Xbox one ili PS4

poruka: 135
|
čitano: 54.200
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Ps4 ne kupujem,XB1 niti(osim ako ne poprave ta sranja oko regija),WII U još manje,PC niti jer mi nije nikada "ležao" što se tiče igara....Ništa,a možda ali samo možda PS4,ali ako ga kupim,moram i kupiti PS3,znaš,malo je glupo imati 2 xbox-a pored jednog PS4-a :D ! Nebi se osjećo dobrodošlim! :D

BTW:Vjeruj mi,exkluzive su mi na prvom mjestu št se tiče odabira konzola a kasnije sve drugo!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 17:15 (funky boy).
 
0 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Eto neka me sada neko upuca u glavu,sada sam je8eno zbunjen.Govorio sam sada sa MS support i ovo mi je napisao.

WTF,zbunjen totalka!

Samo pogledajte ;) Samo pogledajte ;)
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

ahahhaha koji bilde :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
4mal kaže...

ahahhaha koji bilde :D

To si ti meni reko?!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

ne tebi ... nego tko ti odgovara zar ne vidis hvala i TU da sam stisnuo !

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
4mal kaže...

ne tebi ... nego tko ti odgovara zar ne vidis hvala i TU da sam stisnuo !

A da,ali opet sam se malo ponadao da ipak možda i govori istinu! :D

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

mah kaj ne vidis da je zbunjola cek da pitam ovo ono lol daj fak off :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox one ili PS4

Definitivno PS4 po specima i po predstavljenim stvarima.. Još će biti jeftiniji, tako da je to još jedan + .Samo da mi je imat x360 gamepad na PS4 to bi bilo savršenstvo {#}

Som la gent blaugrana
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox one ili PS4

Playstation naravno. Uz sve ove glupe odluke Microsofta očekivao sam barem 5-6 igara koje bi mi privukle pažnju na E3-u ali ni njih nije bilo.

 

I od svih tih retardiranih "featursa" xbox one-a, najgluplje je što igre koje kupiš nisu uopće u tvom posjedu. Kad MS ugasi servere igra postaje beskorisna i CD možeš baciti u smeće.

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox one ili PS4
Dachande kaže...

Sad tek kužim zakaj tolko braniš Xbox. I zašto unatoč potpunoj nadmoći PSčetvorke i potpuno opravdanom sloganu for gamers by gamers, ne želiš PS4.

Zato što želiš piratluk. Za PS3 je trebalo puno dulje da se hackne nego XB360. Zato ti PS3 nije sjeo.

Baš sam se čudio zašto samo ti, skank i Martin branite Xbox.

molim?! dali ti to mene optužuješ za piratstvo?! svašta doživiš na forumu... cccc rođo, ja svoje igre kupujem. i dok sam prašio na PC-u sam kupovao igre, steam acc mi je dosegnuo vrijednost od cca 1300eura i još sam ga POKLONIO forumašu rebelsy-u.

 

svoje razloge sam već objasnio pa ako treba ću i opet. internet check jednom u 24h mi ne smeta, ako nešto ode kvragu imam smartphone i hotspot, rabljene igre i posuđivanje - loše ali što je tu je. jednio ova nova vijest o regijama me može spriječit da ga ne kupim i to ne mojom krivicom.

više mi se sviđaju igre koje su oni pokazali nego sony, i što sad? ubi me.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

Funky boy ga voli zbog toga. Poruka ide njemu.

A vas dvoje sam spomenuo, jer mi nije jasno zašto ga i dalje branite. Jer si ga branio i prije nego si vidio Ryse, Quantum Break, Titanfall i koja je još bila XB1 ekskluziva. S tim da nisi navodio, a i dalje ne navodiš prednosti, već samo ističeš da te mane ne smetaju.

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox one ili PS4

pa koliko puta moram ponavljat da su mi prednosti igre, bolje su mi exkluzive na xboxu. ipak uzimam konzolu za igranje :/

što se tiče igara i prodavanja i posuđivanja - ko na steamu, čak i blaže. smeta mi ali je tako (a nije da ne možeš posudit igru). 

branio sam prije e3 sajma jer se dosta špekuliralo o svačemu, dok još ništa nije bilo potvrđeno... a još se dosta toga može promijenit. 

uglavnom, ja nikom ne govorim da kupi ili ne kupi xbone, je8e mi se tko će se na čemu igrat... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2013 10:01 (skank666).
11 godina
offline
Xbox one ili PS4

Od svih igara moje M$ pokazao bilo je jedna ili 2 ekskluzive. Dok će sony na launchu izbaciti barem 5 komada uključujući KZ (što je sam po sebi razlog kupnje konzole)

 

X1 naprema PS4 nema niti jednu prednost

 

- always on kinect

- online verifikacija jednom dnevno

- region lock 

- nema rabljeni igara

- $100 skuplje, sto ce kod nas biti cca soma kuna skuplje

- malo ekskluziva, osim toga još manje kvalitetnih ekskluziva

 

Jedini plus naspram PS4 je joystick što je još upitno jer nismo imali prilike držati u rukama novi Dualshock. Rekli su da su povečali dimenzije, vise nije undersized smece pravljeno za kosooke midgete.

Gadget freak
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox one ili PS4
TKScump kaže...

Od svih igara moje M$ pokazao bilo je jedna ili 2 ekskluzive. Dok će sony na launchu izbaciti barem 5 komada uključujući KZ (što je sam po sebi razlog kupnje konzole)

 

X1 naprema PS4 nema niti jednu prednost

 

- always on kinect - di to piše? kinect se može ugasit

- online verifikacija jednom dnevno istina ali podložno promjeni - nije definitivno

- region lock istito da ne može biti istinitije ali ni to ne znaći da mi hrvatski amerikanci ili englezi nećemo moći igrati igre

- nema rabljeni igara di to piše??? odakle ti to?

- $100 skuplje, sto ce kod nas biti cca soma kuna skuplje vjerovatno ali tu ti MS i nije baš kriv

- malo ekskluziva, osim toga još manje kvalitetnih ekskluziva  ah, da... sve si odigrao već, a??

 

Jedini plus naspram PS4 je joystick što je još upitno jer nismo imali prilike držati u rukama novi Dualshock. Rekli su da su povečali dimenzije, vise nije undersized smece pravljeno za kosooke midgete.

evo, zbog ovakvih gluposti branim xbone... http://news.xbox.com/2013/06/license

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2013 10:20 (skank666).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
TKScump kaže...

Od svih igara moje M$ pokazao bilo je jedna ili 2 ekskluzive. Dok će sony na launchu izbaciti barem 5 komada uključujući KZ (što je sam po sebi razlog kupnje konzole)

 

 

- malo ekskluziva, osim toga još manje kvalitetnih ekskluziva

 

 PS4 predstavljeno 5 ekskluziva, X1 - 8...

 

"Kvalitetu" ne ću komentirati jer nisam odigrao još ni jednu ni na PS4 ni na X1...

12 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Evo,kinda dobra vijest za ljubitelje XBONE-a

 

http://i.imgur.com/IxpLJu6.png

 

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2013 13:32 (bancic123).
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
bancic123 kaže...

ljubitelje XBONE-a

 

 

 

što stvarno ima takvih, mislim specijalaca se uvik nađe ali to??

Gadget freak
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2013 13:34 (TKScump).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Dachande kaže...

Funky boy ga voli zbog toga. Poruka ide njemu.

A vas dvoje sam spomenuo, jer mi nije jasno zašto ga i dalje branite. Jer si ga branio i prije nego si vidio Ryse, Quantum Break, Titanfall i koja je još bila XB1 ekskluziva. S tim da nisi navodio, a i dalje ne navodiš prednosti, već samo ističeš da te mane ne smetaju.

 

Ma šta meni ide poruka,oduvijek sam kupovao orginal igre,nikad mi nije bilo napamet modificirat X360,tako da ne moraš mi slati te poruke.

BTW:NAVEO SAM DA ZA IZBOR KONZOLA NA PRVO MJESTO STAVLJAM EXKLUZIVE!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
13 godina
offline
Xbox one ili PS4

Nije li MS izdao zemlje koje će biti podržane na početku (21 zemlja) i tamo nema Hrvatske?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Dachande kaže...

Je,baš će ti se moći preko Windows 7 igrati XB1 igre,nema teorije....

Pa nije to ps1 ili ps2 da sve igraš prek emulatora {#}

Barem ja tako mislim....

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

Nisam uopce nista rekao.

Prenio sam vijest.

 

I ne, ne mislim da ja ta vijest zanimljiva jer ce se X1 moci haknuti. Vec zato sto je puno zanimljivija teorija zasto su morali pokretati igre na Windowsima i 3 put jacoj grafi od one u X1, a ne na konkretnoj konzoli. 

16 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Evo detaljne usporedbe specifikacija obiju konzola:

 

(veća slika) http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2013/164/6/d/6dc78393b72ad07a02124418ca699aba-d667kw7.jpg

IRebic
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
IRebic kaže...

Evo detaljne usporedbe specifikacija obiju konzola:

 

(veća slika) http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2013/164/6/d/6dc78393b72ad07a02124418ca699aba-d667kw7.jpg

E super si to našao ;) ,vidimo da PS4 ima bolji hardware,jeftiniji,dok XB1 ima više exkluziva i usto 2 za X360....

Vidjet ćemo sa tim regijama šta će biti,po meni mislim da će biti isto kao kod X360,samo "Live" ,pa napraviš UK acc i to je to!

Da i htio sam reći da ako kupiš PS4 sa move-om onda ti dođe ISTA cijena kao XB1 sa kinectom!

BTW:Jel mi može netko objasniti šta je taj "Cloud" ,je to dobra stvar ili loša?!

XB1 i PS4 cijena XB1 i PS4 cijena
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2013 8:52 (funky boy).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox one ili PS4
Cloud je u teoriji madafaka stvar...
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

I dali će na kraju ipak XB1 moći igrati igre u Hrvatskoj?!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox one ili PS4
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Xbox one ili PS4

http://gadgeterija.tportal.hr/2013/06/16/ne-znamo-znate-li-ali-xbox-one-u-hrvatskoj-se-nece-moci-ni-kupiti-ni-igrati/#.Ub2WyPneXcg

 

Definitvno PS4, novci se vec skupljaju, nesto ce se odraditi preko ljeta i to je to... Ovi money making M$ moze se zatvorit za ovo europsko trziste. Ovakve brije prolaze samo u 'merica.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox one ili PS4

Mislim da opet krece era SONY -a (kao sto je i  bila sa PS2) ! 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2013 13:22 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox one ili PS4

a man , a city and a lighthouse
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice