Pomoc oko graficke kartice

poruka: 12
|
čitano: 8.510
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Pomoc oko graficke kartice

E ovako imam DELL Optiplex GX280 slim edition(http://www.pik.ba/artikal/1406775/racunar-dell-optiplex-gx280-17-quot-lcd-monitor-dell-1704fpvs/),kao ovaj na linku.Htio sam kupiti novu graficku karticu od 512 MB,pa me zanima koaj bi mogla stati u moj racunar ,probao sam vec 3 ali su sve prevelike za kuciste.Ako znate napisite samo modle graficke od 512MB.

!-!0P@
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Pomoc oko graficke kartice

Iko????

!-!0P@
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pomoc oko graficke kartice
hopa147 kaže...

..,pa me zanima koaj bi mogla stati u moj racunar ,probao sam vec 3 ali su sve prevelike za kuciste.Ako znate napisite samo modle graficke od 512MB.

 -svaka koja ima oznaku Low Profile.

-količina RAMa je nevažna, svaka VGA ima dovoljno, višak je višak.. (sve novije imaju 512 ili više). Low kartice su u pravilu slabije (i zbog hlađenja) tako da nisu pretjerano korisne ako je u pitanju igra. Više RAMa na njima je samo marketing.

- izaberi neku iz najnovijih serija ATI (AMD) 7xxx ili 6xxx ili nVidia 5xx. Recimo nV-520.

.. ili kupi novo kućište (s odgovarajućim napajanjem jer VGA traži i dodatnu stuju) u koje možeš ugraditi i jaču (veću) VGA.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 11:58 (ihush).
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc oko graficke kartice

Bi li mi mogla NVIDIA Geoforce GT210 512MB(low profile),a napajanje imam novo nisam ga jos koristio od 400W

 

http://www.rb-computer.com/shop/product.php?productid=601&cat=68&page=1

 

!-!0P@
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 12:32 (hopa147).
12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko graficke kartice

e,ocu da kupim graficku karticu,al nzm koju treba,da li to zavisi od maticne ploce ili moze da se uzme bilo koja??? :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoc oko graficke kartice
hopa147 kaže...

Bi li mi mogla NVIDIA Geoforce GT210 512MB(low profile),a napajanje imam novo nisam ga jos koristio od 400W

 

http://www.rb-computer.com/shop/product.php?productid=601&cat=68&page=1

 

  Da, stat će bez problema.

  To ti je vrlo slaba grafička kartica.

boris9999 kaže...

e,ocu da kupim graficku karticu,al nzm koju treba,da li to zavisi od maticne ploce ili moze da se uzme bilo koja??? :)

  Da, isključivo o matičnoj ploči ovisi, odnosno o tome ima li matična ploča novije PCI-Express sučelje ili starije AGP sučelje. Ima kartica i s PCI sučeljem, no one su na našim prostorima prava rijetkost.

 

 

Tko pod drugim jamu kopa ... brzo će se umoriti.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko graficke kartice

ovo nije vezano za ovu temu al,sta znaci memorijska magistrala 64-bit???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko graficke kartice
ee ovako ocu si kupit ati radeon hd 6950 powercolor i ok naso sam ju negde za 1700kn 2 gige sto je dosta dobro....onda sam vidio da također ima nekakva isto powercolor hd650 sam umjesto 6950 pise nest kao ax i tak nest 6950 i ta dode dosta jeftinie a isto je 2 gige...moze tte mi reci u cemu je kvaka ???plizzzzz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoc oko graficke kartice

{#} nakon posta iznad...

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko graficke kartice

Pozz

Trebam pomoc 

Imam integriranu(intergrisanu)graficku malo je starija zove se sis761gx on board graphics i nemogu da na nju instaliram driver 

ja ga instaliram racunalo mi se odma gasi i poslje drivera nema ocu da igram minecraft ne mogu  

ne mogu da stavim open gl nezz sto ?? 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoc oko graficke kartice

Pozdrav svima, zanima me koju graficku karticu bi mi preporucili (najvise zbog gejminga) SAPPHIRE   RADEON HD 6970 2GB DDR5 256bita   dualX ili SAPPHIRE RADEON HD 7850 2GB DDR5 256bita?

rudic nenad
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoc oko graficke kartice

Pozdrav svima, zanima me od ove dve graficke za koju bi se odlucili SAPPHIRE RADEON HD 7850 2GB DDR5 256bita ili  SAPPHIRE   RADEON HD 6970 2GB DDR5 256bita dualX?

rudic nenad
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice