Dostupan OS X Mountain Lion

poruka: 73
|
čitano: 8.798
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupan OS X Mountain Lion".
13 godina
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion
Franjic kaže...
Cromaki kaže...

Kao korisnik OS X-a na PC-u mogu ti slobodno reći da 90% prekrižiš jel je upravo suprotno.

 

Hvala što si me prosvijetlio. To je jedini razlog da pređem na OS X {#}, ali šta s onim 10%

 

Franjicu, daj uzmi Maca u ruke, odradi s njim godinu dana i onda pričaj o nečem.

 

16 godina
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion
Franjic kaže...
Cromaki kaže...

Kao korisnik OS X-a na PC-u mogu ti slobodno reći da 90% prekrižiš jel je upravo suprotno.

 

Hvala što si me prosvijetlio. To je jedini razlog da pređem na OS X {#}, ali šta s onim 10%

 

 

Kao veliki korisnik Kaspersky Antivirusa (510 licenci) savjetovao bi gospodina Kasperskog da malo poradi na vlastitom softveru

jer mi zadaje više problema nego virusi, a da se ostavi ovakvih izjava

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion
segregator kaže...

Kao veliki korisnik Kaspersky Antivirusa (510 licenci) savjetovao bi gospodina Kasperskog da malo poradi na vlastitom softveru

jer mi zadaje više problema nego virusi, a da se ostavi ovakvih izjava

Apsolutno se slažem. Nebrojeno puta nam se zaglavio server zbog AV-a (pogotovo Kasperskog).

16 godina
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion
zoki.zlikowski kaže...
segregator kaže...

Kao veliki korisnik Kaspersky Antivirusa (510 licenci) savjetovao bi gospodina Kasperskog da malo poradi na vlastitom softveru

jer mi zadaje više problema nego virusi, a da se ostavi ovakvih izjava

Apsolutno se slažem. Nebrojeno puta nam se zaglavio server zbog AV-a (pogotovo Kasperskog).

 

To je još manji problem, ja sam morao obići (a imam 10-ak lokacija razbacanih po gradu) skoro 200 od tih

510 računala jer su zeznuli zadnji update. A još bolji je humor kad ljudima sa 10.000 instalacija na njihovom

forumu kažu da moraju ručno sve reinstalirati :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
11 godina
neaktivan
offline
Dostupan OS X Mountain Lion

Ova sporija publika bi mogli na malu stanku s ovakvih tema, dižu se nepotrebne rasprave i zaobilazi se tema. 

Samo kratko - Windowsi i Mac OS su dva različita i dobra proizvoda. Kao takvi imaju različitu publiku s različitim preferencama. Ideja da se pokaže da je jedan superiorniji od drugog je zamorna i nepotrebna.  

Činjenica je da svi Mac korisnici koji će vam se ovdje javiti imaju poprilično iskustvo s Windowsima. Isto tako je činjenica da većina Windows korisnika koji će se javiti u raspravi (ili obično započeti istu) nema nikakvog iskustva na Macu. Bez iskustva na obje platforme naivno vam je uopće otvarati rasprave. 

Radim, serem novac i mac mi je bio dobra investicija. Čitam ovu temu jer me zanima nova nadogradnja i novosti oko nje, a ne frustrirani pokušaji uvjeravanja da sam mogao proći jeftinije. Ajde šu hejteri

 
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion
Ajar kaže...

Pa dobro malo si pregrub, no više-manje se slažem. 

Najgore je komunicirati s neduhovtim debilom i tad se valja spustiti na njegovu razinu. No dobro, za ovaj put. Kao prvo, neću izvrtati tvoje riječi (pri svojima ostajem). Kao drugo, Win 7, kao service pack za Vistu košta...? (Btw. Koji je poluproizvod do sad MS prodavao a da nije imao barem dva SP-a, od kojih je svaki veći od osnovne instalacije?) Kao treće, Office samo hrvatkoj (katastrofalno loše i posve nepotrebno) "lokaliziranoj" verziji ima (lošu) provjeru pravopisa. Za sve ostale verzije se mora kupiti. Leglo, ti si mentalno i intelektualno siroče no tvoje je kraljevstvo nebesko (a i rado će te kao menadžera zaposliti neka rvacka kapitalinjara). Nadam se da te barem to veseli.

 

Slažem se orginalni text jest napisalo mentalno i intelektualno siroče, te ograničeni i frustrirani troll, a ja sam samo promijenio par riječi da svi mogu shvatit kolko je taj text nedorečen i infantilan. Svoje real life frustracije nemoj liječit na Bug forumu, pošto je očito da ti je za zdravu tj. kulturnu komunikaciju uistinu potrebna i pomoć "kraljevstva nebeskog". U budučnosti poštedi me svog velikog intelekta da se ponovno ne bih "nadivio" i "razveselio" tvojim textovima. ;)

 

 

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion

Nemam što za dodati , osim da se u potpunosti slažem, samo što to većina ljudi oćito ne može shvatiti. 

Milovec Marijan
12 godina
protjeran
offline
Dostupan OS X Mountain Lion

Cudno pa nema jos nikoga da napise po cemu je tocno MacOS zatvoren sustav. Dakle trolla ekipa ili sta? :)

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion
jumboY kaže...

Cudno pa nema jos nikoga da napise po cemu je tocno MacOS zatvoren sustav. Dakle trolla ekipa ili sta? :)

 

po tome što ne možeš uzeti source code i rekompajlirati ga prema svojim potrebama, baš kao što svaki normalni informatičar napravi. Jeboga tko je vidio surfati redditom na defaultnim postavkama OSa ?!

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
16 godina
neaktivan
offline
Dostupan OS X Mountain Lion

Jel ima netko problem odkako je instalirao novi M.Lion s wi-fi-jem.Naime kad pokrecem mac iz sleep moda ne mogu

se povezati na net i onda moram u mreznim postavkama obnoviti rucno DHCP????

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion
pavky kaže...

Jel ima netko problem odkako je instalirao novi M.Lion s wi-fi-jem.Naime kad pokrecem mac iz sleep moda ne mogu

se povezati na net i onda moram u mreznim postavkama obnoviti rucno DHCP????

I meni se to događalo prvi dan. Probaj pobrisati tu mrežu, pa se ponovno spojiti i upisati lozinku.

16 godina
offline
Re: Dostupan OS X Mountain Lion
pavky kaže...

Jel ima netko problem odkako je instalirao novi M.Lion s wi-fi-jem.Naime kad pokrecem mac iz sleep moda ne mogu

se povezati na net i onda moram u mreznim postavkama obnoviti rucno DHCP????

Nemam nikakvih problema sa wi-fi 

Barem ne za sada. 

Imao sam problema sa wi-fi-jem kada sam presao na Lion. No to su rjesili update-i sistema poslije.

 

16 godina
neaktivan
offline
Dostupan OS X Mountain Lion

Zasada sam podesio u postavkama za stednju energije da komp neide u pripravno stanje a valda ce to ispraviti sa skorim updateom...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice