Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

poruka: 59
|
čitano: 20.851
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 mjeseci
neaktivan
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Google je potvrdio da će Google Pixel 8/8 Pro dobiti 7 android ažuiranja

 

https://blog.google/products/pixel/software-support-pixel-8-pixel-8-pro/

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 17:36 (Witcher94).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Kreće glodavluk Google-a, pa izdržite moj kratki rant. Cijena na američkom Google Store je 699$, cijena na njemačkom Google Store je 799€. Sljedeća pizdarija je dosta lošiji poklon u pre-order fazi nego prijašnjih godina (2020. sam 'dobio' Bose QC35 II, godinu kasnije Bose 700). Sada uz bazični 128GB model Pixela 8, koji košta mrtvih 799€, dođu Pixel Buds Pro ili novi Pixel Watch 2. Uz odabir Pixel Buds Pro, ne moram ništa više dodatno platiti, a one su cijenjene na tržištu od 100-150€ ovisno o trenutku i shopu. Ukoliko odaberem umjesto slušalica Pixel Watch onda moram na ovih 799€ još dodati 170€ i eto me na soma eura. Mega užas. Bokte jebao, dok se sjetim Nexusa 4 kojeg sam kupio za 249€, pa Nexus 5 je bio 299€ (možda 349€)... Pixel 2XL, Pixel 5 i Pixel 6 su me koštali 550€-625€. Mišljenja?

 

Predstavljanje:

 

MKBHD:

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Koliko koštaju konkurentni najjači modeli, cijena Pixela zapravo i nije toliko strašna.

Hoćeš najpouzdaniju kameru i softversku podršku? To je to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
7g softverske podrške 👍

Mogao bi biti dobar buy za neke 2g kada uzmeš poslovnog i imaš i dalje puno updejta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Koliko god da mi se Pixeli cine oke, onda shvatim da im procesori bas i nisu toliki jaki i da nemaju dual sim :/
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Guglova sedmogodišnja obećanja ne vrijede puno, posebno kad ima 3/4 usluga i proizvoda ne preživi 5-6 godina...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
7 mjeseci
neaktivan
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
mp3david kaže...
Koliko god da mi se Pixeli cine oke, onda shvatim da im procesori bas i nisu toliki jaki i da nemaju dual sim :/

e-sim je opcija ako ti odgovara

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
3 godine
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Je li tko naručivao Pixel uređaje možda preko Google Store ili Medimarkt dućana, ali s dostavom u Hrvatsku? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Na amazon de se također može naručiti 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Ja ih je*em s njihovima cijenama i "all new" i "AI" (AI AI AI AI AI AI milijun puta izgovoren) proizvodom.

Na jailbreakanom iPhoneu 11 Pro sam vec 3 godine i mob radi kao prvog dana i taman se ponadam preci na Pixel 8 jer je kolko-tolko kompaktan clean android i na kraju mu metnu cijenu da boli glava.

Po redditu se vec 2-3 dana prica o leaks kak je kamera ista GN1 kamera s malo drukcijim senzorom, Tensor G3 je na razini SD 8 Gen1 koji je skoro 2g star, i cijena bolesna.

"Jedina" kompaktna opcija ostaje Samsung S23, koji je realno i ok, ali bas sam se pozelio stock androida... jebga..

 

 

Ovi u googleu zabrijali da su Apple pa da ce im ljudi svj kupovat proizvode ak bubnu cijenu, a i Pixel 8 i Pixel 8 Pro ce sigurno vec za Bozic bit 30% jeftiniji jer nema sanse da se prodaje za te novce, ako reviews ne budu odlicni, sto ne vjerujem da ce  bit.

 

Nisam apple fan i zivcira me njihovo ogranicavanje sa svih strana i zato i jesam na jailbreaku, ali im jednostavno sve radi tip-top, uredjaji drze cijenu puno bolje nego androidi i onda i nije prestrasno kad bubnu visoku cijenu jer znas da ces moc prodat mob za 200€ manje nakon godinu dana.

Ajmo se nadat da je Tensor G3 top i da su poboljsali bateriju bar 10%, a kameru ce vec softverski nekako nabrijat.

 
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
chorba69 kaže...

Ja ih je*em s njihovima cijenama i "all new" i "AI" (AI AI AI AI AI AI milijun puta izgovoren) proizvodom.

Na jailbreakanom iPhoneu 11 Pro sam vec 3 godine i mob radi kao prvog dana i taman se ponadam preci na Pixel 8 jer je kolko-tolko kompaktan clean android i na kraju mu metnu cijenu da boli glava.

Po redditu se vec 2-3 dana prica o leaks kak je kamera ista GN1 kamera s malo drukcijim senzorom, Tensor G3 je na razini SD 8 Gen1 koji je skoro 2g star, i cijena bolesna.

"Jedina" kompaktna opcija ostaje Samsung S23, koji je realno i ok, ali bas sam se pozelio stock androida... jebga..

 

 

Ovi u googleu zabrijali da su Apple pa da ce im ljudi svj kupovat proizvode ak bubnu cijenu, a i Pixel 8 i Pixel 8 Pro ce sigurno vec za Bozic bit 30% jeftiniji jer nema sanse da se prodaje za te novce, ako reviews ne budu odlicni, sto ne vjerujem da ce  bit.

 

Nisam apple fan i zivcira me njihovo ogranicavanje sa svih strana i zato i jesam na jailbreaku, ali im jednostavno sve radi tip-top, uredjaji drze cijenu puno bolje nego androidi i onda i nije prestrasno kad bubnu visoku cijenu jer znas da ces moc prodat mob za 200€ manje nakon godinu dana.

Ajmo se nadat da je Tensor G3 top i da su poboljsali bateriju bar 10%, a kameru ce vec softverski nekako nabrijat.

Uzmeš nakon godinu dana ili dvije godine pošto će Pixel 8 dobiti android ažuiranja do 2030.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 10:27 (Witcher94).
3 godine
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Mene jedino brine baterija.

Svi recenzenti su do sada ponavljali kako je na 6 pro, 7 pro, baterija ispod prosjeka.

 

Frend ima 7 pro, i ne može izdržat dan. Ja sam imao 2xl i 6a, i zaista su bile kriminalne, oko 3 pol sata SOT-a sam imao. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Realno ako netko ne igra, ne vidim problem sa Tensor G3.

Mislim da je to sve fino optimizirano da OS radi glatko s njim.

 

Jedino da se vidi kakva je baterija u kombinaciji

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Cijena i potencijalno baterija su najveci problem. 

Aj cijena ce past sigurno, ali za bateriju stvarno ne vjerujem da ce biti blizu S23+.

Realno su ovi u u Samsungu ove godine stvarno pogodili sa flagshipovima, ali nekako stock android ima ono nesto, a GSI ROM nije bas nes posebno za takav mobitel.

 

Steta, budemo vidjeli. Mozda za Bozic dobijemo Pixel 8 ispod 500€, ali naravno ne u lijepoj nasoj nego na amazon.de :-)

 

Nista, cekamo reviews.

 
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
chorba69 kaže...

Cijena i potencijalno baterija su najveci problem. 

Aj cijena ce past sigurno, ali za bateriju stvarno ne vjerujem da ce biti blizu S23+.

Realno su ovi u u Samsungu ove godine stvarno pogodili sa flagshipovima, ali nekako stock android ima ono nesto, a GSI ROM nije bas nes posebno za takav mobitel.

 

Steta, budemo vidjeli. Mozda za Bozic dobijemo Pixel 8 ispod 500€, ali naravno ne u lijepoj nasoj nego na amazon.de :-)

 

Nista, cekamo reviews.

 Ovo su za sada neki dojmovi o mobitelu

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 12:42 (Witcher94).
3 godine
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Da znam da će baterija biti ko na običnom  Galaxy s23 kojeg imam, odmah bi naručio. Privlačan mi je taj watch njihov kaj daju uz Pro verziju. 

11 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Nisam na pretplati a na bonovima tog nema ..
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
14 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
chorba69 kaže...

Cijena i potencijalno baterija su najveci problem. 

Aj cijena ce past sigurno, ali za bateriju stvarno ne vjerujem da ce biti blizu S23+.

Realno su ovi u u Samsungu ove godine stvarno pogodili sa flagshipovima, ali nekako stock android ima ono nesto, a GSI ROM nije bas nes posebno za takav mobitel.

 

Steta, budemo vidjeli. Mozda za Bozic dobijemo Pixel 8 ispod 500€, ali naravno ne u lijepoj nasoj nego na amazon.de :-)

 

Nista, cekamo reviews.

 Posto vidim da imas jailbrejkan iphone i volis se igrati.

 

 Samo da bacim bubicu u uho, xioami mi10 ili mi10t pro polovnog možeš nabaviti ispod 200€. Ovo mi je već drugi za redom 10tp uzeo ga za 140€ nakon sto su mi prvom shebali ekran. Flash A13 elixir rom na foru pixela, gphotos besplatan backup u full quality (jer mob misli daj pixel) sa dobrim gcamom senzor Samsung HMX od pravih 27mpx rastura. Baterija 5000mah, 144hz zaslon, SD865 :)

Rom radi toliko ispeglano kao da je stock

11 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
DISPLAY kaže...
chorba69 kaže...

Cijena i potencijalno baterija su najveci problem. 

Aj cijena ce past sigurno, ali za bateriju stvarno ne vjerujem da ce biti blizu S23+.

Realno su ovi u u Samsungu ove godine stvarno pogodili sa flagshipovima, ali nekako stock android ima ono nesto, a GSI ROM nije bas nes posebno za takav mobitel.

 

Steta, budemo vidjeli. Mozda za Bozic dobijemo Pixel 8 ispod 500€, ali naravno ne u lijepoj nasoj nego na amazon.de :-)

 

Nista, cekamo reviews.

 Posto vidim da imas jailbrejkan iphone i volis se igrati.

 

 Samo da bacim bubicu u uho, xioami mi10 ili mi10t pro polovnog možeš nabaviti ispod 200€. Ovo mi je već drugi za redom 10tp uzeo ga za 140€ nakon sto su mi prvom shebali ekran. Flash A13 elixir rom na foru pixela, gphotos besplatan backup u full quality (jer mob misli daj pixel) sa dobrim gcamom senzor Samsung HMX od pravih 27mpx rastura. Baterija 5000mah, 144hz zaslon, SD865 :)

Rom radi toliko ispeglano kao da je stock

 

Ma igrao sam se sa custom roms prije, još u vrijeme HTC Desire-a 😂 ali kako sam prešao na iphone s jailbreakom nekako mi je bolje nego custom rom. Jedino mi fale notifkacije sa stock androida.

 

Što se mi 10 tice čak i rado, ali mi je prevelik mob. Nešto oko 6 inča mi je top, ali nema previše flagshipova nažalost. 

3 godine
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Je li tko pred narucio mozda Pixel? Ja se jos uvijek neckam. Ne mogu jedino naci info do kad dijele sat uz Pro verziju. Joj, slatke brige

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Do kraja tjedna je promocija na sat i sluske.(ili isteka zaliha)

Ja sam naručio crni 256gb prošli tjedan. Do kraja tjedna bi trebao stići na adresu. (Njemačka) :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2023 22:09 (PiXeLsss).
7 mjeseci
neaktivan
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Evo recenzija

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2023 19:47 (Witcher94).
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Dxomark je rangira Pixel 8 Pro na prvo mjesto za najbolji zaslon.

https://www.dxomark.com/google-pixel-8-pro-display-test/
Moj PC  
1 0 hvala 0
18 mjeseci
neaktivan
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Pozdrav svima,

 

jel iko kupio novi Pixel 8 Pro ?

Ja sam ga danas uzeo i kaze lik u ducanu da do 16.10. (ponedjeljak) moram registrirati uredaj kako bi nakon 2-3 tjedna na kucnu adresu dobio sat gratis.

Medutim kada pratim link sa mediamarktove stranice tamo piše da ce se formular za ispunjavanje zahtjeva moci preuzeti 16.10. 

 

Moze netko objasniti tocnu proceduru kako aplicirati za Google Watch 2 sat ?

Da li se tek od 16.10. moze prijaviti za dobivanje sata ili je to zadnji dan za prijavu a ja nesto krivo gledam ?

 

hvala :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 15:51 (Animator).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Animator kaže...

Pozdrav svima,

 

jel iko kupio novi Pixel 8 Pro ?

Ja sam ga danas uzeo i kaze lik u ducanu da do 16.10. (ponedjeljak) moram registrirati uredaj kako bi nakon 2-3 tjedna na kucnu adresu dobio sat gratis.

Medutim kada pratim link sa mediamarktove stranice tamo piše da ce se formular za ispunjavanje zahtjeva moci preuzeti 16.10. 

 

Moze netko objasniti tocnu proceduru kako aplicirati za Google Watch 2 sat ?

Da li se tek od 16.10. moze prijaviti za dobivanje sata ili je to zadnji dan za prijavu a ja nesto krivo gledam ?

 

hvala :)

 Ja sam uzeo slušalice direktno sa google store-a kad sam naručio mobitel. 

Mislim da su se slušalice ili sat mogli dobit gratis samo do 16.10.

18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Pa dobro danas je 13.10. još nije 16.10.

 

Ja sam uzeo mob fizički u mediamarktu u Berlinu i tamo dobio informaciju da ne mogu na licu mjesta dobiti poklon sat vec da moram registrirati proizvod

Samo je pitanje da li se od 16.10. moze registrirati ili je rod do 16.10. da se registrira

 

Moze netko tko je uzeo fizicki mob u ducanu objasnit postupak ? 

Koliko sam skuzio sat moze doci samo na adresu podržanih zemalja... stavio bi adresu rođak koji zivi u DE i poklonio mu sat ali kad idem ispuniti formular piše da ce biti dostupno od 16.10. A u ducanu (i ovdje na forumu) se insinuira da je rok 16.10. Malo sam zbunjen 

 

Moze eto netko potvrditi da sam dobro skuzio da ne dođe 17.10. pa da ne izvisim lol

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 21:31 (Animator).
11 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Cijene na njuskalu 1200-1300€.
Rađe bi kupio Samsunga nego dao nekom za Pixel tolke pare
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

poprilicno sam siguran da moras kupiti mobitel do 16.10 il 17.10 da mozes dobiti sat, a same registracije za besplatan sat pocinju od 27.10 

 

Znaci treba se kupiti mob sa satom do 16/17.10 i onda cekati do kraja mjeseca kad se radi sama registracija za sat, 30-60 dana je rok isporuke, s tim da sam ja prosli put dobio za 10 dana nakon prijave.. 

 

 

a sto se tice samog mobitela, kupio sam ga, dosao u cetvrtak. 

Kratka recenzija od mene u odnosu na 6 pro koji sam prije koristio 

Kvalitetniji materijali il izrada, puno skuplje i cvrsce djeluje u ruci, a i udobnije nekako. 

Android 14 na pixel 6 pro je radio bezobrazno dobro i efikasno, na 8 pro imam dosta problema sa scrollanjem, nije smooth, sa predictive back animacijama gdje stuca i ima neki frame freeze. 

Ekran je dosta bolji, efikasniji, manje se zagrijava (iako mi je tesko suditi kad nisam u suncu na 30+ stupnjeva). 

Kamera, slike su relativno iste, bar ovako na prvu, nisam imao prilike bas slikati i snimati neke portrete i neke fora nocne slike, al mi djeluje kao manje-vise isto iskustvo, mozda je 8 pro bolji s detaljima u nekim situacijama i u nocnom modeu. 

Ultrasiroka kamera, boje jos uvijek nisu iste i na glavnom senzoru i na ovom, posto je senzor dosta sireg kuta, distorcija slike je ocita i detalji se gube u samim krajevima slike, nesto sto mogu popraviti kroz update i to uvijek urade. Naravno same slike su bolje, vise detalja iako su mi boje na pixel 6 pro s ovim senzorom bolje (tj. iste su kao i na glavnom) 

Telephoto je bolja u svakom smislu na 8 pro nego na 6 pro, vise detalja, vise svjetla prima, bolji zoom, bookeh efekt je super, stvarno odlican senzor kojem samo fali da mu omoguce portrait u tom 5x modeu jer je to nesto sto na iphoneu novom gori. 

Macro mod koji su omogucili sada je odlican, iako nisam nesto pretjerano puno koristio to nego za testirati. 

Sto se tice videa, tu je 1/1 Pixel 8 pro bolji, iako mislim da jos uvijek mogu popraviti hdr koji se nekad izgubi, kao i koliko je glatko nesto kad se snima neka panorama zgrada s puno detalja na fasadama. Focus je odlican, brz i precizan. 


Nekad, ne znam jel novi 50mpx mod ili sta, ali nekad se pojave oni cudni artifacti na slici u tamnijim situacijama, toga nema na 6 pro ali vidim da je google vec najavio masovni update za kameru i ovo je navedeno kao jedan od problema koji ce rijesiti. 
Nocne slike su bolje, dobre jako, iako ja nekad preferiram da su sjene sjene pa moram potamniti malo manualno exposure il shadows u manualnim opcijama (ili kasnije u google photos). Nebo kad je crno, google ga malo previse osvijetli za moj ukus. 
Odsjaji i refleksije od svjetla, sunca su manje i podnosljivije nego na 6 pro. 


Nisam gameao odavno na mobitelu tako da ne mogu nista reci o samom procesoru i koliko je efikasan, ali mi je trenutni utisak da brze obradi edit slika, da pojedine aplikacije brze otvori, da se manje zagrijava dok se uvalim u instagram scrollanje. 

Baterija mi je puno bolja nego na 6 pro, drasticno bolja. 
Prvi dan koristenja: kad sam legao spavati i stavio mob na punjenje, imao sam 8h i 12min Screen ON time-a i 21% baterije, bio sam na wifiju, na 1080p mi je rezolucija bila, 5g mi je ugasen trajno cisto jer ga nemam u gradu pa mi nije potreba. 
Drugi dan sam radio smjenu od 12h, od toga 11h sam bio spojen na 4g, google podcast, bluetooth 5 sluske, sat i po SoT, kad sam dosao kuci s posla (nakon 13h cca), baterija mi je spala sa 100% na 62% gdje sam ja blago receno bio zaprepasten jer mi je 6 Pro tu bio na nekih 25%. 
Treci dan opet 12h, 4g, bluetooth 5.0 sluske, ovaj put 5h youtube background playback i 6h google podcast, 45min whatsapp poziva i 1h45m SoT. Baterija 100% na 59%. 

Rekao bi da instagram, youtube, web browser-brave i chrome trose puno manje baterije nego reddit (zvanicna sugava aplikacija) i twitter (x) aplikacija, ali opet, razlika u odnosu na 6 pro je sigurno 2-3h SoT.

Preko noci battery drain bude nekih 2% za cca 6h, always on display mi je ugasen, suludo mi je to koristit kad spavam, a i dok mi je mob u dzepu. 

Imam 30W punjac i imam osjecaj da mi se brze puni mob, nisam mjerio al takav osjecaj. 


Ove nove funkcije su zakon, magic eraser bolje radi, ono uvecanje predmeta i pomjeranje je fora, zamjene lica nisam jos radio. 

Jedna od boljih stvari sto su dodali je opcija da ti google assistant cita clanak na chromeu (radi i za nase jezike, za engleski, za svedski), stvarno prefora stvar nekad, prakticki sve sto se moze otvoriti u chromeu moze biti kao audiobook samo zbog ovog mobitela. 

Uz magic eraser ima i ono za uklanjanja buke iz zvuka/videa, radi poprilicno dobro iako ne treba ocekivati da ce esktremnu buku ukloniti bez da vam glas zvuci robotizirano. 


Ukratko, mobitel je masovni upgrade u odnosu na 6 pro, ovo je pravo flagship iskustvo, jos kad google izbaci koji update za android 14 i za kameru/mob, moze biti samo bolji. 
A ako se uzme u obzir koliko je ocajan start imao 6 pro, koji je bio uzasan prvih par mjeseci kad sam ga imao, a koliko je sad dobar (trenutno nema nikakvih bugova, ne zagrijava se nego u direktnom suncu, baterija mu je super ako se uzme u obzir da ga 2god imam, kamera je rame uz rame s najboljim danas, itd.), moze se samo reci da ce pixel 8 pro biti jedan od ponajboljih uredjaja, a sigurno najpametniji uredjaj na trzistu. 


Sad cijena je upitnik za sve, ja sam ga uspio uzeti na pretplatu gdje dajem dodatnih 20 eura na moju tarifu za njega na 2god, znam da ce biti prvi koji ce dobiti svaki update, da ce raditi bez problema imao ga ja godinu-dvije il 7 koliko ce nuditi samu podrsku za mob. 
Za mene je to sasvim pristojno + dobijem sat, koji je upravo prosao detaljan review najboljeg smartwatch reviewera (The Quantified Scientist) i sat je ogroman upgrade u odnosu na prvi, bar sto se tice otkucaja srca pri treniznima i pracenju spavanja. Same pametne sposobnosti sata, izgled su vrh, jedina mana mu je eto baterija koja je tu negdje i sa galaxy satom i sa apple watch satovima. 

Sat je dzaba, mob mi je 35e mjesecno s ukljucenom tarifom, izaci ce me 870e za sat, mob i tarifu za 2god sto je brutalno dobro (pixel 6 pro saljem njima, on je uracunat u to sve i zato je 300e jeftinije). 
870 i 300e za mob = 1170e mob + tarifa + sat 

Za mene se isplati, a da li bi u kesu dao 1100-1200e za ovaj mob, da mi lova nije problem, vjerovatno bi, da sam gamer ne bi. 
Ako mi je lova problem, vjerovatno bi gledao uzeti obicni pixel 8 ili bi iskreno trazio pixel 6 pro il 7 pro koji su fenomenalni mobiteli, bili novi ili polovni. 

Ako patite od najboljeg hardwarea, drzite se kineza jer oni daju najbolje na papiru.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice