Pitanja u vezi fakulteta

poruka: 41
|
čitano: 21.348
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Pozdrav,

Ovako polako se vec pocinjem spremati za faks i sve sto uz njega ide i evo koju situaciji imam.

Ja sam trenutno u 3. razredu za Elektromehaničara,a dalje mislim ic 4. godinu.Dosao je valjda sad novi zakon jer smo u skoli pricali o tome da ce se moc upisat u bilo koji smjer dalje (npr u mojoj skoli Opca gimnazija,Tehnicar za elektrotehniku ili za Upravnog referenta).

Inace svi mi kazu da sam jako inteligentan i svi zajnu da bi mogao "bez truda" prolazit sve i sta hocu sa 5.0,ali je problem u tome sta mi se neda.U osnovnoj skoli sam prolazi sve s 5.0,do 8. razreda i za upis u Elektrorehnicku sk falio mi je 1 bod (nije mi se dalo ic u drugi grad u sk gdje bi bio 1. na listi).

 

Sad me interesira ovako koji faks u vezi elektrotehnike ili racunarstva da upisem ? Postoji li neki osim FER-a ? Zelim se malo informirati o tome.

 

 

Popravljam PC-ove,Komponente,PS3,Mobitele i svu elektrotehniku.Ako nesto treba PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Tvz

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Pitanja u vezi fakulteta

eo ja sam 4 razred i polako se pripremam za maturu, pa mene zanima, posto mi dobro ide matematika, fizika, informatika, koji faks da odaberem

gledo sam malo za fer i fsb, al te stranice na internetu toliko su nepregledne da ja iz njih nista ne mogu izvuc, pa mene zanima ovako

 

sta sa 2 fakulteta poslije toga mogu biti, koji se predmeti sve slusaju, koji smjerovi postoje, i ako ima netko s foruma tko ide na jedan od taj fakulteta molio bi ga da mi se javi na pm da ga jos priupitam par sitnica

 

hvala

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Pogledaj na postani student, onda ima jos ona stranica gdje se uspoređuju fakulteti, nek netko drugi da link, nisam siguran kako se zove.

 

Pa fsb je strojarstvno koliko ja znam fer informatika i računalstvo, dosta je to različito.

Ranko ti ide na FSB pa njega pitaj šta te zanima:)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
Volvox kaže...

Pogledaj na postani student, onda ima jos ona stranica gdje se uspoređuju fakulteti, nek netko drugi da link, nisam siguran kako se zove.

 

Pa fsb je strojarstvno koliko ja znam fer informatika i računalstvo, dosta je to različito.

Ranko ti ide na FSB pa njega pitaj šta te zanima:)

Nije Ranko iz hr.

 

FER ti ima puno elektrotehnike, pa ako voliš, izvoliš :)

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV |
13 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
Volvox kaže...

Pogledaj na postani student, onda ima jos ona stranica gdje se uspoređuju fakulteti, nek netko drugi da link, nisam siguran kako se zove.

 

Pa fsb je strojarstvno koliko ja znam fer informatika i računalstvo, dosta je to različito.

Ranko ti ide na FSB pa njega pitaj šta te zanima:)

bio sam na postani student i tamo samo pisu uvjeti za upad na faks.

da fsb je strojarstvo, brodogradnja i zrakoplovstvo a fer je to sto si reako, dvoumim se izmedju ta dva oba me na neki nacin privlace, pa me zbog toga zanima vise detalja, 

 

gledo sam fsb ima 9 smjerova nakon prve godine, al te smjerove ne kuzim, neznam sta s kojim mogu biti, koje predmete ukljucuju itd.

za fer mi je malo jasnija situacija al treba tamo upast, a za strojarstvo mozda dobijem izravan upis, samo prodjem maturu pa mi je zbog toga fsb u igri

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
iDodooNET kaže...

Pozdrav,

Ovako polako se vec pocinjem spremati za faks i sve sto uz njega ide i evo koju situaciji imam.

Ja sam trenutno u 3. razredu za Elektromehaničara,a dalje mislim ic 4. godinu.Dosao je valjda sad novi zakon jer smo u skoli pricali o tome da ce se moc upisat u bilo koji smjer dalje (npr u mojoj skoli Opca gimnazija,Tehnicar za elektrotehniku ili za Upravnog referenta).

Inace svi mi kazu da sam jako inteligentan i svi zajnu da bi mogao "bez truda" prolazit sve i sta hocu sa 5.0,ali je problem u tome sta mi se neda.U osnovnoj skoli sam prolazi sve s 5.0,do 8. razreda i za upis u Elektrorehnicku sk falio mi je 1 bod (nije mi se dalo ic u drugi grad u sk gdje bi bio 1. na listi).

 

Sad me interesira ovako koji faks u vezi elektrotehnike ili racunarstva da upisem ? Postoji li neki osim FER-a ? Zelim se malo informirati o tome.

 

 

Rajt, rajt.

Powerless, depressed. I try to conceal all the wreckage inside.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
OriginalEXE kaže...
Volvox kaže...

Pogledaj na postani student, onda ima jos ona stranica gdje se uspoređuju fakulteti, nek netko drugi da link, nisam siguran kako se zove.

 

Pa fsb je strojarstvno koliko ja znam fer informatika i računalstvo, dosta je to različito.

Ranko ti ide na FSB pa njega pitaj šta te zanima:)

Nije Ranko iz hr.

 

FER ti ima puno elektrotehnike, pa ako voliš, izvoliš :)

 

Znam, iz hercegovine je ako se ne varam, ali ide na fsb u zagreb.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
win4crazzy kaže...
Volvox kaže...

Pogledaj na postani student, onda ima jos ona stranica gdje se uspoređuju fakulteti, nek netko drugi da link, nisam siguran kako se zove.

 

Pa fsb je strojarstvno koliko ja znam fer informatika i računalstvo, dosta je to različito.

Ranko ti ide na FSB pa njega pitaj šta te zanima:)

bio sam na postani student i tamo samo pisu uvjeti za upad na faks.

da fsb je strojarstvo, brodogradnja i zrakoplovstvo a fer je to sto si reako, dvoumim se izmedju ta dva oba me na neki nacin privlace, pa me zbog toga zanima vise detalja, 

 

gledo sam fsb ima 9 smjerova nakon prve godine, al te smjerove ne kuzim, neznam sta s kojim mogu biti, koje predmete ukljucuju itd.

za fer mi je malo jasnija situacija al treba tamo upast, a za strojarstvo mozda dobijem izravan upis, samo prodjem maturu pa mi je zbog toga fsb u igri

Nemoj gledati što možeš biti, najprije odluči što želiš biti, pa prema tome prilagodi izbor fakulteta.

 

Upisati nešto samo zato što možeš nije najpametnija stvar (pričam iz osobnog iskustva :) )

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV |
11 godina
neaktivan
offline
Pitanja u vezi fakulteta

U vezi FER.a kratko i jasno (objašnjenje navigacije i kako saznati osnovne stvari):

 

1. otići na naslovnu stranicu

2. sa desne strane vam se nalazi izbornik

3. na izborniku kliknite Prediplomski studij

4. pročitajte što piše općenito i odaberite smjer klikom na link

5. čitajte dalje po semestrima, a možete klikati i po predmetima te čitati plan i program svakog pojedinačno

 

Sa desne strane su brošurice i opći dokumenti poput sustava preduvjeta itd.

 

A ovu tezu "na FER.u ima puno elektrotehnike" treba dopunit sa: samo ako se odabere taj smjer. Računarci imaju samo Osnove elektrotehnike te Elektroniku 1 (ako se ovo može smatrat elektrotehnikom).

 

 

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
win4crazzy kaže...

eo ja sam 4 razred i polako se pripremam za maturu, pa mene zanima, posto mi dobro ide matematika, fizika, informatika, koji faks da odaberem

gledo sam malo za fer i fsb, al te stranice na internetu toliko su nepregledne da ja iz njih nista ne mogu izvuc, pa mene zanima ovako

 

sta sa 2 fakulteta poslije toga mogu biti, koji se predmeti sve slusaju, koji smjerovi postoje, i ako ima netko s foruma tko ide na jedan od taj fakulteta molio bi ga da mi se javi na pm da ga jos priupitam par sitnica

 

hvala

FSB

 

- fakultet strojarstva i brodogradnje - imas 3 (ajmo rec) smijera, znaci: strojarstvo, brodogradnja i zrakoplovstvo

-ta tri smijera nisu isto iako imas dosta predavanja istih u prve 2 godine

-kolegiji su ti mat. fiz. mehanika. materijali, teh. crtanje itd (osnovni)

-nakon druge godine smijer strojarstvo se dijeli na vise smijerova (mehatronika i robotika, vozila, oruzje, ima ih jos dosta)

-brodogradnja je najtezi smijer kolko ja znam

 

FSB je tezak i ako mislis na njega pripremi se na puno matematike, fizike, crtanja...

 

FER - pa i ne znam previse o njemu, znam da je tezak, u neku ruku slican FSBu, bar na pocetku 

 

 

 

onaj koji jesam
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 1:29 (shimeface).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
iDodooNET kaže...

Pozdrav,

Ovako polako se vec pocinjem spremati za faks i sve sto uz njega ide i evo koju situaciji imam.

Ja sam trenutno u 3. razredu za Elektromehaničara,a dalje mislim ic 4. godinu.Dosao je valjda sad novi zakon jer smo u skoli pricali o tome da ce se moc upisat u bilo koji smjer dalje (npr u mojoj skoli Opca gimnazija,Tehnicar za elektrotehniku ili za Upravnog referenta).

Inace svi mi kazu da sam jako inteligentan i svi zajnu da bi mogao "bez truda" prolazit sve i sta hocu sa 5.0,ali je problem u tome sta mi se neda.U osnovnoj skoli sam prolazi sve s 5.0,do 8. razreda i za upis u Elektrorehnicku sk falio mi je 1 bod (nije mi se dalo ic u drugi grad u sk gdje bi bio 1. na listi).

 

Sad me interesira ovako koji faks u vezi elektrotehnike ili racunarstva da upisem ? Postoji li neki osim FER-a ? Zelim se malo informirati o tome.

 

 

lagali su ti... zao mi je...

onaj koji jesam
11 godina
neaktivan
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Na FER.u nema crtanja ima Matematike (4 komada), programiranja (2-3 komada)....to je najteže u pravilu. Imaju još 2 fizike koje mogu stvarat probleme na početku. To je zajedničko R i E smjeru, poslije R dobiva predmete za razna programiranja, programsku potporu, dok E smjer dobiva elektrotehničke predmete. Sad se to još poslije dijeli po modulima ali moduli na prediplomskom imaju razliku od par predmeta. 

 

U pravilu se sve vrri oko matematike i nezgodno je ako se padne prva druga se ne može upisad zbog preduvjeta jer su vezane. 

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Pitanje.. Ja planiram upisat FER, naravno ako polozim maturu kako spada,, drugi izbor bi mi bio tvz, a o tvz-u nisam cuo skoro pa nista, jel ima tko kakvih iskustva s tim fakultetom, o predmetima zahtijevima i to.. Malo sam citao na njihovom web, i ako bi prijavljivao tvz prijavi bi računarstvo,,. Dali se isplati to prijavljivati?. I dali ima jos neki fakulteta na koje bih mogao ici, zanima me programiranje, izrada web-ova, aplikacija i slicno... 

Ima tko kakvih prijedloga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pitanja u vezi fakulteta

4. sam razred smjera tehničara za računalstvo i namjeravam nastavit obrazovanje u smjeru informatike, znači informatika me itekako zanima za razliku od elektrotehnike ili strojarstva.

 

FER bi mi bio preveliki zalogaj pa mi preostaju TVZ i FOI.

 

Pošto čitam da TVZ nije na nekom glasu i da nakon što završiš neznam kolko godina (3 valjda) postaneš prvostupnik i ako oces nastavit za diplomu moras platit 15 ili vise soma, FOI mi se čini najbolji izbor.

 

Na FOI su kolko vidim dva smjera:

  • Informacijski sustavi i Poslovni sustavi (265 mjesta)
  • Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (60 mjesta)

 

Može li neko dat informacije o sadržaju koji se uči na ovim smjerovima. Koji je više orijentiran prema informatici?

 

Usput, zanimaju me grafika i web dizajn, pa gdje bih mogao nastaviti obrazovanje u tom smjeru na području Zagreba ili Varaždina i koliko bi mi teško bilo s obzirom da pohađam tehnički smjer.

★★★★★☆
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2012 20:02 (nani_cropes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
iDodooNET kaže...

Pozdrav,

Inace svi mi kazu da sam jako inteligentan i svi zajnu da bi mogao "bez truda" prolazit sve i sta hocu sa 5.0,ali je problem u tome sta mi se neda.U osnovnoj skoli sam prolazi sve s 5.0,do 8. razreda i za upis u Elektrorehnicku sk falio mi je 1 bod (nije mi se dalo ic u drugi grad u sk gdje bi bio 1. na listi).

 

Sve prošo sa 5,0? Da je tako, imao biš 60 bodova i mogao biš upisat di oćeš {#}

HR_Nick
15 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta

 

-nani

 

Informacijski sustavi i Poslovni sustavi (265 mjesta)- čisti prediplomski studij koji se djeli u 2 smjera kao što mu i naziv kaže. Faks će ti istrenirat živce i ako imalo imaš volje naučit će te disciplini i radu. U pravilu rade sve po bolonji, osim kad ne rade.  Detaljan program možeš naći na stranicama FOI-a. I važno je napomenut da ovdje  osim osnovnih predmeta ostale si slažeš sam i jedni ti uvjetuju druge. Znači da bi upiso drugi, recimo u sljedećem semestru, moraš položit prvi.

 

 

Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (60 mjesta)- ovo je stručni studij ( od ove godine nosi naziv i prediplomski). Lakša verzija ako i nisi redovan. Obično onima koji nisu sposbni (najčešće iz lijena) pratit prediplomski dođe kao slamka spasa. Predmeti  su ti fiksni. Osim jednog izbornog po semestru. Možeš nastavit kasnije na diplomski foi ali moraš položit razliku do 6 najtežih predmeta (za detalje posjeti foi stranice). Iako se mnogi kunu da je prelagan , dođu i brzo odustanu(primjer od 80-ak s 1. godine u 3. nas je 20-ak + ponavljači ili oni koji krpaju 2. + 3. godinu).  Ima više ekonomskih predmeta nego prediplomski. Ovaj smjer idem i ja osobno i to iz razloga jer nisam bio sposoban sa znanjem iz srednje položit višu razinu matematike. Preporučujem prediplomski ako želiš biti "pravi" student i tome se posvetit. A ako misliš uz studiranje još nečim se zabavljat onda svakako PITUP jer do 3. godine imaš dosta vreman za sve. U 3. malo nastane gužva sa projektima, seminarskim i slično. 

 

 

-autor teme- u tvojoj priči je nekaj trulo

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 10:56 (plavi08).
13 godina
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Aham.. daj mi onda samo još reci kakvo ti je gradivo? Dal ima previše ekonomije ili tak nečeg u predmetima pa je to samo štrebanje i užasno dosadno.

 

Jer kolko gledam na stranicama foi-a predmete sve mi se to nekako čini dosadno (statistika, financije,...) a baš u zadnjih par dana me ubija učenje dosadnih i jalovih predmeta pa si mislim da si rađe necu komplicirat zivot nego cu radje ici na nesto sto mi zanimljivije. Npr. informatički dizajn na TVZ ili možda multimediju na veleučilište varaždin.

 

No nije mi bas potpuno jasna razlika između preddiplomskog i stručnog studija. Kužim ovo što si rekao da moras polagat razliku ako ides na strucni studij. Jel jos sta cini bitnu razliku?

 

I sto je s placanjem ako redovno studiram? Nekako sam dosad mislio da samo vanredni studenti placaju no cini mi se sad da nije tak. Jel ti placas sta godinu i kako to ide?

★★★★★☆
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta

PITUP je mješavina informatike i ekonomije. Da, ima dosta ekonomskih predmeta. I večina je štrebanje. Jer informatika nije uzeti odvijač i prčkat po kompjuteru. Na PITUP-u nećeš naučit programirat ako te to zanima (rade se zadaci na razini srednje škole, osim ak ideš na napredno programiranje kao izborni- ali je s tim problem što je načešće premalo ljudi pa se niti ne izvodi). Razlika osim ovih predmeta je u tome. Što se npr. nastava u izvodi u komadu 4h i to od 4-8. Osim nekih vježbi koje imaš kroz dan. Ima prediplomskom studiju ide se šire, na njemu si možeš slagat kolegije. Tj osim osnovnih imaš dosta toga za birat. Daju ti jako puno smjernica na PITUP-u, ali to ti je ko da si uzeo neko područje i pročitao sadržaje knjiga. Znači ako te nešto zanima u detalje moraš radit sam. Slično je i na prediplomskom samo te tamo tolko zaposle da nemaš vremena radit nekaj sam. I na prediplomskom ti je malo više praktične nastave.

 

Što se plaćanja tiće ri nemogu ništa sa sigurnošću reći jer i sam znaš da mijenjau zakone iz godine u godinu. Npr. ja 1. godinu sam platil samo upisni paket 350kn, dok 2. sam moreal paltit cijelu 9750kn (izborili smo se kod dekana pa nam je skinul 1500kn na kraju platil 8250kn) i da imal sam svih 60 ects-a. Sada 3. opet nisam platil ništa osim upisnog paketa od 250kn. Naravno ja sam redovni student.

 

Suma:

 

PITUP- mješavina ekonomije i informatike, unaprijed određen način kao doć do nekog papira koji veli da poznaješ osnove informatike i poslovanja

 

PREDIPLOMSKI- ovisno o izboru orjentiraš se na INFORMATIKU ili EKONOMIJU sa tim da neki predmeti su obavezni. Puno bolje ak misliš diplomirat i puno više posla za odradit da dođeš do 1. papira. I da , moraš znat barem prosječno matematiku da bi mogao proći MATEMATIKU 2 , BAZE 2 ili OPM.

 

Za TVz točno nezz,  al multimedija ima puno prakse. Ali svaki faks ti je pun teorije. Na faksu je uvijek više teorije jer te on priprema za neku praksu kasnije. Tak da što god upišeš pripremi se na štrebanje i učenje. Nemožeš razumijet informatičke ili ekonomske stvari i teorije ako ne naučiš osnove. To ti je kao da pokušavaš shvatit zašto se zagrije vodič a neznaš na kojem principu teče struja.

 

I da, ako te privlači informatika. Izguglaj malo pojam informatike. Jer mnogi misle da je to igranje sa računalima. Računala su ti samo jedan od medija tj. jedan od načina di se implementira informatika. :)

 

13 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta

Ma nije problem štrebanje, i sad ga imam dosta, nosim se s njim kolko god ga mrzim, jedino što ce mi bit puno lakše štrebat nešto povezano s onim šta me zanima, pa zato se premišljam.

 

Ne znam koji si ti smjer u srednjoj završio, ali ja sam tehničar za računalstvo i ak je neko u srednjoj stekel osnove i shvatil pojam informatike onda je to naš smjer, tak da tu nema brige :D.

★★★★★☆
15 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta

Ako te zanima Informatika onda FOI i to smjer IS je za tebe. Ako te zanima računalstvo onda TVZ ili FER.

14 godina
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Pozdrav, razmišljam o studiju poslije srednje (već sam pisao o tome na forumu) u oči mi upadaju informacijske i komunikacijske znanosti (uz anglistiku). E, sad ima li tko kakvih iskustava s tim studijem? Kakve su mogućnosti zapošljavanja nakon toga? Konkretno bih želio ići za informatičara- istraživački smjer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pitanja u vezi fakulteta
Trenutno sam 3. razred opće gimnazije te planiram upisati fakultet vezan za računala / informatiku .

Matematika mi i nije jača strana - u osnovnoj sam imao 4 - 5 dok sad u srednjoj jedva i 3 imam , s fizikom je još gore stanje budući da smo
u srednjoj školi promijenili 6-7 profesora fizike u ove 3 godine te slabo znam fiziku iako sam je imao 4 i 5.

Programiranje me baš i ne zanima no ukoliko je potrebno , potrudit ću se naučit i programirat .

Može mi netko dati prijedlog koji bi fakultet bio dobar za mene a da je vezan uz računala / informatiku ?

Zahvaljujem .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
mstaglicic kaže...
Trenutno sam 3. razred opće gimnazije te planiram upisati fakultet vezan za računala / informatiku .

Matematika mi i nije jača strana - u osnovnoj sam imao 4 - 5 dok sad u srednjoj jedva i 3 imam , s fizikom je još gore stanje budući da smo
u srednjoj školi promijenili 6-7 profesora fizike u ove 3 godine te slabo znam fiziku iako sam je imao 4 i 5.

Programiranje me baš i ne zanima no ukoliko je potrebno , potrudit ću se naučit i programirat .

Može mi netko dati prijedlog koji bi fakultet bio dobar za mene a da je vezan uz računala / informatiku ?

Zahvaljujem .

 

Ako te ne zanima programiranje ne znam šta bi drugo mogao raditi kao informatičar...

Anyhow, TVZ - smjer Informatika.

13 godina
neaktivan
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Evo uspio sam se upisat na tehnicki fakultet pa me zanima dal je prijenosno racunalo stvarno potrebno za faks ??

 

Inace faks je u istom gradu gdje zivim tako da komp imam doma a vjerovatno i oni imaju kompove na faksu pa me zanima da ne bacam pare bzv!?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta

U pravilu smo mi labose radili na faksu na njihovim kompovima, ako smo kad šta trebali ovako imali smo računala u knjižnici tako da ti za 'po faksu' ne treba nužno laptop. Naravno da neće škoditi ali nama nije bilo nužno. Govorim za Osijek :)

13 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
W1ck3d8u2z kaže...
mstaglicic kaže...
Trenutno sam 3. razred opće gimnazije te planiram upisati fakultet vezan za računala / informatiku .

 

Ako te ne zanima programiranje ne znam šta bi drugo mogao raditi kao informatičar...

tisuću drugih poslova koji nisu programiranje?

★★★★★☆
12 godina
offline
Re: Pitanja u vezi fakulteta
made kaže...

Evo uspio sam se upisat na tehnicki fakultet pa me zanima dal je prijenosno racunalo stvarno potrebno za faks ??

 

Inace faks je u istom gradu gdje zivim tako da komp imam doma a vjerovatno i oni imaju kompove na faksu pa me zanima da ne bacam pare bzv!?

Ako misliš na riteh, nije ti potrebno prijenosno računalo, barem ne za nastavu.

 

ALi neki su sati tako dosadni da je preporučljivo sa sobom nositi neki uređaj.

WordPress ❤
11 godina
neaktivan
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Pozdrav.

Zainteresiran sam za upisivanje FER-a međutim nije mi prioritet završiti fakultet pa onda nemati posla nakon toga. Stoga me zanima,kakve poslove ja mogu obavljati sa završenim FER-om i jeli se taj faultet uopće traži u ovakvim vremenima?

Isto tako imam još jedno pitanje,možete li mi navesti naravno ako ih ima,još neke fakultete vezane uz informatiku.

Unaprijed zahvaljujem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2013 18:56 (ReaperXx).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pitanja u vezi fakulteta

Pored FER-a imas TVZ, ima nekoliko smjerova vezano za informatiku. Na PMF-u ima jos nesto za informatiku al nisam siguran sto tocno. Ima i na ffzg-u informacijske znanosti, pa kad zavrsis preddiplomski mozes upisati informatiku nastavnicki ili istrazivacki smijer

Its nice to be important, but its more important to be nice! LoL <3
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice