Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 702.329
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...
Marsel007 kaže...

Mene zanima jedna igra koju sam igrao kod prijatelja,bila je strategija,na početku se ratuješ sa mačevima,kopljama itd. a kasnije možeš napravit tenkove,znam da smo pisali šifru da baciš atomsku bombu.

igra nije stara 

Samo 7 godina...

al mi smo igrali prije 3,4,5 godina pa sam mislio da nije 

My xf.mirkeckiller
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Eh imam igricu koju trazim ness kao 2d t imas tenk i cuvas neku pticu igrao sam ne SEGA nes kao ps.

Enes .H
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sjecam se jedne igre igro sam ju na starom xbox-u bilo je neko rolanje dolazila igra sa konzolom

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
enes74 kaže...

Eh imam igricu koju trazim ness kao 2d t imas tenk i cuvas neku pticu igrao sam ne SEGA nes kao ps.

 Pogledaj stranicu-dvije prije, mislim da imaš odgovor...

Hλlf Life 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Marsel007 kaže...
Looka kaže...
Marsel007 kaže...

Mene zanima jedna igra koju sam igrao kod prijatelja,bila je strategija,na početku se ratuješ sa mačevima,kopljama itd. a kasnije možeš napravit tenkove,znam da smo pisali šifru da baciš atomsku bombu.

igra nije stara 

Samo 7 godina...

al mi smo igrali prije 3,4,5 godina pa sam mislio da nije 

Da nije možda empire earth

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
zeroname kaže...
Marsel007 kaže...
Looka kaže...
Marsel007 kaže...

Mene zanima jedna igra koju sam igrao kod prijatelja,bila je strategija,na početku se ratuješ sa mačevima,kopljama itd. a kasnije možeš napravit tenkove,znam da smo pisali šifru da baciš atomsku bombu.

igra nije stara 

Samo 7 godina...

al mi smo igrali prije 3,4,5 godina pa sam mislio da nije 

Da nije možda empire earth

Nije, otkrili smo već da je Rise of Nations...

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man sta //// www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ima jedna igra,igrao sam je ko tutlek,a sad zaboravio kak se zove...

 

 

Mislim da je za PS1,glavni lik je bio klaun,a na prvom nivou trebali ste doći,i sagnuti se i pogoditi crvenobijelu metu,da bi mogli dalje,onda se sjećam da ima nešto di su neki svijetleći plavi cvijetovi,na kojim klaun hoda...

 

 

Hvala unaprijed na odgovorima!

http://hr.test-iq.com/#280288 R32 FanPage
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

OK ljudi moze meni neko pomoc se sitit jedne igre koju san igra na PS1?? Ok uglavnom prva scena igre je kako je neko selo napa neki zmaj i oteo neku zensku (koliko se ja sican).U tom nekvakvom prologu smo dobili neki mac i probijali smo se sve do zmaja gdje smo ga na kraju ubili al on se pomladia i pobiga je ca.Sad sican se da si u svakom novom poglavlju igra s drugin likom koji je, ja mislin uvik bia krvni  nasljednik (znaci sin,kcer) tvog lika iz proslog poglavlja.Igra je bila pretezito akcijska s nesto RPG stvari u njoj.

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 20:14 (Hexler4).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo da se i ja javim...

Radi se o jednoj malenoj igri, 2D, radnja je kao u predbožično vrijeme, i imate vremena do božića kupiti prijateljima što bolji poklon. Znači cilj je da im se poklon što više svidi.

Igra izgleda koda ju je par ljudi radilo, prilično sam siguran da nema ni web stranicu, i jedino šta znam je da sam ju dobio u Enteru br. 47 12 mjesec 2006. Nikako da nađem taj DVD, a tu igru moja mala sestra obožava- i da, bila je u rubrici Enter Junior ili igraj se i uči. Eto ovo nebi trebalo biti teško, pa pomozite molim vas!

 

PS. probao sam ju nać preko interneta, ali nema šanse. igra uopće nije poznata.

It's gonna be Legen.......waait.....wait for it....DARY!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 10:55 (SPAWNK4MPER ti mama).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

Evo da se i ja javim...

Radi se o jednoj malenoj igri, 2D, radnja je kao u predbožično vrijeme, i imate vremena do božića kupiti prijateljima što bolji poklon. Znači cilj je da im se poklon što više svidi.

Igra izgleda koda ju je par ljudi radilo, prilično sam siguran da nema ni web stranicu, i jedino šta znam je da sam ju dobio u Enteru br. 47 12 mjesec 2006. Nikako da nađem taj DVD, a tu igru moja mala sestra obožava- i da, bila je u rubrici Enter Junior ili igraj se i uči. Eto ovo nebi trebalo biti teško, pa pomozite molim vas!

 

PS. probao sam ju nać preko interneta, ali nema šanse. igra uopće nije poznata.

Igrao sam ju pa sam malo prekopao po tražilici. Zove se Last Minute Rush i bila je u 46. Enteru. Imaš sreće što sam sačuvao taj DVD, pa sam ti uploadao. Osmijeh  DOWNLOAD

 

EDIT: može se naći i na netu, upiši u Google "Last Minute Rush EternalLite" (naziv dizajnera; piše u izborniku igre)

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 22:59 (andy0101).
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
Igrao sam jednu 2D platformsku nes ko super mario al ti si bio neki grah nesto neznam meni je licilo na grah imo si oci ovako zut meni se cini da je imao i kacket ali u to insam siguran i da si prelazio nivoe jao kak bi mi dobro dosla a nije toliko stara ima joj 2-3 god odkad sam je giro
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Hambrle kaže...
Igrao sam jednu 2D platformsku nes ko super mario al ti si bio neki grah nesto neznam meni je licilo na grah imo si oci ovako zut meni se cini da je imao i kacket ali u to insam siguran i da si prelazio nivoe jao kak bi mi dobro dosla a nije toliko stara ima joj 2-3 god odkad sam je giro

Jel mozda Chebo-man?

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Marsel007 kaže...
Looka kaže...
Marsel007 kaže...

Mene zanima jedna igra koju sam igrao kod prijatelja,bila je strategija,na početku se ratuješ sa mačevima,kopljama itd. a kasnije možeš napravit tenkove,znam da smo pisali šifru da baciš atomsku bombu.

igra nije stara 

Samo 7 godina...

al mi smo igrali prije 3,4,5 godina pa sam mislio da nije 

rise of nations

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
hari85 kaže...
Marsel007 kaže...
Looka kaže...
Marsel007 kaže...

Mene zanima jedna igra koju sam igrao kod prijatelja,bila je strategija,na početku se ratuješ sa mačevima,kopljama itd. a kasnije možeš napravit tenkove,znam da smo pisali šifru da baciš atomsku bombu.

igra nije stara 

Samo 7 godina...

al mi smo igrali prije 3,4,5 godina pa sam mislio da nije 

rise of nations

OMG !! Pa dajte skužite već jednom!!! Otkrili smo koja je to igra!!! I ti si već 2. koji to nije primjetio!! Pa znamo da je to rise of nations i gotovo!!!

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man sta //// www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Luxy2501 kaže...
Hambrle kaže...
Igrao sam jednu 2D platformsku nes ko super mario al ti si bio neki grah nesto neznam meni je licilo na grah imo si oci ovako zut meni se cini da je imao i kacket ali u to insam siguran i da si prelazio nivoe jao kak bi mi dobro dosla a nije toliko stara ima joj 2-3 god odkad sam je giro

Jel mozda Chebo-man?

Nije chebo man totalno je slicna lik je skoro isti a nije chebo man

14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Marsel007 kaže...
Looka kaže...
Marsel007 kaže...

Mene zanima jedna igra koju sam igrao kod prijatelja,bila je strategija,na početku se ratuješ sa mačevima,kopljama itd. a kasnije možeš napravit tenkove,znam da smo pisali šifru da baciš atomsku bombu.

igra nije stara

Samo 7 godina...

al mi smo igrali prije 3,4,5 godina pa sam mislio da nije

Da nije Rise of Nations?  Belji se

 

Moram malo zaspamat :P

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 20:30 (DamageHigh).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
DamageHigh kaže...
Marsel007 kaže...
Looka kaže...
Marsel007 kaže...

Mene zanima jedna igra koju sam igrao kod prijatelja,bila je strategija,na početku se ratuješ sa mačevima,kopljama itd. a kasnije možeš napravit tenkove,znam da smo pisali šifru da baciš atomsku bombu.

igra nije stara

Samo 7 godina...

al mi smo igrali prije 3,4,5 godina pa sam mislio da nije

Da nije Rise of Nations? Belji se

 

Moram malo zaspamat :P

Ahahhaha, dal je to baš bilo potrebno? Belji se

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man sta //// www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?


ovako pred par godina igro sam jednu na frendovom kompu, i sad me strasno zanima kako se zove ili neki slican podatak...

vi ste neki krokodil, skupljaju se dijamamanti, 3d platforma, stara grafika. netko tamo pretvori bubamaru u opasnu fighter bubamaru, pa je morate pobjedit. sta jos... ima i lave...

molim vas da ako znate neku slicnu igru, mozda je to ta, i stvarno bi je zelio nac!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
markinho19 kaže...

Ima jedna igra koja je bila na bugovom cdu...

ti si dječak i ideš u školu...u školi si išao na predavanja,i poslije si zezao druge učenike...stara je bila...igrao sam je prije oko 8 godina...

ako možete pomoć bio bih jako zahvalan

 

Ma da nije Skool Daze...?

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

croc   legend of the gobbos

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
stipa 1984 kaže...

croc   legend of the gobbos

 

ta je... hvala puno

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
King of Games kaže...


ovako pred par godina igro sam jednu na frendovom kompu, i sad me strasno zanima kako se zove ili neki slican podatak...

vi ste neki krokodil, skupljaju se dijamamanti, 3d platforma, stara grafika. netko tamo pretvori bubamaru u opasnu fighter bubamaru, pa je morate pobjedit. sta jos... ima i lave...

molim vas da ako znate neku slicnu igru, mozda je to ta, i stvarno bi je zelio nac!

  mislim da trazis   croc legend of the gobbos

 

14 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

neka avantura....možda 2 godine ... ili više......nema kretanja....bila u Enteru.....pesimistička budučnost

 

Ti si neki slikar (il nisi ali imaš punu sobu svojih radova). Na stolu imaš puno novinskih članaka o nekoj zagonetnoj letečoj piramidi koja se pojavila iznad grada(??). I još pišu o nekim bombama (koje izgledaju ko ogromne crne kapsule za mršavljenje) kao da su ih s tim napali teroristi.....

 

Sk8er Boi
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
filip avril_fan kaže...

neka avantura....možda 2 godine ... ili više......nema kretanja....bila u Enteru.....pesimistička budučnost

 

Ti si neki slikar (il nisi ali imaš punu sobu svojih radova). Na stolu imaš puno novinskih članaka o nekoj zagonetnoj letečoj piramidi koja se pojavila iznad grada(??). I još pišu o nekim bombama (koje izgledaju ko ogromne crne kapsule za mršavljenje) kao da su ih s tim napali teroristi.....

 

NIKOPOL?

...something diabolic
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

EDIT:Nema veze mislim da sam nasao.

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 18:24 (Living.Dead).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zanima me jedna hrvatska igrica. jos prije nekih 7-8 godina sam je igrao. mislim da se zvala ambasador ali nisam siguran. guglao sam i ne mogu pronaci, ali ne vjerujem da nema nigdje na netu nesto o njoj. znam samo da je bila avantura i da je radnja bila u svemiru. Pa ako se netko sjeca, ako netko zna ista o njoj bio bi iznimno zahvalan

mroncevic
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 19:42 (merio).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
merio kaže...

Zanima me jedna hrvatska igrica. jos prije nekih 7-8 godina sam je igrao. mislim da se zvala ambasador ali nisam siguran. guglao sam i ne mogu pronaci, ali ne vjerujem da nema nigdje na netu nesto o njoj. znam samo da je bila avantura i da je radnja bila u svemiru. Pa ako se netko sjeca, ako netko zna ista o njoj bio bi iznimno zahvalan

Po domaćem je POSLANIK.

...something diabolic
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

ajme da. e hvala ti puno. nikako da se sjetim. HVALAAAAAAAAAA, uljepsao si mi ovaj tmuran kisni dan Smijeh

 

mroncevic
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

NP Osmijeh

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jeli netko zna kako se zove neka igra za ps1 u igri imate neku zeleni mac kao lightsayber vi ste ja mislim neka zenska koja skace i ubija po nekom kvartu.

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice