Opet crkla grafa

poruka: 62
|
čitano: 5.155
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Grafa

prva grafa kupljena u 6mj.2011 msi6950 i crkla je te dobivena u 11mj.2012 msi 7870 koja je sad izdahnula.znači zamjenjena je u microlinu u 11.mj 2012 i garancija mi onda teče od tog datuma,jel tak?nisam ih zval jer su radili do 17.koja grafa je ekvivalent sad ovoj koja mi je crkla od Ati-ja i Nvidije?i još jedno pitanje,mogu tražiti da mi ju opet zamjene od msi(zbog garancije od tri godine i boljeg hlađenja)?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grafa
jura kaže...

prva grafa kupljena u 6mj.2011 msi6950 i crkla je te dobivena u 11mj.2012 msi 7870 koja je sad izdahnula.znači zamjenjena je u microlinu u 11.mj 2012 i garancija mi onda teče od tog datuma,jel tak?nisam ih zval jer su radili do 17.koja grafa je ekvivalent sad ovoj koja mi je crkla od Ati-ja i Nvidije?i još jedno pitanje,mogu tražiti da mi ju opet zamjene od msi(zbog garancije od tri godine i boljeg hlađenja)?

Ide ti nova garancija uz svaki novi komad hardvera koji ti daju,ako sad imas MSI najvjerovatnije je da ce ti opet dat MSI.

16 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

ajmo ljudi...koju grafu znači mogu očekivati da mi budu ponudlil?r270x ili slabiju?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Opet crkla grafa
jura kaže...

ajmo ljudi...koju grafu znači mogu očekivati da mi budu ponudlil?r270x ili slabiju?

pa ako je obicna 7870 onda r9 270 ako imas gigahertz ediciju treba ici 270X model..no onda su 7870 kostale prek 1800 kn, tako da tu ide mozda i gtx760/r9 280! koliko si je platio uopce?

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 20:02 (Stjepanj).
16 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

pogledaj pod moj pc koja je.ma nisam ju kupil nego sam ju zamjenil,jer sam prvo imal 7970 i mjenjal sam ju za tu slabiju jer mi je trebala lova.

samo kaj imam samo račune od prve 6950 i račun od ove plus reklamacijski list di piše da je zamjenjena,sad ne znam dal je to,to ili trebam imati garancijski list ili nekaj drugo.prijašnji vlasnik je rekel da su mu u microlinu samo to vratili bez ikakvih drugih papira

 

edit:o ovoj grafi se radi

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 20:37 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Opet crkla grafa

Ne kužim ovo ekvivalent. Što su mislili ekvivalent po cijeni ili po klasi...jačini. Po meni oni su tebi dužni dati istu takvu novu grafu. Ako nemaju onda novu po istoj cijeni po kojoj si platio prvotnu. Ako ni to nema onda prvu skuplju.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

po jačini sam mislil ekvivalent,jer mislim da budu to gledali prilikom zamjene

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Opet crkla grafa

Ja bi na tvom mjestu tražio po lovi ako ti se više isplati. Koliko si ju platio?

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Opet crkla grafa
jura kaže...

po jačini sam mislil ekvivalent,jer mislim da budu to gledali prilikom zamjene

dakle odgovor je r9 270X! kod njih imas asus i gigabajtov model, dakle svakako nek ti ta dva modela budu prioritet!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

na računu je 2260kn za 6950

 

stjepanj zakaj asus ili giga,pa imaju od MSI isto model koji sam i imal,samo MSI dolazi u obzir{#}

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 21:28 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Opet crkla grafa
jura kaže...

na računu je 2260kn za 6950

 

stjepanj zakaj asus ili giga,pa imaju od MSI isto model koji sam i imal,samo MSI dolazi u obzir{#}

zato sto su bolji, ja ne vidim nigdje msi modele...{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Opet crkla grafa

Dat ce ti danasnji ekvavilent toj grafi koju imas po klasi iste.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Opet crkla grafa
MEGATAMA kaže...

Dat ce ti danasnji ekvavilent toj grafi koju imas po klasi iste.

da,tak sam si mislil.znači ili r270x ili gtx 760,ne?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Opet crkla grafa
jura kaže...

na računu je 2260kn za 6950

 

stjepanj zakaj asus ili giga,pa imaju od MSI isto model koji sam i imal,samo MSI dolazi u obzir{#}

Traži grafu za tu lovu, ako pristaneš na jeftiniju to je onda tvoja dobra volja. Oni mogu ucjenjivati rokom za zamjenu i slično ali pokušaj. Ja sam mijenjao neke stvari i dobio sam koliko je koštalo ili skuplje ako nemaju. Dobar dućan može ponuditi i tvoju nadoplatu na tu cijenu za neki jači model.

16 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

ok,hvala.budem čul sutra kaj mi budu rekli.kad šaljem na reklamaciju grafu ko plaća poštarinu?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Opet crkla grafa

nemjenja se za ekvivalent po snazi nego onolko koliko si platio moraju ti dat u toj vrijednosti

13 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

Kolega molim te napisi kako je prošlo sa zamjenom. To je svakako dobrodošla informacija za sve nas koji nismo bili u toj situaciji, a zna se da se svakome bilo kada to može dogoditi. Puno sreće sa novom grafom!:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

budem napisal,bez brige.zval sam ih jučer i rekli su da su zaprimili karticu, te da bi moglo trajati do tjedan dana dok valjda ne dojdem na red.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Opet crkla grafa

ja sam reklamirao 560ti i dobio gtx 660, znači, ukoliko nemaju istu daju prvu jaču,..

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Opet crkla grafa
Cryogenic kaže...

ja sam reklamirao 560ti i dobio gtx 660, znači, ukoliko nemaju istu daju prvu jaču,..

 u microlinu si ju reklamiral?dal su te zvali i rekli da ti budu dali gtx 660 jer više nem 550ti ili su ti je samo poslali?pitam zbog toga jer kad sam se jučer čul sa likom iz microlina i na pitanje dal me budu zvali kad budu otkrili kaj je sa grafom, odgovoril mi je da ne,nego da mi budu poslali zamjensku grafičku poštom.kad sam mu rekel da takve grafe sigurno nemaju više te da koju grafu bi mogel onda očekivati u zamjeni, lik mi nije znal odgovoriti, ali je ipak odgovoril da ako me budu trebali u svezi nečega da me budu kontaktirali.

 

mislim da mi ne pošalju, ne znam npr.270, a imam pravo dobiti npr.280x ako se gleda po cijeni.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 13:34 (jura).
12 godina
online
Opet crkla grafa

da, microline, meni je u statusu servisa na webu pisalo zamjena, i kad sam došao po zamjenu lik izvadi gtx 660. Slabiju ti neće dati sigurno.

 

EDIT: E da, pitali su me jel ocu jacu ati il nvidija, ja reko nvidija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 19:41 (Cryogenic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Opet crkla grafa

ja sam jednom dobio za 6970-7950, prva radeonka je kostala 2800kn i zamjenili su mi za novu hd7950 od tocno 2800kn!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Opet crkla grafa

Po meni bi tu trebala minimalno R9 280 ili realno 280X jer se treba gledati cijena, ti uvijek možeš odbiti ponudu koju ti oni daju. Možeš se uvijek malo svađati, ako imaš volje pa možda popuste ili zatražiti novčanu isplatu, dakle dva soma i kusur koliko je stajala u ono vreme HD6950, samo pritom imaj na umu da je to svakom dućanu po nekakvoj klasifikaciji vjerojatnosti zadnja opcija i mogućnost i najneizglednija vjerojatnost ujedno.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opet crkla grafa

RIP xfx 7970 stara 2 god. i 8 mj. {#}

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 21:38 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

riješena mi reklamacija i sutra mi stiže MSI R9270x.

 

inače pital sam da mi zamjene karticu po cijeni,ali nije moguće,gledaju se performanse i uvijek se daje ista ili bolja po performansama.sve u svemu dobivam jaču karticu od prijašnje i opet sa tri godine garancije.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Opet crkla grafa

Tako sam ja bio reklamirao svoju staru 6950 dual fan i dobio 7870 Ghz edition. Cak sam pitao da bi nadoplatio razliku izmedu 7870 za 7950 ali nisu dali. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Opet crkla grafa
jura kaže...

riješena mi reklamacija i sutra mi stiže MSI R9270x.

 

inače pital sam da mi zamjene karticu po cijeni,ali nije moguće,gledaju se performanse i uvijek se daje ista ili bolja po performansama.sve u svemu dobivam jaču karticu od prijašnje i opet sa tri godine garancije.

Ma muljaju te, cijena je jedina referentna u ovoj priči, znači ako ti ne mogu dati istu karticu, onda biras izmedju povrata novca ili kartice koja dodje isto ili više uz nadoplatu. Nema gledanja nikakovog performansi jer to nije sasvim objektivno. 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Opet crkla grafa
Dermentor kaže...
jura kaže...

riješena mi reklamacija i sutra mi stiže MSI R9270x.

 

inače pital sam da mi zamjene karticu po cijeni,ali nije moguće,gledaju se performanse i uvijek se daje ista ili bolja po performansama.sve u svemu dobivam jaču karticu od prijašnje i opet sa tri godine garancije.

Ma muljaju te, cijena je jedina referentna u ovoj priči, znači ako ti ne mogu dati istu karticu, onda biras izmedju povrata novca ili kartice koja dodje isto ili više uz nadoplatu. Nema gledanja nikakovog performansi jer to nije sasvim objektivno. 

to iz iskustva govoriš ili?

ma ne muljaju,isto kak i kolegi gore prvo mi je crkla 6950 i dobil sam 7870,znači nisu gledali cijenu nego performanse,nek se netko javi onda kome su mjenjali grafičku karticu po cijeni,a ne po performansama jer ko se god javil nije napisal da su mjenjali po cijeni nego po performansama.

 

inače rekel sam da mi ne trebaju slati grafičku jer ju ne budem preuzel te da hoču zamjenu grafičke po cijeni.nakon pol sata me zval njihov šef ili kaj već i čovjek mi fino objasnil da ne mogu davati grafičke po cijeni jer po tome bi mogel nakon dvije-tri zamjene doći na grafičku koja je top model i koja je tri put brža i bolja od one koju sam kupil te da su sad i uvijek gledaju pri zamjeni da ne dobiješ slabiju karticu nego istu ili jaču.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
13 godina
offline
Re: Opet crkla grafa
jura kaže...
Dermentor kaže...

to iz iskustva govoriš ili?

ma ne muljaju,isto kak i kolegi gore prvo mi je crkla 6950 i dobil sam 7870,znači nisu gledali cijenu nego performanse,nek se netko javi onda kome su mjenjali grafičku karticu po cijeni,a ne po performansama jer ko se god javil nije napisal da su mjenjali po cijeni nego po performansama.

 

inače rekel sam da mi ne trebaju slati grafičku jer ju ne budem preuzel te da hoču zamjenu grafičke po cijeni.nakon pol sata me zval njihov šef ili kaj već i čovjek mi fino objasnil da ne mogu davati grafičke po cijeni jer po tome bi mogel nakon dvije-tri zamjene doći na grafičku koja je top model i koja je tri put brža i bolja od one koju sam kupil te da su sad i uvijek gledaju pri zamjeni da ne dobiješ slabiju karticu nego istu ili jaču.

Hahaha, može čovjek govoriti kaj god hoće, ali tvoje pravo kao kupca je NE pristati na to, oni ti MORAJU dati povrat sredstava ako odbiješ zamjenu, a ne mogu dati grafu u cijeni; poznajem par ljudi koji su dobili grafu u cijeni i to je jedino ispravno. Ako ti ne žele/ne mogu dati grafu u cijeni, traži povrat sredstava, nikako drukčije. Tao bih postupio na tvom mjestu jer ruke su im vezane, moraju ti dati iznos pod uvjetom koji sam upravo istaknuo.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice