µTorrent - Tutorijal za port forward

poruka: 136
|
čitano: 105.351
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Probaj s novijim firmware-om...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Imam zadnji firmware tako da nije do njega.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Rjesenje je pronadeno:

 

Naime najnovija verzija comodo internet security suit-a ocito oduzima korisniku administratorska prava i ako vam je dosadno u zivotu i zelite imati problema sa time i sa port forward-iranjem slobodno instalirajte tu najnoviju verziju!

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

a može sad jedno glupo pitanje: što točno radi taj port forward??

kolko sam ja skužio, on povećava brzinu torrenta tako da se više seedera može spojiti na nas, jesam dobro skužio?

mene zanima jel je to sigurno jer se bojim da nešto ne userem i da onda više uopće neću moći ništa skidat.

ja imam ograničenu brzinu na 384 Kbps makar mi kod torrenta nikad ne dođe do toliko najviše dođe do 350Kbps. što će po tom pitanju učiniti port forward?

da li će mi se brzina onda povećati na 400, ili će mi brzina doći do tih 384 svaki put?

hvala unaprijed na odgovorima i ispričavam se jer znam da ste to već objašnjavali, ali ja nisam ništ skužil

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Port forward je siguran i ne možeš ništa "pokvariti".Ne znam kolika će ti biti brzina.Odi ovdje i klikni na download.To ti je maksimalna brzina koju tvoja žica može povući.Možda nećeš port forwardom moći skidati maksimalno,ali ćeš zato možda uspjeti iscijediti od nekoliko kB do nekoliko desetaka kB.Vrijedi pokušat,ne možeš ništa izgubiti.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Imam problem sa 5. korakom. Na "ova" stranica pronalazim router Thomson TG782 T, a imam TGT 782 (i). Je li to prihvatljivo? Na slijedećojh stranici bih trebao odabrati program. Na koji program mislite: torrent, WIN 7, ...? Ono što PCConfig nudi jeli free ili buy?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Mislim da se ne bi trebalo puno razlikovat.Možda je samo username i password drugačiji.Kao program odabireš torrent program.Ako si negdje zapneš samo se javi.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Ja se vrtin po PFConfig, ali nikako da pronađem listu programa što se nude. Treba li ih se kupovat?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Meni routera uopce nema vamo, moj je ZyXEL p-660HW - D3, njega nema Što da radim?

Jonja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward
Jonja kaže...

Meni routera uopce nema vamo, moj je ZyXEL p-660HW - D3, njega nema Što da radim?

KLIK

alrighty then
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

I još samo da pitam koliko se vama skida kb/s?

Jonja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Ja skidam 400Kb/s max.Ali to ovisi do tebe,tj.koji paket imaš,udaljenost od centrale,omjer seedera i leechera.

alrighty then
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward
Jonja kaže...

Meni routera uopce nema vamo, moj je ZyXEL p-660HW - D3, njega nema Što da radim?

Taj tvoj router je bas neki ful specijalni. Meni ga ima cura i ja sam jedva djelomicno uspio otvoriti port jer bas taj model ima neku posebnu proceduru. Pogledaj jos po forumu netko je vec prije tebe imao taj problem sa tim routerom i naravno google ce ti ponuditi par rijesenja.

14 godina
neaktivan
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward
dncrmt kaže...

Ja skidam 400Kb/s max.Ali to ovisi do tebe,tj.koji paket imaš,udaljenost od centrale,omjer seedera i leechera.

Fala na tutorialu sad mi se skida spore 500 kb/s.

Hvala!

Jonja
15 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

uspio sam pomocu ovih uputa i magicnih trikova napokon otvoriti port koji koristi utorrent... no problem i dalje ostaje- ukupna brzina torr koje skidam ne prelazi 100kb/s... dok je prije tj dana bila i do 500kb/s... i da odmah kazem -da sa istog izvora su torrenti skinuti(torrent leech),da imaju oba preko 100 seedera(jedan cak 1000),i ne nisam nista dirao po postavkama od proslog tjedna kad je radilo sve savrseno... u win firewallu je dodan exception,firewall na routeru je iskljucen... ali ipak brzina kaka i ne prelazi 100...

 

ima tko kakvu ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward
A koliko ima leechera?
alrighty then
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Hmmm, nakon nove instalacije sedmice port forwarding mi nece proradit...... iako je prije radio.

Sve je postelano kak treba u routeru i na kompu ali...

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward
MorciTheCroat kaže...

Hmmm, nakon nove instalacije sedmice port forwarding mi nece proradit...... iako je prije radio.

Sve je postelano kak treba u routeru i na kompu ali...

Meni uredno radi na sedmici, provjerio sam i kaže da mi je port otvoren, jesi siguran da ti je sve dobro namješteno, možda ti je na utorrentu označeno automatsko izabiranje vrata(porta)...

http://zekidagames.webs.com /// http://www.youtube.com/user/ZeKiDaGames
16 godina
protjeran
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward
APazinjan kaže...
MorciTheCroat kaže...

Hmmm, nakon nove instalacije sedmice port forwarding mi nece proradit...... iako je prije radio.

Sve je postelano kak treba u routeru i na kompu ali...

Meni uredno radi na sedmici, provjerio sam i kaže da mi je port otvoren, jesi siguran da ti je sve dobro namješteno, možda ti je na utorrentu označeno automatsko izabiranje vrata(porta)...

evo uspio sam :-), iako ni sam neznam koja opcija je pomogla jer sam mijenjao postavke od wireless network connection.

Uglavnom qtorrent je bio namjesten na fiksni port, router takoder podesen na isti port, ali bila je neka gorenavedena caka.

 

EDIT:

Naso sam caku: trebalo je iskljucit u wireless networking properties : Comodo internet firewall driver i radi :-)))

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 20:41 (MorciTheCroat).
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

moze netko napravit tutorijal za portforwarding modern warfare 2 za thompson speedtouch router w780 ?

živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward
geek_boy1 kaže...

moze netko napravit tutorijal za portforwarding modern warfare 2 za thompson speedtouch router w780 ?

 

KLIK

alrighty then
14 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

a kako to da kad sam instalirao nove windowse, portovi su ostali otvoreni? zar ne bih trebao ponovo postavljati stalnu ip adresu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward

Nemaju windowsi veze sa ruterom - portove si tamo otvarao a istu lokalnu ip si dobio radi DHCPa. Ugl, ruter je sve riješio.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Može mala pomoć,imam ruter Huwaei SmartAX 882,sve sam uradio i kada dođem do onoga 192.168.1.1 da moram ukucati u browser,ukucam to i onda mi piše da trebam naći u advanced virtual server,a to kod mene uopšte nema:

 

sd sd
  U čemu je problem?

 

 

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward

Pogledaj pod Port Mapping. Ako tu nema ništa, potraži NAT opciju.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Gledao sam,nema..

 

Znaš li šta bi moglo biti?

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward

Možda pod UPnP? Malo prošvrljaj po opcijama, morao bi negdje imati taj port forwarding...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Ma trebas uci u basic->NAT i desno ti je virtual server.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Jedino što sam našao je pod Filiter,evo slike da nije to to?

 

 

sliq sliq
Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: µTorrent - Tutorijal za port forward
Sint1 kaže...

Ma trebas uci u basic->NAT i desno ti je virtual server.

 Care imaš pivo od mene,hvala!

 

Riješio sam problem..

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice