Koje igre trenutno prelazite i dojmovi izdvojena tema

poruka: 3.335
|
čitano: 747.131
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Lrnted kaže...

Rayman:Legends, na prvi pogled izgleda kao igra za djecu, ali stvarno zarazna igrica sa super zabavnim levelima. 9/10 {#}

ja je od prosle godine igram, super je, pogotovo kad vise igraca igraju
nas 3 buraza(odrasliji) i s malom sestrom, zajebanc*ja na najjace, vrati me samo u vrijeme kad sam ko klinac igro prvio i drugi dio raymana, jedna od boljih avanturistickih igrica

preporuke svima :D 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Prvi dio raymana sam isto igrao kao klinac i nikako ga nisam mogao proci (poprilicno teska igra), a rayman 2 sam igrao na PS1 kod frenda cim je izasao i prije par godina sam ga skinuo na PC :) 

13 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

ja sam rayman 1 presao prije 2-3 godine, mislim da jos imam sejvano, cak i sve kaveze skupio, igro sam ga cijelo ljeto(to sam si zado cilj, igrat dok ne predjem, jer je fakat dobra igra i predstavlja izazov)

rayman 2 nisam presao, s*ebo mi se cd ps 1, dok mi original cd za rayman 1 jos uvijek radi :D 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
win4crazzy kaže...

ja sam rayman 1 presao prije 2-3 godine, mislim da jos imam sejvano, cak i sve kaveze skupio, igro sam ga cijelo ljeto(to sam si zado cilj, igrat dok ne predjem, jer je fakat dobra igra i predstavlja izazov)

rayman 2 nisam presao, s*ebo mi se cd ps 1, dok mi original cd za rayman 1 jos uvijek radi :D 

evo ja sam skino emulator i prelasao sam crash ,i sada zelim rayman , pa ako netko ima link za download za emulator, jer meni neradi ovaj sto sam skinuo , ude u igrici u tamo kod nekog djela zasteka tocnije kod onog djela di pise ubisoft

eune : Flaeryy
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2014 1:19 (Super flaeryy).
11 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Evo već neko vrijeme se patim sa COD MW2 Solo missions, pa jel bi neko pomogo za dvije misije na Bravo gdje treba 2 igrača da zaradim zvjezdice za zadnji  Echo ??

 

onu misiju Snatch & grab (na Charile) sam igro bar 25 puta na hardened za dvije  **  i nikak proć.... {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Child of Light! Igra je čista magija. Preporuke svima koji vole RPG-ove.

Igrivost super, combat zanimljiv, a o sountracku da nepričam... Iako je riječ malo izlizana, rekao bih da je epic :D

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Red Dead Redemption, preporuka svakome. Igra je vrh vrhova

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Wanderlust Rebirth. Fora mala i zabavna igra za pokratit vrijeme izmedu dorucka i rucka :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

The Bureau: Xcom declasiffied

 

Igru sam tek započeo ali mi se sviđa. Stil igre ima sličnosti s Mass efectom. Ugođaj je iz 60ih a time i drugačiji....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Crash Bandicoot {#}

 

 

Prelazin je na ePSXe emulatoru za Android i mogu reć da mi je to najbolja igra djetinjstva.

 

 

OCJENA: 10/10

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

The Walking Dead: Season One + 400 days

Imam igru već barem godinu dana na accountu ali nisam nikako našao vremena da ju odigram i natjerao sam se prije nekih par tjedana napokon.

Skeptičnost prema ovakovom obliku igre definitivno mi nije bila opravdana jer je igra genijalna.

Priča i radnja su prezanimljive i svako malo se neočekivane stvari događaju, a najbolje od svega je što igrač jako često ima izbor par odluka koje utječu na daljnju radnju poput spašavanja jednog ili drugog npc-a u kojem slučaju drugi umre, a prvi vam spasi život u daljnjoj priči.

Sve u svemu, nabavljam i drugu sezonu na prvom popustu jer mi je igranje prve bilo jedno od najdražih iskustava.

10/10

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Dalthor kaže...

The Walking Dead: Season One + 400 days

Imam igru već barem godinu dana na accountu ali nisam nikako našao vremena da ju odigram i natjerao sam se prije nekih par tjedana napokon.

Skeptičnost prema ovakovom obliku igre definitivno mi nije bila opravdana jer je igra genijalna.

Priča i radnja su prezanimljive i svako malo se neočekivane stvari događaju, a najbolje od svega je što igrač jako često ima izbor par odluka koje utječu na daljnju radnju poput spašavanja jednog ili drugog npc-a u kojem slučaju drugi umre, a prvi vam spasi život u daljnjoj priči.

Sve u svemu, nabavljam i drugu sezonu na prvom popustu jer mi je igranje prve bilo jedno od najdražih iskustava.

10/10

Slažem se s kolegom i mogu potvrditi sve što je rekao, ali u nekim sučajevima mi se nije svidjelo što neke likove nisam mogao nikako spasiti ili promjeniti ishod, ali takva je ta surova zombi apokalipsa :D

10 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Susjeda posudila x360 i Red Dead Redemption. Za malo koju novu igru mogu reći da me osvoji atmosferom i pričom, al ova vestern atmosfera je nenadjebiva. Za mene, uz bok sa The Last of Us. 11/10.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Super flaeryy kaže...
win4crazzy kaže...

ja sam rayman 1 presao prije 2-3 godine, mislim da jos imam sejvano, cak i sve kaveze skupio, igro sam ga cijelo ljeto(to sam si zado cilj, igrat dok ne predjem, jer je fakat dobra igra i predstavlja izazov)

rayman 2 nisam presao, s*ebo mi se cd ps 1, dok mi original cd za rayman 1 jos uvijek radi :D 

evo ja sam skino emulator i prelasao sam crash ,i sada zelim rayman , pa ako netko ima link za download za emulator, jer meni neradi ovaj sto sam skinuo , ude u igrici u tamo kod nekog djela zasteka tocnije kod onog djela di pise ubisoft

To je poznat problem. Stvar je u CDDA trakama, odnosno glazbi. Igra ceka da glazba pocne da bi nastavila dalje.

Ako koristis ePSXe mountaj image u Daemon Tools i koristi opciju "Run CD"

 

--

A sad on topic. Prelazim MGS Peace Walker za PSP. Na svim PSP top listama je i to zasluzeno. Mislim da ne trebam nesto posebno hvaliti igru, samo otvorite bilo koju top listu i sve ce vam biti jasno.

Uglavnom, radnja je smjestena sredinom 70ih i Snake (Big Boss) je formirao svoju vojsku, odnosno MSF. Dosao je u Srednju Ameriku na poziv ljudi da ode istraziti sumnjive radnje od lokalne vojske.

Kako to i obicno biva, situacija nije onakva kako se na prvu cini i Snake jos jednom mora otkriti kakva zavjera se krije iza toga svega...

 

Dobro: U igri mozete regrutirati vojnike, igrati sa njima ili ih slati na bojista da donose resurse.

Mozete i krasti neprijateljima mehaniku (razna vozila, helikoptere, tenkove, itd...) ili dokumente sa kojim cete izraditi neko oruzje ili opremu.

Takoder igra podrzava lokalni multiplayer (ad-hoc) pa se moze igrati i u co-op modu.

 

Lose: Kontrole su katastrofa. Igra nudi 3 opcije kontrola i ni jedne mi nisu u redu. Najvise me smeta sto je ciljanje u prvom licu prebaceno na gumbe za kontrolu kamere, pa je dosta zbunjujuce.

PSP nema drugi analog stick pa se kamera kontrolira D-PADom ili X, O i ostalim gumbima. To sam rijesio tako da sam u PPSSPPu stavio D-PAD da bude dupliran i na desnom sticku.

 

Igra je izdana i za PS3 i XBOX 360 pa uopce ne dvojim da su tamo kontrole ok i da je to samo boljka PSP verzije.

 

Ocjena: 10.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 17:44 (Alkaline).
12 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Trenutno prelazim Call of Duty Modern Warfare 2 i odusevljen sam igrom,prelazim i Crysis prvi dio i isti slucaj kao sa cod,prelazim i f.e.a.r tek sam poceo pa nemam bas neki komentar a također prelazim polako i Batmana Arkhama Asylum koji mi je pravo zanimljiv uglavnom tek sam pocetnik u svijetu igara pa igram svega po malo 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

CS: GO - nema do kantera :D

Borderlands 2 - sa prikom u coopu, jako zabavno

The incredible adventures of Van Helsing - Diablo šema, zabavno

Deadligh - platformer, nije  loš

 

pokuša sam igrat Divinity: original sin al mi jednostavno nije interesantna igra

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

ja rokam po gta san andreas i vice city, kad ih rješim onda idem na tricu i četvorku. malo pripreme za peticu iako izlazi za skoro pol godine...

 

kako prelazim ovaj vice city hvata me nekakva nostalgija i točno znam svaki kutak mape, nakon 10 god {#}

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Prelazim GTA IV, zakon igra, jedina mana joj je da u usporedbi sa SA (pa čak i Vice Cyti-em) ima manjak dodatnog zabavnog sadržaja. No priča i misije su zakon i ne traju pre dugo.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

FINAL FANTASY XIII PC

--Do sad sam odigrao FF7,FFX,FFX-2,FF12 i ono sto mi nikako do sad ne pase u igri je taj osjecaj slobode sto su svi napomenuti nastavci imali. Previse me igra vuce za nos gdje ici, nisam osjetio neku prostornu velicinu u igri di sam znao provesti sate i sate nadogradjujuci se ili otkrivajuci neke secret booseve iteme i slicno. Igram trenutno 7h igru pa sve nekako imam osjecaj da nece toga ni biti prevec do kraja ali budemo vidjeli.--

Ostalo u igri je sve na visokom nivou, borbe, mogucnosti taktiziranja, graficki elementi, meni, animacije, story line, sve je na jednom high lvl u. Igra je za visoku ocjenu osim sto mi ta njena linearnost pomalo smeta, jer naspram zadnjeg nastavka FF12 u ovome se osjecam da imam samo jedan put ka napredtku, kako igra odredjuje tamo moras ici drugog izbora i nemas. NE bih trebao ocjenjivati igru ali po dosad vidjenom 8/10. Sama pomisao da je ovaj nastavak port an na PC je Thumbs Up :D Ide odlicno na mojoj konfiguraciji bez ikakvih problema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 8:55 (L1nNk).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Tomb Raider, upravo prešao, sad skupljam karte i obilazim neotkrivne grobnice, guba igra, samo fali mi zagonetki, čini mi se da ih se u prastarim verzijama nalazilo puno više, eh da previše animacija, zanimljiva je priča i sve to, ali da želim gledati animacije gledao bih film, daj mi da igram {#}

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Metro 2033 Redux i Metro Last Light Redux,do sad nisam igrao ni jedan metro (lupam se nogom u glavu radi toga sad..) i neki dan kupim na Kinguinu Redux za 16 ojra...moram reci odusevljen! od atmosfere i price sve,fantasticna igra.

trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
L1nNk kaže...

FINAL FANTASY XIII PC

 Igram trenutno 7h igru pa sve nekako imam osjecaj da nece toga ni biti prevec do kraja ali budemo vidjeli.--

Čini mi se da sam nekad pročitao u nekakvoj recenziji da ipak ima open worlda, samo što se otvori u kasnom stadiju priče.

Doduše, nemoj me uzimati za riječ, to je ipak bilo prije 4 godine.

15 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

MAFIA 2, nesto starija igra ali sa vrlo solidnom grafikom i odlicnom pricom.

 

9/10. {#}

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Spec ops: The Line. Priča je ispričana na filmski način, odlična grafika,  zvuk i glazba isto filmski. Preporuka. Probao sam i multiplayer koji je također posebno iskustvo.

Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Zanemarujem fax...

Alien:Isolation - kao da igram film u Alien svijetu

Wolfenstein: The new order - jako me ugodno iznenadio. Ima priču, dobar level design i pun je zanimljivih easter eggova

Watch Dog - samo malo probah dok ne prođem jednu od gore navedenih. Za sad mi se sviđa iako ga mnogi pljuju i mislim da mi neće dosaditi brzo kao npr. njihov Assassins Creed. 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
weevil kaže...

Spec ops: The Line. Priča je ispričana na filmski način, odlična grafika,  zvuk i glazba isto filmski. Preporuka. Probao sam i multiplayer koji je također posebno iskustvo.

o ukusima se ne raspravlja ali nemrem si pomoći kakav je to trash od igrice gameplay nikakav...priča nikakva i atmosfera još gora...neki cod-bf wanna be gone wrong...nezz svakako jedna od malo njih koje sam del nakon 1 nepunog dana...{#}

 

trenutno sam u alien:isolation-u....so far so good...{#}

na neke ljude je grijeh lupit ignore tipku...komedije su kažu božanstvene...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 2:04 (ZGamer).
15 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
ZGamer kaže...
weevil kaže...

Spec ops: The Line. Priča je ispričana na filmski način, odlična grafika,  zvuk i glazba isto filmski. Preporuka. Probao sam i multiplayer koji je također posebno iskustvo.

o ukusima se ne raspravlja ali nemrem si pomoći kakav je to trash od igrice gameplay nikakav...priča nikakva i atmosfera još gora...neki cod-bf wanna be gone wrong...nezz svakako jedna od malo njih koje sam del nakon 1 nepunog dana...{#}

KLIK

14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Uzao malo pauzu od Diabla (sto rijetko radim) i kupio The Elder Scrolls Online.

 

Za sada sam prezadovoljan i sve preporuke za igranje.

 

Mala preporuka:

 

Nikako igru ne kupujte na Steamu ili sluzbenoj stranici jer na npr. Kinguin-u kosta cca 13 € uz ukljucen Explorer DLC i 30 dana igranja.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Teleglitch. Isprva sumnjičav, a sada oduševljen. Prošao sam tutorial te sam trenutno na arenama. Kada se izvještim planiram krenuti u kampanju. Preporuka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

SKYRIM 

Definitivno po prvi put sam ostao u toj igri duze od pocetnih 3-4h s malom dozom modifikacije ponajvise facijalnog djela u igri i zbilja sam odusevljen igrom. Igram je vec 36h+ i jos nisam osjetio nikakvu dozu napora ili dosade u igri dapace bas nasuprot toga jos vecu zelju za nastavljanjem.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 12:33 (L1nNk).
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice