E-mail obavijesti o događajima na forumu

poruka: 5
|
čitano: 1.603
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
E-mail obavijesti o događajima na forumu

Mislim da bi bilo korisno da za teme koje korisnici kreiraju ili teme koje prate da se mogu uključiti e-mail obavijesti o događajima na tim temama, dakle kada stigne neki novi odgovor i slično da se pošalje mail o akciji nad pojedinom temom. Tako bi se ubrzalo odgovaranje i reagiranje korisnika koji kreiraju temu te dobivanje odogovora od drugih korisnika koji su spremni pomoći i sl.


D.I. [demos iz Mreža]
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: E-mail obavijesti o događajima na forumu
zeko86 kaže...

Mislim da bi bilo korisno da za teme koje korisnici kreiraju ili teme koje prate da se mogu uključiti e-mail obavijesti o događajima na tim temama, dakle kada stigne neki novi odgovor i slično da se pošalje mail o akciji nad pojedinom temom. Tako bi se ubrzalo odgovaranje i reagiranje korisnika koji kreiraju temu te dobivanje odogovora od drugih korisnika koji su spremni pomoći i sl.


Hvala na sugestiji, već smo razmišljali o tome, no to baš nije zgodno za velike forume poput ovoga - generiralo bi ogromne količine poruka. Možda, jednom, u budućnosti...

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: E-mail obavijesti o događajima na forumu

Da svjestan sam toga,  onda nadajmo se jednog dana, ili recimo da se mail obavijesti šalju za samo naviše 3 teme koje se prate ili nešto slično ...


D.I. [demos iz Mreža]
16 godina
offline
E-mail obavijesti o događajima na forumu

šteta, to je vrlo korisna opcija.

previše sam naviknuo na to kod ostalih foruma...

 

evo, glas od mene, za razmatranje i uvođenje ove opcije


h=f^3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: E-mail obavijesti o događajima na forumu
jollyb kaže...

šteta, to je vrlo korisna opcija.

previše sam naviknuo na to kod ostalih foruma...

 

evo, glas od mene, za razmatranje i uvođenje ove opcije


 da, i meni je to korisna opcija, btw tnx!

D.I. [demos iz Mreža]
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice