Muzika u igrama

poruka: 30
|
čitano: 5.966
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

Evo teme gdje možete navesti igre u kojima vam se muzika svidjela i zašto

 

Evo ja ću početi Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure. Muzika ima neki poseban stil, različita je od svih, kombinacija visokih basseva i muzika nema određenog reda nego su stalno drugi tonovi što pravi posebnu atmosferu podzemlja.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Muzika u igrama

Marble Arena jednostavna igričica koja se može naći na ovomjesečnom bug-u i ima ludu muziku.

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy
16 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

Monty on the Run, Castlevania, prvi Doom, NFSU, GTA serijali.

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

svi Crashevi, GTA,te Simpsoni,a dobra je i u Need for speed

Viva la Linkuto
16 godina
offline
RE: Muzika u igrama
vidiš li da je ova tema stara???
Kako se zove lanac od osam Velebita:velebajt hahahaha(LOL).....
15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

da pa kaj onda pa jos smijem pisat u kojim igricama mi je dobra mjuza

Viva la Linkuto
16 godina
offline
RE: Muzika u igrama

onda...(imaš pravo)CoH i Codename Panzers, ako si ljubitelj strategija onda ovu drugu toplo preporučam, prvi nastavak, ali ne baš i drugi.

Kako se zove lanac od osam Velebita:velebajt hahahaha(LOL).....
16 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

Flatout ultimative carnage-tako dobra muzika da je slušam gotovo svaki dan (ne iz igre)

16 godina
offline
Muzika u igrama

Diablo II ->> glazba savršeno pogođena.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

heh... nema bolje zike od one iz igre Mafia :D probajte ju nać negdje :P

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
16 godina
offline
RE: Muzika u igrama
Evil Genius....nikako da nadjem na netu muziku :( a uvek instaliram i pokrenem igru makar da slusam muziku :D
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Muzika u igrama

Samo cu reci ovo:METAL GEAR SOLID svi serijali.Odlična igra i fantastična orkestralna glazba Harry Gregson Williams.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,4 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,Acer 19"
16 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

Super mi je muzika u EA-ovim sportskim igrama, izuzev NBA (tamo su još uvijek reperi, jel da?). NHL, NFL, MLB... - sve super rock stvari.

 

A dobra je muzika i u PES-u 2009, više nema onih sampleova, nego su sad prave pjesme.

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
15 godina
neaktivan
offline
RE: Muzika u igrama

Mislim da ništa ne može vode dodat GTA serijalima, ondje ima za svakog ponešto. Ako vam se ni to ne sviđa, ubacite svoju glazbu i slušajte i Lepu Brenu. A i NFS serijali su dobri, ili ne kao GTA.

Znao sam da to nisam trebao reci!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Muzika u igrama

n4s, naravno :D

 

a i diablo muzika nije loša ... ^^

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
15 godina
offline
Muzika u igrama

NFS, GTA, i najvise san sluša iz FlatOut 2(nisan igra noviji nastavak).

15 godina
neaktivan
offline
RE: Muzika u igrama

GTA San Andreas - Killing in the name!!

Normal is not normal
16 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

Age of Empires 2 - doje dobar ugođaj i super se uklapa u ostatak igre.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2008 21:48 (manic).
15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

 

 

 

Ove su neke od jačih melodija. Mora se spomenuti još Metal Gear Solid, Final Fantasy, Fallout (1 & 2 ofc)... Ima ih dosta, pogotovo starije igre.

15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

sve fife i NFS-ovi apsolutno imaju najbolju glazbu EA se uvijek potrudi oko sountracka

dobra je glazba i iz icy towera xD! Smijeh

 edit: uf one iz NFS-a od T.I.-a   do ya thang i 24's ..to su mi neke od najboljih pjesama...

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2008 16:17 (SPAWNK4MPER ti mama).
15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

takoder sve FIFE i NFS....najvise most wanted......

15 godina
offline
Muzika u igrama

Nfsu predobro ima ih još al ova mi je naj

15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

Need 4 Speed, GTA San Andreas

15 godina
neaktivan
offline
RE: Muzika u igrama
dzeny kaže...

oooj znate jest ovo dobro ulazite svi u ovu stranicu         http://nortonx.myminicity.com/

 Sta pricas ti bezveze.....moderatori daj rijesite to......svaka tema su mu ti linkovi....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Muzika u igrama
 Daj prestani te linkove slati......"zakrčit ces cijeli forum tim nepotrebnim komntarima....BANNNN
16 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

Dobra je muzika u fifi, gta serijalu, ali najbolja mi je u Star Wars igrama i Indiana Jones. John Williams rula!

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Muzika u igrama
Hrvojestr kaže...
 Daj prestani te linkove slati......"zakrčit ces cijeli forum tim nepotrebnim komntarima....BANNNN
 kopao sam malo po forumu i nisam nasao nikakvog dzenya
a sad da ne dobiem zutog idem na temu:
GTA IV,simpsoni,need for speed i jos neke
Linkuto4ever!!!
15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

DMC4, svi dijelovi Prince of Persia.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
15 godina
protjeran
offline
Muzika u igrama

jucer skinuo prepredobar soundtrack od NFS Undercover....od hot pršut 2 pa do sad soundtrackovi su bili prenapuhani i dosadni...napokon je oept nest pametnog doslo

 

inace GTA serijal ima prelude soundtrackove

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy
15 godina
neaktivan
offline
Muzika u igrama

Morrowind ima odlicnu, atmosfericnu muziku najbolji je title

GTA Vice City V-Rock!!!

Pogotovo 2 minutes to midnight \m/

I Arcanum ima izvrsnu muziku

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2009 23:51 (powerslave).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice