Moj prijedlog u vezi oglasa.

poruka: 6
|
čitano: 1.892
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Moj prijedlog u vezi oglasa.

Moja ideja je da napravite poseban podforum na forumu za prodaju, jer ovi oglasi su živa katastrofa, mislim.. tko normalan pita za OIB? Ja ga niti ne znam gdje naći.. a napamet ga sigurno ne znam. Meni su sadašnji oglasi bezveze napravljeni. Forum hr i PCekspert to imaju lijepo rješeno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Moj prijedlog u vezi oglasa.
Premeseagry kaže...

Moja ideja je da napravite poseban podforum na forumu za prodaju, jer ovi oglasi su živa katastrofa, mislim.. tko normalan pita za OIB? Ja ga niti ne znam gdje naći.. a napamet ga sigurno ne znam. Meni su sadašnji oglasi bezveze napravljeni. Forum hr i PCekspert to imaju lijepo rješeno.

Njuškalo isto pita za OIB. I treba pitati, ako netko napravi kakvo njesra, da ga se u krajnjem slučaj može naći.

 

Ali da, oglasi su katastrofalni. Nema niti obavijesti kada netko napiše post u temi a autor oglasa nije sudjelovao. Cijena se ne može mijenjati. Bezveze.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
neaktivan
offline
Moj prijedlog u vezi oglasa.

Ja imam njuškalo bez oiba. :D

 

Ali da.. mislim da je poseban podforum bolja ideja. Jer ovo je pravo mućenje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Moj prijedlog u vezi oglasa.
Premeseagry kaže...

Moja ideja je da napravite poseban podforum na forumu za prodaju, jer ovi oglasi su živa katastrofa, mislim.. tko normalan pita za OIB? Ja ga niti ne znam gdje naći.. a napamet ga sigurno ne znam. Meni su sadašnji oglasi bezveze napravljeni. Forum hr i PCekspert to imaju lijepo rješeno.

Pa OIB piše ti na skoro svakom dokumentu i svaki državljanin RH ga ima. Pogledaj si na osobnoj ili zdrastvenoj (ako imaš nešto stariju osobnu, onda je moguće da ti gore ne piše OIB).

http://www.dd3d-studio.com/
9 godina
neaktivan
offline
Moj prijedlog u vezi oglasa.

Ma nije stvar u oibu.. nego što se 5 godina čeka na odobrenje oglasa, te isti u 95% slučajeva ne bude objavljen. Tako je barem kod mene bilo do sad.

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Moj prijedlog u vezi oglasa.

Ne znam da li vam je poznato, ali pretplatnici na Bug ili Mrežu ne moraju uopće unositi svoje podatke, a niti čekati na odobrenje objave oglasa. Tako da već sada postoji rješenje za većinu navedenih primjedbi.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice