Android Market napokon u Hrvatskoj

poruka: 191
|
čitano: 41.338
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android Market napokon u Hrvatskoj".
15 godina
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Ma konačno, već je bilo vrijeme.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Da li je i BIH ukljucena takodje?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj
Trebalo bi ipak napomenuti da je kroz čitavo vrijeme appove za Android ipak bilo moguće kupiti na posve legalnim i dostupnim alternativnim marketima što sa ostalim OSovima nije opcija.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

market enabler odlazi u povijest :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
TranceMight kaže...

market enabler odlazi u povijest :)

Eto, sad ćemo market enabler moći i kupiti {#}

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
16 godina
neaktivan
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Hm, možda ću zvučati glupo, ali neke stvari mi nisu jasne, pa se nadam da će ih netko ukratko objasniti. Dakle, ja za skidanje aplikacija koje mi trebaju i interesiraju koristim android market (malo češće applanet, ali sada to nije bitno). Market ima obilje aplikacija, a ima poprilično i onih nastalih u hrvatskoj. I sad, ne kužim kakvo će poboljšanje osjetiti korisnici u hrvatskoj {#} Osim programera koji će moći lakše prodavati aplikacije, kakva korist krajnjem korisniku? Da li ćemo sada imati pristup nekoj novoj paleti aplikacija? Hoće li trebati napraviti upgrade marketa ili instalirati novi? Mnoga me pitanja more.. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
Riker kaže...

Hm, možda ću zvučati glupo, ali neke stvari mi nisu jasne, pa se nadam da će ih netko ukratko objasniti. Dakle, ja za skidanje aplikacija koje mi trebaju i interesiraju koristim android market (malo češće applanet, ali sada to nije bitno). Market ima obilje aplikacija, a ima poprilično i onih nastalih u hrvatskoj. I sad, ne kužim kakvo će poboljšanje osjetiti korisnici u hrvatskoj {#} Osim programera koji će moći lakše prodavati aplikacije, kakva korist krajnjem korisniku? Da li ćemo sada imati pristup nekoj novoj paleti aplikacija? Hoće li trebati napraviti upgrade marketa ili instalirati novi? Mnoga me pitanja more.. {#}

Sad ćeš one aplikacije koje si skidao sa applaneta moći i legalno kupiti na pravom marketu. I da, imat ćeš pristup obilju appova (trenutno nijedna app koja se plaća za nas nije vidljiva u marketu)

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 9:05 (redrum781).
14 godina
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Ajde konačno i da android postane upotrebljiv.

Moj PC  
3 15 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
redrum781 kaže...
Riker kaže...

Hm, možda ću zvučati glupo, ali neke stvari mi nisu jasne, pa se nadam da će ih netko ukratko objasniti. Dakle, ja za skidanje aplikacija koje mi trebaju i interesiraju koristim android market (malo češće applanet, ali sada to nije bitno). Market ima obilje aplikacija, a ima poprilično i onih nastalih u hrvatskoj. I sad, ne kužim kakvo će poboljšanje osjetiti korisnici u hrvatskoj {#} Osim programera koji će moći lakše prodavati aplikacije, kakva korist krajnjem korisniku? Da li ćemo sada imati pristup nekoj novoj paleti aplikacija? Hoće li trebati napraviti upgrade marketa ili instalirati novi? Mnoga me pitanja more.. {#}

Sad ćeš one aplikacije koje si skidao sa applaneta moći i legalno kupiti na pravom marketu. I da, imat ćeš pristup obilju appova (trenutno nijedna app koja se plaća za nas nije vidljiva u marketu)

Pa to onda i nije toliko loše...A kako je izvedeno plaćanje? Princip skidanja s mobilnog  ili opterećenje bankovnog računa?

15 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
Riker kaže...

Pa to onda i nije toliko loše...A kako je izvedeno plaćanje? Princip skidanja s mobilnog  ili opterećenje bankovnog računa?

Za sad koliko znam bankovnog. Nadam se da će i HR ući u listu zemalja koje i mogu prodavati aplikacije, to će olakšati život mnogim developerima.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
protjeran
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Zašto legalno kada može ilegalno. Neka kupuju oni koji imaju novaca. 

Moj PC  
1 10 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj

Plaćanje se vrši preko google Check-out-a!

 

Odeš tamo ulogiraš se sa svojim mailom, prijaviš kreditnu karticu i kupuješ do mile volje!

 

Kad kupiš neku aplikaciju/igru imaš 15min da je refund-aš iliti vratiš a da neplatiš ukoliko ti se ne svidi!

 

Vrlo dobro osmišljeno s time da si prije imao 1 sat da je vratiš.... a sada ima igri koje su malo veće pa se znaju skidati preko 3G-a 10-ak minuta pa dok probaš, prođe voz za vraćanje! :)

 

Pozz!

13 godina
neaktivan
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

jel bih podrzana?

MATICNA: ASUS P5KPL AM-SE (socket 775) CPU: Intel Dual Core E5200 2.50GHz 2.50GHz(clock na 2,93 ghz) PSU: PLATINUM MS 400ATX 400W MONITOR: Samsung SyncMaster T200HD GRAFICKA: nVidia geforce 8600gt
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
matawww kaže...

Plaćanje se vrši preko google Check-out-a!

 

Odeš tamo ulogiraš se sa svojim mailom, prijaviš kreditnu karticu i kupuješ do mile volje!

 

Kad kupiš neku aplikaciju/igru imaš 15min da je refund-aš iliti vratiš a da neplatiš ukoliko ti se ne svidi!

 

Vrlo dobro osmišljeno s time da si prije imao 1 sat da je vratiš.... a sada ima igri koje su malo veće pa se znaju skidati preko 3G-a 10-ak minuta pa dok probaš, prođe voz za vraćanje! :)

 

Pozz!

Upravo pročitah da odbrojavanje ovih 15 minuta počinje tek kada se aplikacija skine, sorry na dezinformaciji!

13 godina
neaktivan
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj
I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
Intelovac123 kaže...

jel bih podrzana?

koliko se vidi na karti, je!

15 godina
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj
 
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Ide i prodaja, ne samo kupovina.

Da, čini se da je i BiH podržana.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
matawww kaže...
Intelovac123 kaže...

jel bih podrzana?

koliko se vidi na karti, je!

Baš se pitam koja to Južno Američka država nije odobrena :))  

13 godina
neaktivan
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
Buhaha kaže...
matawww kaže...
Intelovac123 kaže...

jel bih podrzana?

koliko se vidi na karti, je!

Baš se pitam koja to Južno Američka država nije odobrena :))  

tu su ti tri drzave

Gvajana,Surinam,Gujana

MATICNA: ASUS P5KPL AM-SE (socket 775) CPU: Intel Dual Core E5200 2.50GHz 2.50GHz(clock na 2,93 ghz) PSU: PLATINUM MS 400ATX 400W MONITOR: Samsung SyncMaster T200HD GRAFICKA: nVidia geforce 8600gt
14 godina
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Još uvijek nije moguće prodavati aplikacije iz Hrvatske :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
CalvinRi kaže...

Još uvijek nije moguće prodavati aplikacije iz Hrvatske :(

 Možeš li to potvrditi?

13 godina
neaktivan
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Evo mogu ja potvrditi, na internetu su i dalje one zemlje koje su i prije bile podržane!

 

Ali vejrujem da jednostavno nisu još pustili u pogon to. Ako se možeš prijavit za google checkout da kupuješ aplikacije ne vidim razloga zašto ti ne bi pustili da prodaješ

 

edit: a opet s druge strane također ne mogu ni kupovat još aplikacije koje se plaćaju

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 10:16 (mrjimmypage).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
matawww kaže...
matawww kaže...

Plaćanje se vrši preko google Check-out-a!

 

Odeš tamo ulogiraš se sa svojim mailom, prijaviš kreditnu karticu i kupuješ do mile volje!

 

Kad kupiš neku aplikaciju/igru imaš 15min da je refund-aš iliti vratiš a da neplatiš ukoliko ti se ne svidi!

 

Vrlo dobro osmišljeno s time da si prije imao 1 sat da je vratiš.... a sada ima igri koje su malo veće pa se znaju skidati preko 3G-a 10-ak minuta pa dok probaš, prođe voz za vraćanje! :)

 

Pozz!

Upravo pročitah da odbrojavanje ovih 15 minuta počinje tek kada se aplikacija skine, sorry na dezinformaciji!

Prije si imao ne 1 nego 24h da je vratiš - tih 15 min je užasno iritantno jer postoje appovi za koje treba puno više vremena da vidiš da li sve funkcionira na način na koji želiš/trebaš/možeš koristiti.

15 godina
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

Ajde ajde, čekamo Don't panic pa da podržimo domaće autore...

 

 

 

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj

evo, tu su države iz kojih je moguće prodavati aplikacije:

 

https://www.google.com/support/androidmarket/developer/bin/answer.py?&answer=150324

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 10:26 (CalvinRi).
13 godina
neaktivan
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

edit: netko me prestigao :D

evo čini se ništa od ovoga >.<

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 10:26 (mrjimmypage).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj
Zasto u tekstu pise "prije nekoliko minuta" kad je to objavljeno jucer, a Google I/O je isto vec zavrsio? :)


Moze li netko objasnit kako radi taj Google Checkout? Kao PayPal ili?
http://androoolog.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Android Market napokon u Hrvatskoj

I kako sada? Išao sam maloprije na market, ali ne vidim nikakve promjene..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android Market napokon u Hrvatskoj
Riker kaže...

I kako sada? Išao sam maloprije na market, ali ne vidim nikakve promjene..

Od iduceg tjedna {#}

http://androoolog.blogspot.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice