FER poslije HTT-a?

poruka: 9
|
čitano: 2.239
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FER poslije HTT-a?

Pozz,trenutno sam 1.razred HTT-a.Osnovnu sam prolazio sa 4.6,7 i u 8. sam se dvoumio izmedu Htta i opce..Bio sam kampanjac i nisam tip koji puno uci pa sam se odlucio za htt..Od 5.razreda me zanimaju racunala,programiranje,administracija..Sad sam odlucio da bi volio upisati Fer i ucio bi koliko treba samo da upisem Fer,ali sad sam cuo neke price da ne mogu upisati fer poslije htta pa sam se prepao jer za fer upisati treba fizika koju ja u httu nemam.Zanimaju me vasa iskustva sa httom i sto mislite poslije,ili ste vec maturirali,ili znate nekog da je poslije htta fer upisao(ako je to moguce)?

daniel
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FER poslije HTT-a?

Odmah ti mogu reć da zaboraviš na fer ak misliš učit kampanjski, jednostavno fer zahtjeva kontinuirano (i puno učenja). No ako misliš zagrijat stolicu i podrudit se, svakako probaj fer.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FER poslije HTT-a?

Ja da znam da mogu upisati fer potrudio bi se da zagrijem stolicu.Samo zanima me to s maturom..Mogu li ja s ovom skolom upisati fer,te kakve mi ocjene moraju biti za fer?

daniel
9 godina
neaktivan
offline
Re: FER poslije HTT-a?
Ma možeš upisat, no nećeš proći jer kasnis, tj nemaš pojma sa elektrotehnikom i stručnim predmetima i to će te i uništiti. Inače idem u elektrotehniku pa znam. Nemoj ni pokusavat t nakon htt. Prebaci se u elektro ili idi na faks povezan sa htt.
Hardwell - Young Again
Moj PC  
2 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
FER poslije HTT-a?

Sta kasni, pa kak gimnazijalci upisuju fer? Ti uci sa strane fiziku i matematiku, a ocjene gledaj da ti budu sto bolje u srednjoj i mozes bez problema upisati.

 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FER poslije HTT-a?

Hvala puno,potrudit cu se da imam sto bolje ocjene!Fiziku cu probat dodatno preko praznika posudit knjigu il tak nesto..A sto se tice bodova za fer..koliko je minimalno potrebno za upisat..vidio sam da je max 1000b,600 matura(360mat i 240fiz)a 400 prosjek iz srednje..

daniel
13 godina
offline
FER poslije HTT-a?

Prošle godine je bilo oko 770 mislim, za točnije podatke pogledaj temu o prošlogodišnjoj državnoj maturi

FER upisuju svakakvi idioti, ne možeš bit najgori ni da si išao za pekara, ali kad ga upišeš traži se samo rad

Gradivo nije zahtjevno (barem što sam do sada vidio) ali imat ćeš puno zadaće, labosa i sličnog

You have to be odd to be number one
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FER poslije HTT-a?

Hvala puno!!

 

daniel
9 godina
neaktivan
offline
Re: FER poslije HTT-a?
Pa kako nebo bio u zaostatku. Postoji odredena razlika između htt i gimnazije. Eto ako baš oceš tako uzmi knjige Osnove elektrotehnike 1 i 2 (neodidacta izdavač, Furčić je napisala). Dosta ćeš se namučiti. A i daleko je faks. Možda ti se svidi i tvoja škola. Ja upisao elektrotehniku a htio sam biti kuhar.... A sada ju obožavam, igram se sa sklopovima i krugovima jer me zanima i eto. Daj si vremena da upoznas svoje zanimanje...
Hardwell - Young Again
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice