Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

poruka: 310
|
čitano: 35.435
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom ".
11 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Arminator1 kaže...

... ako imas para kupit ces a ako nemas onda uzmes nekog kineza i uzivas s tim.

 

Zar iPhone ne proizvode kinezi?

8 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

@digitall
Da prilagodim (citiram) "znanju vjernih kupaca iPhonea": da su povećali ekran sa 4,8" na npr 5,3", iPhone X bi dalje bio unutar 7x14cm, kao i iPhone 8.

To je čovjek htio reći sa smanjivanjem mesa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 0:39 (Zechina).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
markoBT kaže...
Arminator1 kaže...

... ako imas para kupit ces a ako nemas onda uzmes nekog kineza i uzivas s tim.

 

Zar iPhone ne proizvode kinezi?

 Ako Samsung proizvodi pola iPhone, a on je korejac (ispravi me ako grijesim) onda ispada da iPhone nije kinez?? 

Razumiju svi sto sam htio reci (kineski brend) nema potrebe za takvim pitanjima jer se tamo proizvodi skoro sve, jbg jeftina radna snaga. 

13 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

naravno da je fluidan kad je 1) software optimiziran do bola za samo jedan hardware i 2) hardware koji apple dizajnira samo za sebe i koji brutalno gazi android konkurenciju i u sintetičkim benchmarcima i u real life upotrebi. koliko vidim A11 i grafika su generaciju i pol do dvije brži od najbržih androida. 

 

sve ostalo je u vrhu, dakle apple ima top phone kao i obično i sa top cijenom koja neće svima odgovarati, ali to očito ni nije namjera.

 
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
ante_etna kaže...

Ako tim telefonom snimiš govor štajaznam Plenkovića ili tako nekoga, napraviš animiranu stolicu (iz naslovne slike članka) koja reproducira te grimase i što već radi i javno objaviš taj video, je li to kažnjivo po nekom članku o zabrani vrijeđanja lika i djela?

 hahahha bome si me nasmijo u rano jutro  Al pitanje je na mjestu i mene isto zanima.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Zechina ti si nestio gadno zabrijao.. sad kontam da mislis da sam ejplovac.. 

 

aj sad ispocetka citaj sve.. ovaj put sa razumijevanjem ako je moguce..

i baci oko na moje prijasnje postove u temi, bit ce ti jasnije neke stvari

 

rekao sam da kupci zele vise ekrana, manje cigle. cigla je sve sto ima hrpu mesa okolo, bez obzira na velicinu ekrana. meni note8 nije cigla.

i sto sam krivo rekao kada sam spomenuo "ako smanjis meso dobijes cijelu prednjicu ekrana" - to nije tocno? bez obzira na velicinu uredaja..

malo smiri dozivljaj, ne ide ti

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 8:37 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

jel se meni čini ili je Zechina Krelimir Bujanec glavom i podbratkom?

 

@Zechina - nemoj zameriti, ali malo si počeo drljat po ljudima (Ctrl+B, CapLock itd...) bez veze...

 

svaka roba, i precijenjena (kao dobar dio APpleoveog portfelja) ima kupca kojima je to nešto što ta roba pruža, važno...

 

ja sam iPhone prekrižio nakon 1 mjesečnog iskustva s 3gs modelom...

 

ali iPhone je forsirao kvalitetu izvedbe i punu sinergiju korisničkog iskustva s trgovinom aplikacija po izboru itd...

 

i fluidnost koja je dobrim dijelom ipak tiha patnja svakoga kojemu štucne Android....

 

ja sam prvi koji na Windowsima iskapča animacije,jer su mi nepotrebne, ali gle, neki kupuju Object Desktop da bi ih napimpali-na-desetu...

 

svakom njegovo i svima dobro...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 9:47 (Stric_Jura).
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Stric_Jura kaže...

jel se meni čini ili je Zechina Krelimir Bujanec glavom i podbratkom?

 

 

 da, tako izgleda 

a ocigledno je i povukao crtu...

12 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

Top telefon kao Samsung...u praksi na kraju ti mandrkne u 3em mjesecu života i slanje u Agram...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

Ne znam tko je Krelimir Bujanec, a ako misliš na nazi dilera koji kokainom plaća kurve sa mog avatara - da, to je moj alter ego iz snova.


Pizdim jer:

ljudi nekritički i papagajski ponavljaju PR fraze, poput "fluidno" ("fluently").

Fala bogu da se (još) nije toliko udomaćila domaća verzija "user experience" ("korisničko iskustvo") koja je također zloupotrebljavana, također iz istih think-tankova (Apple i njihov sporiji brat MS).
Kad se opravdava previsoka cijena iProizvoda, glavni je razlog što pružaju "user experience", a to je naravno "neprocijenjivo".
Kad MS laže o Win32 apps @ARM, govori se o "desktop experience" (a ne o potpunoj emulaciji)... itd.
Novi primjer:
Fluent Design System - Now’s the time for bold, scalable, universal design. This is a transformation. A step into the future of sensory experiences. The world is at our fingertips – join Microsoft in building a design evolution.

Druga stvar koja me nervira je kad ljudi čitaju s nerazumijevanjem:

u gornjem primjeru je čovjek rekao da su u Appleu mogli iskoristiti proširenje ekrana a da drastično ne povećaju gabarite novog uređaja, jer je postojeći ekran dovoljno velik i kvalitetan - s čime se slažem (makar je u kontekstu upotrebljen "retina" - još jedan besmislen trgovački izraz).
To nema veze sa kvalitetom iPhone uređaja, koju ne sporim.

Koja je to glavna argumentacija ovdje navedena do sada o iPhoneu?

Argumentacija koju ne prihvaćam jest da je iPhone uređaj kvalitetan jer:

  • - je skup pa si ga neki ljudi ne mogu priuštiti pa kakaju (živim u zemlji gdje ljudi dižu kredite da bi išli na tjedan dana skijanja; naravno da će si svaki odličnik nabaviti iPhone prije nego li Audi ili BMW "jer mu treba", makar bio gladan nakon toga)
  • - korisnici navodno "inzistiraju da uređaj bude upravo takav i takav" jer su prodavači to tako zamislili ("pa im to baš treba", bez obzira je li riječ o animiranom govnetu koje ti se smije u lice, uređaju koji ti više ne stane u džep, nema standardni utor za slušalice / punjenje i sl.). "It's not fail, it's a feature".
  • - "fluidnost". Primjerice: od kad postoje Windowsi, za svaku novu inačicu slušam ispočetka kao radi brže bolje i stabilnije, i - puno brže se boota. To uključuje i Millenium, Vistu... pa sve do Win10.
    To uključuje i Android (koji analogno Windowsima nakon nekog vremena upotrebe počinje laggati i štucati). I većinu ostalih novotarija. Razlika kod iUređaja je što taj nivo nekritičnosti i fantazija dostiže potpuno iracionane kriterije. X puta mi se desilo da čovjek nešto ne može učiniti na iPhoneu (kao i na svakom uređaju naravno), i ne priznaje da se to dešava.
    Već krene sa argumentacijom "da, možda sam ja svoj telefon platio 5000 kn, ali koliko si ti od onda telefona promijenio (????)".
    Odličan primjer je kad se jedna šira ekipa zakačila na Candy Crush Sagu. Nakon nekog vremena, svi ajfonaši više nisu mogli pokretati igricu. NEMA. Da, na Androidu je ponekad znala štucati ili se srušiti, bilo ju je potrebno reinstalirati... klasičan bloatware. Ali iPhone ti to više ne da pokrenuti! Zato da bude - fluidan. Drugim riječima, NEMAŠ slobodu izbora - čak i ako ti je to zbog bilo kojeg razloga bitno! Fućkaš CC Sagu, desetine puta sam doživio da iKorisnik hoće nešto da bi onda rekao "uf kod mene to ne radi" ili - "to kod mene košta 10 dolara, neću to".
    OK, fućkaš CC Sagu: ali što je sa prijenosom poslovnih kontakata (Gmail - Contacts)? Tvrka kupi svojim djelatnicima nove uređaje. Potrebno je prebaciti stare kontakte. Ako je u bilo kojoj bio kombinaciji iPhone u lancu prijenosa, imaš problem! Jer, importirati kontakte sa Androida ili iPhone itd iOS uređaja na Android nije problem; ako to treba na iOS sa Androida - pa makar to bila jedna od karika u lancu - moraš instalirati iToys, specijalne (makar privremene) račune otvarati itd.

EDIT: sa žaljenjem se sjećanjem dijela ekipe kad su vrtili WP live tiles i hvalili se "fluidnošću"... makar im gro stvari nije radilo kako treba ili - uopće nije radilo. Bilo nam ih je žao. Danas je svaki od njih iKorisnik i opet mantra o fluidnosti. Da bi se bolje razumijeli, mogli su kupiti i najskuplji Galaxy i pričati kako im je upravo taj model fluidan... nema tu razlike.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 11:19 (Zechina).
9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Zechina kaže...
Thinker kaže...
Igor150 kaže...

podrška i zakrpe u roku 24 sata od otkrivanja propusta jedina prednost.Naravno da je sigurniji kad nije toliko raširen i zanimljiv kao Android.

 Ne misliš da cijena Android uređaja ima neke veze sa željama/platežnim mogućnostima kupaca i tržišnim udjelom?

Samo ti "tadovoljni korisniče sigurnog WP" i "sigurnog pa još i skupog iPhonea", budi kako ti je i implicirano: siguran i tup.
Da nije skup, ne bi se ni prodavao jer ne nudi ništa bitno osim "premium osjećaja" (u glavi) onima koji su iskrcali 30-60% previše novaca.

 Rekoh EOD ali sad je tu počelo vrijeđanje. E, pa da i ja odgovorim u tom stilu.

Dakle, pljuvati po uređaju je jedno ali vrijeđati korisnike je nešto sasvim drugo. Kako bi bilo da ja sad tvrdim da si ti nesiguran ali tup jer koristiš Android? Daj se skuliraj, skupa s MrBlcom, ispada da nemate ponekad APSOLUTNO ništa pametno za raspravljat osim što nabijate kontru (čitaj: trolate). Ako ti 20 korisnika iPhone kaže da nas pustiš na miru, naš uređaj je naš izbor i NE VRIJEĐAJ  KORISNIKE, po uređaju pljuj koliko hoćeš. Meni treba uređaj koji radi dobro, bez greške i koji po tehničkim karakteristikama ima ono što mi treba. I ne, nisam svoj iPhone 6+ platio brdo novca već me je došao manje nego neki prosječan Android.

Ponekad se stvarno pitam koji je nivo mentalnih mogućnosti potreban da se shvati da netko kupuje nešto što mu treba i odgovara i da to može biti 50% skuplje nego nešto slično. Isto kao što će netko kupiti Pasata za 50.000 Eura a može kupiti Golfa za 25.000, realno bi se mogao voziti i u Upu za 12.500 Eura jer ga, gle čuda, automobil preveze s točke A na točku B.

Zato buzz off, svoju logiku možeš iznijeti ovdje i bez vrijeđanja korisnika, nitko tebi ne tvrdi da si kreten ako koristiš Android niti su budale oni koji još uvijek vrte mobilne Windowse na svojim uređajima.

14 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

ja žalim za fluidnošću Windows phonea, koji jaaaaaaaaaaaaaaaaaako dobro radi na Lumia 535...

 

i jedino zbog crknute baterije ta makinica nije u pogonu...

 

i puno poslovnih korisnika itekako žali za WP...

 

a to što nema FB, SnapChat i duga SRANJA, e to je samo plus...

 

i da smo si jasni, žalosna je činjenica - iOS se najlakše spajao na Exchange, u bilo kojoj kombinaciji WLANa, VLANa - on "nanjuši" i spoji se na Exchange, a s WP a osobito Androidom sam se puno više nazajebavao....

 

da ostanemo na osnovnoj potki ove teme, Appleu i naplaćivanju (prekomjernom, ali tko voli, nek' izvoli)....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Ako ćeš se tako raspravljati i imputirati mi nešto što nisam rekao, onda mi se nemoj ni obraćati.

Želiš da te se pusti na miru? Onda stoj s mirom. Onog trenutka kad si odlučio sudjelovati u raspravi, sam si odlučio da ti mir ne treba, a tvoji stavovi su postali podložni kritici ostalih sudionika.

A onog trenutka kad si pokazao da nas gledaš sa visoka i kad si se počeo razbacivati sa snobovskim argumentima, dao si ovise nego dovoljno materijala za kritiziranje.

Ostavio sam ti prostora da pokažeš da si se krivo izrazio, ukoliko se nismo razumjeli, ali si upravo pokazao da smo se sasvim jasno razumjeli.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
MrBlc kaže...
Ako ćeš se tako raspravljati i imputirati mi nešto što nisam rekao, onda mi se nemoj ni obraćati.

Želiš da te se pusti na miru? Onda stoj s mirom. Onog trenutka kad si odlučio sudjelovati u raspravi, sam si odlučio da ti mir ne treba, a tvoji stavovi su postali podložni kritici ostalih sudionika.

A onog trenutka kad si pokazao da nas gledaš sa visoka i kad si se počeo razbacivati sa snobovskim argumentima, dao si ovise nego dovoljno materijala za kritiziranje.

Ostavio sam ti prostora da pokažeš da si se krivo izrazio, ukoliko se nismo razumjeli, ali si upravo pokazao da smo se sasvim jasno razumjeli.

 

https://www.nabava.net/mobiteli__100/apple-mobitel-iphone-6-47-32gb__41996551#ponude

 

Je, je, samo ti trkeljaj i pravi se pametan.

14 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
digitall kaže...

 ne smeta mene sto je nekome dobar ili bolji ili sto god,  reagiram na te glupe izjave tipa; ios je bolji, ios ovo, ios ono...

sve manje jabucara koji su do nedavno ruku u vatru bacali opravdava cijenu ajfona, aplikacija, dodataka,itd... razbacivali se raznoraznim uspredbama sa konkurencijom, od cega su neke stvari i drzale vodu.. a sada, jos rijetki se trzaju po malo.. ponestaje argumenata..

Ponestaje argumenata zato što android flagshipi zadnjih par godina hvataju korak i približavaju se kvaliteti iphonea pa nema puno potrebe da se iphone fanboyi po forumima svađaju sa android fanbojima. Android fanboji su nekoć tvrdili da je iphone 4 skupo smeće a dizali u nebo svoj tada štucavi jeftini android. Sad štucanja više uglavnom nema (barem ne na flagshipima, koji se jedino i mogu uspoređivati sa iphoneom, ostalo je srednja žalost)

Činjenica je da je iphone dosta dugo bio na vrhu. Za neke je još uvijek na vrhu ali to je sad stvar ukusa.

PSN - darklydexter
8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Thinker kaže...
.....

 Zatvoren je sustav koliko i mobilni Windowsi i taj OS je također imao svoju publiku, nikome nije smetala ograničenost pretumbavanja ikona. Znam o čemu se radi kod te zatvorenosti jer sam koristio Lumiu 920 dugo vremena a završio na poslovnom HTC M9 i privatno koristim iPhone 6+. Ako se nekome više sviđaju šarene ikone, widgeti i pretumbacija izgleda, taj nema izbor nego je osuđen na Android.

 I gdje je mobilni windows sad?

.jpg kaže...
Čini se da je desetka stigla s8-icu tu je oled) bolji ekran, tu je bezicno punjenje, bolja pokrivenost prednjice ekranom(mada galaxy jos uvijek ljepse izgleda).

 bezicno punjenje? Mozes koristiti bilo koji qi punjac? 

Chronosus kaže...
....

 

Malo si pomiješao lončiće. Ne govorim o fleksibilnosti u kontekstu prilagođavanja izgleda, govorim o primjerice tome da Apple ne da pristup NFC-u, već se on koristi samo za Apple Pay. Govorim o nemogućnosti instaliranja aplkacija van službenog storea.

Najveća ranjivost u Androidu proizlazi upravo iz mogućnosti instaliranja aplikacija iz raznih neprovjerenih izvora, što ljudi rade kako bi izbjegli plaćanje. I u Play storeu se češće nađe zločudna aplikacija nego na Androidu, ali da uopće kao korisnik dođeš do takve aplikacije samostalnim pretraživanjem trebaš zbilja talent i ignoriranje nedostatka reviewa-loših reviewa i broja instalacija. Kao normalan user, teško da ćeš naletiti na neku zločudnu aplikaciju. 

 

 

 

 

 Ako neko instalira aplikaciju mimo storea sam je kriv. Andorid korisnik sam odlucuje o svojoj sigurnost dok apple to radi mjesto tebe. Koga apple stiti? Korisnika ili svoj profit od storea???? Naravno to je legitnimno al nemoj kakiti o sigurnosti korisnika... Zato je blokirao NFC bt i sl... Radi korisnika. aha.....

8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
digitall kaže...
....

 

znaci koriste neki "sadasnji android" i zele ios zbog neceg "boljeg".. znaci ne postoji bolji android uredaj od smeca kojeg koriste, koji nesto stalno steka.. ajd dobro, postoji samo ios..

inace, postoje android uredaji koji rade bez namjanje greskice po svim pitanjima.. da, nevjerojatno zar ne?!

a ovo mi je najjace, crko mu ajfon, pa kupio "tamo neki android" (citaj: neko smece), i sad kuka da mu nesto ne radi.. prestanite se sramotit i usporedivat neusporedivo. i prestanite misliti ako neko smece od android uredaja steka da svi uredaji sa androidom stekaju. 

kad smo vec kod ios maila; jos uvijek je ogranicenje 5 slika u privitku?

 

nekome ne smeta ta zatvorenost/ ogranicenja/ nelogicnosti, ali mene kao i vecinu ljudi smeta. ne govorim samo o pretumbacijama izgleda.. govorim o stvarima tipa; prebacivanju glazbe bez faking itunes, odabiru default aplikacija za sve, dual window, strimanje glazbe na aptx prijemnike/slusalice, puno vecem izboru free aplikacija za sve, mogucnost legalnog koristenja aplikacija tipa kodi i sl., pristup file sistemu, usb otg, pravi multitasking koji te ne ogranicava da samo icloud moze u pozadini radit sync kako treba, download/upload bilo kojeg fajla kroz browser, da mi ne nestanu sve notifikacije sa lockscreena ako sam otkucao zakljucao mob na kratko, neuniverzalnost prikljucaka, prilagodba sucelja i gesti, opcije unutar aplikacije (kamera npr.), itd, itd.. necemo sad pretjerivat sa pretvaranjem moba u racunalo prikljucivanjem tipkovnice, misa i monitora (sto android moze a ios ne), bilo bi previse :)

naravno postoje ljudi kojima nista od toga ne treba, niti im nesto znaci u zivotu, i ios im zadovoljava preko 100% potreba, poanta je da koliko god ios fluidno radio ja ga vise pogledati necu, dok im se politika drasticno ne promijeni. ukratko zasto bi platio vise da dobijem manje?

cak i da nesto od toga koristim jednom godisnje opet je prednost kad znas da mozes, a ne kemijati kako ces to izvesti sa tako skupocjenim uredajem i "savrsenim os-om", koji bi za tu cijenu trebao pomesti pod sa konkurencijom, po pitanju hardvera i softverskih mogucnosti.. a ne obrnuto..

 

a o (ne)sigurnosti androida ne bi.. tko ima 1% mozga i ne instalira na silu neke gluposti iz tko zna kakvih izvora nema sanse da ima problema..

nekad je ios imao prednost u vidu kvalitetnijih aplikacija, sada je to gotovo nepostojece.. usporedi sam pa vidi. (mislim na ove popularne najcesce koristene)

 

 

 Ma meni je epic fail da kupis najnoviji iphone i najnoviji MBP, 2 top proizvoda iste kompanije i treba ti adapter da ih povezes.... EPIC!!!! A marketing ti je JUST WORKS.......

9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...
Thinker kaže...
.....

 Zatvoren je sustav koliko i mobilni Windowsi i taj OS je također imao svoju publiku, nikome nije smetala ograničenost pretumbavanja ikona. Znam o čemu se radi kod te zatvorenosti jer sam koristio Lumiu 920 dugo vremena a završio na poslovnom HTC M9 i privatno koristim iPhone 6+. Ako se nekome više sviđaju šarene ikone, widgeti i pretumbacija izgleda, taj nema izbor nego je osuđen na Android.

 I gdje je mobilni windows sad?

 Microsoft je sam dotukao mobilne Windowse, ne korisnici, pročitaj malo postove u toj temi, ovo je thread o članku vezanom za iPhone. I ne, nije krivac za to zatvorenost sistema.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Arminator1 kaže...

Za sve ove sto "seru" po Apple-u cu reci samo jedno. Kad god naprave nesto novo svi govore protiv njih i njihovih proizvoda, a svi sanjaju o tome kako ih koriste. Event im nije nikad posebno zanimljiv jer se sve vec znalo i po tom pitanju rade ocajan posao, ali kvaliteta proizvoda im je odlicna. Ako se nekom nesto ne svida najbolje da zaobiđete članak i idete drkati na nesto po pitanju Samsunga ili nekog drugog Androida koji vam je ocito odlican.  Cijene svih njihovih proizvoda su paprene i onaj ko nema te mogucnosti ne bi trebao komentirati kako mu je to skupo, ako imas para kupit ces a ako nemas onda uzmes nekog kineza i uzivas s tim. 

Pozdrav od mene ;)

 

 Neces vjerovati ali ne sanjaju.... Ne projektuj svoje mokre snove na sve.....

Arminator1 kaže...

Te su stvari nove za Apple i ocito njihovim korisnicima pasu tek sada. moraju hvatati konkurenciju da ne opadne prodaja, a to bezicno punjenje ionako nece dosta ljudi koristiti, ekran preko cijele prednjice nepotreban skroz mogli su samo smanjiti "meso" upola i bilo bi super, oled ekrana mi se takoder ne cini nista posebno, ako se ne varam samsung i sony ne koriste oled pa imaju odlican prikaz slike a apple-ov retina je radio odlican posao
i normalno da je glavni argument nemas para za ajfon kad po njemu seru jedino oni koji ga nemaju

ali dobro neda mi se svadati to je samo moje misljenje :) Pozz

 Ociglendo ne znas. "OLED panels are also classified into two types- PMOLED and AMOLED". Sad citaj dalje i nemoj se brukati....

 

Ako je retina bila toliko dobra sto stavise OLED? Stavili su losije? Aha.... I to oled koji proizvodi samsung koji je ono puno losiji od samsung.....

12 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

A u kojem sam ja u ranije kontekstu pljuvao po Iphoneu i drito po KORISNICIMA.Evo sad kažem da je Iphone općenito precjenjen,kao Samsung jako nisko po kvaliteti izrade.Zašto? Masa vas ajFonaca,mahom mojih poznanika koji isto vikali za Iphone "fluidan,kvalitetan,ovo ono" jeste samo na papiru.U praksi malo malo pregori ti ploča,pa kamera,mikrofon,spontano zapaljivanje baterije,ne reagira na dodir i to prije nego platiš treću ratu.Za mene je to samo skup i razvikan šrot koji se samo zna jako dobro izreklamirati.A kakva je to usporedba s autima? Šta ovaj iPhone radi za ovu cijenu a da ti treba svakodnevno? 

Svaka akcija ima svoju reakciju.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Ezio kaže...
....

Ponestaje argumenata zato što android flagshipi zadnjih par godina hvataju korak i približavaju se kvaliteti iphonea pa nema puno potrebe da se iphone fanboyi po forumima svađaju sa android fanbojima. Android fanboji su nekoć tvrdili da je iphone 4 skupo smeće a dizali u nebo svoj tada štucavi jeftini android. Sad štucanja više uglavnom nema (barem ne na flagshipima, koji se jedino i mogu uspoređivati sa iphoneom, ostalo je srednja žalost)

Činjenica je da je iphone dosta dugo bio na vrhu. Za neke je još uvijek na vrhu ali to je sad stvar ukusa.

 A da taksativno nabrojis u cemu to konkretno android stize iphone????? Ili je previse za traziti....

Thinker kaže...
Torent kaže...
....

 I gdje je mobilni windows sad?

 Microsoft je sam dotukao mobilne Windowse, ne korisnici, pročitaj malo postove u toj temi, ovo je thread o članku vezanom za iPhone. I ne, nije krivac za to zatvorenost sistema.

 Da su ga korisnici prohvatili dobro bi se prodavao pa ga MS ne bi ubio tako da tacno MS ga je ubio ali zato sto ga nitko nije zelio.... NI kupci ni developeri....

9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Igor150 kaže...

A u kojem sam ja u ranije kontekstu pljuvao po Iphoneu i drito po KORISNICIMA.Evo sad kažem da je Iphone općenito precjenjen,kao Samsung jako nisko po kvaliteti izrade.Zašto? Masa vas ajFonaca,mahom mojih poznanika koji isto vikali za Iphone "fluidan,kvalitetan,ovo ono" jeste samo na papiru.U praksi malo malo pregori ti ploča,pa kamera,mikrofon,spontano zapaljivanje baterije,ne reagira na dodir i to prije nego platiš treću ratu.Za mene je to samo skup i razvikan šrot koji se samo zna jako dobro izreklamirati.A kakva je to usporedba s autima? Šta ovaj iPhone radi za ovu cijenu a da ti treba svakodnevno? 

 Nitko niti ne tvrdi da si ti pljuvao po korisnicima, daj ponovo pročitaj postove. Ja za iPhone iznosim svoja iskustva, meni radi dobro, ne kažem ni da HTC M9 radi loše, odlično mi je radila i Lumia 920 dok je držala baterija. I mogu samo komentirati uređaje a NE KORISNIKE.

I taj moj iPhone mi svakodnevno radi baš ono što mi treba i to na odličnom ekranu, inače mi trebaju naočale za sitnija slova. Usporedba a autima je išla na račun onih koji se pitaju zašto netko plaća 50% više nego za nešto slično.

14 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...
Ezio kaže...
....

Ponestaje argumenata zato što android flagshipi zadnjih par godina hvataju korak i približavaju se kvaliteti iphonea pa nema puno potrebe da se iphone fanboyi po forumima svađaju sa android fanbojima. Android fanboji su nekoć tvrdili da je iphone 4 skupo smeće a dizali u nebo svoj tada štucavi jeftini android. Sad štucanja više uglavnom nema (barem ne na flagshipima, koji se jedino i mogu uspoređivati sa iphoneom, ostalo je srednja žalost)

Činjenica je da je iphone dosta dugo bio na vrhu. Za neke je još uvijek na vrhu ali to je sad stvar ukusa.

 A da taksativno nabrojis u cemu to konkretno android stize iphone????? Ili je previse za traziti....

 Previše je. Nisam plaćen za to.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 14:05 (Ezio).
9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...

Thinker kaže...

 Microsoft je sam dotukao mobilne Windowse, ne korisnici, pročitaj malo postove u toj temi, ovo je thread o članku vezanom za iPhone. I ne, nije krivac za to zatvorenost sistema.

 Da su ga korisnici prohvatili dobro bi se prodavao pa ga MS ne bi ubio tako da tacno MS ga je ubio ali zato sto ga nitko nije zelio.... NI kupci ni developeri....

 Korisnici bi ga dobro prihvatili da MS nije sa svakom nadogradnjom OS-a otkantavao popriličan broj korisnika s uređajima koji su bili u stanju vrtiti noviju verziju OS-a. Počelo je s WM 6.0 i nastavilo se do današnjih dana. To je smanjivalo bazu korisnika što se i osjetilo na tržišnom udjelu a direktno je utjecalo i na zainteresiranost kompanija da razvijaju vlastite aplikacije za mobilne Windowse.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Ezio kaže...
....

 Previše je. Nisam plaćen za to.

 Ajd nabroj 3 meni za ljubav. Inace bacas floskule bez ikakvog pokorica.....

Vjerujem da 3 nije puno od toliko silnih prednosti ....Onako uz glave prve tri koje ti padnu na pamet....

12 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

Ovdje iz samog teksta možeš pročitati da nešto tu neštuma osjetim neki Petricev cinizam,smrdi čak di Osijeka rezervirano pisanje,nekakvo gledanje s rezervom na sve ovo.Ma u praksi je nažalost takva stvar,ako ti poživi duže od 4 mjeseca uređaj...dobio si na lutriji.Ovako,sve je to lijepo dok oni to prezentiraju.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 14:11 (Igor150).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
I što te cijene dokazuju? Ne pobijaju ništa od onoga što sam napisao o tvojim stavovima i argumentima, već upravo suprotno - pobijaju tvoj arguement o jadnim patnicima koji si ne mogu priuštiti iPhone, pa s pate sa solidnim Androidom.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
odjavljen
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Ja takvo govnace mogu 3D isprintati! Zainteresirani, više u inbox (cijene, modeli, količina itd)!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 14:22 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
MrBlc kaže...
I što te cijene dokazuju? Ne pobijaju ništa od onoga što sam napisao o tvojim stavovima i argumentima, već upravo suprotno - pobijaju tvoj arguement o jadnim patnicima koji si ne mogu priuštiti iPhone, pa s pate sa solidnim Androidom.

 Pošto sad ozbiljno sumnjam u tvoje mentalne sposobnsti zaključivanja i razumijevanja, samo ću te moliti da ponovo pročitaš svoje i moje postove pa da vidiš tko ima kakav stav.

14 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...
Ezio kaže...
....

 Previše je. Nisam plaćen za to.

 Ajd nabroj 3 meni za ljubav. Inace bacas floskule bez ikakvog pokorica.....

Vjerujem da 3 nije puno od toliko silnih prednosti ....Onako uz glave prve tri koje ti padnu na pamet....

kvaliteta operativnog sustava, kvaliteta aplikacija, kvaliteta izrade 

PSN - darklydexter
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice