PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.908.304
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

U svim tim novim igrama mi se ne svidja sustav natjecanja.Volim kad igram s jednim autom.Volim kad taj auto bolje upoznam i nakon odredjenog vremena sam sve bolji i bolji.Ovo skakanje iz  klase u klasu što se većinom sada može naći u racing igrama mi se ni malo ne svidja.

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Project Cars će navodno imati i split screen. Ajde napokon da se netko sjetio i to ubacit, ne mogu vjerovati koliko se trkaćih igara pojavilo bez toga. Nema većeg gušta nego gledat frenda kako guta prašinu i manijakalno stišće po kontroleru da bi te stignuo. 

16 godina
offline
PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

U svim tim novim igrama mi se ne svidja sustav natjecanja.Volim kad igram s jednim autom.Volim kad taj auto bolje upoznam i nakon odredjenog vremena sam sve bolji i bolji.Ovo skakanje iz  klase u klasu što se većinom sada može naći u racing igrama mi se ni malo ne svidja.

Nisam bas razumio tvoj post.

Nitko ti ne brani, da igras samo s jednim autom.

 

Nadam se da ce pCars stvarno biti dobar kako se od njega ocekuje (posebno simulacijski dio).

Meni to nije toliko bitno, ali znam da zaljubljenici u simulacije vec dosta dugo cekaju biser koji ce se igrati godinama.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 9:09 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Project Cars će navodno imati i split screen. Ajde napokon da se netko sjetio i to ubacit, ne mogu vjerovati koliko se trkaćih igara pojavilo bez toga. Nema većeg gušta nego gledat frenda kako guta prašinu i manijakalno stišće po kontroleru da bi te stignuo. 

 Nema split screen.

 

Is there a split screen mode?
In order to achieve the target of 60 frames per second, there is no split screen mode in Project CARS

 

 

PSN - DeniZg80
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
MSX kaže...

Project Cars će navodno imati i split screen. Ajde napokon da se netko sjetio i to ubacit, ne mogu vjerovati koliko se trkaćih igara pojavilo bez toga. Nema većeg gušta nego gledat frenda kako guta prašinu i manijakalno stišće po kontroleru da bi te stignuo. 

 Nema split screen.

 

Is there a split screen mode?
In order to achieve the target of 60 frames per second, there is no split screen mode in Project CARS

 

 

 Nemam rijeci 

PSN: Chov1ch
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
MSX kaže...

Project Cars će navodno imati i split screen. Ajde napokon da se netko sjetio i to ubacit, ne mogu vjerovati koliko se trkaćih igara pojavilo bez toga. Nema većeg gušta nego gledat frenda kako guta prašinu i manijakalno stišće po kontroleru da bi te stignuo. 

 Nema split screen.

 

Is there a split screen mode?
In order to achieve the target of 60 frames per second, there is no split screen mode in Project CARS

 Onda niš. Preskačem. I pokrivam se škartocom: . Tako ti je to kad vjeruješ prvom linku na Google searchu... 

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

a debila pa nemogu vjerovati da nece staviti split screen,nadam se da ce f1 2015 imati split screen

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Encyanix kaže...

 Nemam rijeci 

 Po prvi put u životu dobijaš igru na 60 fpsa na konzoli i kukaš?

EUW: Dorans Dildo
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...
Encyanix kaže...

 Nemam rijeci 

 Po prvi put u životu dobijaš igru na 60 fpsa na konzoli i kukaš?

 

Pa to nije nikakva isprika i objašnjenje.

I Mario Kart 8 na WiiU ima 60FPSa dok igraš solo. Al dok igraš na split screen i do 4 igrača onda FPS pada.

Pa što bi falilo da je na split screenu manji FPS?

11 godina
offline
PlayStation 4

aj ne glumi jako puno igra je u 60 frameova pogotovo first person shootera. koje sve volane podrzava ps4 to mene zanima????

 

ja uzimam project cars al ne odmah 7.5 kad izlazi nego cu malo pocekat nekih 5 dana da vidim malo na streamovima kak to izgleda al me muci volan. 

 

dal podrzava taj ps4 ista osim trustmaster t300? sta je najzanimljivije imao sam ga doma tjedan dana i nisam ga ni isprobao. dobio sam ga od brata na poklon i na kraju sam ga njemu dao jer ja nisam imao sta igrat a on je u njemackoj i nece ga bit doma jos 3 mjeseca. volan u santa domenici kosta 2999kn sto ne milim dat. dal logitech g25 i g27 funkcioniraju na ps4??

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Encyanix kaže...

 Nemam rijeci 

 Po prvi put u životu dobijaš igru na 60 fpsa na konzoli i kukaš?

 

Pa to nije nikakva isprika i objašnjenje.

I Mario Kart 8 na WiiU ima 60FPSa dok igraš solo. Al dok igraš na split screen i do 4 igrača onda FPS pada.

Pa što bi falilo da je na split screenu manji FPS?

  meni je 30 fps na split screenu prolazno volio bi da im se obije o glavu to sto nisu stavili split screen

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

aj ne glumi jako puno igra je u 60 frameova pogotovo first person shootera. koje sve volane podrzava ps4 to mene zanima????

 

ja uzimam project cars al ne odmah 7.5 kad izlazi nego cu malo pocekat nekih 5 dana da vidim malo na streamovima kak to izgleda al me muci volan. 

 

dal podrzava taj ps4 ista osim trustmaster t300? sta je najzanimljivije imao sam ga doma tjedan dana i nisam ga ni isprobao. dobio sam ga od brata na poklon i na kraju sam ga njemu dao jer ja nisam imao sta igrat a on je u njemackoj i nece ga bit doma jos 3 mjeseca. volan u santa domenici kosta 2999kn sto ne milim dat. dal logitech g25 i g27 funkcioniraju na ps4??

 Oprosti, ali evo recimo CoD: AW (fps koji ide na 60 fps na konzoli) zapravo ide minimalno 50, maksimalno 60. Što je za onakvu kvalitetu slike veoma loše. Ima neka igra na ps4/xbone da izgleda prelijepo i vrti na 60? To prelijepo se podrazumijeva 1080p.

 

Glupo se žaliti na 60 fps, treba biti zadovoljan kad su konzole u pitanju.

EUW: Dorans Dildo
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 18:58 (BannedOnThisForum).
11 godina
offline
PlayStation 4

a sta si ti dosao sad ovdje glumit protiv ps4 i kako on vrti igre?

komp od 3tkn nece ni pokrenut recimo bf4 a kamoli ga igrat u 60frameova.

 

a drugi je par rukava neki jaki pc kojem graficka kosta kao cijeli ps4

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ali igre za pc ne kostaju 500kn.

Ja sam prvi koji je nezadovoljan performansama sonija cetvorke

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

mene svaka igra kosta 250kn posto sheram sa frendom. svako ima svoje ja igram na obe platforme ali zadnje vrijeme uglavnom na ps4 radi

stabilnosti igara

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Koliko para toliko muzike:p

Meni osobno je ps4 perverzija, kupiš, igraš, prodaš i tako ukrug. Bez da se zamaraš sa postavkama, čitaj živciraš jer novi komp od 1000 eura nakon godinu dana kašljuca na najvećim postavkama.

Da se razumimo meni je pc prva ljubav, i bilo koja konzola moćnom računalu ne može ni prismrditi, al PC gaming je jako skup "sport", pogotovo za one koji žele uživati u igrama na max postavkama.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

a sta si ti dosao sad ovdje glumit protiv ps4 i kako on vrti igre?

komp od 3tkn nece ni pokrenut recimo bf4 a kamoli ga igrat u 60frameova.

 

a drugi je par rukava neki jaki pc kojem graficka kosta kao cijeli ps4

 http://www.amazon.de/Sony-0711719268475-PlayStation-4-Konsole/dp/B00BIYAO3K/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1429120144&sr=1-1&keywords=playstation+4 

 

PS4 - 400 eura.

 

http://www.amazon.de/Sapphire-280X-Toxic-Grafikkarte-GDDR5/dp/B00FOQZZ9G/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1429120171&sr=1-1-catcorr&keywords=sapphire+toxic+r9+280x

 

Jedna od boljih high-end grafickih kartica na trzistu, razumne cijene, koja moze runnati (uz dobar procesor i RAM) GTA 5 na ultra postavkama sa 60 stabilnih fpsa na 1080p. 

 

Komponente dovoljne da outperformaju PS4 u svakom pogledu, a jeftinije od PS4.

 

I naravno

 

Steam online - free, masovni popusti (Metal Gear Solid V je bio na popustu od 50% isti dan kad je izašao).

PSN - $5 mjesečno.

 

Nisam ovdje došao da vas trollam, čitam redovno komentare pratim šta se dešava, ali ovakve budalaštine koje mi zapadnu za oko me natjeraju da prvi put ovdje nešto napišem.

EUW: Dorans Dildo
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 19:55 (BannedOnThisForum).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Koliko para toliko muzike:p

Meni osobno je ps4 perverzija, kupiš, igraš, prodaš i tako ukrug. Bez da se zamaraš sa postavkama, čitaj živciraš jer novi komp od 1000 eura nakon godinu dana kašljuca na najvećim postavkama.

Da se razumimo meni je pc prva ljubav, i bilo koja konzola moćnom računalu ne može ni prismrditi, al PC gaming je jako skup "sport", pogotovo za one koji žele uživati u igrama na max postavkama.

 

 Uopšte nije skup sport. Kao što rekoh, računar od $400 outperforma PS4 koji je $450. Igre su mnogo jeftinije, online je free, te može runnati igre na boljim postavkama i framerate. To nakon "godinu dana kašljuca na najvećim postavkama". Pa, nijedna igra na PS4 ne vrti "najveće postavke", kad bi se poredilo te igre bi bile medium postavke, sa (većinski) 30 fpsa. Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

Konzolama je jednostavno istekao rok kvalitete. Sad je samo rat i borba za tržište, te gušenje PC gaming industrije (čitaj ekskluzive, kojima mame ljude). PC > konzole trenutno, u svakom pogledu, čak i ekonomskom.

EUW: Dorans Dildo
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 19:58 (BannedOnThisForum).
11 godina
offline
PlayStation 4

to si ti mislis teorijaje jedno praksa je drugo. PC od 3000kn(400€) je kanturina za word i excell koja nemoze vrtjet nista to je ziva istina. ti moras reagirati nabudalastine a pises gluposti. 

 

pa daj pogledaj kako izgledaGTA V na ps3 koji ima 256 mb graficku ak se ne varam.

 

 nisam nikakav fanboy ps-a i sam vise volim PC ali govorit da je ps4 kanta moze samo onaj tko ju nije uzivo ni vidio.

 
5 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...
EraserHead kaže...

Koliko para toliko muzike:p

Meni osobno je ps4 perverzija, kupiš, igraš, prodaš i tako ukrug. Bez da se zamaraš sa postavkama, čitaj živciraš jer novi komp od 1000 eura nakon godinu dana kašljuca na najvećim postavkama.

Da se razumimo meni je pc prva ljubav, i bilo koja konzola moćnom računalu ne može ni prismrditi, al PC gaming je jako skup "sport", pogotovo za one koji žele uživati u igrama na max postavkama.

 

 Uopšte nije skup sport. Kao što rekoh, računar od $400 outperforma PS4 koji je $450. Igre su mnogo jeftinije, online je free, te može runnati igre na boljim postavkama i framerate. To nakon "godinu dana kašljuca na najvećim postavkama". Pa, nijedna igra na PS4 ne vrti "najveće postavke", kad bi se poredilo te igre bi bile medium postavke, sa (većinski) 30 fpsa. Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

Konzolama je jednostavno istekao rok kvalitete. Sad je samo rat i borba za tržište, te gušenje PC gaming industrije (čitaj ekskluzive, kojima mame ljude). PC > konzole trenutno, u svakom pogledu, čak i ekonomskom.

 Daj molim te.. živimo u Hrvatskoj, dobar komp u Hrvatskoj je 1000 eura, PS4 je duplo jeftiniji...
a da ne govorim da je nekim ljduima veci gust igrat na big screenu, sa controllerom, bez online cheatera i ostalih boljki koje nosi PC..
Plug and Play.

Long Live Freedom
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

to si ti mislis teorijaje jedno praksa je drugo. PC od 3000kn(400€) je kanturina za word i excell koja nemoze vrtjet nista to je ziva istina. ti moras reagirati nabudalastine a pises gluposti. 

 

pa daj pogledaj kako izgledaGTA V na ps3 koji ima 256 mb graficku ak se ne varam.

 

 nisam nikakav fanboy ps-a i sam vise volim PC ali govorit da je ps4 kanta moze samo onaj tko ju nije uzivo ni vidio.

 Izgleda kao bljuvotina, jer sam ga tamo i igrao.

 

http://www.reddit.com/r/pcmasterrace/wiki/guide

EUW: Dorans Dildo
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...

 Uopšte nije skup sport. Kao što rekoh, računar od $400 outperforma PS4 koji je $450. Igre su mnogo jeftinije, online je free, te može runnati igre na boljim postavkama i framerate. To nakon "godinu dana kašljuca na najvećim postavkama". Pa, nijedna igra na PS4 ne vrti "najveće postavke", kad bi se poredilo te igre bi bile medium postavke, sa (većinski) 30 fpsa. Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

Konzolama je jednostavno istekao rok kvalitete. Sad je samo rat i borba za tržište, te gušenje PC gaming industrije (čitaj ekskluzive, kojima mame ljude). PC > konzole trenutno, u svakom pogledu, čak i ekonomskom.

 Ovdje si napisao toliko pi.darija, pa dopusti da te malo prosvijetlim. Možda te potakne da uzmeš PS4 i uštediš novce.

 

Igara koje PS4 vrti u 60 FPS-a sa grafikom u razini PC High ima napretek. Diablo 3, Battlefield 4 (900p), Borderlands Handsome Collection, Metro Redux, Wolfenstein, Project Cars itd.

Apsolutno sve ostale igre PS4 vrti na PC High, ali na 30 FPS-a, kao npr. Assasin's Creed koji god, Dragon Age Inquisition, novi Witcher 3 itd.

 

I kao vrhunac grafičke usporedbe, pogledaj filmić GTA V PS4 vs. PC Ultra pa reci koja je razlika u grafici, izuzev 30 FPS-a na PS4 vs xy na PC-u. Aposlutna nikakva.

A pitam te kakav PC treba za GTA V na ultra? Čovjek koji je stavio filmić ima Titan X. Very High 60 FPS-a se ne vrti bez GTX970 koja sama košta kao cijeli PS4.

 

O cijenama igara sam već dovoljno pisao ovdje na topicu. Koju god igru zaželim za PS4, uglavnom ću ju naći u rangu najjeftinije ponude za PC igru, samo treba znati gdje i kako.

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 20:18 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...

Pa, nijedna igra na PS4 ne vrti "najveće postavke", kad bi se poredilo te igre bi bile medium postavke, sa (većinski) 30 fpsa. Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

 Konzolama je jednostavno istekao rok kvalitete. Sad je samo rat i borba za tržište, te gušenje PC gaming industrije (čitaj ekskluzive, kojima mame ljude). PC > konzole trenutno, u svakom pogledu, čak i ekonomskom.

Nisi me razumio, nema živciranja, bar kod mene kad znaš da je to najbolja grafika koju možeš imati (na konzoli ). I da, ta grafika uopće nije loša, jako dobro izgleda na mom 100cm tv-u:P.

Dok, na pcu (koji je grafički naravno moćniji) uvijek neko "paćenje" s detaljima, i plakanje za onim ultra settingom. I da periferija za pc je jaaako skupa (fancy mouse, fancy keyboard , 500kn + 500kn +itd:)

A za igre , hmm, istina da su igre na steamu (ofc kupljene preko drugih servisa ) jeftinije, al opet to je relativno jeftinije. Al i to se lako izjednači, pa npr:

http://www.g2play.net/category/15601/the-witcher-3-wild-hunt-prepurchase-gog-voucher/ - Witcher 3 za pc košta 30 eura (istu ne mozes prodati, mislim mozes, al obicno je kupis da ti bude u kolekciji, inače je piratiziraš)

http://www.njuskalo.hr/ps4-igre/the-witcher-3-wild-hunt-ps4-prednarudzba-oglas-14705394- Witcher 3, za PS4 košta duplo više (cd i digitalna podhednako), al s velikom razlikom - cd lako prodaš/zamjeniš, digitalnu verziju lako podijeliš sa frendom:)

 

Kako je pc>ps4 u  ekonomskom pogledu ???

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 20:22 (EraserHead).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

I kao vrhunac grafičke usporedbe, pogledaj filmić GTA V PS4 vs. PC Ultra pa reci koja je razlika u grafici, izuzev 30 FPS-a na PS4 vs xy na PC-u. Aposlutna nikakva.

A pitam te kakav PC treba za GTA V na ultra? Čovjek koji je stavio filmić ima Titan X. Very High 60 FPS-a se ne vrti bez GTX970 koja sama košta kao cijeli PS4.

 Ne treba mi nikakav filmić, dovoljni su mi benchmark logovi sa različitim konfiguracijama koji ljudi daju.

 

Specifications

Graphics Card: 7970 OC
Processor: i5-3570k
Memory: 8gb DDR3

 

Graphical setttings

DirectX Version: 11
Resolution: 1920X1080
FXAA: ON
MSAA: 2X
TXAA: N/A
Vsync: OFF

Population Density: FULL
Population Variety: FULL
Distance Scaling: FULL
Texture Quality: VERY HIGH
Shader Quality: VERY HIGH
Shadow Quality: VERY HIGH
Reflection Quality: ULTRA
Reflection MSAA: OFF
Water Quality: VERY HIGH
Particles Quality: VERY HIGH
Grass Quality: ULTRA
Soft Shadows: SOFTEST
Post FX: HIGH

Long Shadows: ON
High resolution shadows: OFF
High detail streaming while flying: OFF
Extended distance: 0%
extended shadow distance: 20%

 

Raw Performance

Minimum Framerate: 49
Average Framerate: 60
Maximum Framerate: 124

 

Vidiš specifikacije, vidiš postavke, vidiš FPS. Razlika u grafici je notorna, gledao sam i klipiće, i gledao prijatelja kako igra na ps4, igrao ja na ps3 te doživio orgazam na PC ultra. MSAA, 1080p, 60 fps i draw distance je ono što konzolu jebe što nema. Vrti se bez GTX970 na 60 fpsa itekako.

 

Cijene igara će vazda na Steamu biti manje zbog sale-ova.

 

A ovo iznad što si pričao za igre, najmanja rezolucija na kojoj ću ikad igrati igre je 1080p. To kao najmanje ili nikako.

EUW: Dorans Dildo
11 godina
offline
PlayStation 4

Boze dragi koji lik.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

a debila pa nemogu vjerovati da nece staviti split screen,nadam se da ce f1 2015 imati split screen

Nažalost, većina racing igara za PS3 / PS4 nema split screen (noviji nastavci NFS-a, Driveclub, The Crew, a sad i Project Cars). Izgleda da je izašlo iz mode (a i zaradi se dodatna šuška sa raznoraznim online passovima i plusevima). Svaka čast Gran Turismu i F1 koji ga još uvijek drže.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Ali igre za pc ne kostaju 500kn.

Ja sam prvi koji je nezadovoljan performansama sonija cetvorke

 

Kako koja, neke su po 60€što je vrlo blizu 500kn.

15 godina
offline
PlayStation 4

banned kakva razlika tocno ? pregledao sam 4-5 usporednih videa ps4 vs pc,nema nikakve skoro razlike osim malo vecih tekstura okolisa,malo vise vegetacije,malo veci draw distance,ali to je sve minorno i trebas se zabuljiti i na prvi pogled nema sanse da uocis razliku

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...

 Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

 

Teoretski, možda. Realno, teško. Stvar je u tome da developere boli đon za pc komponente stare 5 godina. 

Potpis!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
BannedOnThisForum kaže...

 Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

 

Teoretski, možda. Realno, teško. Stvar je u tome da developere boli đon za pc komponente stare 5 godina. 

 6870 grafička trenutno, jogurtirao upravo GTA 5 (da istestiram prije kupovine), 1440x900p (ne mogu veću rez zbog manjka VRAM-a), sve postavke medium, igra runna na 120 fpsa max. (ostatak konfiguracije u "Moj PC". Vidim koliko ih boli đon 

 

EDIT: krenuo sam podići neke postavke koje ne uzimaju VRAM-a, da vidim stanje fps-a, nažalost crack je nov, loš i igra je crashala. Ali u get my point, 120 fpsa, na finim postavkama sa grafičkom karticom starom 5 godina, na 900p rezoluciji :)

EUW: Dorans Dildo
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 0:37 (BannedOnThisForum).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice