Steam trade

poruka: 2.882
|
čitano: 427.953
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Steam gift trade

Može li mi netko molim vas objasniti kako kupovati preko Steama pošto bi mi ovo bio prvi put :)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam gift trade

potrebno je imati samo paypal i sve mozes kupit

http://steamsignature.com/img/profile/76561198029829922.png
12 godina
protjeran
offline
Re: Steam gift trade
d4rkd3atH kaže...

potrebno je imati samo paypal i sve mozes kupit

e jbg.. Znaci bez paypal nista? 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
16 godina
offline
Re: Steam gift trade
Raging-poopingbaby kaže...
d4rkd3atH kaže...

potrebno je imati samo paypal i sve mozes kupit

e jbg.. Znaci bez paypal nista? 

Ma ide i AMEX, Ziro racun od PBZ-a (i jos nekih banaka), prolaze i one poklon kartice.

Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Steam gift trade

Mijenjam Homefront za neku drugu igru slične vrijednosti. Zanima me recimo Dear Esther.

Odgovara mi i CS:Go, Fallout 3, Fallout New Vegas, Jade Empire, Portal 2, BioShock...

 

Poklanjam Dota 2 invite.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 13:10 (191x7).
Moj PC  
1 9 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam gift trade

Imam 3 Firefall invitea, samo mi posaljite mail u PP.

12 godina
protjeran
offline
Steam gift trade

Evo ja imam 7-8 Dota 2 giftova (imao sam 18 ali sam poklonio vecinu), ne treba mi uopce, samo stoji tamo, pa tko želi slobodno neka se javi u PM :)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Imam key viška za Metro 2033 (ako postoji osoba koja još nema igru), pa dajem nekome tko bi je stvarno igrao, a ne slao dalje. Ali pošto ja neću znat što vi radite s tom igrom, mogu vam samo vjerovat na riječ :D Ne da mi se radit giveaway za ovo pa tko prvi PM-a njegovo :)

 

Btw. ne znam jel legit key, dobio sam je sa neke lijeve stranice, ali kažu ljudi da štimaju inače :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 21:12 (Lopoc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Steam gift trade
Lopoc kaže...

Imam key viška za Metro 2033 (ako postoji osoba koja još nema igru), pa dajem nekome tko bi je stvarno igrao, a ne slao dalje. Ali pošto ja neću znat što vi radite s tom igrom, mogu vam samo vjerovat na riječ :D Ne da mi se radit giveaway za ovo pa tko prvi PM-a njegovo :)

 

Btw. ne znam jel legit key, dobio sam je sa neke lijeve stranice, ali kažu ljudi da štimaju inače :D

Ja sam imao 3 pa sam podijelio :) I moram reci da je igra veoma veoma dobra, odlicna atmosfera :D

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
11 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Imam jedan Cities in motion key viška pa ako netko želi mjenjati za The Witcher: Enchanced Edition Directors Cut dok je na sale-u. Zapravo su sad obje igre na sale-u cjenovno skoro iste :)

 

EDIT: Ne znam u cem je problem zbog TD? witcher je 4 eura na sale-u, CiM 5... cudni ljudi

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 17:50 (prostbroj).
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade

dajem kupon 85% OFF Serious Sam 3: BFE 2x


 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade
prostbroj kaže...

Imam jedan Cities in motion key viška pa ako netko želi mjenjati za The Witcher: Enchanced Edition Directors Cut dok je na sale-u. Zapravo su sad obje igre na sale-u cjenovno skoro iste :)

 

EDIT: Ne znam u cem je problem zbog TD? witcher je 4 eura na sale-u, CiM 5... cudni ljudi

U tome sto je CiM bio u budleu gotovo besplatan.

15 godina
offline
Steam gift trade

Bio je potpuno besplatan koliko se ja sjećam. Znam da sam dobio key nekako, a nisam platio ništa, mislim da je bila ona neka anketa... No nebitno, sada nije, ko nije nabavio ko mu kriv i mislim da je razmjena trenutačno poštena :) 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam gift trade
SebaOS kaže...

Bio je potpuno besplatan koliko se ja sjećam. Znam da sam dobio key nekako, a nisam platio ništa, mislim da je bila ona neka anketa... No nebitno, sada nije, ko nije nabavio ko mu kriv i mislim da je razmjena trenutačno poštena :) 

Je anketa je bila :)

http://www.hcl.hr/vijesti-dijele-se-besplatni-cities-in-motion-primjerci-6176-17.html

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
11 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Ovo uopce nisam znao, hvala za info.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

imam nekoliko Dota 2 giftova za poklonit {#}.... kome treba neka mi posalje mail na PM

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 20:28 (generic9974).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Imam Duke Nukem Forever Collection (DNF plus oba DLC-a), pa ako je netko zainteresiran za trade nek se javi na PM.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 17:34 (Doom Marine).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Steam gift trade

Imam još 22 komada DOTA 2 za pokloniti.

 

Kome treba neka se slobodno javi na PM.

 

lp

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam gift trade

Taman se otarasio zadnje dote koju sam imao, kad mi se stvori u inventoriju još 24 komada. Ako nekim čudom nemate kopiju slobodno mi se javite.

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

pozdrav, imam neke probleme sa svojim karticama nemogu kupiti nikako APB Reloaded Urban steam pack koji dode 20,99€ pa ima li koja dobra dusa da to izvedemo danas brzo, ja mu uplatim odmah na racun 150kn a taj nek uzme to i psoalje mi kao gift. ajde ljudi dobre duse javite se :)

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: TheChosenNun (eu/east), skaaaj (eu/west)
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Steam gift trade

Dota invite, pun klinac :D E.mail na PM :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam gift trade
skajzak kaže...

pozdrav, imam neke probleme sa svojim karticama nemogu kupiti nikako APB Reloaded Urban steam pack koji dode 20,99€ pa ima li koja dobra dusa da to izvedemo danas brzo, ja mu uplatim odmah na racun 150kn a taj nek uzme to i psoalje mi kao gift. ajde ljudi dobre duse javite se :)

Tecaj ti nije dobro podesen {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade
skajzak kaže...

pozdrav, imam neke probleme sa svojim karticama nemogu kupiti nikako APB Reloaded Urban steam pack koji dode 20,99€ pa ima li koja dobra dusa da to izvedemo danas brzo, ja mu uplatim odmah na racun 150kn a taj nek uzme to i psoalje mi kao gift. ajde ljudi dobre duse javite se :)

Prema danasnjem tecaju kupovna cijena EUR-a je 7,552320 što bi znacilo da igra od 20,99€ kosta oko 158,52kn (ne uzimajuci u obzir jos naknade kod nekih servisa za placanje).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade

reka san okvirno pare, onaj ko se javija lako se dogovori. a ti umisto sta pametujes moga si bit dobre ruke pa pomoc. smartboy

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: TheChosenNun (eu/east), skaaaj (eu/west)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade

Da mogu bi, mozes kupit paysafecard bon na kiosku i ja ti kupim igru, ali to mozes i sam.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade

ma vec proba taj paysafeshit a servisa kao uopce ne prihvaca hrvatske paysapecard tako da mi se ne da opet za****vat sa tim
a i kolko vidim steam uopce ne prihvaca PSC

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: TheChosenNun (eu/east), skaaaj (eu/west)
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 15:26 (skajzak).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade
skajzak kaže...

ma vec proba taj paysafeshit a servisa kao uopce ne prihvaca hrvatske paysapecard tako da mi se ne da opet za****vat sa tim
a i kolko vidim steam uopce ne prihvaca PSC

Cuj, meni radi bez problema. Vec ga koristim par mjeseci. Samo treba preko slovenskog shopa.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade

za sto si tocno koristio? ja sam probao za league of legends pa nije tilo

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: TheChosenNun (eu/east), skaaaj (eu/west)
14 godina
offline
Re: Steam gift trade
Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade

minimalo cekanje 2dana s tom metodom?

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: TheChosenNun (eu/east), skaaaj (eu/west)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice