Error 404 zaključana tema

poruka: 38
|
čitano: 5.205
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Error 404 - osobni stav

Citiram sadržaj o Pravilima ponašanja na BOL-u

 

Pravila komuniciranja -  Od forumaša se očekuje da druge forumaše tretiraju s poštovanjem, bez vrijeđanja, psovanja i omalovažavanja. Postovi kojima je isključiva svrha vrijeđanje nekoga, posebice oni u kojima se koriste psovke bit će izbrisani, a forumaši koji opetovano krše pravila normalne komunikacije bit će opomenuti i na kraju izbačeni s foruma.

Zabranjeno je vrijeđanje na rasnoj, spolnoj, vjerskoj, političkoj i bilo kojoj drugoj osnovi koja je uvredljiva za pojedinca ili grupe ljudi.

 

Koliko znam, a znam dosta o zakonu jer sam zadnjih sedam godina svoga radnog vijeka proveo u provođenju zakona u djelo, Pravilnik o ponašanju na ovom forumu dijelom se veže i na sklopljeni Ugovor o korišćenju interneta odabranog providera. Pod FORUMAŠI spadaju i moderatori. Dakle, molim Luxx-a da se pridržava ove stavke, ista važi kako za sve ostale tako i za tebe. I ne samo da su tvoje riječi bile odraz pjene koja ti je izašla na usta, jer jedino ISTINA proizvodi takav efekt, pojava života u svemiru ne podrazumijeva i istodobno pojavu inteligencije. Da je tome tako, dokazuješ mi svako malo svojim pisanjem.

 

Nadalje, ne samo da je zabranjeno ''vrijeđanje na rasnoj, spolnoj, vjerskoj, političkoj i bilo kojoj drugoj osnovi koja je uvredljiva za pojedinca ili grupe ljudi'', nego je zabranjeno i prijetiti osobama koje su se uključile dragovoljno na ovaj forum iz razno-raznih razloga (neki bi pomagali, neki bi se dopisivali jer im to odgovara, neki bi provocirali itd.), edit slike u prilogu kojima prijetiš forumašima (zato nisam prije par mjeseci rekao da bi te nalupao, jer bi to bilo isto kao da nalupam ženu, a to ne radim, nego sam napisao da ti pušem za vratom što i odgovara istini. Za tvoju spoznaju, forum je javan, forumaši se prijavljuju na njega dragovoljno i nisu plaćeni za to što pomažu jedni drugima, ili rade neke druge stvari. Ja u svojoj obradi tvog profila u topicu ''Vene, Vidi, Luxx'' nisam naveo ni jednu uvredljivu riječ što su neki i primjetili. No ti si se pobrinuo da se tema na brzinu makne. Znaš ti zašto si to uradio. No, tvoji du.pe uvlakači to neznaju. Umjesto ''prijavi'' svojim vjernim slugama kojima si čestitao majčin dan uvedi riječ ''cinkaj''. To bi bilo ispravnije.

Nakon što si plakao na jednom topicu o povećanju brzine adsl-a, i zapitao se kad će Križevci doći na red, nije mi trebalo dugo da saznam tko si.

 

Zbog sljedeće stavke Pravilnika o ponašanju koji glasi citiram: ''Privatnost - Zabranjeno je na forum postati tuđe osobne podatke kao što su ime i prezime, JMBG, telefonski brojevi, e-mail, adrese stanovanja i slično. Postovi u kojima se objavljuju ovakvi podaci bit će brisani, a oni koji su ih objavili opomenuti ili odmah izbačeni s foruma, ovisno o težini prkršaja i diskrecijskoj procjeni moderatora.'', neću objaviti tvoje ime i prezime, adresu stanovanja, broj tvog mobitela i da sad ne nabrajam dalje.

 

Zato, kad se nekome obraćaš na ovom forumu, vodi računa da više nisi sam, da imaš svoju obitelj o kojoj moraš voditi računa. Zato, pamet u glavu. Tvoje ponašanje u zakonskom terminu se zove ''prekoračenje ovlasti'' koje je jednako kažnjivo kao i vrijeđanje, omalovažavanje, upotreba sile i slično (što ti na neki način i radiš - pogledaj slike). Možda netko drugi neće imati toliko razumijevanja za tebe kao što imam ja, pa bi mu moglo pasti na pamet da ti se na bilo koji način osveti. Osim mene, na ovom forumu ima još križevčana koji te poznaju. I prate tvoj rad. Ugledaj se na moderatora Miru. Čovjek zna da ima veće ovlasti od ostalih na forumu, ali ih koristi umjereno i ne prelazi ''granice neukusnog'' što ti redovno radiš. Kad Miro osjeti da su dečki ''malo podivljali'', bloka temu na kratko, i kad smatra da su se duhovi ohladili on ju i odlocka.

SVRHA OVOG FORUMA JE DA SE LJUDI MEĐUSOBNO DOPISUJU A NE DA BUDU PROTJERANI, SUSPENDIRANI ILI NA BILO KOJI NAČIN UDALJENI S FORUMA JER TO TVOJOJ OSOBNOSTI SMETA. TKO SI TI DA SUDIŠ DRUGIMA? IGRAŠ SE BOGA, A TO NEMINOVNO VODI U PROPAST.

 

Koliko sam primjetio, čak ste i rubriku OSOBNI STAV blokali. Znači, demokracija jednaka apsolutnoj nuli, temperaturi na kojoj hladiš svoj prastari celeron i dovodiš nas sve u pitanje: čemu to? Jesi li razmišljao o kupovini tipkovnice sa hrvatskim znakovljem? Nisi. A clockaš i dijeliš kartone na sve strane kako bi zadovolji svoj alter ego. Nisam primjetio ni jednog malo ozbiljnijeg i starijeg člana foruma da je komentirao tvoje topice. Zato, ako ne želiš ljudima pomagati, nemoj im ni odmagati. Spusti se na zemlju, i ko što ti je jedan forumaš savjetovao, okreni se obitelji.

 

Arhiva o tebi je podugačka, spremljena na sigurno, a o tebi ovisi kad će izaći na vidjelo dana. Nemoj misliti da sam se šalio kad sam rekao da imam mu.da. Da ste zaglibili i dokazali kako ljudska glupost nema granica, dokaz je i novo uvođenje nekakvih ''kriterija koje će te vi, moderatori, kreirati i osmisliti'' u obliku zvijezdica. Još samo fali srp i čekić. Dokaz da ljudska glupost nema granica opet je na djelu. Prije godinu, dvije, topičarili ste do besvjesti, dogurali do moderatora, pojavila se nova generacija školovanih ljudi i ugrozila vaš integritet na ovom forumu, pa ste počeli izmišljavati kako da se izvučete, pa ste zaglibili još dalje (sličan primjer je i gdin Primorac koji se školovao besplatno, a sad naplaćuje drugima).

 

Miro -  bez obzira na sve neću se naljutiti na tebe ako zbog ovog teksta budem kažnjen s tvoje ili bilo čije druge strane, ali ISTINA se ne da samo tako lako zaobići, a kazna uvijek slijedi, prije ili kasnije. Ostali moderatori mi nisu zapeli za oko (bez ljutnje).

F1-IVO - radišan kao mrav. Zaslužio je biti moderator i uzor u radu mnogima na forumu a naročito tebi Luxx-u. Jedina digresija na tvoj rad - manje googlaj za druge. Nauči ih da sami googlaju. Znati se snaći na internetu i naći ono što ti treba je više od pola posla.

(S_izgoreo) - dostojan protivnik nema šta. Malo više bontona i to bi bilo sve.

Bellatrix - jednako dostojan protivnik, čovjek ili žena, što već je, ima svoj stav, ima znanje, još malo više iskustva i bit ćeš pravi guru.

Jurluk - no comment.

srambox - informatika je znanost, mnogi muku muče, manje srljanja (btw ja ni tebe ni bilo koga nisam stavop u ignoriraj autora, jer ako bi svi to radili onda se više nitko s nikim ne bi dopisivao, a svakoga dana dolaze novi ljudi željni znanja i pomoći). Vodi računa da ono što pišeš govori i o tebi samome (dobronamjrna primjedba bez obzira na tvoju mržnju koju s vremena na vrijeme širiš po forumu)

 

Kalea.

 

 

 

 

Biser br.1 Biser br.1
Biser broj 2 Biser broj 2
Prijetimo i dalje Prijetimo i dalje
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 1:27 (Kalea).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Error 404

kaj si se vec vratio s odmora?

的下跌不會好
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Error 404

Gdje su slike?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Error 404 - osobni stav
Kalea, najiskrenije, ne razumijem tvoju potrebu za ovakvim postovima.

Zašto dozvoljavaš sebi da ispadaš ovako smiješan zbog nekakvog neslaganja sa nekim od članova ovog foruma.

Ne znam koja je povijest vašeg neslaganja, iskreno, niti me zanima.

Ono što znam je to da je jako bedasto od tebe raditi ovakve teme.
Sudjeluj u forumu, ne obaziri se na ljude koji te iritiraju ili jednostavno nemoj dolaziti ovdje.
Kalea kaže...

Zato, kad se nekome obraćaš na ovom forumu, vodi računa da više nisi sam, da imaš svoju obitelj o kojoj moraš voditi računa. Zato, pamet u glavu.

 

 
Još jednom ponavljam, ne vidim svrhu ovakvih postova.

Samo moje mišljenje.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404 - osobni stav
Danny_HR kaže...
Još jednom ponavljam, ne vidim svrhu ovakvih postova.
 Ma vjerovatno mu je glupa varijanta 'prijavi' jer to izgleda k'o cinkanje pa pokušava ovako..

Elem, shvaćam frustraciju jer sam je i sam iskusio s drugim moderatorom, ali ako želiš postići putem ovog posta nešto, daj neke podatke.
Gdje su te slike i što je konkretno potaknulo ovu literalnu crticu?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404
Paolo2612 kaže...

Gdje su slike?

 Nadam se da su sada prošle ''budno oko stručnjaka sa foruma''.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404 - osobni stav
Danny_HR kaže...
Kalea, najiskrenije, ne razumijem tvoju potrebu za ovakvim postovima.

Zašto dozvoljavaš sebi da ispadaš ovako smiješan zbog nekakvog neslaganja sa nekim od članova ovog foruma.

Ne znam koja je povijest vašeg neslaganja, iskreno, niti me zanima.

Ono što znam je to da je jako bedasto od tebe raditi ovakve teme.
Sudjeluj u forumu, ne obaziri se na ljude koji te iritiraju ili jednostavno nemoj dolaziti ovdje.
Kalea kaže...

Zato, kad se nekome obraćaš na ovom forumu, vodi računa da više nisi sam, da imaš svoju obitelj o kojoj moraš voditi računa. Zato, pamet u glavu.

 

 
Još jednom ponavljam, ne vidim svrhu ovakvih postova.

Samo moje mišljenje.
 Samo se borim za pravdu i istinu i to je to. Neke tipove jednostavno treba prizemljiti. Ako imaš bolju ideju kako nekome stani na kraj osim argumentima, slušam.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404 - osobni stav
bed kaže...
Danny_HR kaže...
Još jednom ponavljam, ne vidim svrhu ovakvih postova.
 Ma vjerovatno mu je glupa varijanta 'prijavi' jer to izgleda k'o cinkanje pa pokušava ovako..
Elem, shvaćam frustraciju jer sam je i sam iskusio s drugim moderatorom, ali ako želiš postići putem ovog posta nešto, daj neke podatke.
Gdje su te slike i što je konkretno potaknulo ovu literalnu crticu?
 Nisam frustriran u smislu same frustracije. Ako me išta može izbaciti iz takta onda je to ljudska glupost i bahatost pojedinaca u društvu. Ovo je samo odraz općeg stanja bolesti društva u kojima živimo i skojima smo prisiljeni živjeti. Moderator bi prije svega trebao biti pedagog na forumu i s vremena na vrijeme ukazati pojedincu argumentirano na njegovo ponašanje, te to javno i objaviti u rubrici npr. ''Kriv sam''. Pa da onda i rad moderatora bude javan, jer bi po pravilima takav i trebao biti. Zakon je jednak za sve. Pa da se i njegov rad da na javnu ocjenu i po potrebi smjeni. To što je netko prijavljen na ovaj forum ne obavezuje ga da svaki dan mora biti na forumu da ne bi bio ''neaktivan'', pa zaboga, nitko nas ne plaća za svoj rad na ovom forumu. No dobro je da nemamo ista mišljenja. A tko zna, možda sam ja moderator moderatora, nikad ne znaš tko se krije iza imena. Ja po tom pitanju imam stav, i mislim da sam potrošio i previše vremena na pojedince. A čovjek bez stava je kao biljka bez vode.
16 godina
offline
RE: Error 404 - osobni stav
Kalea kaže...
Ja po tom pitanju imam stav, i mislim da sam potrošio i previše vremena na pojedince.
 Baš zato ti govorim.
Nema smisla ništa ovakvoga pisati, ako ti netko smeta, ignoriraj ga i bok. :)
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
offline
Error 404

Bar od svih modera koje znam luxx je najbolji (tu je i ivo) i kako su ti već rekli pređi preko toga.....

mis da ovakva tema nema smisla, mora se imati neki autoritet a to je moder i to je njegov posao na forumu,

bez brige ne drži te on na zubu, nego čovječe pređi preko svog ponosa

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404 - osobni stav
Kalea kaže...
 Samo se borim za pravdu i istinu i to je to. Neke tipove jednostavno treba prizemljiti. Ako imaš bolju ideju kako nekome stani na kraj osim argumentima, slušam.
 Kalea, premda se trudim pronaći što je to tako strašno, ne vidim to u ovim slikama..
Možda sl.1, ali nažalost čovjek je rekao istinu..

Premda se načelno slažem da se pojedini moderatori vode osobnim stavovima u kojima veliku ulogu igra taština, te primjere nisi baš istaknuo.
I ovo mi se čini k'o mala beba.. Meni je jedan priljepio pogrdni epitet, pa sam mu isti vratio, pazeći da koristim točno njegove riječi, a na taj se post toliko uvrijedio da ga je odmah izbrisao i uvalio mi je kartonček.
Da si stavio kakav takav primjer još bih shvatio..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404 - osobni stav
bed kaže...
Kalea kaže...
 Samo se borim za pravdu i istinu i to je to. Neke tipove jednostavno treba prizemljiti. Ako imaš bolju ideju kako nekome stani na kraj osim argumentima, slušam.
 Kalea, premda se trudim pronaći što je to tako strašno, ne vidim to u ovim slikama..
Možda sl.1, ali nažalost čovjek je rekao istinu..
Premda se načelno slažem da se pojedini moderatori vode osobnim stavovima u kojima veliku ulogu igra taština, te primjere nisi baš istaknuo.
I ovo mi se čini k'o mala beba.. Meni je jedan priljepio pogrdni epitet, pa sam mu isti vratio, pazeći da koristim točno njegove riječi, a na taj se post toliko uvrijedio da ga je odmah izbrisao i uvalio mi je kartonček.
Da si stavio kakav takav primjer još bih shvatio..
 Da, bilo je to nedavno. Otvorio sam temu ''Vene, Vidi, Luxx''. Pao je server istog trena tako da nisam stigao snimiti njegov odgovor koji ne doliči ni djetetu a kamo li moderatoru, nazivajući mene, koji sam btw 17 godina stariji od njega, flokijem, psinom i ostalo. Pa ako si ti dobio karton jer si nekoga uvrijedio, onda bi i njemu trebalo dati karton. Poborac sam da njihov rad postane javan, jer su kako sam i naveo na brzinu pokupili ''odličja'' a vama sad uvaljuju nekakve kvazikriterije. Tko su oni da tebi, meni ili bilo kome određuju stil i formu kojom pišemo?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404 - osobni stav
Danny_HR kaže...
Kalea kaže...
Ja po tom pitanju imam stav, i mislim da sam potrošio i previše vremena na pojedince.
 Baš zato ti govorim.
Nema smisla ništa ovakvoga pisati, ako ti netko smeta, ignoriraj ga i bok. :)
 A kaj misliš o tome da on ignorira mene i bok :) ???
BTW, da se kladimo da će se clocknuti i ovaj topic i nabrzaka smaknuti, a autor biti višestruko kažnjen, ''jer ometa s...torovu taštinu? Ako nisam u pravu, šaljem ti poštom bocu šampanjca.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 2:12 (Kalea).
15 godina
neaktivan
offline
Error 404

kalea kaže.. "Samo se borim za pravdu i istinu i to je to."..ovo je izvučeno iz konteksta ali je svojevrsna misao vodilja..lijepo zvuči ali je utopija u ovom konformističkom svijetu u kojem živimo..to je (mislim na konformizam-oportunizam) pitanje opstanka kroz čitavu povijest ljudske vrste,pa tako i pojedinca...Ja ti želim "opstanak" na ovom forumu..friendly

moljac
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 9:58 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Error 404

Kalea pobogu, ovo je samo forum. Jbga, mnoge stvari u životu nisu fer, a ti ih na krivi način pokušavaš rješiti. Javno se prijetiš čovjeku, sjest će ti policija na vrat, a onda je vrag odnio šalu.

www.linuxzasve.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404
ambivalent kaže...

Kalea pobogu, ovo je samo forum. Jbga, mnoge stvari u životu nisu fer, a ti ih na krivi način pokušavaš rješiti. Javno se prijetiš čovjeku, sjest će ti policija na vrat, a onda je vrag odnio šalu.

 ''Javno se prijetiš čovjeku'' ??? NE PRIJETIM JA NEGO ON (pročitaj tekst op.a.).
Čime, kako. Istinom.? PA ZBOG NJEGOVOG UBACIVANJA SVAKO MALO I PRIJETNJI FORUMAŠIMA sam napisao tekst i otvorio ovu temu. Reci mi zašto je nabrzaka skinuta tema? Kome smeta istina? I nije vam dosta što se
iživljavate na ljudima nego pokušavate biti ''nevini''.
''Sjest će ti policija na vrat'' - da li da ja sad ovo shvatim kao prijetnju.??? Hebi ga, daj promućkaj prije upotrebe. I molim i tebe i sve ostale da me ne zamarate više njime, dosta sam vremena potrošio na njega, a nije to svojim ponašanjem zaslužio. Znaš, kad sam otišao u rat, on je bio samo klinac sa žvakačom u ustima. Prijetili su nam silom, gazili tenkovima našu pšenicu, ubijali civile, ZATO MRZIM kad bilo tko prijeti bilo kome. Ajde još jednom pročitaj što sam napisao, ili više puta ako ti treba, ako si uopće i čitao tekst, ili su te zamolili  i nagovorili da se umiješaš umjesto njih. Milo, gurnuli su te u ''ralje vuka'', moj ti je savjet da se ne uplićeš i nikad više ne spomeneš ni u jednom svom topicu ''policija'', jer bih sada ja to mogao shvatiti kao prijetnju. Predugo sam u radu s ljudima, i odmah nanjušim ''narcisoidu''. Ova tema, kao i ona prošla, je u ima svih onih koji su na bilo koji način bili omalovaženi njegovim ''glupim i bezobraznim upadicama koje su se uglavnom svodile na prijetnje kartonima''. Daj nek više otvori neku ''normalnu'' temu, a o svom osobnom životu neka piše na nekom drugom forumu ili neka otvori svoj blog ako ga još nije otvorio, pa lijepo pođeš sa njim i diviš mu se. To mu podiže ego, on to voli. Da se ja ponašam kao on, supruga bi me naglavačke izbacila kroz zatvoreni prozor van. Vrijeme vam je isteklo. A sad brzo na gumb ''cinkaj''.
16 godina
offline
Error 404

Daj Kalea WTF?! Gornji post sam napisao u najboljoj namjeri. Da budem iskren, imam dojam da boluješ od teškog PTSP-a ili nečeg sličnog, a lijekove baš i ne voliš? Jesam li barem dijelom u pravu? Pišeš kako si saznao gdje živi, kako se zove, broj mobitela?!?!? Na njegovom mjestu ja bih se zabrinuo. I kažeš da nisi prijetio? Citat:

 

Zato, kad se nekome obraćaš na ovom forumu, vodi računa da više nisi sam, da imaš svoju obitelj o kojoj moraš voditi računa. Zato, pamet u glavu.

 

Što bi to trebalo značiti? Ili ono pušem ti za vratom? WTF? I meni su postovi brisani od strane moderatora (koji su bili upućeni njemu), dobivao sam kartone (nekada i neopravdano), nije mi bilo pravo.... vjerujem da skoro svatko na forumu ima barem jedno slično iskustvo. ali ybga ideš dalje, ako ti ne paše napustiš forum i zbogom. Pravdu možeš tražiti jedino od uredništva foruma, kontakt e-mail adrese vrlo lako možeš naći.

 

Toliko od mene, neću više sudjelovati u temi, još ćeš se na mene zakačiti pa eto problema... Da sam znao da si tolki frik ne bih ništa ni pisao.

www.linuxzasve.com
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Error 404 - osobni stav
Kalea kaže...
bed kaže...
Kalea kaže...
 Samo se borim za pravdu i istinu i to je to. Neke tipove jednostavno treba prizemljiti. Ako imaš bolju ideju kako nekome stani na kraj osim argumentima, slušam.
 Kalea, premda se trudim pronaći što je to tako strašno, ne vidim to u ovim slikama..
Možda sl.1, ali nažalost čovjek je rekao istinu..
Premda se načelno slažem da se pojedini moderatori vode osobnim stavovima u kojima veliku ulogu igra taština, te primjere nisi baš istaknuo.
I ovo mi se čini k'o mala beba.. Meni je jedan priljepio pogrdni epitet, pa sam mu isti vratio, pazeći da koristim točno njegove riječi, a na taj se post toliko uvrijedio da ga je odmah izbrisao i uvalio mi je kartonček.
Da si stavio kakav takav primjer još bih shvatio..
 Da, bilo je to nedavno. Otvorio sam temu ''Vene, Vidi, Luxx''. Pao je server istog trena tako da nisam stigao snimiti njegov odgovor koji ne doliči ni djetetu a kamo li moderatoru, nazivajući mene, koji sam btw 17 godina stariji od njega, flokijem, psinom i ostalo. Pa ako si ti dobio karton jer si nekoga uvrijedio, onda bi i njemu trebalo dati karton. Poborac sam da njihov rad postane javan, jer su kako sam i naveo na brzinu pokupili ''odličja'' a vama sad uvaljuju nekakve kvazikriterije. Tko su oni da tebi, meni ili bilo kome određuju stil i formu kojom pišemo?
 iako si stariji 17god,to nimalo nepokazujes svojom pamecu i pricom,tvoje godine tj price su ravne jednom 10godisnjem djecaku...nadam se da slijedi lock..
"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
16 godina
offline
Error 404

Dragi naš Kalea,

Ne znam razloge razloga tolikog konflikta između tebe i LUXXa nit me zanimaju.

Tvoje prisustvo u ratu kao branitelj apsolutno je pohvalno, tvoje očite namjere i pomoć nekim korisnicima također.

Ali, citiranje/vađenje pravila foruma da nam pokušaš objasniti svoje namjere/frustraciju/nezadovljstvo "nepravednim životom" i LUXX-om, a da s druge strane ti baciš tri posta za redom u 3 minute nije ok.

Ono kaj ti ambivalent veli sasvim je na mjestu, očito ti ne piše to zlonamjerno.

 

"Zato, kad se nekome obraćaš na ovom forumu, vodi računa da više nisi sam, da imaš svoju obitelj o kojoj moraš voditi računa. Zato, pamet u glavu."

 

U istom postu pišeš i kako imaš sve podatke o LUXX-u,  "muda" i sad spoji to dvoje u mogući ishod shvaćanja onog kome je to upućeno.

S takvim stvarima nije se zaigrati jer se ovo može zbilja shvatiti ko prijetnja.

 

Ja sam također vrlo temperamentan u životu, no upravo ovaj forum, na kojem sam počel svoje forumsko iskustvo naučil me je da tu nema mjesta konfliktima, a kamoli prijetnjama.

I meni je (u početku) bilo zatvoreno nekoliko tema, dobil sam i žutih i crvenih ali to mi je bila neka vrsta životne škole.

U početku na ovom forumu korisnici su bili mnogo više kažnjavani nego sad, ali teški spameri i trolovi odavno su otjerani i sad je ovaj forum vrlo kvalitetan.

 

Zato Kalea, pomiri se s činjenicom kako ti bude i ova tema vrlo vjerojatno lokana, a sigurno budeš dobil i žuti.

Zbog tog mogućeg ishoda, pročitaj ovaj moj dobronamjerni post i ak želiš shvati ga tako.

Ja ti dalje ne mogu pomoći ni na koji način

 

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Error 404

Da se posveti obitelji jer ima podmladak je isto tako dobronamjerna kao i vaši postovi. I dalje tvrdim da je njegov privatni život njegova privatna stvar i da nema mjesta na informatičkom forumu. Pogledajte kvalitetu foruma: od postavljanja gipsanih ploča do popravka fergazera na stojadinu???? O kojoj kvaliteti vi govorite. Koju policiju vi spominjete ? Kakve veze ima to sa njima? Pa oni ne izlaze ni na uvid saobraćajke ukoliko nema teško povređenih i mrtvih ili je načinjena golema materijalna šteta a kamo li da bi se za.je.ba.va.li sa ovim glupostima na ovom forumu, jer za to nemam drugi izraz. Osobno ga poznajem, i tu je problem za njega. I za vas. Interesantno, uvijek se na njegovoj strane nađu jedni te isti ljudi. Evo, ja se sa Jurlukom pr.eje.ba.vam na topicu o Panorama Factory. I baš mi je interesantno. Nismo prešli granice lijepog ukusa i visokih kriterija pojedinaca sa ovog foruma. I dalje stojim iza onog što sam napisao. To što se do sada iživljavao na vama ne znači da će to i dalje raditi.

A sad jedno pitanje svima vama?

Da li je ovo privatni forum ili je dio BUG-ovog expertnog tima? Ako je privatni, ja ću se sam odjaviti, dat ću samome sebi protjeran. The end. Koliko je forumaša dobilo izgon? Koliko se vas vratilo pod drugim imenom da bi i dalje sudjelovali u radu foruma? Koliko vas dnevno mijenja nadimke, avatare i sl.? Zašto? Izvinite što nemam rinčicu zataknutu za uho i što nemam piercing, očito je moj pogled na čovjeka staromodan. A to što me njegovo pisanje i prijetnje asociraju na neke osobe iz ne tako davne prošlosti pa reagiram tako kako reagiram, posljedica je mog ratnog puta u obrani suvereniteta RH. I teško mi je, kad se sjetim koliko ih se nije vratilo kako bi vi danas uživali kao svoji na svome, da se jedna osoba tako bezrazložno pojavljuje jedino sa prijetnjama ili otvara teme koje nisu iz područja informatike. Luxx je obiteljski čovjek, i neka kao takav i ostane. Manje kompjutera, više pomoći supruzi, prematanje pelena, slaganje bočice i ostale stvari. A kad nakon svega nađe malo vremena za sebe, neka to iskoristi na pametniji način, pa nek otvori neku temu i svoje znanje podjeli sa nama. Mislim da bi kao takav bio puno korisniji za ovu forumsku zajednicu. Miro je jedini moderator koji radi po principu ''rad u granicama ovlasti''. Miro, samo tako. Tvoje kazne sam uvijek prihvatio kao realne. I moderatori, ne zaboravite, forum je javan, i vi ste prihvatili na sebe da JAVNO kreirate forumsku zajednicu vodeći pri tome računa da ste i sami podložni kritici svoga rada, te da odgovarate za svoj rad nadležnima koji su dali svoj glas za vas. I dalje stojim iza toga da je prvenstveno njihova primarna zadaća PEDAGOŠKI rad, te ako netko kao ja, luta ovim pustopoljinama, na pedagoški i ljudski način pojasni o greškama, a ne da se isti koristi izrazima floki, psino itd. Ambivalent, baš me zanima da li si u stanju dati svoj kritički osvrt i na njegove stalne prijeteće upadice. Da sam ja moderator, ti bi stao na moju stranu, i ne samo ti nego mnogi, jel tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Error 404

Čovjek ima pravo biti nadrkan, kad te netko bez prestaka jebe u mozak.

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404
Kalea kaže...

 I dalje stojim iza toga da je prvenstveno njihova primarna zadaća PEDAGOŠKI rad, te ako netko kao ja, luta ovim pustopoljinama, na pedagoški i ljudski način pojasni o greškama, a ne da se isti koristi izrazima floki, psino itd. Ambivalent, baš me zanima da li si u stanju dati svoj kritički osvrt i na njegove stalne prijeteće upadice. Da sam ja moderator, ti bi stao na moju stranu, i ne samo ti nego mnogi, jel tako?

 Pa upučivanje na moguću kaznu za mene spada u PEDAGOŠKE mjere. Ne vidim gdje je LUXX pogriješio kad "prijeti" da će zaključati temu i podijeliti kartone.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404

Hvala.

16 godina
neaktivan
offline
Error 404

Kalea, o Kalea. Pažljivo pročitaj svoj post i moj ovaj post. Možeš se žaliti na moderatora, možeš čak biti i u pravu, ali to obavi na mail koji je tome namijenjen. Nisam pročitao cijeli tvoj post je me ne interesira zapravo cijela situacija, ali sam preletio i uočio da ti neke rečenice imaju prizvuk prijetnje.

Mislim da ti baš nije pametno na forumu i zbog foruma ulaziti u domenu kaznenog djela, što, bez obzira na forum, može imati itekako ozbiljne posljedice, a vjeruj mi, nebi bio presedan da je netko zbog foruma završio s kaznenom prijavom.

Meni je jasno da si branitelj, da si uvrijeđen, da si možda slab na živcima, da si možda u pravu, ali za sve postoji mjesto, način i vrijeme, a ovo to nije.

 

Nikad ne znaš na koga možeš naletjeti s druge strane niti na što je tko spreman ili kakve resurse ima.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Error 404
Koja_pila kaže...

Čovjek ima pravo biti nadrkan, kad te netko bez prestaka jebe u mozak.

 Jel malo prostačimo?

Ja dobio 1 karton zbog proste riječi, a drugi zato što sam citirao prevelike postove, a neki su citirali 10x veće postove od mene, te sam dobio opet 2 bijela kartona zbog citiranja. Hebem ti citiranje.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
protjeran
offline
Error 404

BTW di ima dima ima i vatre

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Error 404
Hyperion kaže...
Koja_pila kaže...

Čovjek ima pravo biti nadrkan, kad te netko bez prestaka jebe u mozak.

 Jel malo prostačimo?
Ja dobio 1 karton zbog proste riječi, a drugi zato što sam citirao prevelike postove, a neki su citirali 10x veće postove od mene, te sam dobio opet 2 bijela kartona zbog citiranja. Hebem ti citiranje.
 pa kad si dobio tolike kartone kako onda posjeduješ tolike zvizdice
I Jadantisi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404
naxeem kaže...

 

Nikad ne znaš na koga možeš naletjeti s druge strane niti na što je tko spreman ili kakve resurse ima.

 Upravo si izvukao iz mog konteksta rečenicu koju sam napisao, pa se ne bih ponavljao. Dakle, tko je Kalea i kakve resurse ima? ostaje pitanje za sljedeću emisiju ''Tko želi biti milijunaš''.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Error 404
Kalea kaže...
naxeem kaže...

 

Nikad ne znaš na koga možeš naletjeti s druge strane niti na što je tko spreman ili kakve resurse ima.

 Upravo si izvukao iz mog konteksta rečenicu koju sam napisao, pa se ne bih ponavljao. Dakle, tko je Kalea i kakve resurse ima? ostaje pitanje za sljedeću emisiju ''Tko želi biti milijunaš''.
A hebiga, al znaš onu: i nad popom postoji pop... 
16 godina
neaktivan
offline
Error 404

Mislim da je ova tema još jedno mlaćenje prazne slame. Tjeranje neke pravde na forumu i nema baš nekog smisla. Ako si pisao gluposti i pri tome dobio kartone, bio izbačen na neko vrijeme i slično, pomiri se sa kaznom i idemo dalje.

Ako smatraš da si karton pokupio neopravdano...imaš način na koji se možeš žaliti. Otvaranje nove teme i kilometarsko prosipanje "pravednosti" sigurno nije taj način. Ovako ćeš pokupit karton (možda i progon), tema će biti obrisana i nikom ništa.

 

Iskreno, gledam svoje poslove i moderatori mi ne smetaju. I svoje privatne frustracije ostavljam za sebe - ne iznosim ih na forum.

 

Ne znam čemu ono nabrajanje forumaša i njihovi opisi?? Što je pobogu pisac htio reći??

 

I opet ćeš Kalea dobit par kartončića zbog prijetnji, duplih/troduplih postova i slično...a taman si se vratio.. hehe :D

 

 

"The Boss"
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice