Web hosting u hr

poruka: 8
|
čitano: 1.653
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Web hosting u hr

Evo već godinu i po imam stranice na hrhosting i u potpunosti sam nezadovoljan njihovom korisničkom podrškom. Pa sam odlučio naći alternativu njima. A di bolje početi nego na relativno friškom BUG-ovom forumu Cool. moji zahtjevi koje moj budući web hosting mora ispunjavat su sljedeći:

- min 1GB prostora

- min 50GB mjesečnog prometa

- min 10 SQL

- da sve to skupa ne košta više od 300kn godišnje s uračunatim PDV-om

- Plaćanje isključivo virmanom na žiro račun (american, visa i slične kartice ne dolaze u obzir)

 

+ dodatne bodove zarađuju ako imaju već instalirane joomlu 1.x, SMF 1.x i Gallery 2.x (da ja nemoram sam to instalirat)

+ fantastico također donosi dodatne bodove

 

eto ako znate koji web hosting u hrvata da ispunjava moje uvjete javi te mi da se rješim hrhostinga i njihove nepostojeće korisničke podrške (nisu u stanju ni registriranu .hr domenu prebaciti na njihove servereMršti se)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Web hosting u hr

Baci oko na ove:

http://www.totohost.hr/linux_hosting.htm

Navodno su dobri, dobar support itd.

Najmanji paket nudi 40 GB prometa, to je nešto manje nego što si naveo, ali možda ti to nije ključno.

15 godina
neaktivan
offline
Web hosting u hr

odlično! takvo nešto sam i tražio.

 

i btw LOL nakon mjesec dana su mi odgovorili i sad stvari sa hrhostingom rade

koja sprdačina da nisam otvorio ovu temu valjda nebi ni oni se javili LOL

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Web hosting u hr

Lagani off topic, no zašto kažeš?

 

- Plaćanje isključivo virmanom na žiro račun (american, visa i slične kartice ne dolaze u obzir)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Web hosting u hr

jer mi vjera Cool zabranjuje korištenje americana , vise, dainersa i sličnih kartica. tako da mi kao sredstvo plaćanja ostaje jedino virman.

 

vjera = neželi doprinositi daljnjem bogaćanju banaka u hrvatskoj na moj račun! legenodo ja ti nemam ni tekući račun u banci jer tako želim!

12 godina
neaktivan
offline
Web hosting u hr

Koji je solidan i dobar hosting za izabrati, a da mu je sjedište u Hrvatskoj, čisto zbog supporta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Web hosting u hr
Studio4web.
10 godina
offline
Web hosting u hr

Plus.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice