Problem - diskonektanje sa bug foruma

poruka: 30
|
čitano: 2.774
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Evo već dva mjeseca prilikom korištenja foruma, loadiranja tema i pisanja postova sa vremena na vrijeme mi se pojavi "nedostupne stranice" i automatski me odjavi  sa foruma.

 

Upravo sam pisao malo duži post u jednoj temi i nakon što sam završio sa pisanjem i stisuno pošalji prilikom reloada teme izbacilo mi je Nedostupna stranica, te sam ugasio tab, a na  prvom tabu gdje mi je popis tema u kojim sudjelujem prilikom reloada me automatski odjavio sa foruma.

 

 

Često kada napišem post, isti ne bude u temi dok par puta ne refresham stranicu. To se prije nije dešavalo.

 

 

Trenutno koristim Win7 (dešavalo se i na Win Xp), Firefox 3.6, od addona tu je samo Winamp toolbar koji koristim dvije sedmice, a adblock plus ne koristim.

 

 

It's good to be smart - It's smarter to be good
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma

Isti problem i kod mene. Odlogiranje kad idem na "Teme u kojima sudjelujem", nekad kod refresha... FF 3.6 i Windows XP SP3

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Opcija "Teme u kojima sudjelujem" je odhebala i uvijek me odlogira sa bug foruma i izbaci mi "Nedostupne stranica"

It's good to be smart - It's smarter to be good
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

I meni se to malo prije desilo. :-(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Meni je sad pravilo probleme pri jednoj poruci. Kad sam stisnuo posalji, ''poslao'' je, a na threadu nije bilo poruke. Zatim sam je poslao opet (stavio sam je u clipboard prije slanja) i onda mi je poslao obadvije. Onda sam jednu htjeo editirati i napisati da je dupli post, no nisam uspio. Pa sam probao opet, ovaj put s tom drugom, i onda mi je editirao obadvije poruke. Onda sam jednu od njih editirao i stavio pravi tekst. Konacno uspjelo.

 

Onda su stranice malo bile nedostupne, pa kad su postale dostupne, odlucio sam promijeniti potpis - no kada snimio promjene, nestala mi je slika profila. Moram sam ju uploadati opet, i snimio promjene. Nakon toga pri svakom refreshu stranice me odlogira, a pri logiranju stisnem ''zapamti me'' na sta on opet izbaci login polja, kao da nisam nista unjeo. Sad je sve ok.

 

Koristim Google Chrome browser, i Windows 7 operativni sustav.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
ja imam par problema sto se tice pisanja poruka.
kad napisem neku poruku u 90% slucajeva,nakon sto je posaljem nemogu je vidjeti.moram napraviti bar dva refresha da je ugledam

browser je firefox 3.6
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma

Meni se je dešavalo da kad hoću da uđem u neku temu  odlogira me ,i ponovo kad kliknem na tu  temu ponovo me automatski prijavi .

RIDER
16 godina
moderator
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Lijepo molim da kod prijave ovakvih problema napišete točan datum i vrijeme kada se dogodilo, da se može pogledati u logovima.

Domagoj
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
Domagoj kaže...

Lijepo molim da kod prijave ovakvih problema napišete točan datum i vrijeme kada se dogodilo, da se može pogledati u logovima.

Ako se ovo odnosi na onaj moj problem sto sam ga gore napisao onda ovako:

 

Petak,26.2.2010 21:47

 

 

16 godina
online
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Posljednji put prije 2-3 minute - jednostavno me odlogira bez razloga.

Odlogiravanja su se počela događati prije tjedan dana otprilike - FF 3.6.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
Elles D. kaže...

Posljednji put prije 2-3 minute - jednostavno me odlogira bez razloga.

Odlogiravanja su se počela događati prije tjedan dana otprilike - FF 3.6.

to mi se znalo desit par puta,jednostavno je prestalo samo od sebe,isti browser..
probaj počistit cookies u firefoxu

16 godina
online
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma

Pobrisao sve - i dalje forum nasumično "zaboravi" tko sam.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
neaktivan
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Meni se najcesce dogadja kada idem editirati neku poruku. Editiram je i kliknem posalji i onda me izbaci...

 

 

Ne dobija li valjda BUG.hr iste probleme kao Facebook? Neodlučan

Danas Pobrao 2x zuti karton ,ufff :| Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
Domagoj kaže...

Lijepo molim da kod prijave ovakvih problema napišete točan datum i vrijeme kada se dogodilo, da se može pogledati u logovima.

 

xZero kaže...

Meni se najcesce dogadja kada idem editirati neku poruku. Editiram je i kliknem posalji i onda me izbaci...

 

 

Ne dobija li valjda BUG.hr iste probleme kao Facebook? Neodlučan

Napiši što se traži da mogu pogledati u logovima. Jedino tak ćeš im pomoć

16 godina
moderator
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
Elles D. kaže...

Posljednji put prije 2-3 minute - jednostavno me odlogira bez razloga.

Odlogiravanja su se počela događati prije tjedan dana otprilike - FF 3.6.

xZero kaže...

Meni se najcesce dogadja kada idem editirati neku poruku. Editiram je i kliknem posalji i onda me izbaci...

Vaš login se pamti preko kukija, najstandardniji mogući način. Provjerite da vam neki add-on ne brlja po kukijima, ili ih ne blokira nekakav antivirusni program, safe surf advisor ili tko zna kakve su već programe u zadnje vrijeme smislili.

Domagoj
16 godina
online
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
Domagoj kaže...

Vaš login se pamti preko kukija, najstandardniji mogući način. Provjerite da vam neki add-on ne brlja po kukijima, ili ih ne blokira nekakav antivirusni program, safe surf advisor ili tko zna kakve su već programe u zadnje vrijeme smislili.

Zanimljivo je da svi drugi forumi rade bez problema.

Problem se događa na 2 računala koje svakodnevno koristim i jedino zajedničko im je FF (različiti OS, AV i dodaci).

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
neaktivan
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Ma ja svjezi WIN instaliram,i opet se ista stvar dogadja...

Danas Pobrao 2x zuti karton ,ufff :| Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
xZero kaže...

Ma ja svjezi WIN instaliram,i opet se ista stvar dogadja...

Hahaha...

Joooj diskonektalo me s foruma..idemo rušit winse...Belji se

 

Sry na OT..

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
DamageHigh kaže...
xZero kaže...

Ma ja svjezi WIN instaliram,i opet se ista stvar dogadja...

Hahaha...

Joooj diskonektalo me s foruma..idemo rušit winse...Belji se

 

Sry na OT..

nisam zato rusio WIN nego mi je WIN7 istekao,pa sam instalirao WIN XP i idalje me zajeb* ista stvar na BUG forumu....

Danas Pobrao 2x zuti karton ,ufff :| Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
16 godina
online
Problem - diskonektanje sa bug foruma

evo da i ja prijavim.


kad napisem poruku kliknem posalji nece da posalje, mislim izbaci me na temu ali moje poruke nema. Pojavi se poslje refresha nekad i dva, to se desava jedno tjedan dana.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
Domagoj kaže...

Lijepo molim da kod prijave ovakvih problema napišete točan datum i vrijeme kada se dogodilo, da se može pogledati u logovima.

Dana 22.03.2010. godine u 17:46 minuta mi se 4 puta zaredom desilo diskonektanje sa Bugovog foruma, i to kada sam klikao na opcije "Teme u kojima sudjelujem" i "Moje teme".

 

Windows 7 64 bit, Firefox 3.6, nemam niti jedan addon.

 

Hvala.

It's good to be smart - It's smarter to be good
15 godina
protjeran
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Evo prije 20 minuta idem teme u kojima sudjelujem samo me šubeknilo tamo di upišeš e-mail i password za logiranje početna stranica gdje se registriraš par puta je bilo i sada je prestalo samo od sebe!

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma
Mato_Ivanovac kaže...

Evo prije 20 minuta idem teme u kojima sudjelujem samo me šubeknilo tamo di upišeš e-mail i password za logiranje početna stranica gdje se registriraš par puta je bilo i sada je prestalo samo od sebe!

Ista stvar i kod mene.

 

Takodjer mi se desava da su teme koje sam netom procitao oznacene kao neprocitane.

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
16 godina
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

I mene je isto prije nekih pol sata.

 

Prvo dok sam se prebacil sa BOL web stranice na forum, a onda pak s drugog foruma na ovaj.

Iako uvjek stisnem "zapamti me"

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma
Evo i mene ne pamti već nekih sat vremena, također svaki put stisnem zapamti me.

Inače Symbian s60, Opera Mobile 10

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

meni opcija teme u kojima sudjelujem radi no nekad kad kliknem pošalji poruku me izbaci pa se moram ponovo logirati ( ne zapamti me ali mail i pass su tu pa samo kliknem zapamti me )

i to mi se upravo danas dešava, zadnji put je bilo prije koji tjedan

firefox novi, jučer update-an i vista

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2010 18:31 (mindstorm).
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

U tijeku je (danas negdje od 16h, pa na dalje) redovno održavanje servera, moguće je da to uzrokuje povremene probleme u pristupu forumu.

 

Isprićavamo se zbog tih neugodnosti, ti radovi neće još dugo trajati.

Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
odjavljen
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Opet diskonekta - od 17.53 do sad. Vista SP2, FF 3.6.2, Minefield također (3.7a5pre)

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem - diskonektanje sa bug foruma

Trenutno stalno problemi i konstantno diskonektanje u zadnjih par sati.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
Problem - diskonektanje sa bug foruma

Primjetio sam da kad stavim neki link s youtubea bez da koristim Umetni Poveznicu, nego samo zaljepim da se pojavi kad pritisnem Pošalji Nedostupne Stranice.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice