Problem sa grafickom Asus GTX 560

poruka: 10
|
čitano: 3.362
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom Asus GTX 560

Ljudi kupio sam komp skoro i5 2500, 4 gb ram, asus gtx 560 grafa, sve je normalno radilo s pocetka otprilike, instalirao sam pes 15, radio je, izasao je skoro gta v i graficka ga je pokretala ali je pri velikoj brzini kretanja sa autom npr. malo pocne da steka, to sam skontao da je do graficke...Nakon 2-3 dana sam slucajno primijetio da se grije puno, temp. joj bude i preko 70 stepeni, cijevi na njoj budu vrele da se nemogu dodirnuti...Ocjena u windowsu je bila 7.1 medjutim nakon nekoliko dana mi se pojavilo da idem refresh na te ocjene da ih ponovo ocita, poslije refresha ocjena graficke je pala na 5.9, nisam je clockovao, niti se *****avao s njom ali mi je bilo cudno i prije 2 dana udjem u pes 15, on meni koci tj steka nemogu igrati, stavim na low, isto...Ova grafa inace treba da "jede" pes 15 i ostale igre, gta v je poceo jos vise da koci i odlucim da je dignem u viši slot, ovaj slot u kojem je bila je zadnji dole pa je bila suviše blizu napojne koja je ispod nje, dignem je u gornji pci-e slot i odem na refresh windows ocjena i sada je ocjena 7.7 medjutim ponovo mi pes koci i ostale igre koje ona treba da pokrece na max. detaljima...Inace sad sam kuciste otvorio pa mi se manje grije, sad je trenutno 66 stepeni, neigram igara na njoj je doslovno nemogu zato sto koce...Ima li neka caka ili nesto, u cemu je problem, jednostavno performanse su znatno oslabile, da li zbog temperature neznam...MOLIM ZA POMOC:::HVALA

Emir Sehic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom Asus GTX 560

a gle moze bit milion stvarcica, ali pocni od najjednostavnije... stavi najnovije drivere ako vec nemas.

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom Asus GTX 560

Skoro sam skinuno drivere, skoro je kupljen racunar i digao sam sitem i instalirao sve drajvere sa oficijalnih stranica, i od maticna i graficke i svega...Verzija drivera e 9.18.13.5012...Sad skidam starije drivere citao sam po forumima ljudi imaju problema pa skidaju starije drivere, moram probati to

Emir Sehic
12 godina
offline
Re: Problem sa grafickom Asus GTX 560
seha10 kaže...

Skoro sam skinuno drivere, skoro je kupljen racunar i digao sam sitem i instalirao sve drajvere sa oficijalnih stranica, i od maticna i graficke i svega...Verzija drivera e 9.18.13.5012...Sad skidam starije drivere citao sam po forumima ljudi imaju problema pa skidaju starije drivere, moram probati to

 Kakve starije. skini najnovije otpimizirane su za gta v pogotovo...

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/83819/en-us

8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom Asus GTX 560

Skidao sam, nema veze uopce, dobijes nvidia experience program i kada udjes u njega optimizira ti gta v npr. i pise gore launch gta v ali nemoze uci, samo preko steama, kada imas originalnu igru izgleda...Imam tu i gta v i pes 15 bude i budu optimizirane ali nemoze se uci u navedene igre preko tog programa nego ovamo samo sa desktopa...Imam to instalirano i isto sve, kazem skinuo drajvere nema 10 dana, najnoviji su , skinuti sa officijale stranice, odavde: http://www.asus.com/Graphics_Cards/ENGTX560_DC2DI1GD5/

Emir Sehic
13 godina
offline
Problem sa grafickom Asus GTX 560

Službeni driveri su sa nvidijine stranice, a ne s Asusove za Boga miloga. Tamo su prastari driveri, sigurno više od 2. godine stari. I nemoj da ti NVidia Geforce experience optimizira grafičke postavke, sam si to napravi.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2015 16:25 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa grafickom Asus GTX 560
vrinho kaže...

Službeni driveri su sa nvidijine stranice, a ne s Asusove za Boga miloga. Tamo su prastari driveri, sigurno više od 2. godine stari. I nemoj da ti NVidia Geforce experience optimizira grafičke postavke, sam si to napravi.

 ja sam s tim sranjem u vise navrata imao problema! kome radi super no meni stalno neki "k" nevalja kad to instaliram!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Problem sa grafickom Asus GTX 560

Kod mene jedini problem je bio kod onog rušenja kad je Shadowplay upaljen pa kad klikneš na tab Preferences GFE se ruši ali opisao sam u temi o driverima kako to zaobići. Uostalom sad sam pogledao i vidim novi update za GFE, instaliram i to su riješili. Nema više problema s rušenjima, malo je potrajalo dok nisu otkrili problem. Što je kod tebe problem? Isto to ili još nešto više?

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom Asus GTX 560

Procitaj gore o kakvom se problemu radi, kada sam instalirao drivere sve sam navedeno skinuo sto je potrebno sa navedene stranice asusove, sve najnovije drivere koji su bili ali nisam sa ove nvidiine skidao, moram ove uninstall pa skinuti sa nvidiine stranice...Naime graficka je izgubila performanse, koce igrice kao obicni pes 15 kojeg ona mora pokretati bez problema na najvisim detaljima...

Emir Sehic
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom Asus GTX 560

Skinuo si narodnu verziju gta5 i sa njim bitkoin miner. Nemoj da krivis ni drajvere ni grafiku....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice