Koje igre trenutno prelazite i dojmovi izdvojena tema

poruka: 3.337
|
čitano: 750.755
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
L1nNk kaže...

SKYRIM 

Definitivno po prvi put sam ostao u toj igri duze od pocetnih 3-4h s malom dozom modifikacije ponajvise facijalnog djela u igri i zbilja sam odusevljen igrom. Igram je vec 36h+ i jos nisam osjetio nikakvu dozu napora ili dosade u igri dapace bas nasuprot toga jos vecu zelju za nastavljanjem.  

da odusevljen "igrom" {#}


Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
11 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
The Vanishing of Ethan Carter
Izvrsna igra ...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
win4crazzy kaže...
L1nNk kaže...

SKYRIM 

Definitivno po prvi put sam ostao u toj igri duze od pocetnih 3-4h s malom dozom modifikacije ponajvise facijalnog djela u igri i zbilja sam odusevljen igrom. Igram je vec 36h+ i jos nisam osjetio nikakvu dozu napora ili dosade u igri dapace bas nasuprot toga jos vecu zelju za nastavljanjem.  

da odusevljen "igrom" {#}


LOL Previse i ne obracam pozornost toliko na to, dok si ti iz prve donio takav zakljucak . Osobno mi je dosta vazna facijalna strana igre i to mi je jedino trebalo modificirati u igri od kreacije svog lika do okoline NPC a vezanih za questove i slicno. Definitivno bespotrebno suvisan komentar.

12 godina
protjeran
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
L1nNk kaže...

SKYRIM 

Definitivno po prvi put sam ostao u toj igri duze od pocetnih 3-4h s malom dozom modifikacije ponajvise facijalnog djela u igri i zbilja sam odusevljen igrom. Igram je vec 36h+ i jos nisam osjetio nikakvu dozu napora ili dosade u igri dapace bas nasuprot toga jos vecu zelju za nastavljanjem.  

Takoder sam trenutno zaokupljen skyrimom{#} vec par mjeseci...

 

uber grafika uber grafika
pre mocno! pre mocno!
strijela ide ravno u guzicu:) strijela ide ravno u guzicu:)
jos jedna u čelendru:) jos jedna u čelendru:)
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
L1nNk kaže...

LOL Previse i ne obracam pozornost toliko na to, dok si ti iz prve donio takav zakljucak . Osobno mi je dosta vazna facijalna strana igre i to mi je jedino trebalo modificirati u igri od kreacije svog lika do okoline NPC a vezanih za questove i slicno. Definitivno bespotrebno suvisan komentar.

ma samo sam se salio :P
ja trenutno igram stari stronghold crusader, ona atmosfera, nacin na koji funkcionira igra i tezina, ni malo nije jednostavno prelaziti misije, savrsenstvo 
steta sto su noviji dijelovi losiji, kamo srece da neko napravi remake prvog dijela, al samo na podrucju grafike, ostalo je odlicno 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
11 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

SKYRIM - Da zbilja igra koju se moze jako puno igrati opcenito Elder serijali. Vidim da je ulozeno dosta vise truda u modifikacije nego kod mene _D.  Stronghold Crusader Definitivno legendaran nastavak, kasnije nastavke nisam ni pokusavao igrati. Opcenito starije igre nisu mogle pruziti toliko graficki ali zato se vise posvecivalo paznje konstrukciji igre i gameplay u, tezini i necemu sto ce ti pruziti izazov, danas se jako puno sve svodi na graficke elemente dok onaj po meni i bitniji dio igre premalo. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 1:20 (L1nNk).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

trenutno child of light. Ko bi rekao 2.5d scroller sa rpg elementima borbe,tolko zabave.

 

Iznenadjenje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Meni je Child of Light super igra, ugodno iznenadjenje iz sjene ove godine. Samo nekad kad budem imao vremena da uzmem odigrati i Divinity Original Sin, takodjer, kako se moze procitati, odlicna igra.

dzix
10 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Prešao FarCry4. Što reči, igra je za mozak na pašu, lmg u ruke i deri.

Nakon što sam poslje uvodnog dijela gotovo odustao od igre zbog nenormalnog trzanja i fps dropova, našao sam link u fc4 temi (http://pcgamingwiki.com/wiki/Far_Cry_4) koji je to potpuno riješio pa sam ipak nastavio. Uživao sam u igri cijelo vrijeme ali ako ćemo iskreno, ovo je komotno mogao biti "FarCry3: Adventures at Kyrat" jer je igra uz par novih vozila i oružja manje više identična trojci. Sidequestovi, towers, outposts, skills su čisti copy/paste trojke. Čak je I glavni negativac ponovno ludi diktator. Da rezimiram,

 

plusevi:

  • Lijep krajolik, pogotovo posjeti himalaji.
  • priča je recimo zanimljiva, pogotovo kada se na kraju sazna što je zapravo Lakshmana.
  • Osvježenje u vidu donošenja odluka za koga se boriti.
  • Shangri-la misije su mi super (neznam zašto)
  • Igra je kao što sam rekao na početku, zabavna, čak i kada nisi na misiji. 
  • Zvukovi (priroda+glazba) su fenomenalni

 

minusi:

  • potrebno prekopavanje interneta da bi našao fix koji će igru učiniti igrivom.
  • pre prevelika sličnost sa trojkom.
  • Nekužim kakve veze s ičim imaju one misije za Yoigija i njegovog prijatelja?
  • Neka oružja su definitivno overpowered (sa Buzzsawom si praktički nezaustavljiv)
  • onaj mini-heli previše olakšava igru, bell towere možeš otključati u par minuta. grappling hook gubi smisao i bilo bi puno zanimljivije da nema helija.
  • Igra je općenito prelagana, heli, buzzsaw, ne baš bistar AI. Tvrđave koje bi trebale biti super-teške za osvojiti na 3 od 4 sam bio undetected. planina-snajper-riješeno.
  • odluke koje donosiš tijekom igre zapravo nemaju nikakav utjecaj na sam kraj.

 

Sve u svemu uživao sam jer volim open-world igre a i FC3 mi je bio fantastičan tako da na ovo gledam više kao ekspanziju trojke.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 1:06 (markymark099).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
markymark099 kaže...

Prešao FarCry4. Što reči, igra je za mozak na pašu, lmg u ruke i deri.

Nakon što sam poslje uvodnog dijela gotovo odustao od igre zbog nenormalnog trzanja i fps dropova, našao sam link u fc4 temi (http://pcgamingwiki.com/wiki/Far_Cry_4) koji je to potpuno riješio pa sam ipak nastavio. Uživao sam u igri cijelo vrijeme ali ako ćemo iskreno, ovo je komotno mogao biti "FarCry3: Adventures at Kyrat" jer je igra uz par novih vozila i oružja manje više identična trojci. Sidequestovi, towers, outposts, skills su čisti copy/paste trojke. Čak je I glavni negativac ponovno ludi diktator. Da rezimiram,

 

 Zbog cega i ne planiram prelaziti igru, probao sam je par sati i vidio kakva je. Kvalitetna je to igra, ali previse slicna prethodniku, pa bolje mi je za to vrijeme posvetiti se vise Dragon Age-u.

dzix
11 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Moze neka preporuka za igru vidite sto imam pod Moj PC , nisam igrao nesto za pravo mjesecima nista me nije privacilo a nemam ni neki PC s kojim mogu nesto novije pokrenut?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Cromar kaže...

Moze neka preporuka za igru vidite sto imam pod Moj PC , nisam igrao nesto za pravo mjesecima nista me nije privacilo a nemam ni neki PC s kojim mogu nesto novije pokrenut?

Ako voliš indie igre, onda Transistor, Never Alone i This War of Mine.

16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Deadfall Adventures - Simpatična FPS avantura u stilu Indiane Jonesa. Vodite lik Jamesa Lee Quatermeina koji sa ženskom suradnicom pretražuje drevne grobnice, hramove i sl. lokacije. Tokom igre posjetit ćete egipatske piramide, arktičku oblast i drevne hramove te majanske grobnice. Priča se bazira na notesu sa bilješkam Jamesovog djeda,  Allan Quatermeina, pomoću koje ćete rješavati zagonetke s obzirom da služi kao svojevrsno uputstvo. Radnja je smještena u 1938. godinu i u potrazi ste za drevnim artefaktom nepoznate civilizacije kojim možete ovladati sa smrću, te će te osim zamki, mumija i sl. beštija kao neprijatelje imati njemačku i rusku vojnu ekspediciju, a kao dodatak preokretima u radnji i arapske plaćenike odmetnutog njemačkog profesora istraživača okultunog. Grafika je vrlo dobra (Unreal Engine) i igra uopće nije hardverski zahtjevna, ja sam je igrao na high postavkama full hd rezolucija. Od oružja ćete moći koristiti američka, njemačka i ruska tipična oružja za to doba (od revolvera, mašinki i karabina do bombi, dinamita i ručnog bacača granata). Također kao pozitivnu stvar bi istakao i često humoristične dijaloge. Kao minus igri je apsolutno linearna putanja igranja koja ne dozvoljava bilo kakvu slobodu kretanja. Tu i tamo možete malo odstupiti od putanje da bi riješili neku zagonetku i pokupili skrivena blaga pomoću kojih unapređujete borbene skillove, no to je vrlo malo i ne doprinosi boljem dojmu. Kao dodatni minusi su slabije dizajnirana oružja i lošija mehanika borbi, pucanja, detekcija pogodaka i sl. 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Prolazi se Wolfenstein: The New Order. Počeo sam ga igrati bez nekih velikih očekivanja i ubrzo me "primilo".

Igra je jedna od boljih pucačina koje sam igrao ove godine i preporuka za svakoga tko voli FPS žanr.

Odlično je razrađen taj svijet (alternativna stvarnost) u kojem nacisti pobjede. Tako možete naići na razne članke, dnevnike koji produbljuju priču, čak se mogu sakupljati gramafonske ploče raznih izvođača (npr. Beatles koji se zovu die Kafer) i preslušavati. Uz hrpu easter eggova koje igra ima čak se može igrati i originalni wolfenstein.

PS. igra me u nekim trenucima podsjeća na dishonored (možda vizualnim stilom).

Guns don't kill people... lasers do
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Trenutno igram Mario Kart 8 Grand Prix mod na najtezoj tezini (150 cc). Ostale sam vec presao sve na tri zvjezdice. Igra je odlicna, najbolji Mario Kart do sad. Boje i teksture su predivne. Sve se vrti na 60 fps-a i nema nikad nikakvih trzaja. Nema bas puno novosti u odnosu na MK za Wii, ali mislim da se svejedno isplati kupiti. Online mod je super. Moze se igrati u dvoje online protiv nekih drugih pa je zabavno ako mi dode neki prijatelj. Kupio sam Zelda DLC koji donosi jos 8 novih staza, 4 lika i nekoliko novih vozila i poboljsanja. Jedina primjedba je sto igra nije dovoljno zahtjevna cak i na 150 cc, ali to se lako nadoknadi online igranjem gdje ima stvarno teskih protivnika.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Posto za koji dan stize novi komp, moze preporuka nekih dobrih kampanjskih igara ne starijih od godinu dana najvise preferiram fps tipa Wolfenstein: New order ili neke igre tipa Bulletstorm i tako tog tipa ...

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Na godišenjem sam te igram brdo toga.

 

Borderlands 2 - Casual zabava, odličan stil no zamara oči.

The Incredible Adventures of Van Helsing 2 - Predobro, loš je balans težine, no svejedno fantastičan "diablo like" RPG

 

Asseto Corsa/rFactor 2 - dok se zaželim brzine

 

i šećer na kraju, moj osobni favorit Final Fantasy XIII-2 - igra je što se arta, dizajna i ugođaja tiče za neopisati. Mislim da nešto slično još nisam doživio, najradije bih uzeo screenshot svakog framea u igri, toliko je "wooow" dizajn. Evo par shotova iako ih fraps jako uništi.

 

 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

stigao novi kompić i napokon godišnji, sad malo guštanja. {#}

 

počeo trine 2 complete nakon što je već jedno pola godine kupljen i stoji u steamu.

samo ću jedno reć - malo remek-djelo. grafika, ugođaj, soundtrack, setting, zagonetke - sve je na razini. igra usisa u svoj svijet i onda jednostavno zaboravim na vrijeme.

 

 

zadnja odigrana na staroj kanti je Spec Ops - The Line

 

Shooter u kojem napucavanje nije najvažnije. Sama mehanika igre je solidna, ima boljih, ali ima i puno puno lošijih. Ono kaj me tjedalo da završim igru u 3 dana je napeta i zanimljiva priča. Dubai je postao preplavljen dinama većim od najviših zgrada, a zašto i što se dogodilo treba otkriti. Priča nije linearna i postoje izbori koji je mjenjaju.

Izbori imaju i  moralnu crtu - npr. spasiti civile ili spasiti doušnika, ali bilo koji izbor ima dobre i loše posljedice. glumiti good guya nekad zna biti kontraproduktivno. soundtrack je vrhunski pogođen i doprinosi raspoloženju.

definitivno ću je ponovo odigrati.

 

 

 

Kappa
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 18:54 (Apachy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

eto i mene na g.o hehe ... dns odigrao napokon cod aw o kojem sam vec pisao u temi ... a nastavljam sa evil within i alien isloationom i to je to za sada, a na ps4 rokam po injustice god among koje smo dobili mi ps+ evci   {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 19:00 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Jaa trenutno igram Sniper: Ghost Warrior 2 kompletno na full high detaljima i igrica mi se dopada. Neznam jeli ju tko već igrao. No vrlo zanimljiva igrica iz pozicije snajpera. Ima i djelova igrice gdje se misije odvijaju u Bosni & Hercegovini, tj. vezano za domovinski rat tokom 1993. godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Tomb Raider II 

--S obzirom da sam presao zadnja 4 nastavka Lare, dosla mi ideja da isprobam i ove stare nastavke ( ponajvise jer mi je frend fan i uzeo je TR Collection pa je to uvelike afirmiralo s ovom idejom ) mada sam ih u mladjim danima nesto i igrao ali nikad presao.--

Krenuo igrati s dvojkom radi starog feeling a i nisam pogrijesio. Mozda sam zakasnio dobrih 18 godina za play ove igre moram priznati da mi daje veci izazov nego dosta danasnjih igara.

Ponajvise mislim u smislu zagonetki i prelaska lvl a s 100% efikasnosti skupljanja secreta na prvi blind play. 

Mozda nema graficku pozadinu ova igra jer ju je vrijeme odavno pregazilo ali zvucna podloga mjuze je nevidjeno dobra. 

--Definitivno uzivam u ovom klasiku, vjerujem da cu nastaviti igrati redom ove stare klasike. I definitivno su najmanje duplo tezi nego zadnja 4 nastavka serijala a. Definitivni 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Tesla effect. Igra ima odličnu atmosferu, humor i prvorazredne glumce. Pravo otkriće za mene. Preporuka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Watch Dogs i GTA IV, odlične igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Call of Duty Advanced Warfare

 

Uzasava me sta su smijestili igru u neku tamo buducnost godinu... Al napucavanje i dobre " kratke misije " uvijek ostaju iste ! 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

MURDER SOUL SUSPECT

Sto se tice igre moram priznati da je zadovoljavajuca, iako po mnogima prekratka ja sam ju presao za 11h ali s obzirom da sam explora o jako puno toga, jedino sto mi se ne dopada jest ta opcija kad predjem igru i da bih sad skupio sve sto mi je preostalo moram ponovo preci igru ali i sve artifekte koje sam dosad skupio ( jer nema neke opcije new game plus ili slicno, jednostavno igra zanemari sve sto si sve skupio i umjesto da samo ti file ovi i ostanu razbacani po igri dovede te u nepogodnu situaciju di moras nanovo sve skupljati jer nznas koji ti artifektii fale :D LOL ono ) , s obzirom da sam skupio 200 stvari a ostalo mi samo jos 40 ak za sve achievemente malo mi to dodje na glupo. U biti ja bih ovu igru nazvao Jednostavnija verzija LA Noire a s Supernatural elementima. Jedino su mogli pomalo dodati vise opcija u gameplay jer kroz cijelu igru samo skupljas clues i izbjegavas demone i toe to. NA kraju ipak bih joj dodjelio 7.5/10 radi zanimljive price, osjecao sam se kao da gledam seriju a ne igram igru, dosta toga ima za explorati i sakupiti pogotovo ako zelite sve ach. no s obzirom da je u zadnje vrijeme igra bila izrazito jeftina 15 ak sati zabave za 100% Complete Game opravdava definitivno cjenom. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Evo vec 2-3 tjedna igram TES: Skyrim...igrica je fakat mrak! Uz to su mi trenutno zanimljivi Borderlands 2 i naravno Metro Last Light...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Drug mi je poklonio Fallout 3. Kada sam izasao iz vaulta 101 imao sam osjecaj da sam izgubio nevinost.

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Vec dugo igram Rocket League i igra je zakin, preporucam svima pogotovo ako ste kompetitivna osoba kao i ja ili samo ako hocete se zabavit sa frendovima.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Trenurno igram Skyrim i MGSV: PP.

Skyrim; kad ga prelaziš po 4 put izgubi dio čari al zato su tu modovi da nadoknade izgubljeno. Jednostavno obožavam onaj osjecaj u TES-u kad kreneš obaviti nekakvi beznačajan sidequest i na putu do njega poharaš 10-ak dungona. Uz to prestao sam eksperimentirati sa stealth, luk i strijela, magija buildovima i vratio se na dobru staru 2H heacy armor rokačinu, milina, makar sa ovim modovima koji podižu težinu protivnika dodatno zahtjeva podosta opreza.

Metal Gear Solid V: Phantom Pain; makar nikad prethodno nisam igrao MGS ova najnovija instalacija te legendarne franšize me naprosto oduševila. Zanimljiva priča, pregršt različitih pristupa misijama i čisti osjecaj zadovoljstva kada odradis misiju na način kako si namjeravao od početka. Jedina zamjerka mi je na ponekad monotone i repetitivne sidequestove no u biti rijetki od njih su bitni za main storyline pa i nije potreba gubiti previše vremena na njima, makar ja namjeravam hahaha. Uglavnom igram vec 45 sati i imam osjecaj kao da nisam ni zapoceo sa socnim dijelom price, makar me malo Act II razočarao u usporedbi s prvim.
Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Fallout 4- Šta reći, nakon što sam trojku prešao dobriš 15 puta, vjerjem da ću četvorku koji 2-3 više, igra je jednostavno fenomenalna, u svakom slučaju teža od trojke, ali i raznovrsnija. Sviđa mi se što VATS sada koristi slow motion, a ne da se zaustavi totalno. Te što je lik progovorio haha :D

Batman Arkham Knight: Igru kupio u 6 mjesecu premium edition i čekao sve do sad hah, ne igrivost igre još me više ''nahajpala'' da ju odigram. Pošto sam veliki fan Batman serijala, ovaj me razneso doslovno. Kako je napravljena, priča, muzika, grafika, ma perfektno.

 

Svakako preporuka obje igre.

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice