"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

poruka: 18
|
čitano: 3.333
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

jel bi bilo kako moguce uvesti tu opciju.Jel mi se ova nove poruke nimalo ne svida,a neda mi se stalno otvarati svaku temu...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

Imas u lijevom gornjem kutu link za "nove poruke", sluzi svrsi. :)


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"
Tux Slave kaže...

Imas u lijevom gornjem kutu link za "nove poruke", sluzi svrsi. :)


Desnom gornjem kutu (barem kod mene u FF :).
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

Upps, moja greska kod pisanja. :)


Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
offline
"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

Da li je moguce pogledati novu poruku samo za jednu temu? Recimo, onaj crveni oblacic koji kaze "ima novih poruka" bi bio idealan da se na njega klikne i ode na prvu neprocitanu poruku... Nadam se da sam bio dovoljno jasan :)

 

***** Maxxy *****
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2008 12:29 (Maxxy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

Ja bi isto postavio pitanje o necem slicnom. Na drugim forumima sam vidio opciju da dobijem dojavu kad me neko citira. Zanima me ima li slicna mogucnost ovdje, ako ima ja je nisam vidio Mršti se


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"
DrNasty kaže...

Ja bi isto postavio pitanje o necem slicnom. Na drugim forumima sam vidio opciju da dobijem dojavu kad me neko citira. Zanima me ima li slicna mogucnost ovdje, ako ima ja je nisam vidio Mršti se


Nema, ali možeš u izborniku s desne strane (na naslovnici, recimo; nema na svim stranicama) vidjeti listu "odgovori na moje poruke". 

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

odgovori na moje poruke služi svrsi!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

da ne otvaram novu temu.. imam problem koji se tiče naslova ove teme.

 

već par puta mi se dogodilo da oni oblačići, koji signaliziraju da ima novih poruka od našeg zadnjeg posjeta forumu, budu crveni, tj. kao da ima novih poruka. kliknem na taj oblačić, a ono nema nikakvih novih poruka. sve sam poruke sto posto pročitao. zašto se to događa!?

Hello World!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"
jurluk kaže...

da ne otvaram novu temu.. imam problem koji se tiče naslova ove teme.

 

već par puta mi se dogodilo da oni oblačići, koji signaliziraju da ima novih poruka od našeg zadnjeg posjeta forumu, budu crveni, tj. kao da ima novih poruka. kliknem na taj oblačić, a ono nema nikakvih novih poruka. sve sam poruke sto posto pročitao. zašto se to događa!?

 ...meni se to događa kada se prijavim na drugom kompu...da objasnim brzinski...u dnevnom boravku i u svojoj sobi imam komp, i kada se s jednog odjavim (npr. dnevni boravak), odmah se prijavim na drugi komp (u ovom primjeru u sobi) i kada gledam u "teme u kojima sudjelujem" prikazuje mi kao da ima novih poruka (crveni oblačići), i kada otvorim teme, vidim da su to one iste poruke koje sam maloprije pročitao na prijašnjem kompu (minutu dvije prije)
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"
Najbrži kaže...
 ...meni se to događa kada se prijavim na drugom kompu...da objasnim brzinski...u dnevnom boravku i u svojoj sobi imam komp, i kada se s jednog odjavim (npr. dnevni boravak), odmah se prijavim na drugi komp (u ovom primjeru u sobi) i kada gledam u "teme u kojima sudjelujem" prikazuje mi kao da ima novih poruka (crveni oblačići), i kada otvorim teme, vidim da su to one iste poruke koje sam maloprije pročitao na prijašnjem kompu (minutu dvije prije)
 e to se i meni događa, isto sa temama u kojima sudjelujem. samo što se ja ne odjavljujem na jednom kompu, a prijavljujem na kompu, sve na istom
Hello World!
16 godina
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"
jurluk kaže...
Najbrži kaže...
 ...meni se to događa kada se prijavim na drugom kompu...da objasnim brzinski...u dnevnom boravku i u svojoj sobi imam komp, i kada se s jednog odjavim (npr. dnevni boravak), odmah se prijavim na drugi komp (u ovom primjeru u sobi) i kada gledam u "teme u kojima sudjelujem" prikazuje mi kao da ima novih poruka (crveni oblačići), i kada otvorim teme, vidim da su to one iste poruke koje sam maloprije pročitao na prijašnjem kompu (minutu dvije prije)
 e to se i meni događa, isto sa temama u kojima sudjelujem. samo što se ja ne odjavljujem na jednom kompu, a prijavljujem na kompu, sve na istom
Kada uđes u sve te teme gdje su nove poruke, jel praviš "refresh" (F5) stranice?
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"
Najbrži kaže...
Kada uđes u sve te teme gdje su nove poruke, jel praviš "refresh" (F5) stranice?
 u koje sve teme? kad uđem u teme u kojima sudjelujem tamo kraj nekih tema bude crveni oblačić što znači da ima novih poruka, a zapravo nema, sve sam ih već pročitao. i ne stišćem f5 nego baš kliknem na to teme u kojima sudjelujem koje se nalazi sa strane
Hello World!
16 godina
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"
jurluk kaže...
Najbrži kaže...
Kada uđes u sve te teme gdje su nove poruke, jel praviš "refresh" (F5) stranice?
 u koje sve teme? kad uđem u teme u kojima sudjelujem tamo kraj nekih tema bude crveni oblačić što znači da ima novih poruka, a zapravo nema, sve sam ih već pročitao. i ne stišćem f5 nego baš kliknem na to teme u kojima sudjelujem koje se nalazi sa strane
 hmmm...ajd probaj umjesto kliknuti sa strane na "teme u kojima sudjelujem" stisnuti F5 pa vidi hoće li ti ostati crveni oblačići...
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
16 godina
neaktivan
offline
"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

Otvoris teme u kojima sudjelujes pa na stranici na kojoj ti je lista tema (gdje su crveni oblačići) odes refresh F5, zar si mislio da ce se sama stranica refreshat? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

Sada sam ja probao umjesto F5 stisnuti sa strane "teme u kojima sudjelujem" i ne prikazuje mi više crvene oblačiće...ne znam zašto kod tebe pokazuje...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"
Najbrži kaže...

Sada sam ja probao umjesto F5 stisnuti sa strane "teme u kojima sudjelujem" i ne prikazuje mi više crvene oblačiće...ne znam zašto kod tebe pokazuje...

Mozda bi trebao pokusati Ctrl+F5 ili ocistiti cache web-preglednika...
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Pogledajte postove od vašeg zadnjeg posjeta"

nebi ja rekao da moze ctrl+f5

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice