Jubilarni 200 Bug zaključana tema

poruka: 651
|
čitano: 96.279
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Đisz Hisz!!! Prvi broj me vratio u školske dane! Najprije, prof. dr. Branko Jeren koji mi je predavao na faxu. Kad izgleda... crno... sad je samo sijed, čak i brkovi su mu potpuno sijedi.

 

Onda poker aparati iz srednje škole. Lupi ga još jednom, proć ćeš...(jedno lupanje nakon)... budalo, što ga lupi, šta ćemo jesti danas... Dobri stari dani... Hvala za ovo.

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Odličan Bug. Već su vas drugi nahvalili pa se neću ja truditi. Mogli bi organizirati kakav party gdje možemo i mi sudjelovati. Konkretno, ciljam na online pucačine. Dignite vi lijepo server da vas za obljetnicu malo ownamo. Savršen trenutak da ponovno otvorite Bug Game Server koji je davno umro. Sjećam se da sam gore igrao ET:QW Demo. Lijepo je to bilo :D Koja igra? Može novi BFH, AA3, besplatni FEAR Combat, CoD4 (puno ga ljudi igra na forumu) ili TF2 kojem ste dužni priliku jer nikad nije zaživio makar je na vašem webu pisalo da je server aktivan. Nadam se da će netko iz redakcije ovo i pročitati :D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Evo sad baš slušam radio reklamu za BUG

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Horagio kaže...

Odličan Bug. Već su vas drugi nahvalili pa se neću ja truditi. Mogli bi organizirati kakav party gdje možemo i mi sudjelovati. Konkretno, ciljam na online pucačine. Dignite vi lijepo server da vas za obljetnicu malo ownamo. Savršen trenutak da ponovno otvorite Bug Game Server koji je davno umro. Sjećam se da sam gore igrao ET:QW Demo. Lijepo je to bilo :D Koja igra? Može novi BFH, AA3, besplatni FEAR Combat, CoD4 (puno ga ljudi igra na forumu) ili TF2 kojem ste dužni priliku jer nikad nije zaživio makar je na vašem webu pisalo da je server aktivan. Nadam se da će netko iz redakcije ovo i pročitati :D

 ideja za party ti je predobra ali ne takav party,npr.da bug organizira ogrome party-je u većim gradovima hrvatske(zagreb , split,rijeka,osijek,vukovar,sisak itd ....) gdje ce biti dopušten ulaz samo pretplatnicima buga,mislim da bi bilo predobro

 

"ako te neka osoba mrko gleda znaj da je pička jer opasni nemaju vremena za zajebanciju"
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

zašto samo pretplatnicima, valjda i kupcu zadnjeg buga

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

je ali onda bi došlo previše ljudi shvaćaš

,možda bi i mogli i kupcima zadnjih 5 bugova ili nesto tako

to bi vrlo populariziralo bug

iako je već na maksimumu

ali ga može preći

"ako te neka osoba mrko gleda znaj da je pička jer opasni nemaju vremena za zajebanciju"
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Bug 200 sletio i u Mostar! Navalite...

Više bih volio 20-ak stranica više pa da malo duže potraje jer je ipak "dvobroj", umjesto 600mb besplatnog surfanja, ali nema veze. Zato je dizajn DVD-a super!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

eto nabavio i ja bug. odlične teme, xpc, photoshop tutorijal, headsetovi...stvarno dobre teme.

a đe mene ne slikaše za bug forum temu?Smijeh

dobar je onaj screen cleaner, a sada idem bugdvd u optiku...

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Prvo, sve čestite i pohvale za 200 broj BUG-a, hvala na poklonima (pogotovo na popustima svim silnim :)) )

Teme su odlične - pogotovo xpc, hladnjaci za CPU - sve pohvale.

Jucer je bila totalna avantura - dođem ujutro oko 9 na moj kvartovski kiosk - vidim rade nekakvu inventuru, reko to ce sigurno potrajat, nitko nece moci kupiti častopis i ja cu dobiti svoj primjerak. Drugi scenarij, dolazim oko 7 sati navecer na isti kiosk, prodavačica (koju znam od kako kupujem BUG) me prije i nego sto sam pitao za BUG kaze da je prodan Plač. Sto napraviti? Sjedam na prvi tramvaj, odlazim na trg do kioska (tamo su 4 Cool, reko sigurno ce biti) - i dolazim na kiosk (sva u panici) i pitam za novi broj BUG-a, žena mi ivuče zadnji primjerak Sramim se - koje je to olakšanje bilo. Jednostavno osjecaj da sam uzeo zadnji (i ukrao nekom taj broj!!) je fenomenalan Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Ulaznice besplatne, samo moraš pokazati nekoliko Bugova i nutra si :D Ipak, bilo bi mi draže ovako online jer mi se ne da putovati. Uostalom, ste vidjeli na BugTV-u kakav server je Dr. Petrić testirao. Malo produže testiranje(kojih tjedan dana) i stave 10-ak besplatnih reklama tom sponzoru ovdje na webu i u časopisu! Pošto je taj server jako "glasan", oni će imati lošije uvjete! OWN3D!

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Sonny kaže...

Prvo, sve čestite i pohvale za 200 broj BUG-a, hvala na poklonima (pogotovo na popustima svim silnim :)) )

Teme su odlične - pogotovo xpc, hladnjaci za CPU - sve pohvale.

Jucer je bila totalna avantura - dođem ujutro oko 9 na moj kvartovski kiosk - vidim rade nekakvu inventuru, reko to ce sigurno potrajat, nitko nece moci kupiti častopis i ja cu dobiti svoj primjerak. Drugi scenarij, dolazim oko 7 sati navecer na isti kiosk, prodavačica (koju znam od kako kupujem BUG) me prije i nego sto sam pitao za BUG kaze da je prodan Plač. Sto napraviti? Sjedam na prvi tramvaj, odlazim na trg do kioska (tamo su 4 Cool, reko sigurno ce biti) - i dolazim na kiosk (sva u panici) i pitam za novi broj BUG-a, žena mi ivuče zadnji primjerak Sramim se - koje je to olakšanje bilo. Jednostavno osjecaj da sam uzeo zadnji (i ukrao nekom taj broj!!) je fenomenalan Smijeh

takvih problema nije bilo u splitu, iako kupia bug u 9 ujutro...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

zato se lijepo pretplatite i dobijete 2-1 dan prije izlaska na tržište

 

"ako te neka osoba mrko gleda znaj da je pička jer opasni nemaju vremena za zajebanciju"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
joza_d kaže...

zato se lijepo pretplatite i dobijete 2-1 dan prije izlaska na tržište

 

a da je imat love za preplatit se

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromahXXXXXXXXXNathan Gale burn in HELL!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Evo baš kupio BUG, sve lijepo i predivno, svaka čast, teme su odlične ali imam jednu veliku primjedbu na desktop mjeseca koji me razočarao i moram pitati BUGovce da li vi uopće gledate temu Vaš desktop na Forumu? Da ste pogledali vidjeli bi ste kako ljudi znaju naći odlične wallpapere (ne kažem da je ovaj loš i ja imam takav) ali isto tako znaju srediti ikone od Docka, koje se uklope u temu.

Unatoč tome sve ostalo je superdobro i samo tako nastavite.

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 12:35 (Šef).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
sk8 4 life kaže...

 

 e ali pogledaj kada uzimas u prodaji godišnje potrošiš 420kn

a kada se pretplatiš nekih 250kn

mislim da se isplati

"ako te neka osoba mrko gleda znaj da je pička jer opasni nemaju vremena za zajebanciju"
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

privjesak je odličan, ovo s čistačem ekrana je genijalno samo šta ga ne stignem nategnut preko cijelog ekrana svoje Nokie 5800Sramim se... i hvala vam za popust na VipMe Mobilni internet.

C'est la vie / http://www.youtube.com/watch?v=S1ZZreXEqSY
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
joza_d kaže...
sk8 4 life kaže...

 e ali pogledaj kada uzimas u prodaji godišnje potrošiš 420kn

a kada se pretplatiš nekih 250kn

mislim da se isplati

isplati se itekako ali neću dat 250 knu kešu jer imam drugig stvari za kupit ...inače uvjek kupujem ljetno izdanje BUG-a a ostalo ako mi se svidi tema broja

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromahXXXXXXXXXNathan Gale burn in HELL!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
leo_819 kaže...

privjesak je odličan, ovo s čistačem ekrana je genijalno samo šta ga ne stignem nategnut preko cijelog ekrana svoje Nokie 5800Sramim se... i hvala vam za popust na VipMe Mobilni internet.

iščupaj iz onog govna i stavi laštik hehe

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromahXXXXXXXXXNathan Gale burn in HELL!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Bug jos nije stigao u Tuzlu Plač

Jedva cekam da ga pomirisem

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
joza_d kaže...

zato se lijepo pretplatite i dobijete 2-1 dan prije izlaska na tržište

 

Zato što mi i Mrežu svako malo ukradu. Sandučić je premali, a ne nose na vrata, ngo ostave vani. :)

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
naxeem kaže...
joza_d kaže...

zato se lijepo pretplatite i dobijete 2-1 dan prije izlaska na tržište

 

Zato što mi i Mrežu svako malo ukradu. Sandučić je premali, a ne nose na vrata, ngo ostave vani. :)

A da kupis veci sanducic? :P

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 14:57 (Assassin).
16 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Eto, napokon je i meni stigao dugoočekivani BUG. Međutim sa problemom, pa pošto znam da veliki broj članova čita ovu temu, a nije OT ovdje ostavljam problem. nakon što sam se nasnifao mirisa novina ubacim DVD i imam šta vidjeti - ostalo je na slikama... pa me interesuje vaše mišljenje, da li mi je to  dosao pokvaren DVD i šta da radim? valjalo bi kad bi se neko iz redakcije javio...

 

hvala

 

 

IsoBuster IsoBuster
The blue screen of death is the best game I've ever played.
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
naxeem kaže...
joza_d kaže...

zato se lijepo pretplatite i dobijete 2-1 dan prije izlaska na tržište

 

Zato što mi i Mrežu svako malo ukradu. Sandučić je premali, a ne nose na vrata, ngo ostave vani. :)

Upravo zato ja imam sandučić (nisam Bugpv pretplatnik, ali dolaze druge stvari) kod kojeg otvor odgovara časopisu, ali je preuzak da netko stavi ruku pa da ga uzme. Ja samo dođem s ključem, jednostavno otvorim sandučić, uzmem poštu, zaključam i amen!

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 15:49 (Horagio).
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Upravo sam vidio da je ona kartica koja na kojoj bude popis programa sa dvda postala jednaka kao i ostatak buga i nije vise kartonska te se mora izrezivati sto mi je bezveze jer onako samo iskidam i ubacim skupa sa dvd-om u onaj omot. Bilo bi dobro kad biste to vratili na staro.

Bug im novi dizaj, moderniji iako ni stari nije loš, smijesnu reklamu na kraju i poboljšan je. I ništa manje bitno: ima novi miris koji je lošiji od starog. Osmijeh

Forum je kako sam i prije predvidio izašao iz bete.

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Napokon stigao danas i u Hercegovinu. Sve 5, tema Extremni PC posebno zanimljiva. A hoce mi netko reci koja je razlika izmedju 0 i D u nagradnoj igri? Pise i na webu da se pripazi, a ja imam jedan od njih ali nikako ne mogu odgonetnuti koji je. Cestitke na jubileju, i zelim vam bar jos ovoliko brojeva.

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Satellite pro a300 1gt
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
kemal_r kaže...

Eto, napokon je i meni stigao dugoočekivani BUG. Međutim sa problemom, pa pošto znam da veliki broj članova čita ovu temu, a nije OT ovdje ostavljam problem. nakon što sam se nasnifao mirisa novina ubacim DVD i imam šta vidjeti - ostalo je na slikama... pa me interesuje vaše mišljenje, da li mi je to  dosao pokvaren DVD i šta da radim? valjalo bi kad bi se neko iz redakcije javio...

Piše u Bugu mail adresa za reklamacije (str. 166), molio bih da tamo pogledaš (da ne pišem po stoti put istu poruku).

Ramo kaže...

Napokon stigao danas i u Hercegovinu. Sve 5, tema Extremni PC posebno zanimljiva. A hoce mi netko reci koja je razlika izmedju 0 i D u nagradnoj igri? Pise i na webu da se pripazi, a ja imam jedan od njih ali nikako ne mogu odgonetnuti koji je. Cestitke na jubileju, i zelim vam bar jos ovoliko brojeva.

"D" u gornjem i donjem desnom uglu NEMA točkicu!

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 16:52 (Miro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

A O i 0?

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Miro, kad će BUG u Bosnu, točnije u Žepče? Nema ga ni danas, a uvijek dolazi drugog. Brzo šalji vamo jedan primjerak!

x2 5000 2gb800 xfx8600gt512
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Koliki je dobni limit za nagradnu igru? Npr. da li ja pod ime i prezime mogu upisati svoje ili od roditelja?

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Jedva sam cekao novi Bug,i konacno je brat dosao iz ducana,i ugledao sam crnu naslovnicu.

Al kad sam ga uzeo u ruke,razocaranje.Sa zadnje strane je napukao(po sredini,korice) i tesko se lista.Izlanuo se

Mislio sam da ce mi 200 Bug biti jedinstven,na kraju i je.

No sto se tice stvari koje su unutar korica,svaka cast!Osmijeh

 

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice