Nemoguće uploadati sliku s weba

poruka: 4
|
čitano: 1.438
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nemoguće uploadati sliku s weba

Kad god pokušam dodati sliku s weba u post, ne uspije mi. Pokušao sam sa Firefoxom i Chromeom, ali oba prikazuju istu grešku:

[veliki uskličnik]

Stranice su trenutno nedostupne.
Molimo navratite za nekoliko minuta.

 

Da bi ste vidjeli o čemu govorim, najbolje da pogledate VIDEO. (zipan, teži 501 kB)

 

Isto ovo mi se dogodi u oba browsera, svaki put kad postavljam sliku. Jedino mogu prvo skinuti sliku, a zatim uploadati sa kompa.

Googleov logo je jedina slika koju mi uvijek uspije staviti bez komplikacija!

 

Tehnički podaci:

Windows XP SP2

Mozilla Firefox 3.5.2

Google Chrome 3.0.195.6

I want to believe...
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
RE: Nemoguće uploadati sliku s weba

taj problem nas već dugo prati

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemoguće uploadati sliku s weba

Tražio sam stare poruke po naslovima, a nijedna tema nije bila otvorena posebno za ovaj problem. Nisam gledao sve postove unutar tema.

I want to believe...
16 godina
moderator
offline
RE: Nemoguće uploadati sliku s weba
andy0101 kaže...

Kad god pokušam dodati sliku s weba u post, ne uspije mi. Pokušao sam sa Firefoxom i Chromeom, ali oba prikazuju istu grešku:

Uau, svaka čast na trudu za video.

 

Preuzimanje slika s weba, nažalost, ne radi uvijek. Naime, neki siteovi onemogućavaju korištenje slika na njima ako posjetitelj nije na samoj stranici, a preuzimanje radi na način da naš server kontaktira njihov server. S obzirom da želi direktno sliku, a ne cijelu web-stranicu sa slikama, ovaj to brani i vraća grešku.

 

Probaj neku drugu (ne s istog sitea) pa ćeš (vjerojatno) vidjeti da radi. Osim ako opet ne nabasaš na site koji se isto ponaša.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice