TotalTV nema garanciju na uređaj ?

poruka: 3
|
čitano: 1.661
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
TotalTV nema garanciju na uređaj ?

Zovem neki dan da uzmem TotalTV i kazem da je postavljen tanjur na krovu zgrade i da trebam sam ustekat receiver i naci programe te da u skladu s time zelim da mi posalju paket i da ih ne moram cekat dok dodju postavit. Kaze gospa preko maila ok mozemo poslati samoinstalacijski paket ali onda nemate garanciju na receiver ni na nista od opreme.

 

Kakve su to fore ? Dosad sam od svakog internet providera dobio paket i sve si sam instalirao i prvi puta cujem za ovakav tip rada ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TotalTV nema garanciju na uređaj ?
Karanba kaže...

Zovem neki dan da uzmem TotalTV i kazem da je postavljen tanjur na krovu zgrade i da trebam sam ustekat receiver i naci programe te da u skladu s time zelim da mi posalju paket i da ih ne moram cekat dok dodju postavit. Kaze gospa preko maila ok mozemo poslati samoinstalacijski paket ali onda nemate garanciju na receiver ni na nista od opreme.

 

Kakve su to fore ? Dosad sam od svakog internet providera dobio paket i sve si sam instalirao i prvi puta cujem za ovakav tip rada ?

 Totaltv je vrlo los ,dovoljno je reci da ih je bnet odkantao, koliko su bili losi prema korisnicima...Posto je total tv usko suradivao sa bnetom.

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
neaktivan
offline
Re: TotalTV nema garanciju na uređaj ?

A vidim po netu da nema neko da je svima dobar. Uzeo sam Total jer imaju najbolji izbor programa, a pogotovo HD programa. Gledao sam i IskonTV pa su skuplji a osnovnom paketu nemaju Al Jazeeru i jos par Discovery i nekih programa koji mi trebaju. Kod Totala za 100 kn imam standardni paket koji ima sve osim NatGeo Wild sto mi bas fali i jos 15ak kanala u HDu, Fox, NatGeo, Discovery i jos par dobrih kanala. Kod Iskona dobijes u HD iConcerts i tako neke gluposti i par dobrih.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice