PS3 Jailbreak

poruka: 372
|
čitano: 224.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Upuštaš se u nešto o čemu očigledno nemaš pojma. Poslije jailbrajka zaboravi na PS pretplatu i bilo što legalno jer tim servisima nećeš imati pristup. Uostalom, čemu jailbreak? Ako već imaš PS pretplatu godišnje dobiješ oko 36 igara! Legalno! U čemu je fora da ti treba više? I to još da se moraš zezati s time da to skidaš s neta, pa snimaš itd.


Stvarno ne razumijem tu ljudsku pohledu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Bože dragi kakve vi epitete drugima dajete i konstrukcije bez temelja. Znači sad sam ja, po nečijoj ocjeni, neuk i pohlepan, a svi drugi ovdje koji imaju jailbreak na konzolama i brdo piratskih igara su skromna nevinašca? Otkud ti pravo nazivati nekoga pohlepnim? Neki likovi su ovdje izgleda rođeni sa kontrolerom u rukama i sa završenim FERom
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Pa dobro, daj odgovori koja je onda poanta tvoje želje za jailbreakom ako imaš pretplatu i dobivaš oko 36 igara godišnje LEGALNO! I onda povrh toga tebi bi trebao jailbreak da uz sve to koristiš i nelegalne igre?! Ako to nije pohlepa onda ne znam što jest.


A da nisi neuk ovdje ne bi niti pitao takva pitanja.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Izgleda da tvoje intelektualne mogućnosti nisu na toj razini da recimo pretpostaviš moguć razlog mojega zanimanja za jailbreak stoga ću ti reći da je razlog taj što mi za mjesec dana ističe psn pretplata i da je bezveze ne produljujem ako mogu sam napraviti jailbreak da mi djeca mogu igrati se i dalje. Jel ti sad jasnije?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 14:49 (bpodnar).
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Ajd neka se netko udostoji odgovoriti ... i meni se ubacuje jailbreak na 4.76OFW a po svim videima i tutorijalima s neta to bi trebalo biti moguce ... 

Iako posjedujem 20-ak igara za PS3 smeta me kad djeca otvaraju slimPS3 grubo i pitanje je vremena dokle ce to tako izdrzati pa bih radje da se igre pokrecu s usb diska nego da oni drndaju po blueray discovima ... 

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
bpodnar kaže...
Izgleda da tvoje intelektualne mogućnosti nisu na toj razini da recimo pretpostaviš moguć razlog mojega zanimanja za jailbreak stoga ću ti reći da je razlog, a on je što mi za mjesec dana ističe psn pretplata i da je bezveze ne produljujem ako mogu sam napraviti jailbreak da mi djeca mogu igrati se i dalje. Jel ti sad jasnije?

 Ma bitno da su tvoje intelektualne "mogućnosti" na mjestu . Umjesto da platiš tih 300tinjak kn za godinu dana i legalno zadržiš i igraš sve igre koje do sada imaš + dobiješ 36 novih igara tebi je isplativiji jailbreak? Da. Stvarno intelektualac na djelu.

PS3 Jailbreak

Pozz imam backwards compatible playstation 3 60gb i na njemu je rogero tj. kada ga upalim piše rogero.... meni to zbilja ne treba jer kanim si kupit psn račun i igrat gta v online... kako da to maknem... hvalaa

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Pozz imam backwards compatible playstation 3 60gb i na njemu je rogero tj. kada ga upalim piše rogero.... meni to zbilja ne treba jer kanim si kupit psn račun i igrat gta v online... kako da to maknem... hvalaa

 to je grehota raditi

ako bas ne zelis igrati piratske igre radje prodaj ovaj ps3 za dobre novce i kupi drugi ps3,noviji,vjerovatno neces morati nista dodati,cak mozes ovdje pitati ako netko zeli mjenjati se za tvoj i ponuditi ti neki slim model

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Re: PS3 Jailbreak
dart_tom kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Pozz imam backwards compatible playstation 3 60gb i na njemu je rogero tj. kada ga upalim piše rogero.... meni to zbilja ne treba jer kanim si kupit psn račun i igrat gta v online... kako da to maknem... hvalaa

 to je grehota raditi

ako bas ne zelis igrati piratske igre radje prodaj ovaj ps3 za dobre novce i kupi drugi ps3,noviji,vjerovatno neces morati nista dodati,cak mozes ovdje pitati ako netko zeli mjenjati se za tvoj i ponuditi ti neki slim model

 Zašto je to grehota raditi ? ne kužim i zašto bi se netko htio mijenjat za debelu staru konzolu, za neku noviju ?

14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
dart_tom kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Pozz imam backwards compatible playstation 3 60gb i na njemu je rogero tj. kada ga upalim piše rogero.... meni to zbilja ne treba jer kanim si kupit psn račun i igrat gta v online... kako da to maknem... hvalaa

 to je grehota raditi

ako bas ne zelis igrati piratske igre radje prodaj ovaj ps3 za dobre novce i kupi drugi ps3,noviji,vjerovatno neces morati nista dodati,cak mozes ovdje pitati ako netko zeli mjenjati se za tvoj i ponuditi ti neki slim model

 Zašto je to grehota raditi ? ne kužim i zašto bi se netko htio mijenjat za debelu staru konzolu, za neku noviju ?

 zato sta je tvoja jeilbrekana i moze igrat piratske igre skinute sa neta,nekom nije vazno igranje online i druge benificije psn plusa a recimo nemoze jeilbrekat svoj ps3 ili mu je

preskupo to uraditi

recimo moj igraju klinci i netreba im pristup psn-u,te koju igruce zele ja im skinem i igraju

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Re: PS3 Jailbreak

 zato sta je tvoja jeilbrekana i moze igrat piratske igre skinute sa neta,nekom nije vazno igranje online i druge benificije psn plusa a recimo nemoze jeilbrekat svoj ps3 ili mu je

preskupo to uraditi

recimo moj igraju klinci i netreba im pristup psn-u,te koju igruce zele ja im skinem i igraju

 supač... dal mi možeš reć kako da maknem taj rogero ?

 

... neznam niti tko bi htio kupit jer sam ju baš popravio od yloda...

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2015 17:42 (iPhone6sPlusRoseGold128gb).
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

 zato sta je tvoja jeilbrekana i moze igrat piratske igre skinute sa neta,nekom nije vazno igranje online i druge benificije psn plusa a recimo nemoze jeilbrekat svoj ps3 ili mu je

preskupo to uraditi

recimo moj igraju klinci i netreba im pristup psn-u,te koju igruce zele ja im skinem i igraju

 supač... dal mi možeš reć kako da maknem taj rogero ?

 

... neznam niti tko bi htio kupit jer sam ju baš popravio od yloda...

 pa samo spoji na net i updejtaj na najnoviji softwer,mada ja bi jos jednom razmislio

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Re: PS3 Jailbreak
Hvala, ali gledaj. Nikog ne poznajem da ima ps3, nikog neznam da ima na cd-ju kopirane igrice. I da sam idem skidat, ono ove bolje igre zauzimaju od 9gb pa nadalje ( sad sam na tpb -u gledao) to mi se neda cekat da mi se skine. I sta ono treba mi blueray cd jel... Jao jao muke isusove
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
Hvala, ali gledaj. Nikog ne poznajem da ima ps3, nikog neznam da ima na cd-ju kopirane igrice. I da sam idem skidat, ono ove bolje igre zauzimaju od 9gb pa nadalje ( sad sam na tpb -u gledao) to mi se neda cekat da mi se skine. I sta ono treba mi blueray cd jel... Jao jao muke isusove

 da si procitao prvu stranicu sve bi znao

skines igricu i stavis na usb stik ili vanjski hard ili ubacis u ps3 na njegov disk i igras

imas i fifu 16 i pes 16 sto hoces

igrice su od 2-3gb pa do 30gb

vjeruj mi,imas ovdje trznicu,stavi da mjenjas svoj za recimo slim120gb ili 320gb koji je na official i naci ces nekoga,ali posto je ipak imao yold onda malo teze,jer je pitanje vremena kada ce opet riknit

a bas zao sto je imao yold dobro je imat jeilbrekan jer moze se napraviti da hladi se bolje,da pratis temp cijelu vrijeme

ali ako si vec zapeo za official i kupovanje igrica onda samo ga updejtaj i ebe ti se

ali ja nebi nikada

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Re: PS3 Jailbreak
dart_tom kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
Hvala, ali gledaj. Nikog ne poznajem da ima ps3, nikog neznam da ima na cd-ju kopirane igrice. I da sam idem skidat, ono ove bolje igre zauzimaju od 9gb pa nadalje ( sad sam na tpb -u gledao) to mi se neda cekat da mi se skine. I sta ono treba mi blueray cd jel... Jao jao muke isusove

 da si procitao prvu stranicu sve bi znao

skines igricu i stavis na usb stik ili vanjski hard ili ubacis u ps3 na njegov disk i igras

imas i fifu 16 i pes 16 sto hoces

igrice su od 2-3gb pa do 30gb

vjeruj mi,imas ovdje trznicu,stavi da mjenjas svoj za recimo slim120gb ili 320gb koji je na official i naci ces nekoga,ali posto je ipak imao yold onda malo teze,jer je pitanje vremena kada ce opet riknit

a bas zao sto je imao yold dobro je imat jeilbrekan jer moze se napraviti da hladi se bolje,da pratis temp cijelu vrijeme

ali ako si vec zapeo za official i kupovanje igrica onda samo ga updejtaj i ebe ti se

ali ja nebi nikada

Ne igram ja pes niti takve igrice lmao

a probat cu pa sta bude bude...

 

Jel mi mozes dat link od te trznice molim te ?

...

14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
dart_tom kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
Hvala, ali gledaj. Nikog ne poznajem da ima ps3, nikog neznam da ima na cd-ju kopirane igrice. I da sam idem skidat, ono ove bolje igre zauzimaju od 9gb pa nadalje ( sad sam na tpb -u gledao) to mi se neda cekat da mi se skine. I sta ono treba mi blueray cd jel... Jao jao muke isusove

 da si procitao prvu stranicu sve bi znao

skines igricu i stavis na usb stik ili vanjski hard ili ubacis u ps3 na njegov disk i igras

imas i fifu 16 i pes 16 sto hoces

igrice su od 2-3gb pa do 30gb

vjeruj mi,imas ovdje trznicu,stavi da mjenjas svoj za recimo slim120gb ili 320gb koji je na official i naci ces nekoga,ali posto je ipak imao yold onda malo teze,jer je pitanje vremena kada ce opet riknit

a bas zao sto je imao yold dobro je imat jeilbrekan jer moze se napraviti da hladi se bolje,da pratis temp cijelu vrijeme

ali ako si vec zapeo za official i kupovanje igrica onda samo ga updejtaj i ebe ti se

ali ja nebi nikada

Ne igram ja pes niti takve igrice lmao

a probat cu pa sta bude bude...

 

Jel mi mozes dat link od te trznice molim te ?

...

 http://www.bug.hr/malioglasi/

a mozes ina njuskalo

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
8 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

pozdrav svima

 

imam jedno pitanje u vezi podizanja konzole sa  3.41 (koju trenutno imam na konzoli )

da bih mogao igrati igre (skinute sa interneta ) trebam podici sotware na 3.55, ali konzola mi to ne dozvoljava, pise da mogu samo podici na 3.56 ili veci

 

da li netko ima iskustva u tome 

 

hvala 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
ziguj kaže...

pozdrav svima

 

imam jedno pitanje u vezi podizanja konzole sa  3.41 (koju trenutno imam na konzoli )

da bih mogao igrati igre (skinute sa interneta ) trebam podici sotware na 3.55, ali konzola mi to ne dozvoljava, pise da mogu samo podici na 3.56 ili veci

 

da li netko ima iskustva u tome 

 

hvala 

 Odspoji se sa interneta,skini 3.55 OFW,stavi na stik (FAT format),direktorij PS3/UPDATE (velikim slovima),file se zove PS3UPDAT.PUP, u settingsu na update,odabrati update preko usb-a i pričekati da se updejta (sam će se resetirati)

 

Nakon toga staviti rogero 3.55 v4 (mislim da je ta najbolja),pokrenuti qa flag,te nakon toga CFW po želji (recimo 4.76 REBUG lite) ...

 

I to je to ...

13 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Kupio sam ps3 super slim ver 4.76. Koliko sam uspio shvatiti jailbreak na ovu super slim verziju nije moguć ali može neki čip ili tako nešto. Može preporuka u Splitu tko to radi. Hvala

Fu**ing posers
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2016 23:11 (Milan AS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
imam ps3 super slim 4.70 softver, zanima me dal je moguce modificirati konzolu da mogu igrati skinute igre?
Iron Maiden
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

radim jailbreak, downgrade konzola..vinkovci-osijek info na pm

 

PS3 SLIM:

CECH-20xx A (OK To Downgrade) NOR
CECH-20xx B (OK To Downgrade) NOR
CECH-21xx A (OK To Downgrade) NOR
CECH-21xx B (OK To Downgrade) NOR
CECH-25xx A - datecode [0C] [0D] [1A] (OK To Downgrade) NOR
CECH-25xx B - datecode [0C] [0D] [1A] (OK To Downgrade) NOR
CECH-251x A (OK To Downgrade) NOR
CECH-251x B (OK To Downgrade) NOR
____________________
____________________

PS3 PHAT:

CECHHxx(OK To Downgrade) NOR
CECHJxx (OK To Downgrade) NOR
CECHKxx (OK To Downgrade) NOR
CECHLxx (OK To Downgrade) NOR
CECHMxx (OK To Downgrade) NOR
CECHPxx (OK To Downgrade) NOR
CECHQxx (OK To Downgrade) NOR

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
kaj mi se vise isplati:

1. uzeti modificirani slim cfw 4.80 cca 1400kn ili
2. modificirati super slim sa cobrom ode? cca 1000kn
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Treba mi stici ps3 cech 2004a.. Ne znam koji je sw na njemu svejedno cu ga modificirati propustio sam 90% naslova..

 

Zamolio bi Vas da mi posaljete u pm sa kojih lokacija skidate igre za ps3(ako nista da napunem hdd igrama dok ne stigne)..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Posudio sam od frenda PS3 da odigram Red Dead Redemption. Konzola je jailbreakana, a ja sam nabavio original igru. Postoji li mogućnost da updateam igru bez da se petljam u taj jailbreak ili radim update firmwarea? Imam PS4 i tamo mi automatski skida sve, ali zanima me što će se dogoditi ako se ovdje spojim na net? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Jel netko vec isprobao ovaj novi jailbreak za ps3 http://ps4portal.net/ps3-jailbreak-cfw-official/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
AFK kaže...

Jel netko vec isprobao ovaj novi jailbreak za ps3 http://ps4portal.net/ps3-jailbreak-cfw-official/

 vjerovatno fake,nema nista na nekim provjerenim stranicama o tome

skines i probas pa nam javis dali radi ;)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

kupio bih jailbreakani SPS3 sa igricama. ne kužim se u to ama baš ništa, iako sam pc educiran.

kupio bih najradije neki slim, npr.

CECH-4004C, novi model.

no taj se ne da jailbreakati.

ima li metoda čipiranja, jailbreakanja bez obzira na cijenu?

ok, da nije sad 1000 kn...

 

nadalje, ako to ne ide, kupio bih neki fat model i našao sam

CECHL04

Možete igrati na njemu također i igre i od PS1, PS2 i PSP.
Rebug 4.78.1 i emulator: MULTIMAN V04.78.00, najnoviji CFW

 

na što pripaziti prilikom kupnje ovog polovnog iz 2009.?

može li se ama baš sve igrati na ovom fat modelu sa ovim rebugom i emulatorom?

 

nadalje, ako netko ima nešto za ponuditi, slobodno na pm.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
jethro1 kaže...

kupio bih jailbreakani SPS3 sa igricama. ne kužim se u to ama baš ništa, iako sam pc educiran.

kupio bih najradije neki slim, npr.

CECH-4004C, novi model.

no taj se ne da jailbreakati.

ima li metoda čipiranja, jailbreakanja bez obzira na cijenu?

ok, da nije sad 1000 kn...

 

nadalje, ako to ne ide, kupio bih neki fat model i našao sam

CECHL04

Možete igrati na njemu također i igre i od PS1, PS2 i PSP.
Rebug 4.78.1 i emulator: MULTIMAN V04.78.00, najnoviji CFW

 

na što pripaziti prilikom kupnje ovog polovnog iz 2009.?

može li se ama baš sve igrati na ovom fat modelu sa ovim rebugom i emulatorom?

 

nadalje, ako netko ima nešto za ponuditi, slobodno na pm.

 

Zasto bi kupovao FAT model kad mozes kupit i SLIM model modificiran ili ga das modificirat ako najdes model koji se da modificirat.

FAT modeli se dosta kvare pa ti sad odluci sam

A sto se tice cipiranja svaka konzola se da cipirat (i super slim modeli) sa Cobra Ode chipom al ugradnja navedenog chipa kosta oko 800-1000 kn

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Da li je još ova grupa aktivna....
Inače imam Ps3 konzolu prije nekih mjesec dana sam ga čipovao...
I prošle sedmice ga upalim kad krene sve odlično raditi i odjednom se na ekranu pojavi neke zelene linije i stane slika ... Zvao sam Lika koji mi je čipovao on mi je rekao da je vjerovatno do HDMI kabla ali meni kablovska i sve ostalo odlično rade preko istog HDMI kabla ....
Molim vas pomozite mi HITNO ???

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Mahe kaže...
Da li je još ova grupa aktivna....
Inače imam Ps3 konzolu prije nekih mjesec dana sam ga čipovao...
I prošle sedmice ga upalim kad krene sve odlično raditi i odjednom se na ekranu pojavi neke zelene linije i stane slika ... Zvao sam Lika koji mi je čipovao on mi je rekao da je vjerovatno do HDMI kabla ali meni kablovska i sve ostalo odlično rade preko istog HDMI kabla ....
Molim vas pomozite mi HITNO ???

99 posto da je konzola dobila YLOD (ili ti rikno graficki cip)

jel konzola FAT ili SLIM?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice