Freemail.net.hr i outlook

poruka: 12
|
čitano: 48.627
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Freemail.net.hr i outlook

jeli moguce freemail namjestim da radi u outlooku

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Freemail.net.hr i outlook

Probaj ovo:

 

Incoming mail server (POP3) - pop.net.hr; Outgoing mail server (SMTP) - mail.iskon.hr. U polja za korisničko ime (Login) i lozinka (Password) upisuju se isti podaci koje koristite za Freemail prijavu na web stranicama.

 

I provijeri dal ti je u postavkama od freemail-a upaljen pop3

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Freemail.net.hr i outlook

Mislim da je taj dio moguć samo za one koji su preko iskona, ali nisam 100% sigurna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Freemail.net.hr i outlook

nece grr moram uvijek ici na web site je ima neki program a ne da idem na njihov web ili dali mogu mail spojiti sa nekim drugim pa na outlook

 

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Freemail.net.hr i outlook

Probaj dodati u Gmail sve skupa i onda u Outlook. Mislim da Gmail ima podršku za uvoz POP3 računa.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Freemail.net.hr i outlook
GigaGirl kaže...

Probaj dodati u Gmail sve skupa i onda u Outlook. Mislim da Gmail ima podršku za uvoz POP3 računa.

 gmail ima podršku, a freemail.net.hr.. pih, što reći - svaki komentar je suvišan. niti sigurnosti protiv spama, mali prostor za poštu, itd itd..

15 godina
offline
Freemail.net.hr i outlook

evo nasao ja neki stari net.hr acc i probao se spojiti i radi samo sto treba username biti oblika: korisnickoime@net.hr

 
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Freemail.net.hr i outlook

thanks radi

AKO SAM POMOGAO KLIKNI HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Freemail.net.hr i outlook

malo refresham... koji su serveri? za incoming mi radi, ali za outgoing ne... odnosno kada sam ih upisao i stavio da testira acc prvi radi, drugi ne. Tako je i kada šaljem mail, odmah dobijem povratni mail da se nemože poslati

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Freemail.net.hr i outlook

radi bez beda ja koristim i danas dan samo citaj sta su pisali kolege i uspijet ces

zvoneXp
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Freemail.net.hr i outlook
.delboy kaže...

evo nasao ja neki stari net.hr acc i probao se spojiti i radi samo sto treba username biti oblika: korisnickoime@net.hr

Bog nek te blagoslovi.....SVI BOGOVI NEK TE BLAGOSLOVE!{#}

 

PLIVAO U NOVCU DABOGDA! Sva ti djeca bila zdrava i bogata i njihova djeca isto! I unuci njihovi isto! I praunuci! Zemlja neka eksplodira, ali tvoj dio neka ostane i drži taman toliko gravitacije koliko treba da imaš zraka i da ti sve u vrtu raste.... {#}

 

Znam da je tema umrla tko zna kada, ali nešto se zakenjalo nakon čega sam trebao reformatirati Win's-e i evo već treći dan čeprkam, a nikako da pronađem problem. I onda naiđem na ovo...pa...shvatite moju ekstazu.

 

Unaprijed i unatrag - hvala! {#}

 

 

P.S.

Postavke za "Outlook Express" su kako slijedi (za Win XP):

 

Username: username@net.hr

Incoming mail server (POP3): pop.net.hr

Outgoing mail server (SMTP): mail.iskon.hr

(ne treba tiknuti "Log on using Secure Passwor Authentication")

(ne treba tiknuti "My server requires Authentication")

 

Incoming mail server (POP3) port number: 110 (ne treba tiknuti "This server requires a secure connection SSL")

Outgoing mail server (SMTP) port number: 25 (ne treba tiknuti "This server requires a secure connection SSL")

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 10:12 (R2R).
10 godina
neaktivan
offline
Freemail.net.hr i outlook

Molim za pomoc, potavio sam sve postavke kako pise tu i outlook nece slati poruke, prima sve bez problema ali poslati nece..
outlook je 2013 i windows su 7. Hvala 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice