Testirali smo iPad!

poruka: 332
|
čitano: 60.288
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo iPad!".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Quark kaže...
zoran123456 kaže...

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

Baš si potrefio odličnu usporedbu...Neodlučan

naravno.

14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Bas mi i nije fora ovo sa VIP-om da dobije iPad. Znaci da ako zelim imati i iPhone i iPad moram ili imati crackirano jedno od tog dvoje ili imati jedno od toga dvoje bez 3G signala? Stvarno me nervira ta glupa Appleova politika monopola. Niti oni imaju koristi niti krajnji kupci.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
Asterix kaže...

HP Slate je puno bolji i korisniji tablet od ovog iPada.

 

ansha kaže...

iPad je puno bolji i korisniji tablet od ovog HP Slatea.

 

bravo ansha xD, ne moze bolji odgovor na ovako djetinjast komentar, ali eto ovi nije ni skonta, sve mi se nekad cini da je vecina korisnika ovog foruma djeca do 10 godina

ma eto svi ga nesto preziru, ali ja mislim da ga BUG daje u svojoj nagradnoj igri, tako da ga se osvoji preko aktivacijskog koda, da bi to bio najprodavaniji broj BUG-a do sada :D

 

ma volia bi se poigrat s njime i priznajem da bi ja nasao njemu korist, a to da kad bi išao na faks sve zapisiva na njega

jer kad pisem u teci, to ne razumim sta sam napisa pa uvik kopiram od drugih,

a laptop mi je tramak vuci sa sobom :Đ

 

ali opet preskup za mene za ono što nudi

 

svejedno molio bi BUG redakciju da prilikom testiranja uređaja naprave neku usporedbu brzine tipkanja na njemu i običnoj tipkovnici

jer te touch tipkovnice mi se ne čine baš nešto super za slijepo pisanje, doduše ova tipkovnica se nalazi neposredno na ekranu u kojem gledaš tekst pa sad ne znam kako to funkcionira i moram priznat da me zanima

 

a opet ova touch tipkovnica mi se čini idealna za pisanje dokumenata u kojima se često pojavljju neki simboli, pa onda umjesto nekih tipkovničkih kratica i insert symbola, mozda se ta ista može malo i modificirati pa dodat koji simbol :)

a da ne govorim da me živo zanima kakvo je pisanje equationsa, uh ako su to dobro napravili kako bi se i dalo dobro napraviti s obzirom na touch ekran onda bi stvarno razmislio o kupnji :)

www.stripovi.tk
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
The Man kaže...

Ako bude koštao više od 2500 kuna nikako ga se ne isplati kupiti. Za te pare fino dobiješ polovni netbook i Corsair SSD od 64 GB, a to dvoje razvali iPad kao nedavno Lokomotiva Hajduk...

 

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
16 godina
offline
Testirali smo iPad!

 

WebCam - minus ali izdrživo

USB - veliki minus, ali izdrživo

Nemogućnost proširenja memorije - minus ali ok, neka bude...

Sve moraš ubacivati sa nekog tamo AppStorea - WTF?

 

Još samo jedno pitanje: - recite, jesu li dodali Flash podršku - bez potrebe za instaliranjem/tweekanjem ili što ja znam čime?

 

Uređaj prvenstveno orjentiran prema Internetu, a tako nefleksibilno postavljen... Prosudite sami, s obzirom da je 90% današnjih web-stranica kompletno u Flashu ili ima barem nešto Flasha...

FacePalm FacePalm
...And then You will die, when Your ideals You deny...
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 20:02 (Lt Dalius).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

i prabaka od smeća je poručila da je iPad takvo smeće da ga ni smeće ne želi pod svoje okrilje

mama mi je gej a otac lezbijka
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 20:03 (ahuramazda).
 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
parizer kaže...
zoran123456 kaže...

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

Ti bas svugdje moras spomenuti HTC HD2? Toliko si gnjevan? Pa prodaj ga, baci u 3pm ili sto vec.

Hahaha

NEmoj ga bacati, pokloni ga meni xD

www.skripte.co.cc stranica za skripte, www.crotrailers.co.cc, trilieri i sl
16 godina
protjeran
offline
Testirali smo iPad!

Mislim da ono kaj jabuka napravi to onda radi kak spada i korisnik je zadovoljan istim.

Meni jedino nije jasno kak je to konkurencija toliko nesposobna napravit killer za bilo koji jabucni proizvod, jer

je cinjenica da to dosad nisu napravili.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
MorciTheCroat kaže...

Mislim da ono kaj jabuka napravi to onda radi kak spada i korisnik je zadovoljan istim.

Meni jedino nije jasno kak je to konkurencija toliko nesposobna napravit killer za bilo koji jabucni proizvod, jer

je cinjenica da to dosad nisu napravili.

Neki uređaj koji je iznutra NEXUS a izvana ZUNE bio bio idealan killer

www.skripte.co.cc stranica za skripte, www.crotrailers.co.cc, trilieri i sl
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!

Ako je vjerovat recenzentima, onda je ovo dobar uređaj. Svaka čast Applu što ponovo stvara tržište tamo gdje ga nije bilo i kako je uspio natjerat masu ljudi da kupe pod fintom "to vam treba :D". E sad što nam točno treba, pitam se...

 

Apple je neloša firma. Imaju osjećaj za detalje, znaju što ljudi žele, prate moderne tehnologije i jako su inovativni. Dva puta ih je Steve The Jesus Jobs pretvorio u nešto o čemu se jako i često priča bilo u pozitivnom i negativnom tonu. Nema lošeg publiciteta, heh :)

 

Ali...

 

iPad je igračka. Kao XBOX. Playstation 3. Ubergamer pc. Plazma/LCD od 50 inča. Skupi smartphone. HD prijemnik. Samo za zabavu i busanje u prsa. To danas znaju takvi "inovatori" i sate troše na tome kako vas natirati da kupite nešto što vam ne treba! Američka zavjera!

 

Lijep je i zabavan, ali STVARNO vam ne treba. Samo dodatni teret koji nosite u torbi uz laptop i mobitel.

Vorsprung durch Technik
14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Pa dobro zaboga zašto mora biti smeće, ajde da baš ničemu nesluži ali to što meni ili tebi takav uređaj netreba neznači automatski da je sranje najveće. 

 

Da je smeće nebi ih se prodalo 450 000... 

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Lt Dalius kaže...

 

WebCam - minus ali izdrživo

USB - veliki minus, ali izdrživo

Nemogućnost proširenja memorije - minus ali ok, neka bude...

Sve moraš ubacivati sa nekog tamo AppStorea - WTF?

 

Još samo jedno pitanje: - recite, jesu li dodali Flash podršku - bez potrebe za instaliranjem/tweekanjem ili što ja znam čime?

 

Uređaj prvenstveno orjentiran prema Internetu, a tako nefleksibilno postavljen... Prosudite sami, s obzirom da je 90% današnjih web-stranica kompletno u Flashu ili ima barem nešto Flasha...

90% stranica u flashu, ma moš misliti. 90% reklama misliš? Vjerujem da velika većina ni ne kuži da je ono što misle da je flash često neki ajax, javascript, jQuery, HTML5 etc ...

 

flash je super za prezentacije, igrice jednostavne i to ... za funkcionalni web je (skoro pa ) potpuno beskoristan. Uz to je jedini proprietary standard na internetu, ne budimo naivni, Adobe je još gori od Apple-a što se toga tiče. Zapravo svi su oni isti, a u appleu bi bili blesavi kad bi dozvolili da im adobe, google ili netko treći kroji politiku.

 

 

A.
16 godina
offline
Testirali smo iPad!

MOj prvi appleov proizvod je bio iPod 4 generacije kojeg sam nabavio nekada daaavno da s evise ni ja ne sjecam kada i jos uvijek danas radi i prezadovoljan s anjime...

Imao iPod touch koji se nazalost pokvario i isto tako mi je bio odlican uredjaj.

U citavoj pomami nabavim iPhone 3GS verziju skoro i upocetku sam bio odusevljen (na par dana) ali kada nisam mogao da preko bluetootha da sa curom razmjenjujem nase slike i jos mnoge druge stvari (prvenstveno zatvorenost platforne, i iTunes me poceo nervirati u zadnje vrijeme) jedva sam cekao d aga se rijesim...

Ovo sam napisao da me doticna gospoda ne bi mogla prozivati kako mrzim Apple...

 

Sto se tice iPada po mom ukusu u misljenju samo veci iPhone sa istim manama Iphone-a i jos kojom dodatom (USB, nedostatak flasha za taj uredjaj....) tako da je meni ovo totalno bezveze uredjaj. Da ne govorim koliko ce da kosta kod nas, cijena je i za amere preskupa. Jeste on lijepo dizajniran ali dati toliki novac da bi mogao da surfam po netu i zaigram koju igru na njemu je totalno nelogicno, barem za mene...   I jos kvalitet surfanja je upitan zbog nedostatka flasha...

 

I stvarno mi je vise preko glave da svaki dan kada otvorim BOL da vidim neki vijest vezanu za iPad....

Toliko izvjestavanje za uredjaj koji mozda ni za narednih par mjeseci nece biti moguce (legalno) nabaviti ovdje....

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Dom031 kaže...

Pa dobro zaboga zašto mora biti smeće, ajde da baš ničemu nesluži ali to što meni ili tebi takav uređaj netreba neznači automatski da je sranje najveće. 

 

Da je smeće nebi ih se prodalo 450 000... 

 

Pa onako, najčešće korištene stvari na PC-u kao surfanje, slušanje muzike, gledanje filmova, čitanje knjiga, pisanje mailova, igranje igara i igrica, itd, je spakirano u jedno fino kučište sa odgriženom jabukom na poleđini.

 

Naravno da služi nečemu. Ali ima uređaja koji rade isto to i postoje, a nisu ipad.

 

Upravo je to kako se čini i najvažnije ... nisu iPad :)

Vorsprung durch Technik
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
masterripper kaže...
Dom031 kaže...

Pa dobro zaboga zašto mora biti smeće, ajde da baš ničemu nesluži ali to što meni ili tebi takav uređaj netreba neznači automatski da je sranje najveće. 

 

Da je smeće nebi ih se prodalo 450 000... 

 

Pa onako, najčešće korištene stvari na PC-u kao surfanje, slušanje muzike, gledanje filmova, čitanje knjiga, pisanje mailova, igranje igara i igrica, itd, je spakirano u jedno fino kučište sa odgriženom jabukom na poleđini.

 

Naravno da služi nečemu. Ali ima uređaja koji rade isto to i postoje, a nisu ipad.

 

Upravo je to kako se čini i najvažnije ... nisu iPad :)

To je sve točno ali neki pretjeruju, ti koji kažu da je najveće sranje mi zvuče kao oni koji ga zapravo i najviše žele ali ga nemogu imati pa onda 'ako nemožeš imati onda seri po njemu što više možeš'

 

 

16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
Spock kaže...

Ja bih ga najiskrenije kupio samo neznam što bi bi radio s njim :D

Ja mu vidim primjenu u citanju novina na WC-u. Procitao sam sve deklaracije na samponima i sredstvima za pranje. Fali mi literature...

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!
Nikako se ne mogu složiti sa teorijom kako vam ovakav uređaj ne treba. Meni recimo ne treba laptop,siguran sam da ima masa ljudi kojima je laptop također totalni overkill i radije bih imao ovakav tablet. Fali mu par sitnica, jasno mi je zašto ih nema i možda zbog toga neću zagristi na v1, al svakako ću ga uskoro isprobati. Svi mi imamo svoje liste prioriteta al ako je vjerovati ljudima kojinsu ga probali štošta se lako zaboravi i progleda kroz prste.

Dok ne izadu usporedivi tableti, a pritom mislim na android platformu prvenstveno, iPad će kao i iPhone rulati scenom. Nadam se da će konkurencija natjerati Apple da nam da puno vise u drugoj verziji, pogotovo jer znam da već sad mogu daleko bolje.

A.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
artfull kaže...
Nikako se ne mogu složiti sa teorijom kako vam ovakav uređaj ne treba.

To nije teorija, meni pored laptopa sigurno ne treba.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
tnakir kaže...
Spock kaže...

Ja bih ga najiskrenije kupio samo neznam što bi bi radio s njim :D

Ja mu vidim primjenu u citanju novina na WC-u. Procitao sam sve deklaracije na samponima i sredstvima za pranje. Fali mi literature...

Nabavi stalak za novine i stavi ga u WC. Preporodio sam se s njimSmijeh

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!
moguće, al većini ljudi netreba laptop.
A.
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Testirali smo iPad!
tnakir kaže...
Spock kaže...

Ja bih ga najiskrenije kupio samo neznam što bi bi radio s njim :D

Ja mu vidim primjenu u citanju novina na WC-u. Procitao sam sve deklaracije na samponima i sredstvima za pranje. Fali mi literature...

Hehehhe, ajd da si me nasmijao malo... Smijeh

Ja nemam potpis!?
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
tnakir kaže...
Spock kaže...

Ja bih ga najiskrenije kupio samo neznam što bi bi radio s njim :D

Ja mu vidim primjenu u citanju novina na WC-u. Procitao sam sve deklaracije na samponima i sredstvima za pranje. Fali mi literature...

Ovo je jako česta i jako čudna pojava koju i sam često prakticiram.Smijeh

Paolo2612 kaže...

Nabavi stalak za novine i stavi ga u WC. Preporodio sam se s njimSmijeh

Meni je ispred wc-a polica s par godišta VIDI-a i BUG-a i ostalih časopisa (autoklub, i oni s lijepim slikama koje pristojna gospoda kupuju zbog "dobrih" članaka). Ne volim držati novine u wc-u jer ih zaboravim pa se unište nakon tuširanja.

15 godina
offline
Testirali smo iPad!

Ehm Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 20:57 (gala385).
 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Testirali smo iPad!

Nije PC, nije netbook, nije notebook, nije mobitel. Ne kužim šta bi mi to ikad uopće trebalo. Tako da ga i imam priliku kupit ne bih ga nikad kupio jer ne vidimo potrebu za time.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
artfull kaže...
Lt Dalius kaže...

 

WebCam - minus ali izdrživo

USB - veliki minus, ali izdrživo

Nemogućnost proširenja memorije - minus ali ok, neka bude...

Sve moraš ubacivati sa nekog tamo AppStorea - WTF?

 

Još samo jedno pitanje: - recite, jesu li dodali Flash podršku - bez potrebe za instaliranjem/tweekanjem ili što ja znam čime?

 

Uređaj prvenstveno orjentiran prema Internetu, a tako nefleksibilno postavljen... Prosudite sami, s obzirom da je 90% današnjih web-stranica kompletno u Flashu ili ima barem nešto Flasha...

90% stranica u flashu, ma moš misliti. 90% reklama misliš? Vjerujem da velika većina ni ne kuži da je ono što misle da je flash često neki ajax, javascript, jQuery, HTML5 etc ...

 

flash je super za prezentacije, igrice jednostavne i to ... za funkcionalni web je (skoro pa ) potpuno beskoristan. Uz to je jedini proprietary standard na internetu, ne budimo naivni, Adobe je još gori od Apple-a što se toga tiče. Zapravo svi su oni isti, a u appleu bi bili blesavi kad bi dozvolili da im adobe, google ili netko treći kroji politiku.

 

 

- Prvo, nisam rekao da je isključivo 90% stranica pisano u flashu, već da ih je 90% potpuno ILI DJELOMIČNO pisano u njemu tj. da sadrži barem nešto Flasha. Zatim, slažem se za reklame, ali tu je i hrpa drugih stvari, uključujući i igre - koje su, htjeli ili ne htjeli, danas veoma važan faktor - eh, i da ne zaboravim Facebook ili YouTube (naravno, postoji i on u HTML5, ali još u beti i traži dodatno 'čačkanje' čemu nije baš vična većina 'normalnih/standardnih' korisnika)! - Što je sa javom (koju također iPad ne podržava - bankovna poslovanja/internet bankarstvo?).

- Slažem se da su svi isti i svi žele naplatiti svoja prava - ali svi, na kraju krajeva, žele pridobiti što više 'usera' i trebao bi im biti cilj da budu što više 'user-friendly' -- iPad bez navedenih featura i Flasha to baš skroz nije...

...And then You will die, when Your ideals You deny...
15 godina
offline
Testirali smo iPad!

Primjer za D.P.-a kako se ispravno odrađuje testiranje/predstavljanje novog uređaja. ;)

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 21:04 (the economist).
Moj PC  
5 3 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
Korky kaže...

Primjer za D.P.-a kako se ispravno odrađuje testiranje/predstavljanje novog uređaja. ;)

 

LOL

iPod

Would you look at that a typo!

 

Why would I need flash when i don't have a camera!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
wyks kaže...
tnakir kaže...
Spock kaže...

Ja bih ga najiskrenije kupio samo neznam što bi bi radio s njim :D

Ja mu vidim primjenu u citanju novina na WC-u. Procitao sam sve deklaracije na samponima i sredstvima za pranje. Fali mi literature...

Ovo je jako česta i jako čudna pojava koju i sam često prakticiram.Smijeh

Paolo2612 kaže...

Nabavi stalak za novine i stavi ga u WC. Preporodio sam se s njimSmijeh

Meni je ispred wc-a polica s par godišta VIDI-a i BUG-a i ostalih časopisa (autoklub, i oni s lijepim slikama koje pristojna gospoda kupuju zbog "dobrih" članaka). Ne volim držati novine u wc-u jer ih zaboravim pa se unište nakon tuširanja.

Ima za iPad jedna savršena namjena (slika) ,samo i tu ima problem - držiš ga s dvije ruke ,gledaš filmić ,a baš ti ''prigusti'' i hoćeš se olakšat - kak to rješiti?? Smijeh

 

Pa onda automatski i drugi problem - ako ti kojim slučajem pobjegne ''nesuđeno potomstvo'' Nevinašce po njemu ,jel dobro izoliran ,da se ne dogodi kratki spoj i skupo plaćena igračka ode k vragu! Namigiva

 

Trebala bi ekipa iz Bug Laba i takav test napraviti sad kad ga imaju!! Šutim

Upss : ))))))))))))) Upss : )))))))))))))
Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 22:00 (kizo2703).
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

došli smo do zaključka da ovom uređaju nitko ne vidi ORIGINALNU svrhu osim zagriženih jabučara,kupuješ uređaj koji je računalo a ne možeš s njim raditi sve što i sa punokrvnim računalom pa bi još u torbi morao nositi i laptop,ali koga veseli slovo i ispred imena uređaja neka ga slobodno kupi kad ima viška para,za te pare ću rađe uzeti neki punokrvni laptop hp,dell,lenovo, kao što već jesam,i nije mi nešto jasno zašto jabučari apple shvaćaju tako preosobno,nek se malo skuliraju

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice