Zemlja u opasnosti: koliko smo blizu propasti?

poruka: 62
|
čitano: 21.570
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zemlja u opasnosti: koliko smo blizu propasti?".
14 godina
offline
Re: Zemlja u opasnosti: koliko smo blizu propasti?
Gallu kaže...
Jedno je preispitivati, a drugo vrištati nije točno bez ikakve veze sa materijom.

Ironično da takva izjava dolazi upravo od tebe. Ti si google-warrior koji sumanuto copa/paste-a linkove koje google izbaci. Najdalje što ideš je copy/paste sadržaja koji stoje iza tih linkova.

Vlastito mišljenje nemaš, nego si evanđelist koji zagovara stranu priče koja tebi odgovara iz samo tebi poznatih razloga. Neistomišljenike smatraš glupanima, a kad te čovjek pita koju točno akademsku titulu imaš i na kojem sveučilištu si je stekao, odgovora nema.

3 godine
offline
Re: Zemlja u opasnosti: koliko smo blizu propasti?
neutrino kaže...
Gallu kaže...
Jedno je preispitivati, a drugo vrištati nije točno bez ikakve veze sa materijom.

Ironično da takva izjava dolazi upravo od tebe. Ti si google-warrior koji sumanuto copa/paste-a linkove koje google izbaci. Najdalje što ideš je copy/paste sadržaja koji stoje iza tih linkova.

Vlastito mišljenje nemaš, nego si evanđelist koji zagovara stranu priče koja tebi odgovara iz samo tebi poznatih razloga. Neistomišljenike smatraš glupanima, a kad te čovjek pita koju točno akademsku titulu imaš i na kojem sveučilištu si je stekao, odgovora nema.

 

Da nešto potkrijepiš trebaš imati izvor, a ne lupati iz guzice. Ne sjećam se da me netko pitao za moju akademsku titulu. Glupane smatram glupima, ima meni dosta neistomišljenika koje smatram pametnima. Magistar ako ti što znači, a gdje - Sveučilište u Puli i u Splitu. Prirodne znanosti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2023 9:37 (Gallu).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice