Kontroleri za gaming simulacije

poruka: 8
|
čitano: 2.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kontroleri za gaming simulacije

Na otvaranje ove teme potaknula me izjava jednog člana ovog foruma (koju neću citirati), a i ovako već duže razmišljam o toj temi.

Puni smo različitih simulacija (pa i arkadnih) nogometa, košarke, hokeja, letenja avionom ali i onih najvažnijih- simulacija vožnje!

S čim kaj igrate, za koju simulaciju čega i s čim mislite da je navedenu najlakše i najkvalitetnije igrati.

Navedite primjere kontrolera svih vrsta s kojima ste igrali i vaše reakcije.

 


Gondor calls for aid! And Rohan will answer! Muster the Rohirrim! Assemble the Men at Dunharrow, as many Men as can be found. You have two days. On the third, we ride for Gondor� and war.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kontroleri za gaming simulacije

Koristim Logitech Driving Force Pro na igri Rfactor ( sa modom RFT 2008 ,champcar,V8) i prezadovljan sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kontroleri za gaming simulacije

 

Koristim Logitech Wingman precision Gamepad..

Uglavnom za PES, malo NBA...

za 70 kn koliko dode i vise nego dobar :)

 

E4600@3360MHz,8600GTS,2GB DDR2@840MHz
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.5.2008 13:31 (Bruno).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kontroleri za gaming simulacije

Ako kupujes i zelis nesto stvarno DOBRO, NAJBOLJE, onda kupi Logitech G25 i sigurno neces promasit!!!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Kontroleri za gaming simulacije

Evo nabavio sam (posudio) Thrustmaster Ferrari FF racing wheel  Cool. Sad vjezbam GTR2 i iskljucio sam sva pomagala.

Stvarno moras raditi kao rudar ako zelis voziti brzo (moras ''oznojiti g*uzicu'')

Pored toga imam jos palicu Thrust Predator qz501 i ps-like dualshock kontroler (digital+analog)


Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kontroleri za gaming simulacije

Imam 2 smartboxa za 50 kn, kad se ekipa skupi za pes i  logitech cordless rumblepad 2,  a uskoro ću kupit  driving force pro....

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kontroleri za gaming simulacije

Imam G25 koji koristim za GTR2, LFS, RBR, rFactor i NR2003 i sretan sam. Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kontroleri za gaming simulacije

Za trke koristim svoj Logitech Wingman Formula GP ( frend glupi dobio na poklon prodo meni za 100 kn, a koštao 600 tada )

      -s njim igram ponajviše Tocu 3 ( nadam se i GRID uskoro )

imam još i 5 (da pet) gamepadova, jedan je Logitech Wingman Precission, i 4 Smartboxova PS-like

      - ono, najviše za PES, Prince of Persia, NFS, jer se on neda s volanom igrat

imam i jednu palicu za avio-simulacije, neka jeftinjača od Geniusa

      - s tim sam probo FS2004, al nije dovoljno kvalitetna

 

eto, ima se igraćih dodataka

 

I Can't Hold On For Much Longer, But I Will Never Let Go
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice