Windows 10 napreduje prema planu

poruka: 105
|
čitano: 14.639
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 napreduje prema planu".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu

Mouseover od palca kaže "ne slažem se". Dakle, klikanjem na to mi izražavamo neslaganje sa sadržajem tvog posta. Kakvi mrtvi lajkovi i facebook, drž se teme.

My name is Legion... For we are many!
11 godina
online
Re: Windows 10 napreduje prema planu
Thinker kaže...

... mislio sam staviti sliku neke prsate konobarice s kriglom pive u ruci ali vjerujem da bih pobrao ban zbog takvog sadržaja...

 slika prsate konobarice je uvijek dobrodošla, ne vidim zašto bi popio ban - nije ovo forum glasa koncila

9 godina
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
Sum_of_all_fears kaže...

Mouseover od palca kaže "ne slažem se". Dakle, klikanjem na to mi izražavamo neslaganje sa sadržajem tvog posta. Kakvi mrtvi lajkovi i facebook, drž se teme.

 ROFL, dakle i dalje potvrđuješ da ne čitaš sadržaj postova???

 

Daj mi, molim te, barem jedan jedini argument koji bi pobio sadržaj mojih posteva. Cijelo vrijeme tumačim da sam spreman prihvatiti drugačije stanje stvari ako su dobro argumentirane. I opet ponavljam, ako ja uspješno dokažem da nije sve tako crno-bijelo kako vas nekolicina pokušava ustvrditi u vezi Microsoftovih objava, očekujem da jednako tako vi budete uspješni u dokazivanju svojih tvrdnji.

 

BTW, evo još jedne NEPOTVRĐENE i NESLUŽBENE INFORMACIJE:

http://www.windowscentral.com/you-can-upgrade-windows-10-free-even-if-youre-using-pirated-version-windows

 

Kaže da će Windowsi 10 biti besplatni i za nelegalne Windowse...

9 godina
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
picajzla0707 kaže...
Thinker kaže...

... mislio sam staviti sliku neke prsate konobarice s kriglom pive u ruci ali vjerujem da bih pobrao ban zbog takvog sadržaja...

 slika prsate konobarice je uvijek dobrodošla, ne vidim zašto bi popio ban - nije ovo forum glasa koncila

 

Primljeno na znanje, čim ulovim vremena stavim sliku...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu

Rekao sam da više ne raspravljam sa tobom oko ovog.

 

bmk tko će dobiti nove windowse free (a tko neće). Ja ću ih sigurno dobiti jer imamo MSDN pretplatu i svakom zaposleniku ide jedna licenca free tako da...

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 9:31 (Sum_of_all_fears).
9 godina
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
Sum_of_all_fears kaže...

Rekao sam da više ne raspravljam sa tobom oko ovog.

 

bmk tko će dobiti nove windowse free (a tko neće). Ja ću ih sigurno dobiti jer imamo MSDN pretplatu i svakom zaposleniku ide jedna licenca free tako da...

 

bimk što ćeš ti dobiti windowse for free jer imaš MSDN, računaj da nisu svi korisnici s MSDN pretplatom...

14 godina
neaktivan
offline
Windows 10 napreduje prema planu

svejedno ostajem na 7, bilo bi dobro da samo poslovni korisnici plačaju, a kučni imaju besplatno. Na njima mogu mlatit prave pare, pogotovo banke di sve puno kompjuteri

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
Gremlin144 kaže...

svejedno ostajem na 7, bilo bi dobro da samo poslovni korisnici plačaju, a kučni imaju besplatno. Na njima mogu mlatit prave pare, pogotovo banke di sve puno kompjuteri

 Aj se ti prvo uvati gramatike, lako ćemo mi za Windowse...

Rvat katolik!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
Thinker kaže...

 bimk što ćeš ti dobiti windowse for free jer imaš MSDN, računaj da nisu svi korisnici s MSDN pretplatom...

E vidiš kako si to uspio lijepo zaključiti. Još samo sad moraš zaključiti koja je razlika između kućnog korisnika, small business i enterprise. Kad to utvrdiš, onda ponovno pogledaj što piše za koga je a za koga nije upgrade. I malo prouči što znači "qualified".

 

Kad utvrdiš te stvari, onda možda možemo razgovarati. Možda.

My name is Legion... For we are many!
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
tnakir kaže...
Gremlin144 kaže...

svejedno ostajem na 7, bilo bi dobro da samo poslovni korisnici plačaju, a kučni imaju besplatno. Na njima mogu mlatit prave pare, pogotovo banke di sve puno kompjuteri

 Aj se ti prvo uvati gramatike, lako ćemo mi za Windowse...

..."di sve puno kompjuteri"..hahahahahah ajd u klinac tnakire ispljucnio sam kavu od smijeha hahah....

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
16 godina
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
Strahoslav Trta kaže...
tnakir kaže...
Gremlin144 kaže...

svejedno ostajem na 7, bilo bi dobro da samo poslovni korisnici plačaju, a kučni imaju besplatno. Na njima mogu mlatit prave pare, pogotovo banke di sve puno kompjuteri

 Aj se ti prvo uvati gramatike, lako ćemo mi za Windowse...

..."di sve puno kompjuteri"..hahahahahah ajd u klinac tnakire ispljucnio sam kavu od smijeha hahah....

Mene je više "ubolo" ovo č. KuČa. PlaČaju. Uf...

Rvat katolik!
9 godina
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
Sum_of_all_fears kaže...
Thinker kaže...

 bimk što ćeš ti dobiti windowse for free jer imaš MSDN, računaj da nisu svi korisnici s MSDN pretplatom...

E vidiš kako si to uspio lijepo zaključiti. Još samo sad moraš zaključiti koja je razlika između kućnog korisnika, small business i enterprise. Kad to utvrdiš, onda ponovno pogledaj što piše za koga je a za koga nije upgrade. I malo prouči što znači "qualified".

 

Kad utvrdiš te stvari, onda možda možemo razgovarati. Možda.

 

Stari moj, da si ijedan moj post pročitao s razumijevanjem, ne bi ni bilo sveg ovog natezanja. Pročitaj pažljivije, možda i ti uvidiš da ipak znam razliku između kućnog korisnika, small business i enterprise korisnika i da znam za koga je previđeni upgrade besplatan a za koga nije.

Daj i ti malo prouči što piše u Disclaimeru i opisu beta verzije softvera i onda mi objasni što to znači "qualified". U ovom našem slučaju qualified je pojam koji je nažalost nedovoljno precizno definiran a i sadašnja definicija nije KONAČNA i NEPROMJENJIVA. Ako ćeš pročitati koji moj post, vidjet ćeš da to pišem od svog prvog posta, naveo sam linkove i citate pa je čak i ihush priznao da sam u pravu. A ti i dalje vozi po svom...

15 godina
online
Re: Windows 10 napreduje prema planu
Thinker kaže...
..

BTW, evo još jedne NEPOTVRĐENE i NESLUŽBENE INFORMACIJE:

http://www.windowscentral.com/you-can-upgrade-windows-10-free-even-if-youre-using-pirated-version-windows

 

Kaže da će Windowsi 10 biti besplatni i za nelegalne Windowse...

- lakše ti je na BOFu pratiti odgovarajuću temu, ukratko, ne.

- Malo duže, upgrade se može napraviti (neće biti provjera validnosti aktivacije), ali će status ostati jednak, tj neće po duhu svetom postati genuine.. nego i dalje neaktiviran i sl. Gledajući npr w7-loadere/aktivatore, to je zapravo logičan potez MSa, nimalo 'besplatan' origigi. A nešto sasvim drugo je mogućnost da stvarno počnu dilati soft for free uz naplatu usluge 10$/mj 99$/god... i tim potezom bi eliminirali smisao piratizacije.

 

Thinker kaže...
..linkove i citate pa je čak i ihush priznao da sam u pravu. A ti i dalje vozi po svom...

 -svejdno, ni to nije pomoglo..., just in case, naravno u pravu si.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu
ihush kaže...
Thinker kaže...
..

BTW, evo još jedne NEPOTVRĐENE i NESLUŽBENE INFORMACIJE:

http://www.windowscentral.com/you-can-upgrade-windows-10-free-even-if-youre-using-pirated-version-windows

 

Kaže da će Windowsi 10 biti besplatni i za nelegalne Windowse...

- lakše ti je na BOFu pratiti odgovarajuću temu, ukratko, ne.

- Malo duže, upgrade se može napraviti (neće biti provjera validnosti aktivacije), ali će status ostati jednak, tj neće po duhu svetom postati genuine.. nego i dalje neaktiviran i sl. Gledajući npr w7-loadere/aktivatore, to je zapravo logičan potez MSa, nimalo 'besplatan' origigi. A nešto sasvim drugo je mogućnost da stvarno počnu dilati soft for free uz naplatu usluge 10$/mj 99$/god... i tim potezom bi eliminirali smisao piratizacije.

 

Thinker kaže...
..linkove i citate pa je čak i ihush priznao da sam u pravu. A ti i dalje vozi po svom...

 -svejdno, ni to nije pomoglo..., just in case, naravno u pravu si.

 OK, da nadopunim da se ispravno shvati, upgrade na Windows 10 će biti besplatan i za nelegalne verzije ali neće automatski postati legalne...

 

 I evo jedne puno čednije verzije slike od onog što sam htio staviti:

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 10:54 (Thinker).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 napreduje prema planu

-

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 0:56 (Xanzzu).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice