PS3 Jailbreak

poruka: 372
|
čitano: 224.689
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

ps3 mi je 80gb i nije slim,kako mogu proveriti na ps3 je li nand ili nor reci mi? pa cu ti reci da mi das objasnjenje sta je najbolje da uradim povodom tog downgread-a,znam i ja da necu imati izbora za sve to sto si ti naveo gore "eflesher,lemiti progskeet" ali ako moze voleo bih da izbegnem to komplikovano lemljenje! izvinjavam se ako sam te namucio da napises ovo ovako ljutito,ali zao mi je ps3 je bio super i od jedaman se desi to,sad znajuci da ne moze ponovo da se vrati na cfw 3.55 dodje mi da izlomim ps3!!! ja samo trazim pomoc :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

ps3 mi je 80gb i nije slim,kako mogu proveriti na ps3 je li nand ili nor reci mi? pa cu ti reci da mi das objasnjenje sta je najbolje da uradim povodom tog downgread-a,znam i ja da necu imati izbora za sve to sto si ti naveo gore "eflesher,lemiti progskeet" ali ako moze voleo bih da izbegnem to komplikovano lemljenje! izvinjavam se ako sam te namucio da napises ovo ovako ljutito,ali zao mi je ps3 je bio super i od jedaman se desi to,sad znajuci da ne moze ponovo da se vrati na cfw 3.55 dodje mi da izlomim ps3!!! ja samo trazim pomoc :)

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
miky123 kaže...

ps3 mi je 80gb i nije slim,kako mogu proveriti na ps3 je li nand ili nor reci mi? pa cu ti reci da mi das objasnjenje sta je najbolje da uradim povodom tog downgread-a,znam i ja da necu imati izbora za sve to sto si ti naveo gore "eflesher,lemiti progskeet" ali ako moze voleo bih da izbegnem to komplikovano lemljenje! izvinjavam se ako sam te namucio da napises ovo ovako ljutito,ali zao mi je ps3 je bio super i od jedaman se desi to,sad znajuci da ne moze ponovo da se vrati na cfw 3.55 dodje mi da izlomim ps3!!! ja samo trazim pomoc :)

iza konzole imas ti pise koja je seria. pise ti CECHX - pod x je neko slovo ako je H pa pa nadalje kak ides po abecedi znaci I,J,K,L,M onda je nor i mozes downgradeati sa e3 flasherom

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

eee prijatelju puno ti hvala,pise CECHL04,nego sad gde mogu ja da kupim e3 flasher i ako ti nije mucno da mi das malo objasnjenje kako se to radi preko njega,aj molim te? izvini stvarno ako te mucim nesto,ali ne znas kakva me muka spopala :/

14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
miky123 kaže...

eee prijatelju puno ti hvala,pise CECHL04,nego sad gde mogu ja da kupim e3 flasher i ako ti nije mucno da mi das malo objasnjenje kako se to radi preko njega,aj molim te? izvini stvarno ako te mucim nesto,ali ne znas kakva me muka spopala :/

imaš na youtubu tuotriala za eflesher i na njihovoj stranici isto

ali ga ne moras kupiti jer košta negdje oko 450-550kn i platiš nekom tko se tip bavi,uglavnom ps3 se rastavlja na proste faktore i nije baš user frendli i ako neznaš što radiš bolje niti ne raditi to sam

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

ok,ok nema veze koliko kosta,e3 flasher, hocu da ga kupim i da ja to uradim,pa sta bude neka bude i onako sam puko na svoj ps3 :D

 

11 godina
offline
PS3 Jailbreak

molim vas pomozite moj je slim i pise CECH-2004B
kako da ja svoj skinem sa 4.31 verzije? hvala 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
tomybest kaže...

molim vas pomozite moj je slim i pise CECH-2004B
kako da ja svoj skinem sa 4.31 verzije? hvala 

e3 flasher-om

11 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak

Gdije mogu kupiti e3 flasher ?

11 godina
offline
PS3 Jailbreak

A jeli mozda moguc Downgrade sa 4.0 na CECHC04 konzoli?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 Jailbreak

za downgread sve ovisi o data codu,tj koji je vas ps3 imao prvi tvornicki softwer,jer se moze downgredat na najniži s kojim je dosao sistem

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 Jailbreak

ja bih molio za pomoć....
danas mi je stigao ps3 sa servisa to jest čovijek mi ga je jailbrekao i zanima me da mi netko objasni kako da igram igrice to jest kako da prebacujem i to sve sta mogu sa tim jailbrejkom i kako da saznam koja je verzija toga jailbrejka? hvala unaprijed....{#} 

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Mene zanima samo jedna jednostavna stvar koju ne mogu nigdje naći ili da mi neko objasni. Imam Ps3 10 komada od tih 10, 7 je čipovano na 3.55 CFW i ima spoofer na 4.31. imam i 3 konzole koje su orginalne na 4.31 verziji (1 slim i 2 fat). E sad me zanima sledeće: Da li mogu instalirati na njih (na te orginalne 4.31) Rogero CFW-4.31 i onda pokretati piratske igre, znaci to instaliram trebam ovih dana dobiti CD sa tim programom, bez ikakvih downgradeova i eflashera jer mi nije jasno zasto ga downgradeovati na CFW 3.55 kada postoji CFW 4.31 i mislim da je to dovoljno da se pokrecu piratske igrice. Molim pomoć HITNO, jer cu CD platiti oko 400kn a ako je to neizvodljivo sto sam napisao da trebam uraditi necu ga uzimati ni plaćati. pozzz

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
lapac kaže...

Mene zanima samo jedna jednostavna stvar koju ne mogu nigdje naći ili da mi neko objasni. Imam Ps3 10 komada od tih 10, 7 je čipovano na 3.55 CFW i ima spoofer na 4.31. imam i 3 konzole koje su orginalne na 4.31 verziji (1 slim i 2 fat). E sad me zanima sledeće: Da li mogu instalirati na njih (na te orginalne 4.31) Rogero CFW-4.31 i onda pokretati piratske igre, znaci to instaliram trebam ovih dana dobiti CD sa tim programom, bez ikakvih downgradeova i eflashera jer mi nije jasno zasto ga downgradeovati na CFW 3.55 kada postoji CFW 4.31 i mislim da je to dovoljno da se pokrecu piratske igrice. Molim pomoć HITNO, jer cu CD platiti oko 400kn a ako je to neizvodljivo sto sam napisao da trebam uraditi necu ga uzimati ni plaćati. pozzz

ne ,ne i ne.prvo ih moras downgrade-at na 3.55 onda na 4.31 cfw.nema nikakvog cd-a za pokretanje.sa updateom 3.70 je sony promjenio kljuceve i hakeri jos nisu dosli do tih kljuceva zato se mora prvo spustiti konzola na 3.55 onda na cfw 4.31.e3 flasher trebas

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
herc1988 kaže...
lapac kaže...

Mene zanima samo jedna jednostavna stvar koju ne mogu nigdje naći ili da mi neko objasni. Imam Ps3 10 komada od tih 10, 7 je čipovano na 3.55 CFW i ima spoofer na 4.31. imam i 3 konzole koje su orginalne na 4.31 verziji (1 slim i 2 fat). E sad me zanima sledeće: Da li mogu instalirati na njih (na te orginalne 4.31) Rogero CFW-4.31 i onda pokretati piratske igre, znaci to instaliram trebam ovih dana dobiti CD sa tim programom, bez ikakvih downgradeova i eflashera jer mi nije jasno zasto ga downgradeovati na CFW 3.55 kada postoji CFW 4.31 i mislim da je to dovoljno da se pokrecu piratske igrice. Molim pomoć HITNO, jer cu CD platiti oko 400kn a ako je to neizvodljivo sto sam napisao da trebam uraditi necu ga uzimati ni plaćati. pozzz

ne ,ne i ne.prvo ih moras downgrade-at na 3.55 onda na 4.31 cfw.nema nikakvog cd-a za pokretanje.sa updateom 3.70 je sony promjenio kljuceve i hakeri jos nisu dosli do tih kljuceva zato se mora prvo spustiti konzola na 3.55 onda na cfw 4.31.e3 flasher trebas

evo moja konverzacija sa momkom koji prodaje taj program:

Pitanje za Program za cipovanje PlayStation 3 (PS3)

 

majoni

02.01.2013 u 18:53

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

Da li je to custom firmware ili je klasicno cipovanje sa e flasherom

 

 

Belmin_Travnik

02.01.2013 u 19:22

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

custom firmware

 

 

majoni

02.01.2013 u 19:35

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

i to kao radi sa custom firmwareom? posto imam sony club i imam par sonija sa 4.31 idu orginalno na CD i mislis da mogu sa stika instalirati taj tvoj custom firmware 3.41 rogero. ako se to moze vidi dobro pa bih mozda uzela jedan.

 

 

Belmin_Travnik

02.01.2013 u 20:22

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

Ovo je program koji stavis na usb stik i instaliras pomocu install pkg files nije tesko treba ti 10-ak minuta nista vise,a kada instaliras ovaj program mozes igrati pirate na ps3-u

 

 

majoni

02.01.2013 u 20:36

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

ja imam isto program kao fajl se zove ovako 4.31_v1.04.PUP i jos jedan CFW-PS3UPDAT.PUP kazu da se samo instalira preko stika kao i da je to taj custom firmware. javi mi molim te da znam ako je to sto imam dobro ili je to sto ti imas nesto drugacije da bezveze ne kupujem ako vec imam to. hvala unaprijed pozzz

 

 

Belmin_Travnik

02.01.2013 u 20:39

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

nije to to ti je da nemozes nikako cipovati ps3 tako da neradi to jedino ako zelis na svoju odgovornost nije to to

 

 

majoni

02.01.2013 u 20:41

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

znaci ti imas neke druge cake, ok cucemo se onda povodom toga.

 

 

Belmin_Travnik

02.01.2013 u 20:42

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

da imam druge ovo ti je kod mene porgram dobijes ga na cd-u i stavis na stik svoj i samo ubacis u ps3 i install fileove

 

 

majoni

02.01.2013 u 20:43

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

instaliras ga putem onog instal package files?

 

 

Belmin_Travnik

02.01.2013 u 20:44

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

da preko toga se instalira

 

 

majoni

02.01.2013 u 20:52

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

jel ti treba multiman ili rogero,koji bude na kraju od ta dva?

 

 

Belmin_Travnik

02.01.2013 u 20:55

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

moze oba

 

 

majoni

02.01.2013 u 20:57

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

namuci te ja, a zanima me jel mogu ja da taj program iskoristim na druge PS3 konzole koje nisu cipovane ni ove moje nisu cipovane isto

 

 

Belmin_Travnik

02.01.2013 u 20:59

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

ma moze drug

 

 

 

majoni

02.01.2013 u 21:48

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

vidi brate imam jedan problem, ja uopste nemam foldera instal package files na svom ps3?

 

 

Belmin_Travnik

02.01.2013 u 22:00

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

nebrini za to to ti je jedan mali trik to se ukljuci ali kada mi uplatis pare sve ti detaljno objasnim

 

 

majoni

02.01.2013 u 22:01

Artikal: Program za cipovanje PlayStation...

aha, ok

 

lapaconi
13 godina
offline
PS3 Jailbreak

sta ti fakat vjerujes u te gluposti.sta ti mislis da su sve budale koje su downgrade-ali sa e3 flasherom a da postoji opcija sa pkg fajlom koji prebacis na usb?

frajer te hoce nasamariti.nemoj ispast budala i onda se zaliti kako te je frajer zajebo

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 22:41 (herc1988).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 Jailbreak

preko cega si se ti dopisivo sa covjekom?daj nam njegove informacije da nebi neke budale sjele na taj trik

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Zato sam se i javio na forum da vidim postoji li ta opcija, hvala na savjetu ipak cu kupiti eflasher i to odraditi samo me isto zanima jel se moze taj eflasher vise puta korisiti ili samo na jednoj konzoli?

lapaconi
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
herc1988 kaže...

preko cega si se ti dopisivo sa covjekom?daj nam njegove informacije da nebi neke budale sjele na taj trik

http://www.pik.ba/profil/Belmin_Travnik/

lapaconi
11 godina
protjeran
offline
PS3 Jailbreak

Lik je očito teški muljator i prevarant ! ne kupuju nikakav cd jer to nema veze sa ičime što ti je lik nasro

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
lapac kaže...

Zato sam se i javio na forum da vidim postoji li ta opcija, hvala na savjetu ipak cu kupiti eflasher i to odraditi samo me isto zanima jel se moze taj eflasher vise puta korisiti ili samo na jednoj konzoli?

e3 flasher mozes koristiti na vise konzola.al valjda znas da moras komplentno konzolu raskopati

ovdje ti pise koje konzole se mogu downgrade-ati.imas nor i nand e3 flasher.nand je za starije konzole i to nemoj uzimati jer ti se ne isplati.

http://www.ps3hax.net/2012/08/which-ps3-consoles-you-can-downgrade-psn-access-its-not-news/

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Ima li se gdje u hrvatskoj kupiti e3 flasher da kupim, mislim da cijena nebi trebala biti veca od 400kn??? to mi isto treba hitno :D

lapaconi
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
herc1988 kaže...

sta ti fakat vjerujes u te gluposti.sta ti mislis da su sve budale koje su downgrade-ali sa e3 flasherom a da postoji opcija sa pkg fajlom koji prebacis na usb?

frajer te hoce nasamariti.nemoj ispast budala i onda se zaliti kako te je frajer zajebo

najzanimljiveje je kao staviš na stick i preko instal pkg.file ga instaliraš a da bi imao instal pkg file mora ti konzola biti već jeilbrekana tako da frajer trabunja gluposti

i trebalo bi prijaviti policiji zbog prevare

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
offline
PS3 Jailbreak

dali mi netko moze reci imam jailbrejkan ps.... i hocu se spojiti na psn i kada pokusam trazi me update softver pa me zanima dali to updejta softver na konzoli znaci da bih onda izgubio jailbreak?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

izgubio bi ga,ako ga updejtujes preko interneta,ne diraj to tako su i meni zeznuli soni sad trazim e3 flasher

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
dart_tom kaže...
herc1988 kaže...

sta ti fakat vjerujes u te gluposti.sta ti mislis da su sve budale koje su downgrade-ali sa e3 flasherom a da postoji opcija sa pkg fajlom koji prebacis na usb?

frajer te hoce nasamariti.nemoj ispast budala i onda se zaliti kako te je frajer zajebo

najzanimljiveje je kao staviš na stick i preko instal pkg.file ga instaliraš a da bi imao instal pkg file mora ti konzola biti već jeilbrekana tako da frajer trabunja gluposti

i trebalo bi prijaviti policiji zbog prevare

još dok ovak napiše "nebrini za to to ti je jedan mali trik to se ukljuci ali kada mi uplatis pare sve ti detaljno objasnim" odma znaš kolko je sati {#}

ovakve na doživotnu robiju...

Maurer
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
miky123 kaže...

izgubio bi ga,ako ga updejtujes preko interneta,ne diraj to tako su i meni zeznuli soni sad trazim e3 flasher

Ima li gdje kupiti taj e3flasher, bosna/hrvatska???

lapaconi
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Evo onaj lik mi poslao link kao dokaz da je njegov ps3 cipovan programom koji prodaje...  

lapaconi
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozdrav! Imam jailbreakan playstation 3,da budem tocniji prije par dana sam ga jailbreako i dobio sam s njim samo call of duty 4 igru! moj ps3 je od 250 gb,pa me zanima da li je ikako moguce prebacivati igre sa stika ili harda na playstation!? Unaprjed zahvaljujem!

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice