Pojednostavljenje traženja citata zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 991
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pojednostavljenje traženja citata

Imam prijedlog u vezi citata, nekad nađem po nekim temama od po 100 stranica citat kojeg nema u zadnjih 20 ili u prvih 10, pa sam se zamislio i razmislio, da u svakom citatu ima mali "link do poruke" (npr ako je slika u pitanju, a u citatu je nema, da kliknemo na link i pogledamo) pa eto, nadam se da je dobra ideja, a i nekima bi pojednostavljivala u temama sa slikama (npr Vaš Desktop)

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pojednostavljenje traženja citata

A nisi vidio link ''nadporuka'' kod svakog posta koji je citat ili odgovaranje na poruku?

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
16 godina
moderator
offline
RE: Pojednostavljenje traženja citata
BannedOnThisForum kaže...

Imam prijedlog u vezi citata, nekad nađem po nekim temama od po 100 stranica citat kojeg nema u zadnjih 20 ili u prvih 10, pa sam se zamislio i razmislio, da u svakom citatu ima mali "link do poruke" (npr ako je slika u pitanju, a u citatu je nema, da kliknemo na link i pogledamo) pa eto, nadam se da je dobra ideja, a i nekima bi pojednostavljivala u temama sa slikama (npr Vaš Desktop)

To postoji, link se zove "nadporuka" i postoji uz sve poruke koje imaju natporuke (a one citirane u pravilu imaju).

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice