ali kad ukucam kod prebaci me na starnicu di ima vise izbora i samo mi nudi 15 dana besplatno + 2 stavke godinje i mjesecno tj nigdje mi ne pise imam 2 mj, besplatno 

 

a ispod opet imam stavku unesi promotivni kod wtf ? ja unesem opet (iako mi nema logike) i javi mi naravno nevaljan kod ,

 

evo kad kliknem na master pise ovo 

 

Sljedećih 15 dana neće vam biti naplaćeno.  Svoju pretplatu možete otkazati u svakom trenutku u odjeljku "Moj račun" 

 

evo unio sam podatke na karticu i ovo mi napise pod postavke 

 

Moji važeći pretplatnički paketi

Vaš pretplatnički paket Deezer Premium+ vrijedi od 03-07-2014 do 18-07-2014 u 15:47. 

 

pliz help {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2014 15:54 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Ovak i ja sam imao problema ali onda sam otišao na dezzer i odabrao taj paket tamo i nastavio sa logiranjem , ne fejs ili g+ nego drugim mailom nakon ćega sam bio ulogiran  i dobio prozor da upišem podatke i promotivni kod , a nakon toga i paypal račun i to sve potvrdio, te nakon toga mi je stajalo da sam dobio 2mj. free i pretplata na taj paket nakon isteka ta 2 mj., a onda sam odmah išao otkazati predplatu u postavkama mog accounta na Dezzeru i pretplata otkazana !

"Just A Dream ".
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

cek znaci da otkazem sad ovo kaj mi je besplatno 15 dana i ponovo se ulogiram ali ne direktno preko fb.-a ? nisam te bas dobro shvatio {#}

 

e pak sad link ne radi ovaj iz bug-a

 

 

edit : otisao sam direkno na deezer i prijavio se preko maila pa me prebacilo na stranicu di se ukucava promotivni kod i izabire nacin placanja 

ali kad ukucam kod od buga javlja mi nevaljan kod ?!? 

 

prvo slovo mi cudno napisano slovo p ali okrenutno na suprotnu stranu wtf ? probao sam sa d,b, i nedje ! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2014 16:50 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
4mal kaže...

cek znaci da otkazem sad ovo kaj mi je besplatno 15 dana i ponovo se ulogiram ali ne direktno preko fb.-a ? nisam te bas dobro shvatio {#}

 

e pak sad link ne radi ovaj iz bug-a

Ovak, otkaži jer nisi uspio sa kodom napraviti da dobiješ 2 mj. free. Ja sam imao od prije napravljen raćun neovisno o fb ili g+.

Otišao direktno na Deezer.com i tamo našao taj paket koji treba i tamo odabrao i onda me je vodilo do logiranja i ulogiravanjem sam dobio prozor gdje sam upisao kod i potvrdio payplal raćun , a nakon toga sam vidio da imam 2 mj free + predplata koju sam otkazao.

 

Edit: ovo p bi ti moglo biti q kve ili g!

 

Bravo i uživaj u muzici!

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2014 17:05 (Fero).
16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

evo sad je sve ok {#}

 

 

edit ovaj deezer je ludnica sve mi je naso sto sam trazio cak sam iso u neke apstrakne experimntalne zanrove i to je naso ! lol a ful je lokaliziran sto mi isto super 

sync radi u roku odmah bilo na mobu ili kompu ,sad ce neko rec ah ima torrente da ali ovo ima svoj ljep UI i sve je pregledno i on fly , kupite BUG ljudi ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2014 17:11 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice