Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.625
|
čitano: 5.583.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Dinno kaže...

Hvala na odgovorima svima ovdje, ali odlucio sam da ne kupujem polovnu graficku karticu ni u kom slucaju, jer postoji velika sansa da je neko rudario sa njom i drzao je na velikim temperaturama, tako da ne zelim da dajem na to nikakav novac. Miners should buy miners cards! Tako da to potvrdjuje ovaj video i mnogi na youtubeu... Posto ja necu rudariti nikad (samo gaming), ne zelim da me zajebe neki tip koji je radio to sranje non stop. Jako mi ide na zivce sve oko tog bitcoina i plus sad masovno koriste sve te graficke kartice. 


 

Kupuj ti što želiš, ali ako kartica ima važeću garanciju koga briga što je radila? Ako krepe dobit ćeš novu sa novom garancijom i još ti bolje.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...
Dinno kaže...

Hvala na odgovorima svima ovdje, ali odlucio sam da ne kupujem polovnu graficku karticu ni u kom slucaju, jer postoji velika sansa da je neko rudario sa njom i drzao je na velikim temperaturama, tako da ne zelim da dajem na to nikakav novac. Miners should buy miners cards! Tako da to potvrdjuje ovaj video i mnogi na youtubeu... Posto ja necu rudariti nikad (samo gaming), ne zelim da me zajebe neki tip koji je radio to sranje non stop. Jako mi ide na zivce sve oko tog bitcoina i plus sad masovno koriste sve te graficke kartice. 


 

Kupuj ti što želiš, ali ako kartica ima važeću garanciju koga briga što je radila? Ako krepe dobit ćeš novu sa novom garancijom i još ti bolje.

 Covjece, radi se o tome da ne zelim da kupujem od potencijalnih minera-rudara iz principa. 

11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Kao što rekoh kupuj što hoćeš, ali ako daš 2.800kn za RX580 lupi si 5 za glupost godine 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Kao što rekoh kupuj što hoćeš, ali ako daš 2.800kn za RX580 lupi si 5 za glupost godine 

 Znam i provjerio sam koliko su na izlasku kostale te tri Radeonke. Stvar je u tome da imam monitor sa Freesyncom, a zelio bih da iskoristim tu funkciju kad je vec imam, a da nemam kupio bih GTX 1050TI ili GTX 1060 njih sam nasao povoljnije nove.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 2:28 (Dinno).
6 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Mislis da ne bih trebao uzeti tu?, Ne znam sam sta da radim sad.

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Ako već nećeš rabljeno čekaj dolazak novi kartica... 2.850kn za RX580 je jednostavnlo ludost, ta kartica je izašla u 4. mjesecu 2017 i zapravo je samo prepakirana RX480 koaj je izasla u ljeto 2016, dakle pričamo o 2 godine starom chipu na kojem već danas moraš u nekim igrama kresat postavke da imaš zadovoljavajući FPS, takva kartica ne može vriejditi više od 1.800kn a neki vrh za one bolje modele bi bilo 2.000kn.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Uopste nisam nikakav fan iskljucivo AMD ili Nvidia, bas me briga za to.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Ako već nećeš rabljeno čekaj dolazak novi kartica... 2.850kn za RX580 je jednostavnlo ludost, ta kartica je izašla u 4. mjesecu 2017 i zapravo je samo prepakirana RX480 koaj je izasla u ljeto 2016, dakle pričamo o 2 godine starom chipu na kojem već danas moraš u nekim igrama kresat postavke da imaš zadovoljavajući FPS, takva kartica ne može vriejditi više od 1.800kn a neki vrh za one bolje modele bi bilo 2.000kn.

 A sta mislis o RX 570?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

RX 570 4gb je u ovom istom shopu 2445 kuna. Jesu li te cijene visoke zbog minera?

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 2:40 (Dinno).
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Dinno kaže...

RX 570 4gb je u ovom istom shopu 2445 kuna. Jesu li te cijene visoke zbog minera?

 Jesu

SHOW MUST GO ON
12 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Dinno kaže...

RX 570 4gb je u ovom istom shopu 2445 kuna. Jesu li te cijene visoke zbog minera?

 sljedeci mjesec dolaze jeftinije xfx-ice pa pricekaj s kupnjom.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Bok svima,

Kupujem graficku,koju od ovih da uzmem:

Prva 1272kn

Druga 1298kn 

Treca 2253kn

E sad,prve dvije su 128bit a treca 256bit

Da li se zbog toga,ova treca isplati,da li je toliko bolja od prve dvije?

Inace,uzimam za igranje,ne gledam extra klasu ali da je solidno.

Ako imate bolji prijedlog,pisite.

Inace,procesor mi je AMD,cetverojezgreni.

Hvala

0 Gigabyte RX560 Gaming OC G2
4  AMD Asus Radeon RX560-O4G
0 Gigabyte AMD Radeon RX 570
AMD Phenom II X 4 965 BE 3.4Ghz , AS Rock 970 Extreme , 2 X 2 GB DDR 3 Kingstron Hyperx , VTX Radeon HD 4850 , Xilence 600 W , HDD WD 500 GB Blue
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
19JOSIP84 kaže...

Bok svima,

Kupujem graficku,koju od ovih da uzmem:

Prva 1272kn

Druga 1298kn 

Treca 2253kn

E sad,prve dvije su 128bit a treca 256bit

Da li se zbog toga,ova treca isplati,da li je toliko bolja od prve dvije?

Inace,uzimam za igranje,ne gledam extra klasu ali da je solidno.

Ako imate bolji prijedlog,pisite.

Inace,procesor mi je AMD,cetverojezgreni.

Hvala

 Procesor ti ionako ne može tjeratu treću tako da ja bih uzeo ovu drugu.

 

EDIT: Ako možeš protegni se do 1050ti

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 19:31 (pqweasdyxc).
12 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
pqweasdyxc kaže...

Inace,procesor mi je AMD,cetverojezgreni.

Hvala

 Procesor ti ionako ne može tjeratu treću tako da ja bih uzeo ovu drugu. 

EDIT: Ako možeš protegni se do 1050ti

 Ili nešto ovakvo, s garancijom:

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-gtx-1060-3gb-wf2-oc-oglas-25854505

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
CyberDemonVZ kaže...
pqweasdyxc kaže...

Inace,procesor mi je AMD,cetverojezgreni.

Hvala

 Procesor ti ionako ne može tjeratu treću tako da ja bih uzeo ovu drugu. 

EDIT: Ako možeš protegni se do 1050ti

 Ili nešto ovakvo, s garancijom:

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-gtx-1060-3gb-wf2-oc-oglas-25854505

 

 

"garancijom"

 

""Kupljena je u Linksu prije cca godinu i pol i jos je otprilike toliko garancije na njoj, jedini je problem sta sam negdje zametnuo racun i nemogu ga pronaci, a nisam se javio u Links da mi izdaju kopiju racuna na temelju serijskog broja kartice pa to ostavljam kupcu jer nemam vremena za te stvari...""

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Jakovp kaže...
CyberDemonVZ kaže...
pqweasdyxc kaže...

Inace,procesor mi je AMD,cetverojezgreni.

Hvala

 Procesor ti ionako ne može tjeratu treću tako da ja bih uzeo ovu drugu. 

EDIT: Ako možeš protegni se do 1050ti

 Ili nešto ovakvo, s garancijom:

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-gtx-1060-3gb-wf2-oc-oglas-25854505

 

 

"garancijom"

 

""Kupljena je u Linksu prije cca godinu i pol i jos je otprilike toliko garancije na njoj, jedini je problem sta sam negdje zametnuo racun i nemogu ga pronaci, a nisam se javio u Links da mi izdaju kopiju racuna na temelju serijskog broja kartice pa to ostavljam kupcu jer nemam vremena za te stvari...""

 

Tog dijela nije bilo sinoć, to je naknadno dodao, zanimljivo

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 19:44 (ibme74).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Vjerojatno su ljudi navalili pa odustali kad su to čuli.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Jakovp kaže...

""Kupljena je u Linksu prije cca godinu i pol i jos je otprilike toliko garancije na njoj, jedini je problem sta sam negdje zametnuo racun i nemogu ga pronaci, a nisam se javio u Links da mi izdaju kopiju racuna na temelju serijskog broja kartice pa to ostavljam kupcu jer nemam vremena za te stvari...""

 malo lik kenja, kao nema vremena za nazvati links i pitati da mu pošalju na mejl kopiju računa

jednom prilikom sam zagubio račun za tadašnju gtx 550ti i bez problema su mi iz linksa poslali kopiju računa na mejl

uzeti samo pod uvjetom da lik nađe vremena za taj "zahtjevni" posao

12 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Jakovp kaže...

 

 

"garancijom"

 

""Kupljena je u Linksu prije cca godinu i pol i jos je otprilike toliko garancije na njoj, jedini je problem sta sam negdje zametnuo racun i nemogu ga pronaci, a nisam se javio u Links da mi izdaju kopiju racuna na temelju serijskog broja kartice pa to ostavljam kupcu jer nemam vremena za te stvari...""

 Zato velim, nešto ovakvo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Pozdrav,
Moze li mi netko preporucit dobru graficku karticu da nije puno preko 2000kn i daj je moze vrtit Intel i5 2500K

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

GTX1060 3GB

klik1

klik2

klik3

6 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Eto, dosla je XFX Radeon RX 580 GTS 8GB XXX Edition, instalirao sam drivere i testirat cu je. Moram da kaze da je ovo najbolja i najjaca kartica koju sam imao do sad, od 2009 do danas sam uvijek sam imao neku 128 bit. Rx 560 je otisla za 800 kuna. Ti Ibme74 nagradu molim.   

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Koliko si platio?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Ma suti, sramota je   Na rate sam je uzeo na 60 mjeseci 

11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Let me guess - 2.800kn+?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Let me guess - 2.800kn+?

 Nisam mogao odoliti, Ibme... na 6 rata. Sunce li im majnersko, zajebali su nas gejmere. Samo sam htio da igram kako treba Shadow of Tomb Raider, i jos sta bude ne znam sad tacno.

12 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
1050 ti ili 1060 3 gb? Vrijedi li nekih 500 kn više koliko već ta 1060? Ja sam bio svoju grafičku prodao i kupio ps4 pro i prezadovoljan sam. Samo mi šteka ova šta sam si ostavio r7 260 x. Imam g4560 i 8x2 ddr4 2400. Mogao bih dobiti na rate pa da ne uzimam neku slabiju od svoje ne bih išao više od 2000 kn. Svakako što manje to bolje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Uzmi 1060 3gb verziju i super.

 
1 0 hvala 1
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Vrijedi

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

neznam koliko ne puno preko 2000 kn  http://prntscr.com/k0yk7f   2280kn sa dostavom 1060 6gb

http://prntscr.com/k0ykq0   1900kn 1060 3gb  sa dostavom 

http://prntscr.com/k0ylfo    2360kn  rx580 8gb  sa dostavom 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice