PS3 Jailbreak

poruka: 372
|
čitano: 224.705
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
PS3 Jailbreak

rogero radi na novoj verziji cfw-a koja je sigurna i za slim verzije

trenutno je u beta fazi i samo dostupna za pokusne kunice

vecinom se traze testeri sa konzolam koji imaju slim i e3 flasher i naravno onima kojima se je konzola brickala

kao stvari stoje izgleda da je beta verzija rogero 4.21 v.1.09 stabilna i od svih testera niko nije dobio brick.

nova verzija cfw-a popravlja mnoge bugove koja je imala v1.0 verzija

uskoro mozemo ocekivati sluzbeno rogero 4.21 v1.09 CFW

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 Jailbreak
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
PS3 Jailbreak

CFW-ovi izlaze kao na pokretnoj traci

 

Rogero 4.30

 

Team E3 4.30

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 23:14 (herc1988).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

dali se sa tim može sa 4.25 na 3.55?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Blazen22 kaže...

dali se sa tim može sa 4.25 na 3.55?

sa 4.25 cfw na 3.55 cfw moze al imas postupak kako ide.citaj malo

sa 4.25 ofw se nemoze moras imati e3 flasher i konzolu koja je sw 3.55 ili manje

12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

znači ovo da skinem i onda napravim postupak koji tamo piše http://www.sendspace.com/file/d9pe9v 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Blazen22 kaže...

znači ovo da skinem i onda napravim postupak koji tamo piše http://www.sendspace.com/file/d9pe9v 

http://tortuga-cove.com/forums/viewtopic.php?f=127&t=3708

 

ovdje ti pise sve

14 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozdrav,

Ima li netko već iskustva sa novom modifikacijom 4.21?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Doms kaže...

Pozdrav,

Ima li netko već iskustva sa novom modifikacijom 4.21?

 

I mene zanima kako je najbolje modificirati 4.21. te da se može igrati nove igrice. Imam 40 GB FAT verziju, 2 po redu je izašla ako se ne varam i dobio sam ga na nagradnoj igri.

11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozz,htio bi si kupit ps3 slim i sad me zanima ak ga kupim jer cu ja moci nekako da si modificiram ili jailbrekam da mogu igrat piratske igre.

Mi moze netko odgovorit jer ja neznam novi sam u tome.Cuo sam samo da se nemre svi modeli jailbrekat

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Moraš vidjeti broj modela na poleđini konzole, pa pitaš u servis da li se može modificirati.

Koštalo bi te cca 500 kn downgrade i modifikacija na 4.30

14 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Ima li mi spasa ako nisam instalirao multiman prije prijelaza na 4.30 v2 ?

 

EDIT : Rješeno

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2012 22:21 (Darinka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Jel moguce downgrade napraviti sa 4.31 OWF na 3.55 bez E3 flashera?

 

Nasla sam na jednoj stranici da trebas samo jedan fajl prekopirat na USB i onda v PS3 upiknut da ga vratis na 3.55, a na drugom forumu kazu da se nista ot toga (one file only) ne bi trebalo radit jer mozes bricknut konzolu i da je downgrade samo sa flasherom moguc. + ona prva stranica je blog mislim, i svi oni komentari hvala hvala i you're the best nista ne znace ako neko ne napise poduzi komentar ko normalni covjek a ne ko bot da me uvijeri {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Jel mi može netko pomoč oko modifikacije. Imam Ps3 fat i na njemu je 4.25 software. Pa me zanima kako da ga modificiram i downgrade da napravim, inače početnik sam u ovome pa ako mi netko može malo detaljnije objasnit. Hvala unaprijed :)

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozdrav,prije tjedan dana sam kupio Ps3 slim verzija 3.60 i htio bi je jailbrekat.Ja i frend pokusavamo ali nam nejde da stavim 3.55cfw Kmeaw.

Jer bi nam mogao netko pomoć od vas rec sta moramo napravit?Nebih hto sad bacit 500 kuna ak mogu to i sam da napravim.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 Jailbreak

konzole koje imaju 3.56 ili veci OFW se downgrade-aju sa e3 flasherom i nikako drugacije

postoji samo jedna opcija a to je e3 flasher

CFW 4.21 i 4.30 se mogu instalirati jedino na CFW konzoli ili na OFW-u 3.55

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Pozz, uzeo sam novi superslim model ps3.a! zanima me jeli moguce napraviti jailbreak? U tom slucaju kako prebacujem downloadane igre na konzolu,, pritom nebi smio imat konekciju na net da mi bannaju konzolu ili????? 

Hocu li onda moci igrat Fifu13 online koju imam original? 

14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
KiloOne kaže...

Pozz, uzeo sam novi superslim model ps3.a! zanima me jeli moguce napraviti jailbreak? U tom slucaju kako prebacujem downloadane igre na konzolu,, pritom nebi smio imat konekciju na net da mi bannaju konzolu ili????? 

Hocu li onda moci igrat Fifu13 online koju imam original? 

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee{#}

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

sta ne? Nemogu jailbreak>? Previsok update or what

14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
KiloOne kaže...

sta ne? Nemogu jailbreak>? Previsok update or what

ne jeilbrejk

ne downgread

ne fifa13

za sada se ne zna ni dali će se ikada moći

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Nemozes jer treba za jailbreak downgrejdati konzolu na nizi OFW a novi superslim modeli se nemogu downgrejdati. Taman i da mofu, nemozes opet jer dolaze za tvornicki ugradenim FWom koji je veci od potrebnog 3.55

11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Imam ps3 fat verzija 3.7

kako najbezbolnije/najpovoljnije mogu JailBreakat?

 

i koje igre se sve mogu igrati?

 

hvala

 

 

 


 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

to je loshe :( jel zna mozda neko koliko vrijedi ps3 super slim star mjesec dana, sa diskom od 500gb te 2 igre (Fifa 13 i GT5)? Hvala

12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Ima li što da sa 4.25 vratim na 3.55...Dali da updatem na 4.31 dali postoji za 4.31

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

@KiloOne pogledaj na Njuskalu i prilagodi se, sve ovisi dal hoces hitno prodati ili ti se ne zuri. Ak je hica spusti cijenu 100kn ispod prosjeka i nebus dugo cekal

 

@Blazen22 ko i meni, treba ti E3 flasher. Nije jednostavan proces, najbolje ti je dati nekome da to napravi ko se razumije u to. I ne, netrebas dizat, makar mozes ako bas hoces ali to nista ne mijenja

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Jel ima tko u Zg i okolici da vraca verziju 3.55 za prihvatljive novce? Vidio sam da ima jedan tip u slavoniji koji to radi za cca 300 kn.. ima netko blize?

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 20:15 (naqrnjak).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 Jailbreak

molio bih za pomoć... imam ps3 slim 250gb.... na verziji je 4.31 pa me zanima kako da instaliram jailbreak? ps3 nikada nije spustan na manju verziju pa molim za pomoc da mi netko to pojasni malo hvala....

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

moze li mi pomoci neko kako da vratim cfw 3.55 sa 4.31??? brat mi je ne namerno update-ovo 4.31 i sad vise ne mogu da pokrecem igrice sa hdd-a :( 

molim vas da mi izadjete u susret bicu vam mnogo,mnogo zahvalan!!!

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
miky123 kaže...

moze li mi pomoci neko kako da vratim cfw 3.55 sa 4.31??? brat mi je ne namerno update-ovo 4.31 i sad vise ne mogu da pokrecem igrice sa hdd-a :( 

molim vas da mi izadjete u susret bicu vam mnogo,mnogo zahvalan!!!

ajmo opet i ovo nanovno{#}

ne postoji jednostavan naćin

pošto nismo vidoviti i ne znamo kakvu konzolu imaš(nand ili nor) dalje ti ne možemo pomoći

ako je novija konzola-slim onda eflesher i downgread-koliko sam upoznat 300-400kn

ako je fat onda moze biti nand i nor uglavno sve stare40gb,60gb su bile nand i to koliko znam niko neradi u cro jer se mora lemiti progskeet i downgredat

uglavnom sve napisano već milion puta,i uvijek ista pitanja{#}

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2012 9:46 (dart_tom).
13 godina
offline
PS3 Jailbreak

fat konzole od CECHH pa nadalje imaju nor flash memoriju i mogu se downgrade-dat sa e3 flasherom

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice