NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

poruka: 3.190
|
čitano: 589.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
XXX kaže...

Treažiš neku drugu robu u zamjenu ako nemaju grafe...npr.nvida shield i sl.

 

Što ako čovjeku treba upravo grafička?

16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Malo stisneš i privikneš se na shield...ima i gorih stvari u životu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
XXX kaže...

Treažiš neku drugu robu u zamjenu ako nemaju grafe...npr.nvida shield i sl.

 Dobar...

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
lav1000 kaže...
ansha kaže...
eVGA-011 kaže...

 

Pa kud Poseidona Vlada? Puno bolje rijesenje je uzet dobar full cover block i neku najjeftiniju 1080 Ti sa referentnim pcb-om, dosta bolje temperature (oko 10°C) plus voda hladi vrm i memoriju sta kod poseidona nije slucaj...

 A kad nije spojen na vodu, poseidon je u najmanju ruku tragikomedija od hlađenja...

 

Da li si ti gledao uopste review Poseidona. Tragikomedija od hladjenja.  Jedne od najtisih hladjenja.

Zabelezene temperature na Air su 73-75C.

Tebi je 69-70C u Time Spy i Firestrike tragikomedija?

 

Evo ti kako izgleda Full Cover Block za Poseidon Strix OC i jos neke modele Rev 2.0 a ima i RGB.

 

I sta to znaci bolje uzeti Founders Edition pa platiti 150e pa instalirati vodeni blok.

Jeste ako je cena Poseidona 150e veca a teme ne zanima kakav ce cip dobiti. Sta ja ne mogu da instaliram Full Cover blok i da mi ostane dobar PCB i overklokovan BIOS.

 

Ja znam vas vi bi uzeli Founders Edition instalirali vodeni blok a onda saznali da ste to mogli da uradite i sa Poseidon samo kasnije polako.

Ova karta sa ovim vodenim blokom + full cover vodenim blokom kostala me je slicno koliko bi me kostale Strix i FE i da dokupim blok za njih, samo bih morao odmah.

 

Bas mi se slaze sa Monoblockom. I sta sada, bolji je FE uzeti. Jeste kada Poseidon kosta 1100E a FE 900E onda je bolje.

A kada platis 580e a cene nekih FE i vece onda je ludilo uzeti Strix ili FE ako ima Poseidon da ustedis ako ti se svidja na full cover bloku, ako ne platis istu cenu kao za druge.

 

Kada ga prikljucim na ifuziju na tecnost istom kloku fabrickom ce bostovati skoro 50MHz vise nego na Air.

 

 

 

 

 

 

 

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 20:25 (eVGA-011).
12 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Vi po vasem izboru tek kada bi kupili Strix i otisli da gledate koji vodeni blok da uzmete bi shvatili... Pa cekaj ovaj isti blok sam mogao da kupim i za Poseidon.

A ko zna mozda bi mi se onaj i svideo pa bi ustedeo 150e. Meni rekli ako treba bolje da platim 650E Strix nego 580E Poseidon, skrenuli ljudi potpuno.

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Jbt jesi razvio teorije oko tih 650 eura za strix ili 580 za poseidon, rekli bi vi smaras bre 

Ajde ti to naklokaj da vidimo jel taj poseidon ista valja ili taj blok na njemu samo za ukras služi 

15 godina
online
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Čitam ove kvarove na karticama... premala je serija da bi se ovoliko pisalo o tome... Zaista, da sam iskipao 1300€ za karticu u onom inicijalnom naletu ludila, te da je odmah krepala bez mogućnosti dobivanja zamjenske kroz nekoliko tjedana/mjeseci... ne da bi ja popizdio, mislim da bi moja "na rubu da ostavi idiota poput mene zbog nerazboritog trošenja teško stečenog zajedničkog novca" doslovce nabavila vatreno oružje na crnom tržištu i otišla popričati sa stričekima u dučan oko nabavke zamjenskog proizvoda.

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ili isprobala navedeno vatreno oružje na "idiotu poput tebe koji nerazborito troši teško stečen zajednički novac".

16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Kupovina nove grafe nikad nije nerazborito trosenje novca. Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

Freak Show Inc.
 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Friday kaže...

Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

Lako je ovdje biti hrabar, reci to njoj. Pred njom samo repom mašeš kao pas kad čeka keks. 

7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Valentin17 kaže...
Friday kaže...

Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

Lako je ovdje biti hrabar, reci to njoj. Pred njom samo repom mašeš kao pas kad čeka keks. 

 Da uletim doma sa dvije kutije rtxica i kazem zeno sad ti dva mjeseca placas kredit hranu i rezije, nema cizmica krpica i sminke, samoinicijativno bi preselio u garazu 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
lav1000 kaže...
Valentin17 kaže...
Friday kaže...

Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

Lako je ovdje biti hrabar, reci to njoj. Pred njom samo repom mašeš kao pas kad čeka keks. 

 Da uletim doma sa dvije kutije rtxica i kazem zeno sad ti dva mjeseca placas kredit hranu i rezije, nema cizmica krpica i sminke, samoinicijativno bi preselio u garazu 

 A ona slobodno kupuje krpice robu i ostalo a ti placas rezije i ostalo ? 

Znas kak se zovu takvi ? Svinje ih imaju :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 15:35 (toxic).
16 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Friday kaže...

Kupovina nove grafe nikad nije nerazborito trosenje novca. Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

 tako je ili još bolje uskratiš joj ... i gotovo.

7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
toxic kaže...
lav1000 kaže...
Valentin17 kaže...
Friday kaže...

Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

Lako je ovdje biti hrabar, reci to njoj. Pred njom samo repom mašeš kao pas kad čeka keks. 

 Da uletim doma sa dvije kutije rtxica i kazem zeno sad ti dva mjeseca placas kredit hranu i rezije, nema cizmica krpica i sminke, samoinicijativno bi preselio u garazu 

 A ona slobodno kupuje krpice robu i ostalo a ti placas rezije i ostalo ? 

Znas kak se z

 

 

ovu takvi ? Svinje ih imaju :)

Stari lakše mi je ovako da je sve kritično na meni jer pouzdati se u nju završi tako dai ja potrošim pare a računi se kako god okreneš platiti moraju...

banka svoje uzme na platnoj listi, platim režije, ostavim 5000 na mikrovalnoj za hranu i dalje me ne zanima...

ostatak sakrivam u ormaru kod metle i usisivača, tamo znam da neće sigurno naći 

 

 

 

12 godina
suspendiran
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ja svojoj kupim štednjak, garancija je još uvijek unutra nakon 5 godina.

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Njubovi.

 

Ja npr. nikad ne mjenjam kućište.

 

Moja kad vidi jednu te istu kućaru, misli da nisam ništa kupovao.

 

Kutije od komponenti buksam u druge kutije od komponeneti (stare).

 

Kutija od teacove pržilce sadži kutiju i garu od novog ssdea.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 16:27 (DarthMarkus).
Moj PC  
18 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

ja prošle god uzeo novo kućište, a uleti moja gospođa baš ti lijep ovaj novi procesor 

12 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
lav1000 kaže...

ja prošle god uzeo novo kućište, a uleti moja gospođa baš ti lijep ovaj novi procesor 

 Jesi rekao "Zlato moje ?"...

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Amateri... navučeš ženu na igrice i onda kupuješ što hoćeš, još kad hoćeš zamijeniti gtx 1070 za gtx 1060, uz nadoplatu, jer ti je i ova slabija dovoljna, ona kaže - ne dolazi u obzir, neću slabiju grafu :)))
16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ja svoju ranije pošaljem na godišnji, ili se ja ranije vratim i sve sredim u tih tjedan dana dok je nema...nema kod mene zajebancije i papućarstva...zna se tko je gazda barem tih tjedan dana

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Valentin17 kaže...
Friday kaže...

Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

Lako je ovdje biti hrabar, reci to njoj. Pred njom samo repom mašeš kao pas kad čeka keks. 

 

Zena mi je rekla da uzmem novu seriju, ja sam cijelo vrijeme gledao 1080ti po oglasima. Ne trosim inace bas nesto love na komp, pa ono. Zadnja kupovina mi je bila 1070 koju sam prodao za isto koliko sam ju i kupio, a dosta prije toga EVO 960. Sad sam se zagrijao za novi monitor (predator) dok novi ryzeni ne stignu na trziste jer je izvjesno da cu 9900 preskociti (iako sam to i za rtx rekao)

Freak Show Inc.
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Friday kaže...
Valentin17 kaže...
Friday kaže...

Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

Lako je ovdje biti hrabar, reci to njoj. Pred njom samo repom mašeš kao pas kad čeka keks. 

 

Zena mi je rekla da uzmem novu seriju, ja sam cijelo vrijeme gledao 1080ti po oglasima. Ne trosim inace bas nesto love na komp, pa ono. Zadnja kupovina mi je bila 1070 koju sam prodao za isto koliko sam ju i kupio, a dosta prije toga EVO 960. Sad sam se zagrijao za novi monitor (predator) dok novi ryzeni ne stignu na trziste jer je izvjesno da cu 9900 preskociti (iako sam to i za rtx rekao)

 cek, cek... 

 

kupio si RTX,a prije toga 1070 i kazes da ne trosis bas nesto love na komp? :D 

16 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
jovial kaže...
Friday kaže...
Valentin17 kaže...
Friday kaže...

Zena koja to kaze bi trebala otici u kuhinju skuhati nesto da se malo ohladi...

Lako je ovdje biti hrabar, reci to njoj. Pred njom samo repom mašeš kao pas kad čeka keks. 

 

Zena mi je rekla da uzmem novu seriju, ja sam cijelo vrijeme gledao 1080ti po oglasima. Ne trosim inace bas nesto love na komp, pa ono. Zadnja kupovina mi je bila 1070 koju sam prodao za isto koliko sam ju i kupio, a dosta prije toga EVO 960. Sad sam se zagrijao za novi monitor (predator) dok novi ryzeni ne stignu na trziste jer je izvjesno da cu 9900 preskociti (iako sam to i za rtx rekao)

 cek, cek... 

 

kupio si RTX,a prije toga 1070 i kazes da ne trosis bas nesto love na komp? :D 

 

1070 sam uzeo za 300 eura i za isto toliko ju prodao nakon mjesec dana. Tak da ne vidim kak se to uopce broji

Freak Show Inc.
13 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Moja rtx 2080ti gainward gs vec misec dana uredno radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Nitko nije rekao da ce svaka prdnut, al postotak prdenja je zabrinjavajuc.

12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Augi80 prodaj to sto prije..lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ima garanciju pa ako ce crknit neka crkne ...sta joj mogu

12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
lav1000 kaže...

Jbt jesi razvio teorije oko tih 650 eura za strix ili 580 za poseidon, rekli bi vi smaras bre 

Ajde ti to naklokaj da vidimo jel taj poseidon ista valja ili taj blok na njemu samo za ukras služi 

Naravno kada ga stavim pod vodu. Na vazduhu imam takav profil da boostuje zavisnod od temperature 1985MHz Air i oko 2012-2025MHz voda na fabrickom kloku.

Sta vredi da klokujes ako temperatura ode na 70C na Air boostovace manje nego sto bi trebao.

Zadovoljan sam Poseidonom, najlepsa ASUS grafika koju je napravio.

EVGA ne pravi vise one interesantne grafike kakve je pre imala.

 

Decko koji mi je prodao kaze da misli da je do 90MHz za graficki cip isla preko default voltaze.

Ja cisto sumnjam, mada provericu na vodi, kako je on drzao, ali ako tako radi to je mnogo veliki klok u odnosu na NVIDIA default frekvencije.

To bi bilo znaci skoro 2100MHz Boost.

 

NVIDIA RTX 2080 Founders Edition sam vec ubio u svim skorovima, a to nije default RTX2080.

Znaci ona iz kutije i ova mrtva je u svim skorovima. Pogotovu Firestrike Extreme i Ultra. Pokenjam im se na 150 eura preko RTX2080.

 

Trebas biti mozak uzeti te RTX umesto i9-9820X i polovni GTX1080Ti.

Boze samo kada pomislim na njega kako ce da radi. Jos kada izadje AMD i kada se pocnu hvaliti kako prestizu i9-9900K za 400e, ovome nece moci nista ni sa 10 core modelom da izbace.

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 3:37 (eVGA-011).
10 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
picajzla0707 kaže...
Amateri... navučeš ženu na igrice i onda kupuješ što hoćeš, još kad hoćeš zamijeniti gtx 1070 za gtx 1060, uz nadoplatu, jer ti je i ova slabija dovoljna, ona kaže - ne dolazi u obzir, neću slabiju grafu :)))

 Hehe, al i s tim treba pazit jer ti se lako može desit da dok si ti prisiljen polirat namještaj te glancat kuhinju draga za to vrijeme pegla na mašini

12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Zameniti GTX1060 za GTX1070?

Da li vi cujete sebe.

Ja imao 4.5 godine GTX780Ti i ne mogu da se otrgnem utisku da sam puzurio sa upgrade kupivsi GTX1080Ti.

Ne zbog razlike, ali kada pogledam da moja u skorovima boje GTX1060 pomislim...

Prokletstvo zasto NVIDIA nije dala neki 50% veci performanse da mi da dovoljan razlog da odlozim na godinu dana upgrade.

 

A onda se osvestim pa kao Ajde, platio si 580E, prodas svoju za 150 eura GTX780Ti, i ispadne kao da si platio 430 eura upgrade i to Maxwell si preskocio.

Pa onda kao bolje se osecam. Tipa imam vodeno, nisi imao vodeni blok za GTX780Ti, itd... Inace sam imao zivu kartu za 1080p a vi pricate o upgrade GTX1060 na GTX1070.

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice