PS3 Jailbreak

poruka: 372
|
čitano: 224.700
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Da ne otvaram novu temu.

Downgradeovo sam PS3 sa 3.66 na 3.55 preko USB i recovery menua.

Ali u system informations kaze da je idalje 3.66.

Dal da instaliram krakovani 3.55 ili nije dobro downgradovan na 3.55 OFW

Loading...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak

Gdje si ti to molim te našao downgrade sa 3.66 na 3.55.

 

DAJ I NAMA LINK DA VIDIMO

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Wontay kaže...

Gdje si ti to molim te našao downgrade sa 3.66 na 3.55.

 

DAJ I NAMA LINK DA VIDIMO

 

Pa uzmes 3.55 firmware i updateas snjim konzolu.

Loading...
11 godina
protjeran
offline
PS3 Jailbreak

hahahahaha

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
ursusc355 kaže...

hahahahaha

Takva su bila upustva na ps3hax.

http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=26677

I od mnogo ti je pomoci komentar koji ne govori nista drugo osim "hahahahaha".

Nema sta.

Treba ti zvjezdicu dati zbog toga.

 

Loading...
13 godina
offline
PS3 Jailbreak

gamermaster kao prvo to je tutorial za stavljanje cfw-a kmeaw ali kad imas nizi firmware od 3.55 a ne za 3.66.ne postoji downgrade sa ni jednim ofw i cfw updatem preko usba ni sa carobnim stapicem

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

E samo da vas pitam, imam ps3 več je čipiran i zanima me samo 1. kako mogu prebacit igricu na ps3 dal mogu samo preko vanjskog hard diska ili mogu jos nekako

                                                    2.kad je igrica na hard disku i dick je u ps3 kako da pokrenem tu igricu 

 

hvala unaprijed :-)

 

FD
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PS3 Jailbreak

Kad se napravi jailbreak online igranje mogu zaboravit?

http://isvijet.com.hr
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

imam jedno pitanje, dali se ovaj tu moze jailbreakat, pise da je verzija 4.0.. cito sam malo onaj prvi post i pise da se samo ta dragocjena 3.55 verzija moze jailbreakat.. e sad jel to ostalo jos tako il su izbacili nes novo?

 http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/p-playstation-3-slim-160-gb-kao-nov-oglas-8389589

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak

Po stoti put JB se može napravit samo na 3.55 i nižem (bez E3 flashera)

Trebaš pitat tipa koji prodaje konzolu koji je date code konzole (jer se sve konzole proizvedene poslije prvog kvartala 2011 NEDAJU Downgredat na nikakav način)

Konzole proizvedene prije 2011 godine se daju JB (samo nek ti pročita date cod i sve češ znat)

0A - prvi kvartal 2010

0B - drugi kvartal 2010

0C- treči kvartal 2010

0D - četvrti kvartal 2010

1A - prvi kvartal 2011

1B - drugi kvartal 2011

itd,itd

Znači brojka označava godinu dok slovo označava kvartal

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
silasara2 kaže...

Po stoti put JB se može napravit samo na 3.55 i nižem (bez E3 flashera)

Trebaš pitat tipa koji prodaje konzolu koji je date code konzole (jer se sve konzole proizvedene poslije prvog kvartala 2011 NEDAJU Downgredat na nikakav način)

Konzole proizvedene prije 2011 godine se daju JB (samo nek ti pročita date cod i sve češ znat)

0A - prvi kvartal 2010

0B - drugi kvartal 2010

0C- treči kvartal 2010

0D - četvrti kvartal 2010

1A - prvi kvartal 2011

1B - drugi kvartal 2011

itd,itd

Znači brojka označava godinu dok slovo označava kvartal

 

aha hvala ti.. al znaci ovaj njegov bi se trebao downgradeat? ali postoji mogucnost da se nemoze jelda?

 

EDIT: Evo zanima me da ne duljim dali uzet xbox 360 ili ps3 za pirate? meni jedina prednost ps3-a naspram xboxa je to sto mogu prikljucit jojsticke od ps2 a na xbox ne.. a sto se tice igrica neznam koji je bolji.. inace igrao bi samo s frendovima 2-player igrice kao sto su: ufc, fifa, forza/gt, tekken itd.. manje vise sportske igre.. sto bi mi vi preporucili

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 15:29 (Encyanix).
10 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Ne da mi se otvarat novi thread.....pa ću ovdje pitat!

1. Može li se ikako igrat online sa CFW,tj. igranjem prebačenih igara?
2.Jel postoji neka mogućnost da će nekad u BLIŽOJ budućnosti(računajte do negdje polovice 2014.) bit onemogućen taj hack(CFW) da se nemogu igrat najnovije igre izašle?? ---znate,ono prije RGH-a na xboxu,kad smo je jeb*li oko onoih iXtreme *****rija---- želim da je sigurno ko RGH kojeg trenutno imam....

3. Zašto neke igre ko npr.Tomb Raider imaju 13GB,a na xboxu standardno 7-8GB.....koja je caka,zašto exclusive imaju 35-40GB?
4. JEL SE ISPLATI nabavljat ps3,a niti jednu exkluzivu nisam odigrao,a Uncharted i Last of Us mi prejeb*no izgledaju? {#}
5. Šta ako đabe uzmem konzolu,a igre nemogu nigdje skinut? pitam jer sam gledao po torrentima,i svugdje starije exkluzive imaju malo ili ništa seedera


Eto ako bi moglo što opširnije jer sam noob za sve vezano za ps3,pošto ga nikad prije nisam imao....

Hvala! 

{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

dobar dan! 

 

trebo bih pomoc imo sam multiman na ps3 i slucajno sam stiso da mi updeta softwer na 4.46 jel zna ko kako da ga smanjim ili da mi posalje link od regera za taj softwer.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
bonks1984 kaže...

dobar dan! 

 

trebo bih pomoc imo sam multiman na ps3 i slucajno sam stiso da mi updeta softwer na 4.46 jel zna ko kako da ga smanjim ili da mi posalje link od regera za taj softwer.

Nemožeš spustit softwer sa ničim osim sa E3 flasherom (a to ti iziskuje rastavljanje konzole) i trenutno nemožeš stavit gore Rogero pošto je sad na konzoli OFICIAL Software

Naravno trebaš imat i E3 Flasher kojeg je teško nabavit a i košta oko 600-800 kn

Ili daš nekom ko vrši usluge spuštanja softwarea i stavljanja rogera (oko 300-500 kn)

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2013 0:52 (silasara2).
14 godina
offline
PS3 Jailbreak
Jel ima tko u Zadru i okolici da vraca verziju 3.55?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 Jailbreak

ima li ko u splitu da radi downgrade i jailbreaka konzolu , nek se javi na pm

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

pozdrav svima ovdje sam nov e ovako imam ps3 dole piše CECHL04 date code 8D firmware je 4.31, sad me interesuje dal se može skinuti igrica sa torenta (Gran Turismo 5) i prebaciti na njegov hdd i da je igram direktno sa hdd-a......hvala svima na odgovorima

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2013 16:59 (atx).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
nike098 kaže...

ima li ko u splitu da radi downgrade i jailbreaka konzolu , nek se javi na pm

I mene zanima.

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
atx kaže...

pozdrav svima ovdje sam nov e ovako imam ps3 dole piše CECHL04 date code 8D firmware je 4.31, sad me interesuje dal se može skinuti igrica sa torenta (Gran Turismo 5) i prebaciti na njegov hdd i da je igram direktno sa hdd-a......hvala svima na odgovorima

Može ako napraviš downgrade i jailbreak

Ovako ne, jedino ako je već jailbrekana

10 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pa ako vam nije problem da mi pomognete da to uradim uputstvo ili malo detaljnije objašnjenje šta trebam skinuti i staviti na stik ono kao PS3-ROOt itd......hvala svima na pomoći

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
atx kaže...

Pa ako vam nije problem da mi pomognete da to uradim uputstvo ili malo detaljnije objašnjenje šta trebam skinuti i staviti na stik ono kao PS3-ROOt itd......hvala svima na pomoći

Prijatelju imaš na prvoj stranici sve opisano (samo treba čitat)

Prvo nemožeš sam napravit ako nemaš e3 flasher (on ti košta oko 600 kn)

Drugo moraš rastavljat konzolu da bi to napravio

Treče daš nekom tu sa foruma 300-400 kn i to ti naprave bez tvoje brige

10 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

bok ja sam iz samobora da li netko moze doci u samobor da mi jailbrejka ps3 jer ne zelim nesto zeznut

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

imate ovoga za 250 kn ja sam jucer iz rijeke dosao do njega,napravi za nekih sat i pol,i na miru ste...http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/ps3-downgrade-oglas-8352327

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2013 15:56 (ginger_elvis).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
ginger_elvis kaže...

imate ovoga za 250 kn ja sam jucer iz rijeke dosao do njega,napravi za nekih sat i pol,i na miru ste...http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/ps3-downgrade-oglas-8352327

Pozdrav mejt.jel ti radi sve?

12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

ako je to lik marijo s cro ps3 foruma, onda je lik pouzdan!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Pozdrav ekipa :) Ako kupim novi PS3, koje su mogućnosti da je moguć za jailbreak? :P Čitao sam da do 1.1.2011 su se jedino mogle konzole downgradeat, pa vjerojatno neću moći downgradeati novu PS3icu, ali koje su mogućnosti da dobijem npr 3.55? Ili bilo koji samo da mogu igrice preuzimati?

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Bacelj kaže...

ako je to lik marijo s cro ps3 foruma, onda je lik pouzdan!

Pouzdan, svakako.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2013 18:15 (donzega).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice