Android 2.3

poruka: 26
|
čitano: 5.181
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android 2.3".
15 godina
neaktivan
offline
Android 2.3

Go Google!! {#}

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
17 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3

možemo li uz članak dobiti neke slike, video, itd. ?

:)
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Android 2.3
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 9:46 (bushek).
 
0 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Android 2.3

Nema veze sto je vecina mobitela jos uvijek na v2.1 ili manjima, a oni vec predstavljaju v2.3 - dajte vi nama prvo svima v2.2 (Froyo).

-- Anonimac
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android 2.3

Nadam se da ce novijim verzijama biti sve brzi i poliraniji.Jer ios mi se u tom iako nebitnom kontekstu cini poliraniji.Prcko sam par 2.2 android telefona i 4ku jabuke i android ipak cesto zgleda ko da se lomi slika malo zastajkuje u prelazima (nista znacajno ali se moze uociti da ios je jos uvijek puno fluidniji)

A sto se novog samsunga cini iprije bi mu pasalo  galaxy s 9000 v2.0 he he (ovaj put android 2.3 i flash blenda)

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 10:41 (Tcherot).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android 2.3

Evo stiže uranjeno i na Desire (neoficijalno) :-)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=863884

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Android 2.3

Jučer tek stavio 2.2 :\

I'm a lumberjack and I'm OK
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.3
Anonimni kaže...

Nema veze sto je vecina mobitela jos uvijek na v2.1 ili manjima, a oni vec predstavljaju v2.3 - dajte vi nama prvo svima v2.2 (Froyo).

Za to je kriv sam proizvodac mobitela, a ne Google.

13 godina
protjeran
offline
Android 2.3

koji proizvođač najbrže izdaje novi update androida

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.3
Tcherot kaže...

Nadam se da ce novijim verzijama biti sve brzi i poliraniji.Jer ios mi se u tom iako nebitnom kontekstu cini poliraniji.Prcko sam par 2.2 android telefona i 4ku jabuke i android ipak cesto zgleda ko da se lomi slika malo zastajkuje u prelazima (nista znacajno ali se moze uociti da ios je jos uvijek puno fluidniji)

A sto se novog samsunga cini iprije bi mu pasalo  galaxy s 9000 v2.0 he he (ovaj put android 2.3 i flash blenda)

Čujem da je novi linux kernel bržiji od dosadašnih, pa možga ga Google ubaci u iduči Android jer bi bio još brži nego što je dosada bio.  Taj novi kernel čak i Linus Torwalds hvali :) 

 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.3

HTC;)

16 godina
offline
RE: Android 2.3

Vidio sam :D Predobro. Btw danas sam update-ao Wildfie, ali nije Froyo, nego je dalje Enclair, izgleda da je samo firmware nadograđen...

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.3
bugonja kaže...

koji proizvođač najbrže izdaje novi update androida

Neki ni ne nadograde na noviji Android, no ti možes neslužbeno novi android, zam da je to nestabilno no nađe se i verzija koja je baš za tvoj mob testirana i da sve radi . Da ti iskreno kažem, najbolji proizvođač je Google, Nexus One je dobio odma podršku za Froyo, neznam za Gingerbreed no definitivno će dobiti prije nego ostali proizvođači. Ako bude Nexus S u prodaji kod nas razmišljam da ga kupim jer odma imam podršku od googla. 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 11:35 (linuxuser).
16 godina
offline
RE: Android 2.3
kach kaže...

HTC;)

Baš i ne, moj Legend i dalje čeka na 2.2, 2.3 neću doživiti...

15 godina
protjeran
offline
RE: Android 2.3
Solo761 kaže...
kach kaže...

HTC;)

Baš i ne, moj Legend i dalje čeka na 2.2, 2.3 neću doživiti...

U svakom slucaju za sada je "jedino" HTC pokazao interes/zelju za nadogradnjom svojih uredjaja s novijim verzijama Androida...

primjerice HTC Magic/Dream imaju 2.2 sto je imho fantasticno s obzirom na datum njihova izlaska a tvoj Legend ce dobiti froyo ASAP... ali da budemo iskreni, niti Froyo nije donio nista posebno naspram 2.1, pa nece ni 2.3 biti tolko poseban da se bez njega nemoze...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.3
linuxuser kaže...

Neki ni ne nadograde na noviji Android, no ti možes neslužbeno novi android, zam da je to nestabilno no nađe se i verzija koja je baš za tvoj mob testirana i da sve radi . Da ti iskreno kažem, najbolji proizvođač je Google, Nexus One je dobio odma podršku za Froyo, neznam za Gingerbreed no definitivno će dobiti prije nego ostali proizvođači. Ako bude Nexus S u prodaji kod nas razmišljam da ga kupim jer odma imam podršku od googla. 

Zapravo ne znaš, gotovo su svi ROM-ovi za npr. većinu HTC-ovih uređaja potpuno stabilni i potpuno su funkcionalni. Lošu funkcionalnost imaju jedino npr. kod Heroa 2.2 sa Senseom i nove verzije Androida, npr. Gingerbread kod Desirea. Hero ima već jako dugo dostupne potpuno funkcionalne i istovremeno vrlo brze 2.2 ROM-ove. Ne znam jel uopće ima za Hero polufunkcionalni 2.1 (sa ili bez Sensea) ili 2.2 (bez Sensea). Tek toliko da znaš.

Solo761 kaže...
kach kaže...

HTC;)

Baš i ne, moj Legend i dalje čeka na 2.2, 2.3 neću doživiti...

Rekao je to ironično :)

 

@TranceMight

Po meni je Froyo donio jednu od najbitnijih stvari na Android sustavu (iako drugima vjerojatno nije toliko važno), a to je JIT koji izuzetno povećava performanse sistema.

:D
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 12:46 (Proz0r).
13 godina
offline
Android 2.3

Čekam 2.2 s JIT-om za Xperiu X8!

2.3 ako dočekam :D

Nadam se da SE nije kao Intel{#}

Athlon II x3 435 OverClock Help
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.3
TranceMight kaže...

U svakom slucaju za sada je "jedino" HTC pokazao interes/zelju za nadogradnjom svojih uredjaja s novijim verzijama Androida...

primjerice HTC Magic/Dream imaju 2.2 sto je imho fantasticno s obzirom na datum njihova izlaska a tvoj Legend ce dobiti froyo ASAP... ali da budemo iskreni, niti Froyo nije donio nista posebno naspram 2.1, pa nece ni 2.3 biti tolko poseban da se bez njega nemoze...

  hmmm, nije samo htc pokazao interes... i SE i LG i Samsung nadograđuju mob-ove, samo punooo sporije nego bi mi htjeli.

2.2 je donio puno toga "posebnog": instalacija app na SD karticu , flash i JIT! meni je to veliki iskorak...

inače... taj JIT je moguće staviti i na 2.1. isprobao sam ga i ne poboljšava jako preformanse (u nekim igrama više u nekima manje ili nimalo), dobro dođe, ali nije nešto extra, po meni su ostale dvije novosti puno važnije.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.3
pandza94 kaže...

Čekam 2.2 s JIT-om za Xperiu X8!

2.3 ako dočekam :D

Nadam se da SE nije kao Intel{#}

  morati ćeš se načekati par mjeseci... :/

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
offline
Android 2.3

Dammit iako x8 uzimam samo radi WiFi i toucha :D

Athlon II x3 435 OverClock Help
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Android 2.3
max1919 kaže...
TranceMight kaže...

U svakom slucaju za sada je "jedino" HTC pokazao interes/zelju za nadogradnjom svojih uredjaja s novijim verzijama Androida...

primjerice HTC Magic/Dream imaju 2.2 sto je imho fantasticno s obzirom na datum njihova izlaska a tvoj Legend ce dobiti froyo ASAP... ali da budemo iskreni, niti Froyo nije donio nista posebno naspram 2.1, pa nece ni 2.3 biti tolko poseban da se bez njega nemoze...

  hmmm, nije samo htc pokazao interes... i SE i LG i Samsung nadograđuju mob-ove, samo punooo sporije nego bi mi htjeli.

2.2 je donio puno toga "posebnog": instalacija app na SD karticu , flash i JIT! meni je to veliki iskorak...

inače... taj JIT je moguće staviti i na 2.1. isprobao sam ga i ne poboljšava jako preformanse (u nekim igrama više u nekima manje ili nimalo), dobro dođe, ali nije nešto extra, po meni su ostale dvije novosti puno važnije.

 

Ja sam flash(light) vrtio i na 2.1, sve je uredno radilo...

App2SD koji je uveo 2.2 je neupotrebljiv, zato i dan danas koristim app2sd kojeg je zajednica napravila, elegantnije i fleksibilnije rjesenje...

JIT ? osim benchmarkova, ne vidim ja bas veliku razliku izmedju 2.1 i 2.2...

15 godina
protjeran
offline
RE: Android 2.3
pandza94 kaže...

Čekam 2.2 s JIT-om za Xperiu X8!

2.3 ako dočekam :D

Nadam se da SE nije kao Intel{#}

Gledajuci posljednje pozete iz SE i citajuci par clanaka dobio sam dojam da SE razmislja ozbiljno s Androidom.

Sto bi za sobom trebalo povuci bolju podrsku za stare uredjaje, ucestalije nadogradnje...

 

ali ak do toga ne dodje ne pise se dobro SE... nimalo :(

15 godina
neaktivan
offline
RE: Android 2.3
TranceMight kaže...

 

Ja sam flash(light) vrtio i na 2.1, sve je uredno radilo...

App2SD koji je uveo 2.2 je neupotrebljiv, zato i dan danas koristim app2sd kojeg je zajednica napravila, elegantnije i fleksibilnije rjesenje...

JIT ? osim benchmarkova, ne vidim ja bas veliku razliku izmedju 2.1 i 2.2...

  zašto je stavljanje app na SD na 2.2 neupotrebljivo? za app2sd treba raditi particije i svakim flashom ga moraš opet stavljati, a onda problemi sa starim app koje su ostale sa starog sustava... sa oba ima gnjavaže...

flash light je daleko od pravog flasha, podržava samo neke stranice, a te nisu brojne.

JIT pomaže. a koliko to sam napisao u prošlom postu.

no ovo nisu sve sitnice koje donosi 2.2, on donosi nove mogućnosti za developere, ubrzan sustav, modeficirano i bolje sučelje...

 

slažem se da 2.3 ne izgleda kao veliki korak, ali mislim da je 2.2 bio velik pomak prema naprijed.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
RE: Android 2.3
max1919 kaže...
TranceMight kaže...

 

Ja sam flash(light) vrtio i na 2.1, sve je uredno radilo...

App2SD koji je uveo 2.2 je neupotrebljiv, zato i dan danas koristim app2sd kojeg je zajednica napravila, elegantnije i fleksibilnije rjesenje...

JIT ? osim benchmarkova, ne vidim ja bas veliku razliku izmedju 2.1 i 2.2...

  zašto je stavljanje app na SD na 2.2 neupotrebljivo? za app2sd treba raditi particije i svakim flashom ga moraš opet stavljati, a onda problemi sa starim app koje su ostale sa starog sustava... sa oba ima gnjavaže...

flash light je daleko od pravog flasha, podržava samo neke stranice, a te nisu brojne.

JIT pomaže. a koliko to sam napisao u prošlom postu.

no ovo nisu sve sitnice koje donosi 2.2, on donosi nove mogućnosti za developere, ubrzan sustav, modeficirano i bolje sučelje...

 

slažem se da 2.3 ne izgleda kao veliki korak, ali mislim da je 2.2 bio velik pomak prema naprijed.

 

Naravno da je 2.2 korak prema naprijed, kao i 2.3... svakoj se novoj verziji veselim :)

Ali nekako, koristeci Desire s 2.1, 2.2, sada 2.2 HD rom  te na Magicu 1.6, 1.5... ja najveci skok vidim skok na 2.1 a ostalo su samo pozitivne stvari koje upotpunjuju cijelinu :) moj dozivljaj, moje iskustvo...

14 godina
neaktivan
offline
Android 2.3

ja cekam 2.2 za galaxy s.

neznam, u keysu sam stavio da sam u USA, spojim mobitel i kaze da nema updatea.

a svugdje citam da ima....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Android 2.3
Leonardus97 kaže...

ja cekam 2.2 za galaxy s.

neznam, u keysu sam stavio da sam u USA, spojim mobitel i kaze da nema updatea.

a svugdje citam da ima....

Nije važno što si stavio u Kies-u, bitno je koji Product Code ima tvoj Galaxy. Najnoviji Android za Galaxy S i9000 je GT-I9000XXJPU, i to je Android 2.2.1, ili jedan međufirmware prema vrlo skorom Gingerbreadu 2.3 za taj aparat. A obični Froyo 2.2 je izašao još u listopadu.

Više možeš proučiti na:

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=656

 

Pozdrav

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice