Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata

poruka: 10
|
čitano: 1.579
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata

zadnjih 3-4 sata se nisam mogla nikako spojiti na www.bug.hr a nije do mene bio problem pa bi zamolila admina da nam objasni sta se to desavalo..

 

preko msn sam pitala prijateljicu iz bg da se proba spojiti i nije ni ona mogla s toga pretpostavljam da nisam jedina koja je imam ovakav problem

Nesto lijepo? ma da... Ali grize.. Grrr (da ja sam na avataru)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata

Pa to je normalno. Vjerojatno nadogradnja foruma ili rutinsko održavanje ili možda backup.

 

Dogodi se svako toliko, ali ne često.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata
Paolo2612 kaže...

Pa to je normalno. Vjerojatno nadogradnja foruma ili rutinsko održavanje ili možda backup.

 

Dogodi se svako toliko, ali ne često.

Neznam baš...u zadnje vrijeme se to često događa..ovo nije prvi put ovaj tjedan :S
Vjerojatno je neka nadogradnja u pitanju.
Music is my life :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata
makaweli kaže...
Paolo2612 kaže...

Pa to je normalno. Vjerojatno nadogradnja foruma ili rutinsko održavanje ili možda backup.

 

Dogodi se svako toliko, ali ne često.

Neznam baš...u zadnje vrijeme se to često događa..ovo nije prvi put ovaj tjedan :S
Vjerojatno je neka nadogradnja u pitanju.
 Pa rekli su da ga ne žele držati zauvijek u beti, vjerojatno pripremaju neku jaču nadogradnju za izlaz iz bete
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
offline
RE: Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata
Paolo2612 kaže...
makaweli kaže...
Paolo2612 kaže...

Pa to je normalno. Vjerojatno nadogradnja foruma ili rutinsko održavanje ili možda backup.

 

Dogodi se svako toliko, ali ne često.

Neznam baš...u zadnje vrijeme se to često događa..ovo nije prvi put ovaj tjedan :S
Vjerojatno je neka nadogradnja u pitanju.
 Pa rekli su da ga ne žele držati zauvijek u beti, vjerojatno pripremaju neku jaču nadogradnju za izlaz iz bete
 lol, ovo je još beta, nisam ni primjetija. Može bit da je i do hosta...
Intel Q6600 @ 3,2 GHz + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB 800 MHz Kingston Asus EN9600GT @ 740/1850/1000 WD 320GB Antec Sonata III 500
16 godina
offline
Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata

Nije samo forum bio nedostupan, već kompletan BOL. E, kakvi smo, po ceo dan visimo na netu, nijedan server outage ne može da nam promakne. Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata

Tako je,inače se spajam preko BOL,jer mi je ok pogledat prvo što ima tamo,tek onda na forum.

Izgubio sam nekih 20-ak minuta(ovisnik....hehehehehe) i odustao...poslje toga se spojio bez ikakvih problema.

Raziel666
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata
Ivan(4) kaže...

 

E, kakvi smo, po ceo dan visimo na netu, nijedan server outage ne može da nam promakne. Belji se

 e bas si dobro rekao.. BOL ovisnici.. negdje sam bila citala da je neki lik nasao printer redakcije..
Nesto lijepo? ma da... Ali grize.. Grrr (da ja sam na avataru) Sakis Rouvas - This is our night
16 godina
offline
Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata

Ccccc..   baš BUGovci imaju zahtjevnu 'publiku'.

 

Osobno znam često gledat BOL i forum, no nisam baš naletio u kritičnim trenucima Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Problem sa spajanjem na bol zadnja 3-4 sata

Bilo je problema sa stalnom vezom na Internet, nije radila jedno vrijeme, nismo mi krivi :-)

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice