Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 509.762
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Vaš Youtube channel
MadMax2015 kaže...

Kako je ono bilo? minimalno 70 eura za isplatu s adsense?

 da

9 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Osim toga , treba uključiti opciju da se reklame prikazuju na početku i na kraju videa , te pritom kliknuti na opciju "PREDLOŽI POLOŽAJE" da se u video ubace pokretne reklame , to jest video-reklame koje donose najveću zaradu. Ovaj postupak trebaš napraviti na svakom videu. Tada ćeš na 1000 pregleda imati po 2 dolara zarade.

 

Kako ovo napraviti

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Moj kanalčić..

Uskoro snimam neke videoe, pa bit' će materijala aBd :)

https://www.youtube.com/channel/UCfXfzExWVsrhWZVLco-d9Jw

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Youtube channel
MadMax2015 kaže...

Osim toga , treba uključiti opciju da se reklame prikazuju na početku i na kraju videa , te pritom kliknuti na opciju "PREDLOŽI POLOŽAJE" da se u video ubace pokretne reklame , to jest video-reklame koje donose najveću zaradu. Ovaj postupak trebaš napraviti na svakom videu. Tada ćeš na 1000 pregleda imati po 2 dolara zarade.

 

Kako ovo napraviti

 Ne vidim tu opciju i to te je netko krivo informirao.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2016 12:24 (Boixus Nois PS).
8 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Pozdrav ljudi,

 

Imam channel TheRealKossik i radim najcesce gaming trash video sadrzaj i trebam feedback za taj channel...

Trebam vasu pomoc, jer zelim poboljsati svoj sadrzaj i zato sam stavio ovaj post.

 

Evo mog linka:https://www.youtube.com/channel/UCCVFEkzp8Lmd6CgSvmAy9mg

 

Dajte ideje i puno pozdrava od

TheRealKossik

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Youtube channel
Ima li tko osim mene da nema gamomg chanel i čovjeka sa prethodne stranice koji ima kanal sa gitarom da se tako izrazim...

99% ljudi ima isto post,gaming channel,podrška,tek sam počeo,može like i sub...
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Youtube channel

to je lik napisao u drugoj temi

10 godina
offline
Re: Vaš Youtube channel
Boixus Nois PS kaže...
Ima li tko osim mene da nema gamomg chanel i čovjeka sa prethodne stranice koji ima kanal sa gitarom da se tako izrazim...

99% ljudi ima isto post,gaming channel,podrška,tek sam počeo,može like i sub...

 imam ja,uglavnom nogomet,prestao sam raditi ali nekako me hvata da pocnem opet..

13 godina
offline
Vaš Youtube channel

imam pitanje u vezi zarade preko YT-a 

bavim se remixanjem tuđih i mixanjem vlastitih pjesama, pa me zanima da li ja mogu ostvariti zaradu preko svojih radova, znaci da samo od pregleda na mojim pjesmama, ne na ovim remixiranim posto tu krsim prava i kolika bi otprilike zarada bila npr na 100 000 pregleda 

 

 

kanal mi je dosta mali, nemam ni 100 subova, al vjerujem da bi na original mixu kojeg planiram uskoro izbaciti uspio skupiti dosta pregleda pa što onda to ne iskoristiti i napraviti neku zaradu od toga, a s obzirom da nemam iskustva u tome, ne znam kak to sve skupa ide, koja je najbolja opcija itd stoga mi treba pomoć vas iskusnijih da me usmjerite da se ne za*ebem odma na početku pa da dobijem kasnije zabranu od google adsensea itd

i dodatno pitanje, da li će me youtube zajebavati ako uzmem neki video sa youtubea i na njega dodam svoju traku, eo npr uzmem 3-4 min ovog videa 

 i mutam njihovu muziku a ubacim svoju, da li se to smatra pod kršenjem autorskih prava i da li mogu biti sankcioniran...logika mi govori da mogu ali dosta sam već takvih videa viđo po yt gdje su spotovi preuzeti od nekud a muzika ubacena..cak i ovi poznatiji to rade

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš Youtube channel
Imam i ja Boixus tech kanal, iskljucivo recke, unboxing i osvrti na tech teme.. Smartfoni najvise, bio je i jedan laptop, trebao bi i jos jedan laptop doc.. Par pametnih satova i to..
Gaming videa je najvise na youtubu, a situacija sto je kod nas je ista svuda u svijetu. Ljudi igraju igre svaki dan i odlucili su probat zaradit od toga, samo sto zarade ciste od youtuba za nase govorno podrucje prakticki koda nema.. Ima je u vidu nekih sponzora ovisno o tome sto se snima, samo tko je sponzor nasim gamerima? Kakve proizvode trazit da ti ostanu? Eventualno slusalice il nesto tako...
youtube.com/mislavbusic
12 godina
offline
Vaš Youtube channel

sad baš gledam zaradu ovaj mjesec,tj odakle je najisplativije i ispada da je bolje posvetiti kanal našem tražištu

2,51 $ od 51 oglasa - HR
5,22 $ od 778 oglasa - SAD
https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Ja i još 2 frenda snimili smo video, pa ako bi mogli dati sub i like puno bi značilo hvala :D

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 2:44 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Youtube channel
Gdje si našao tu statistiku?
This time next year we'll be millionaires
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Pozdrav ljudi. 

 

Evo mog kanala, tek sam počeo pa bacite oko. Svi komentari i primjedbe su dobrodošli. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Nešto mojih kreacija:

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Youtube channel

Ludilo, svaka nova stvar je sve bolja i bolja, obožavam slušat dok čitam :)

--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Youtube channel
zerocool12 kaže...

Ludilo, svaka nova stvar je sve bolja i bolja, obožavam slušat dok čitam :)

 Hvala frende :)

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Evo i moj kanal. Bavi se raznim igrama. U prilog ću postaviti 2 najnovija videa pa tražim Vaše mišljenje.

Hvala :)

 

Kanal:

https://www.youtube.com/user/WayzDoxx

 

Video #1:

 

Video #2:

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 12:10 (WayzDoxx).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Evo i mog kanala...

Radit cu gameplayeve na hrvatskom, Steam igre za sada.

Ako vam se svidi, like, share i sub.

Ako ne, recite sto da popravim stvari.

Hvala.

 

Link: www.youtube.com/user/Javorac

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2016 11:04 (Youtuber u nastanku).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Youtube channel
Youtuber u nastanku kaže...

Evo i mog kanala...

Radit cu gameplayeve na hrvatskom, Steam igre za sada.

Ako vam se svidi, like, share i sub.

Ako ne, recite sto da popravim stvari.

Hvala.

 

Link: www.youtube.com/user/Javorac

 Evo imam ja par "preporuka". Svida mi se content i odabir igre, al ce ti jako tesko bit dobit viewere jer radis predugacak video. Pogotovo trenutno dok si jos u nastanku i di ti je kanal jos full novi na youtubeu. Probaj radit malo manji i "zabavniji" video cisto da si povecas user retention rate na videu. I jos jedan "prijedlog", nemoj me krivo shvatit al nekako si mi preofficial kada pricas. Opusti se malo dok pricas i ok je da koristis engleski kada spominjes imena efekata, spell-ova... ljudi koji te gledaju i koji ce te gledat nisu glupi niti ne obrazovani... Ako su dosli do tvog videa vjerojatno znaju tih par rijeci sto se koriste u Isaacu.

 

Eto malo od mene, naravno ovo sto sam rekao da preofficial pricas, ako tako stvarno pricas kada si prirodan onda se nemoj mijenjat - nije vrijedno, ali ako je samo da bi zvucao pametnije je totalno nepotrebno. Sve u svemu super ti je kanal za sada, pogledao sam ovaj zadnji video i eto mogu rec da sam gledao kojih pola sata (razlog kaj sam rekao u prvoj preporuci - predugacak video...). Sve najbolje i nadam se da ces za kojih godinu dana imat dovoljno viewera iz hrvatske da mozes koliko-toliko normalno zivjet od youtubea kao neki tu na forumu. :)

 

Nego reci, od koga si uzeo VDSL? :P

8 godina
neaktivan
offline
Vaš Youtube channel

Hvala ti na kritikama, prijedlozima, savjetima :)

Uglavnom jesam formalan - takav mi je i posao.

Moram se opustiti i pazim sto cu reci pa dok taj "strah" prodje, bit cu bolji valjda.

Zadnji video (5.) je kraci.

Znam da su dugacki, ali ok....

Bit ce kraci sada, promise.

 

Hvala jos jednom, cijenim to.

 

Vdsl sam uzeo od providera kojeg je nedavno preuzeo jedan teleoperater, "onaj iz Austrije", a prije su bili Slovenci.

Ne znam smijem li ovdje ISP reklamirati, ne zelim da to tako ispadne pa tako kazem koji je.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Youtube channel
Ajmo VI koji imate kabal baziran za naše krajeve tojest VI koji pričate u videima na hrvatskom jeziku koliko imate onaj RPM ili kako se već zove što stoji desno od broja pogleda na adsensu?
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Youtube channel
Ugovorom je propisano da se o tome ne smije govoriti...
--------------------------------------------------------------------------------------------
13 godina
offline
Re: Vaš Youtube channel

9.  Confidentiality

 

You agree not to disclose Google Confidential Information without our prior written consent. "Google Confidential Information" includes: (a) all Google software, technology and documentation relating to the Services; (b) click-through rates or other statistics relating to Property performance as pertaining to the Services; (c) the existence of, and information about, beta features in a Service; and (d) any other information made available by Google that is marked confidential or would normally be considered confidential under the circumstances in which it is presented.  Google Confidential Information does not include information that you already knew prior to your use of the Services, that becomes public through no fault of yours, that was independently developed by you, or that was lawfully given to you by a third party.  Notwithstanding this Section 9, you may accurately disclose the amount of Google’s gross payments resulting from your use of the Services.  

 

Istina, moras prvo trazit pismeno dopustenje od njihovog team-a koji se bavi PRom ili nesto slicno. Iako koliko sam vidio po internetu nije toliko tesko dobit taj consent. Al evo primjera radi mislim da se CPM krece od 3-4$(disclamer: ovo je javna informacija koja se lako nadje na netu) na vise, ovisno o tome koju vrstu contenta radis.. gaming, glazbu, vlogove, komedije...itd.. Iz moga iskustva to je nekakava tocna brojka. Naravno isto tako iz iskustva znam da to moze uzasno oscilirati, jedan mjesec zaradis za benzin i hranu, dok drugi mjesec kupujes novi mobitel... Ugl. pogledaj informacije na socialbladeu neki primjer channela pa vidi, uglavnom se to radi o brojevima koji su blize minimalnoj zaradi, al eto desi se da nekada ide i do maximalne.

10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Youtube channel
Hvala na odgovoru.

U kojoj ste mrezi? Može li preporuka neka jer mi je muka od adsensa/..
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Youtube channel
xRyder kaže...

9.  Confidentiality

 

You agree not to disclose Google Confidential Information without our prior written consent. "Google Confidential Information" includes: (a) all Google software, technology and documentation relating to the Services; (b) click-through rates or other statistics relating to Property performance as pertaining to the Services; (c) the existence of, and information about, beta features in a Service; and (d) any other information made available by Google that is marked confidential or would normally be considered confidential under the circumstances in which it is presented.  Google Confidential Information does not include information that you already knew prior to your use of the Services, that becomes public through no fault of yours, that was independently developed by you, or that was lawfully given to you by a third party.  Notwithstanding this Section 9, you may accurately disclose the amount of Google’s gross payments resulting from your use of the Services.  

 

Istina, moras prvo trazit pismeno dopustenje od njihovog team-a koji se bavi PRom ili nesto slicno. Iako koliko sam vidio po internetu nije toliko tesko dobit taj consent. Al evo primjera radi mislim da se CPM krece od 3-4$(disclamer: ovo je javna informacija koja se lako nadje na netu) na vise, ovisno o tome koju vrstu contenta radis.. gaming, glazbu, vlogove, komedije...itd.. Iz moga iskustva to je nekakava tocna brojka. Naravno isto tako iz iskustva znam da to moze uzasno oscilirati, jedan mjesec zaradis za benzin i hranu, dok drugi mjesec kupujes novi mobitel... Ugl. pogledaj informacije na socialbladeu neki primjer channela pa vidi, uglavnom se to radi o brojevima koji su blize minimalnoj zaradi, al eto desi se da nekada ide i do maximalne.

 

EDIT: evo nakon sto sam ponovo procitao ugovor ne mogu negje vidjeti gdje tocno pise da ne smijem objaviti koliko zaradjujem na adsensu ( zabranjena je samo objava eCPM ), nisam siguran jel to odnedavno dodano ili je to stalno bilo ovdje al svi govore da je zabranjena objava pa sam mislio da se nije niti mijenjalo. ugl. ova recenica iz ugovora bas u clanku koji sam postao ovdje dozvoljava partnerima objavu tih informacija:

 

Notwithstanding this Section 9, you may accurately disclose the amount of Google’s gross payments resulting from your use of the Services.  

 

Tako da... dok sam jos radio content za youtube targetirao sam englesku publiku (gaming: league of legends, csgo...) i CPM je bio 5$ ± .5 ... Dok sam studirao, radio sam kao content production intern (youtube,facebook,twitter,instagram) za jednu firmu koja je targetirala americko stanovnistvo i ako se ne varam njima je CPM isao i do 10$.

Znam da si pitao za Hrvatsku, al mislim da se ne razlikuje previse cijena reklama u hrvatskoj danas s obzirom na inozemstvo. To je nekada bilo razlike jer nisi imao reklama na hrvatskome jeziku pa su htjeli potaknut firme da pocnu oglasavanje pa su i cijene reklama bile manje ako se targetira hrvatska = tvoja zarada isto manja.. Danas je to koliko-toliko ujednaceno.

10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Youtube channel
Kako onda meni koji najviše pogleda imam iz USA i Francuske RPM 0.18?

Stvarno ne razumihem gdje grijesim?Možda je di mreže?
This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Vaš Youtube channel
Boixus Nois PS kaže...
Hvala na odgovoru.

U kojoj ste mrezi? Može li preporuka neka jer mi je muka od adsensa/..

 

Ajoj, neznam zato mi je ovo gore^ objavio kao novu poruku... woops...

 

Sto se mene tice ja sam vanilla adsense trenutno, i bio sam tako vec dosta vremena. Ako hoces preporuku cuo sam da je Curse OK mreza, ako se ne varam imaju 90/10 split (iako se sve to da lako dogovorit s bilo kime) i imaju ok recrutere/ljude koji odgovaraju na upite...

Iako sacekaj malo da jos netko da neku preporuku. Ja sam u Curse-u radio prosle godine kao recruter pa mogu biti malo biased prema njima... Nisam imao nikakvih problema s njima al evo kao sto sam rekao i sam sam uvijek bio radio preko adsense-a bez da trazim partnera tako da...radije cekaj jos koji prijedlog. :)

13 godina
offline
Re: Vaš Youtube channel
Boixus Nois PS kaže...
Kako onda meni koji najviše pogleda imam iz USA i Francuske RPM 0.18?

Stvarno ne razumihem gdje grijesim?Možda je di mreže?

 A kakav content radis? Gaming? Ako ti je novi channel to je vjerojatno zbog toga treba ti barem pola godine i dosta pogleda da ti se malo poveca RPM.. Nije rpm fixiran cijelo vrijeme. Dize se i spusta ovisno statistici tvog kanala.. 

Npr. imas malo pogleda, user retention ti je mal, slabo objavljujes nove videe... Sve to google gleda..

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Youtube channel
Neznam kako adsense može bit bolji od cursa kad ovi uzimaju 50% a ovi 10%...

Kanal star 2 godine cca...BarcaScout se zove imam oko 1700subova a u zadnje vrijeme bar 1-2 tjedno izbacuje.Kanal je u vezi nogometa.
This time next year we'll be millionaires
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice