Star Trek: Voyager

poruka: 798
|
čitano: 169.576
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Star Trek: Voyager

Znači 31.03.2010 završava voyager u svojem punom trajanju od 7 sezona, a prvog travnja ga smjenjuje Star Trek : ENTERPRISE.

 

 

( LINK pogledajte pod 16.20h)

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 23:03 (Hyperion).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Star Trek: Voyager
Hyperion kaže...

Znači 31.03.2010 završava voyager u svojem punom trajanju od 7 sezona, a prvog veljače ga smjenjuje Star Trek : ENTERPRISE.

Koliko je meni sve to poznato, vrijeme je linearno i ne možemo se vratiti u prošlost bez utjecaja na ovu sadašnjost.

 

Dakle, ne pokušavajte upalit svoje vremeplove doma i gledat ST:Enterprise od veljače. Budite fini i pristojni te gledajte ST:Enterprise od prvog travnja (aprila)...

 

Belji se

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
Sum_of_all_fears kaže...
Hyperion kaže...

Znači 31.03.2010 završava voyager u svojem punom trajanju od 7 sezona, a prvog veljače ga smjenjuje Star Trek : ENTERPRISE.

Koliko je meni sve to poznato, vrijeme je linearno i ne možemo se vratiti u prošlost bez utjecaja na ovu sadašnjost.

 

Dakle, ne pokušavajte upalit svoje vremeplove doma i gledat ST:Enterprise od veljače. Budite fini i pristojni te gledajte ST:Enterprise od prvog travnja (aprila)...

 

Belji se

 Ovi Enterprise mi nije nešto, polu retardirano mi glume likovi, tak da ću ga vjerovatno preskočit.

Btw, vrijeme nije linearno. :)

16 godina
offline
Star Trek: Voyager

FACEPALM (to me)

 


A kada sam gledao na tom njihovom internetskom pregledu programa slučajno sam stisao strelicu koje me odvela do veljače pa mi je to nekako ušlo u glavu pa je dospjelo u post.

 

Hehe baš na 1. april počinje možda nas zahebu pa stave sjednicu sabora LOL

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 23:05 (Hyperion).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Star Trek: Voyager
Vakaka kaže...

 Ovi Enterprise mi nije nešto, polu retardirano mi glume likovi, tak da ću ga vjerovatno preskočit.

Btw, vrijeme nije linearno. :)

Kako nije? (odošmo u offtopic Nevinašce)

Hyperion kaže...

..

Hehe baš na 1. april počinje možda nas zahebu pa stave sjednicu sabora LOL

Samo nek probaju. Doduše, ponekad znaju bit zabavni Smijeh

 

Ni meni ovaj Enterprise baš i nije nešto. Eventualno ga odgledati ako nebudem imao što za radit....

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
offline
Star Trek: Voyager

Čuj nekima je ENTERPRISE najbolji kao npr. meni.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
Star Trek: Voyager

Ma najviše mi smeta ovi glavni lik u Enterpriseu, svaki put kad ga gledam kao da se prise*ava... Archer ili kako li se zove lik.

 

PS. Što se brže krećeš vrijeme sporije prolazi :)   (nećemo u offtopic, da ne spamamo temu ljudima) ^^

16 godina
offline
Star Trek: Voyager

Teorija relativnosti.

 

Jedan školski sat fizike traje kao doslovce 4h igranja na compu.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
Hyperion kaže...

Čuj nekima je ENTERPRISE najbolji kao npr. meni.

Ima takvih puno itekak, no da nisu zahebali stvar i prekinuli serijal i sklepali kraj onak na brzinu ali kaj se moze a bas je fino krenulo.Nevinašce

16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
Hyperion kaže...
wyks kaže...
Hyperion kaže...
tommy2103 kaže...

 

I da treba poslat svo to željezo gore u svemir pa sagradit ogroman brod nije danas moguće, bar ne sada ni za vjerovatno sljedećih 100 god. S ovim raketama današnjim nećemo nigdje dogurat, treba nešto bolje,jače i dugoročnije izmislit tipa impulsnog pogona.

A da ih jednostavno sagradimo već gore, u svemiru? Belji se

tommy2103 kaže...

Malo je bezveze, al se uvijek nasmijem kad se on pojavi, hehe, kad je sinek skinul Sedmu a ova samo nastavi tipkati Belji se

 

Možeš mi malo pojasnit molim te, propustio sam tu epizodu (al izgleda mi smješno)?

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
Hyperion kaže...

Znači 31.03.2010 završava voyager u svojem punom trajanju od 7 sezona, a prvog travnja ga smjenjuje Star Trek : ENTERPRISE.

 

 

( LINK pogledajte pod 16.20h)

 

 

Super, meni je enterprise stvarno odličan, čim sam pogledao par epizoda na you tube-u odmah sam se "zaljubio"Namigiva Štih je drukčiji, ne mogu reći bolji od ostalih - svi su mi na svoj način dragi...Osmijeh E, da morati ćeš otvoriti temu Star Trek : Enterprise...

“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 23:41 (wanderer).
16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
1domagoj1 kaže...

A da ih jednostavno sagradimo već gore, u svemiru? Belji se

Pa i mislio sam gore u svemiru,ali treba dovući materijal,dijelove,ljude,hranu,vodu sa planeta, sagradit brodogradilište u svemiru...

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
1domagoj1 kaže...
tommy2103 kaže...

Malo je bezveze, al se uvijek nasmijem kad se on pojavi, hehe, kad je sinek skinul Sedmu a ova samo nastavi tipkati Belji se

 

Možeš mi malo pojasnit molim te, propustio sam tu epizodu (al izgleda mi smješno)?

U toj epizodi se pojavi Q sa svojim sinom, koji voli zezati ljude i raditi gluposti (tipican teenager Belji se) U jednoj sceni dođe do Sedme od Devet dok ona nešto radi. Q pucne prstima i makne joj svu odjeću, a ona kaže: ak pokušavaš učiniti da se sramim jer sam gola, nisi uspio, i drzi ruke koda tipka i tak da se s.i.s.e. ne vide.Smijeh 

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
Hyperion kaže...
1domagoj1 kaže...

A da ih jednostavno sagradimo već gore, u svemiru? Belji se

Pa i mislio sam gore u svemiru,ali treba dovući materijal,dijelove,ljude,hranu,vodu sa planeta, sagradit brodogradilište u svemiru...

 

 

Da, to da. Ja mislio da misliš sagradit na Zemlji veeeeliki brod pa ga šutnut gore nekom raketicom. Smijeh

tommy2103 kaže...
1domagoj1 kaže...
tommy2103 kaže...

Malo je bezveze, al se uvijek nasmijem kad se on pojavi, hehe, kad je sinek skinul Sedmu a ova samo nastavi tipkati Belji se

 

Možeš mi malo pojasnit molim te, propustio sam tu epizodu (al izgleda mi smješno)?

U toj epizodi se pojavi Q sa svojim sinom, koji voli zezati ljude i raditi gluposti (tipican teenager Belji se) U jednoj sceni dođe do Sedme od Devet dok ona nešto radi. Q pucne prstima i makne joj svu odjeću, a ona kaže: ak pokušavaš učiniti da se sramim jer sam gola, nisi uspio, i drzi ruke koda tipka i tak da se s.i.s.e. ne vide.Smijeh 

 

Hehe, zakon. Moram si pogledat tu epizodu. Ma sjećam se ja nešto te epizode, al davno sam to gledal tak da se te scene ne sjećam.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Enterprisea se i ne sjecam, znam da je vec bio na HTV-u, ali ga nisam nesto gledao

Od cijelog serijala nekako mi je DS9 najbolji, pa onda Piccard

16 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Ja sam već počeo gledati Enterprise, sad sam na 7-oj epizodi.

16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
davorsite kaže...

Ja sam već počeo gledati Enterprise, sad sam na 7-oj epizodi.

Nesmiješ prije reda!Viče

 

Ja ću ga pratit usporedno sa prikazivanjem na hrt-u,ali neću ga gledat na hrt-u neko na compu iz 2 razloga :

 

1. imam dobar dvd rip cijele serije

2. neda mi se čekat 00.20 da gledam, u 16.20 uvijek propustim (nesjetim se jer čim dođem iz škole oko pol 3 zasjednem za comp i pustim mozak na pašu, a kad idem popodne nemogu gledat jer sam u školi ofc)

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
Hyperion kaže...
 

Ja ću ga pratit usporedno sa prikazivanjem na hrt-u,ali neću ga gledat na hrt-u neko na compu iz 2 razloga :

 

1. imam dobar dvd rip cijele serije

2. neda mi se čekat 00.20 da gledam, u 16.20 uvijek propustim (nesjetim se jer čim dođem iz škole oko pol 3 zasjednem za comp i pustim mozak na pašu, a kad idem popodne nemogu gledat jer sam u školi ofc)

 

  Ja sam odlucio sad prvo pogledati cijeli serijal filmova Star Treka, a onda na Enterprise!

TrustNo1
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Konaćno 'Endgame', još sutra i nema više Voyagera. Uvijek mi je žao kad neka serija završi.

14 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Danas apsolutno fantastična epizoda!... Jako mi je drago što su Seven i Chakotay ostvarili vezu ali mi je žao što je ona umrla... Tuvok je nažalost obolio od strašne bolesti, Chakotay umro, nadam se da će admiralica to uspjeti riješiti, samo vidjet ćemo kakvu će tu ulogu imati borgovska kraljica...Namigiva

“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
davorsite kaže...

Konaćno 'Endgame', još sutra i nema više Voyagera. Uvijek mi je žao kad neka serija završi.

Da, i mene je počela loviti tuga. Došlo mi je da ju pogledam doma (imam cijeli ST: Voyager, a gledam ga na TV-u :D), al sam odustal, reko nije to to, nema tog isčekivanja ako sad pogledam. Iako sam ST: Voyager pogledal ja mislim 2 puta cijeli malo se sjećam, pa se treba opet prisjetit :D.

wanderer kaže...

Danas apsolutno fantastična epizoda!... Jako mi je drago što su Seven i Chakotay ostvarili vezu ali mi je žao što je ona umrla... Tuvok je nažalost obolio od strašne bolesti, Chakotay umro, nadam se da će admiralica to uspjeti riješiti, samo vidjet ćemo kakvu će tu ulogu imati borgovska kraljica...Namigiva

Hehe, wanderer, ne brini, riješit će to, al neću vam spoilat, pa čak niti sa spoiler kodom, čekajte do sutra Belji se

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
Star Trek: Voyager

Bas mi je zao sto je vec kraj...  Mršti se

Ove zadnje dvije epizode su odlicne, iako imam malu zamjerku sto su nekako "zbrzane ".

Viva kapetanica!

TrustNo1
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

zašto završavaaaaaaaaaaaaaaaaa,neću više vidjeti sedmuod9,tak sam tužanMršti seMršti se.nadam se da če za nekoliko godina doči na bluray,več sam se predbilježio na amazonu.Bogataš

ALLAHU AKBAR
16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
Miki77 kaže...

Bas mi je zao sto je vec kraj... Mršti se

Ove zadnje dvije epizode su odlicne, iako imam malu zamjerku sto su nekako "zbrzane ".

Viva kapetanica!

Vidjet ćeš ti šta je "zbrzano" u enterprise-u pogotovo kraj 1. i 2. sezone, ono moraš 2 puta pogledat epizodu da bi skužio šta se događa.


Šta god gledao kraj mi uvijek teško pada, što je serija duža to sam na kraju žalosniji. Samo kad se sjetiš svih tih 7 sezona što je oko 140 epizoda = oko 100h video sadržaja, povežeš se sa likovima, tom cjelinom and you don't wanna let it go.Plač

 


Smatram da su kraj od DS9-a i Enterprise-a najtužniji pogotovo od DS9-a gdje se opraštaš od ama baš svakog lika i saznaješ šta će raditi u kraćoj budućnosti.

 

U voyageru su ga baš shebali, pokažu dio federacijske flote i voyagera kako idu prema Zemlji neznam za vas no to meni baš i nije neki kraj, u TNG-u je bio sa kartanjem i pogled prema brodu kako vozi dalje, u ENT-u je stvaranje federacije, i pokazivanje 3 legendarna enterprise sa govorom picarda, archera i kirka "To bodly go..."

 

Što se tiče TOS-a mislim da on nije ni imao završetak.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
Hyperion kaže...
Miki77 kaže...

Bas mi je zao sto je vec kraj... Mršti se

Ove zadnje dvije epizode su odlicne, iako imam malu zamjerku sto su nekako "zbrzane ".

Viva kapetanica!

Vidjet ćeš ti šta je "zbrzano" u enterprise-u pogotovo kraj 1. i 2. sezone, ono moraš 2 puta pogledat epizodu da bi skužio šta se događa.


Šta god gledao kraj mi uvijek teško pada, što je serija duža to sam na kraju žalosniji. Samo kad se sjetiš svih tih 7 sezona što je oko 140 epizoda = oko 100h video sadržaja, povežeš se sa likovima, tom cjelinom and you don't wanna let it go.Plač

 


Smatram da su kraj od DS9-a i Enterprise-a najtužniji pogotovo od DS9-a gdje se opraštaš od ama baš svakog lika i saznaješ šta će raditi u kraćoj budućnosti.

 

U voyageru su ga baš shebali, pokažu dio federacijske flote i voyagera kako idu prema Zemlji neznam za vas no to meni baš i nije neki kraj, u TNG-u je bio sa kartanjem i pogled prema brodu kako vozi dalje, u ENT-u je stvaranje federacije, i pokazivanje 3 legendarna enterprise sa govorom picarda, archera i kirka "To bodly go..."

 

Što se tiče TOS-a mislim da on nije ni imao završetak.

kraj nije ubrzan,dragi moji startrekovci,pa cijela sedma sezona voyagera je remiks svih prijašnjih sezona.pa gostovala je kes,pa svaki glavni glumac je imao svoju epizodu,pa nelix je otišao itd...sedma sezona je zapravo bila jedna velika zadnja epizoda voyagera

ALLAHU AKBAR
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 20:23 (sandarsios87).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
sandarsios87 kaže...

zašto završavaaaaaaaaaaaaaaaaa,neću više vidjeti sedmuod9,tak sam tužanMršti seMršti se.nadam se da če za nekoliko godina doči na bluray,več sam se predbilježio na amazonu.Bogataš

 Neće više bit ni doktora!PlačPlač

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

seven of nine neće više biti na tv-uPlačPlačPlačPlač

ALLAHU AKBAR
16 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
sandarsios87 kaže...

seven of nine neće više biti na tv-uPlačPlačPlačPlač

Ali bit će T'pol

 Smijeh

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Da, i opet će biti bez osjećaja na početku kao 7of9. Jedva čekam današnju zadnju epizodu Voyagera.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
Apsolutno sam odusevljen sa zadnjim epizodama i s cijelim voyagerom! Drago mi je i zahvalan sam sto sam mogao uzivati u voyagerovim i kapetanicim pustolovinama, osjecao sam se kao dio te posade... Zivite dugo i uspjesno! END TRANSMISION
“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice