Steam trade

poruka: 2.882
|
čitano: 428.095
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Steam trade

Pojavila su se i meni 2 kupona za Duke Nukem 3D u inventoryu pa ako netko hoće, javite se. Imam također guest passove za Red Orchestra 1 i 2 te Killing floor. Za one koji ne znaju, to vam omogućava isprobavanje full igre na par dana. Poklanjam sve to, da ne bi bilo zabune.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam trade

Imam 15 € steam wallet-a i 4 space marine dlc gfita koje bih zamjenio za skyrim, trenuto na games rocketu za 12,95 €

 

 

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 22:37 (Ghost777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam trade

Dajem Tomb Raider (2013) i Bioshock Infinite, za Star Trek (2013).

 

 

227Kn na G2Play-u

http://www.g2play.net/store/Star-Trek-Steam-Key.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 19:50 (Diazz72).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Steam trade

Mjenjam Crysis 3 (huner edition) za Simcity 5.. PP me.

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Mijenjam tomb raider 2013 i sleeping dogs za torchlight 2 i metro last light(moja nadoplata).

Obje igre su za steam eu,znači imam cd keyeve za steam.

Igre koje tražim isto trebaju biti za steam.

 

Za sve informacije kontaktirati na pm.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2013 16:50 (Vixi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steam trade

Mijenjam Borderlands 2 za razno... recimo Tropico 4 full (ima sad na green manu ili gamersgateu akcija čini mi se).

http://www.youtube.com/watch?v=ewjYenjqh-g
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam trade
poz,bi mozda mijenjao za MOH Warfighter?
16 godina
offline
Re: Steam trade
marjag kaže...
poz,bi mozda mijenjao za MOH Warfighter?

 

Samo da kažem nisam ti ja dao TD :D

A mogu i dodati da evo http://www.gamersgate.com/DDB-T4C/tropico-4-collectors-bundle-bundle , dakle 12.5 € za borderlands 2...

http://www.youtube.com/watch?v=ewjYenjqh-g
12 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Mjenjam Elven Legacy za Counter Strike ili bilo koju drugu igru.

Ma fixiji su za ekipu u uskim trapericama i naočalama bez dioptrije koji nose šalove u zatvorenim prostorima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Ostao mi tomb raider 2013,mijenjam za torchlight 2.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2013 12:16 (Vixi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Imam Crysis 3 Hunter Edition, trazim bilo sta.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam trade
Vixi kaže...

Ostao mi tomb raider 2013,mijenjam za torchlight 2.

 

DZmaj kaže...

Imam Crysis 3 Hunter Edition, trazim bilo sta.

 

Može za Red Orchestra 2?

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: Steam trade
191x7 kaže...
DZmaj kaže...

Imam Crysis 3 Hunter Edition, trazim bilo sta.

 

Može za Red Orchestra 2?

Onaj što si kupio za 1$?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Steam trade

ovako pokusavam si nabavit cs go vec jako jako dugo al nikako nemrem pa ako neko ima gift viska a igra dotu mogu mu ponuditi cijeli svoj inventori u doti ima i 1k koji vrijedi 2$ isto tako mogu dat i dota 2 invite gift..

 

ps kak vi dobite te giftove ja imam steam vec jako jako dugo nista mi nisu dali osim ovih dota giftova koje svi dobivaju..

Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Steam trade
tomislavivic kaže...

ovako pokusavam si nabavit cs go vec jako jako dugo al nikako nemrem pa ako neko ima gift viska a igra dotu mogu mu ponuditi cijeli svoj inventori u doti ima i 1k koji vrijedi 2$ isto tako mogu dat i dota 2 invite gift..

 

ps kak vi dobite te giftove ja imam steam vec jako jako dugo nista mi nisu dali osim ovih dota giftova koje svi dobivaju..

 

Giftove se moze dobiti jedino na bozic/novu godinu kad je event (stime da ga ove godine nije bilo). . .a ostale giftove kupis. . .(ides kupiti igru i umijesto da stavis da ide tebi ides na buy as a gift. . .)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam trade
191x7 kaže...
Vixi kaže...

Ostao mi tomb raider 2013,mijenjam za torchlight 2.

 

DZmaj kaže...

Imam Crysis 3 Hunter Edition, trazim bilo sta.

 

Može za Red Orchestra 2?

Nije mi sjela ta igra kad sam gledao review-e.

Torchlight 2 sam isto jučer uzeo na steamu pošto je akcija 0d 66%.

Tomb raider je i dalje slobodan,ali slabo me više nešto treba s obzirom na količinu igara koju posjedujem.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam trade
Diazz72 kaže...
tomislavivic kaže...

ps kak vi dobite te giftove ja imam steam vec jako jako dugo nista mi nisu dali osim ovih dota giftova koje svi dobivaju..

Giftove se moze dobiti jedino na bozic/novu godinu kad je event (stime da ga ove godine nije bilo). . .a ostale giftove kupis. . .(ides kupiti igru i umijesto da stavis da ide tebi ides na buy as a gift. . .)

Ili dobiješ od developera ako igraš dovoljno njihove igre. Portal (bez mogućnosti razmjene) sam dobio jer sam pokupio sve achievemente u QUBEu.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
11 godina
offline
Steam trade

Nudim Tomb Raider (2013)->Key za 1500zen-a (15$-USD)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam trade

jel ima ko da da zeli mijenjati arma 3 nudin dosta toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam trade

evo ovako dobio sam 75% popusta za shogun total war 2 pa ako nekome treba i ako je to uopce moguce zamijenit nek se javi dam ga free a ako neko ima volju moze i dat nest..:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Steam trade
tomislavivic kaže...

ovako pokusavam si nabavit cs go vec jako jako dugo al nikako nemrem pa ako neko ima gift viska a igra dotu mogu mu ponuditi cijeli svoj inventori u doti ima i 1k koji vrijedi 2$ isto tako mogu dat i dota 2 invite gift..

 

ps kak vi dobite te giftove ja imam steam vec jako jako dugo nista mi nisu dali osim ovih dota giftova koje svi dobivaju..

daj da vidim kakav inventori imas pa cemo se nesto dogovorit

14 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Imam Duke Nukem Forever Collection (DNF plus oba DLC-a) pa bih ga rado mijenjao za nesto. Najvise me zanima CS:GO (trenutacno je na snizenju na Steamu), ali moze i za nesto drugo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steam trade

[imam] Just Cause 2 za [tražim] Portal 2?

Steam profil je isto ime kao i ovdje!

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam trade

[Tražim]  Chivalry Medieval Warfare

 

[Nudim]   Bilo koju igru u vrijednosti do 40kn

 

Razlog zašto, je taj jer sam propustio discount na GMG od 40kn za Chivalry Medieval Warfare

 

Unaprijed se zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Imam od AMD-a keyeve za BioShock Infinite, Tomb Raider 2013, Far Cry 3 Blood Dragon i Crysis 3. Trazim ponude.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Dajem Shoulder of the Golden Mane i Treasure of the Malignant Amanita za bilo koji item za Dragon Knighta ili key za gljivu

disleksija 1590
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam trade

Poklanjam kupone : 33% off on the title The Bridge, 66% off on the title Sins of a Solar Empire: Rebellion, 25% off on the title Galactic Civilizations II: Ultimate Edition, 50% off on the title Duke Nukem 3D 50% Off. Tko hoce neka mi posalje steam nick na pp.

 

Otislo!

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2013 20:35 (Ghost777).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Jel mi moze tko kupit jednu igru 25eura ja mu sendam lovu na racun il predam na ruke ak je u zg

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Dajem CoD4 original cd-key i Darwinia igru za steam account pp me 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam trade

Ako netko ima viska Arma 3 lite invite rado bih ga prisvojio (za frenda). Podjelio sam sve popuste ali ako ocete lako se dogovoriomo za neki trade.

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice