S Androida na WP7

poruka: 20
|
čitano: 2.803
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S Androida na WP7".
15 godina
offline
S Androida na WP7

M$ se ozbiljno uhvatio posla. Me like.

When all else fails - crowbar the fucker
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
S Androida na WP7

Samo copy / paste aplikacija i ništa više

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
S Androida na WP7

Pripremimo mu put, poravnajmo mu staze, Windows 8 stiže.

 

Did that sound lil' bit like a fanboy?

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: S Androida na WP7
Smooth Operator kaže...

Pripremimo mu put, poravnajmo mu staze, Windows 8 stiže.

 

Did that sound lil' bit like a fanboy?

 bolje bi bilo da si dodao revolucionarno.....evolucija.....this changes everything again i slično {#}

 

 

enivej, pohvalo, pogotovo kaj se tiče app guy-a (i sličnih help servisa)

kod mene normalno radi.....
14 godina
offline
Re: S Androida na WP7
Smooth Operator kaže...

Pripremimo mu put, poravnajmo mu staze, Windows 8 stiže.

 

Did that sound lil' bit like a fanboy?

ja sam donedavno imao 7 ultimate i nije ništa posebno,sumnjam da će osmica biti puno bolja

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
12 godina
neaktivan
offline
Re: S Androida na WP7

8-ca ce biti samo novi "spojleri" na 7-ci...

 

No da ne skrećem sa teme, vidim da za android ima najvise aplikacija pa su ljudi poceli uzimati vise android telefone. Sto bi nas Billi da se ne moze pohvaliti da je prodano 20-30 % vise telefona  sa WP-om

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 21:01 (Mosfet).
13 godina
neaktivan
offline
S Androida na WP7

Sry sta upadam ka padobranac ali ima li u HR kupiti uopce koji wp7 mob preko t-mobile-a/tele 2/ vipa...?

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: S Androida na WP7
razorst3 kaže...

Sry sta upadam ka padobranac ali ima li u HR kupiti uopce koji wp7 mob preko t-mobile-a/tele 2/ vipa...?

 trenutno samo u vip-u.......bilo ih je i u tmobile pa su ih prodali/povukli

kod mene normalno radi.....
16 godina
neaktivan
offline
S Androida na WP7

S Androida na WP7 -> s konja na magarca {#}

There's no business like showbusiness
Moj PC  
0 14 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: S Androida na WP7
southy kaže...

S Androida na WP7 -> s konja na magarca {#}

Mozda kada govorimo o trenutnoj verziji wp7. Ali pogledao sam par videa o mogucnostima nadolazece mango verzije i zaista je impresivno. Socijalna integracija je bolje od bilo čega na tržištu, novi preglednik na testu brzi od cijele konkurencije, aktivniji tileovi, multitasking, i nevjerojatno je responzivan. Nisam vidio Android na 1Ghz da leti tako fluidno i suvereno kao wp7. MS je na dobrom putu, imaju sansu stvoriti kompetitivni ekosustav.

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
15 godina
offline
Re: S Androida na WP7
razorst3 kaže...

Sry sta upadam ka padobranac ali ima li u HR kupiti uopce koji wp7 mob preko t-mobile-a/tele 2/ vipa...?

Da,ima u vipu, ja sam uzeo HTC 7 Trophy..Prezadovoljan sam.{#}

15 godina
neaktivan
offline
S Androida na WP7

Ipak zaboravljaju (za WP7) najvažniji API mapping - onaj sa Symbiana, koji trenutno ima cca 220 000 registriranih app developera (odnosno najveću zajednicu developera među svim platformama). Želite li saznati više o stanju i usporedbi "ekosustava" Symbiana i WP7, posjetite Communities Dominate Brands blog Tomija Ahonena, koji analizama prati događanja u svijetu mobilne telefonije.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 22:53 (hrx).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
S Androida na WP7

Bilo bi fora da izdaju alat za portanje SDK-ova za WP7...

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: S Androida na WP7
wanderer kaže...
southy kaže...

S Androida na WP7 -> s konja na magarca {#}

Mozda kada govorimo o trenutnoj verziji wp7. Ali pogledao sam par videa o mogucnostima nadolazece mango verzije i zaista je impresivno. Socijalna integracija je bolje od bilo čega na tržištu, novi preglednik na testu brzi od cijele konkurencije, aktivniji tileovi, multitasking, i nevjerojatno je responzivan. Nisam vidio Android na 1Ghz da leti tako fluidno i suvereno kao wp7. MS je na dobrom putu, imaju sansu stvoriti kompetitivni ekosustav.

 

Imaju ako ne zase*u .

Inaće svaka čast MS-u za tako bedast potez, sumnjam u uspješnost ovog projekta, al dobro vrijeme će pokazat.

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
12 godina
offline
Re: S Androida na WP7
woodgamesfx kaže...
wanderer kaže...
southy kaže...

S Androida na WP7 -> s konja na magarca {#}

Mozda kada govorimo o trenutnoj verziji wp7. Ali pogledao sam par videa o mogucnostima nadolazece mango verzije i zaista je impresivno. Socijalna integracija je bolje od bilo čega na tržištu, novi preglednik na testu brzi od cijele konkurencije, aktivniji tileovi, multitasking, i nevjerojatno je responzivan. Nisam vidio Android na 1Ghz da leti tako fluidno i suvereno kao wp7. MS je na dobrom putu, imaju sansu stvoriti kompetitivni ekosustav.

 

Imaju ako ne zase*u .

Inaće svaka čast MS-u za tako bedast potez, sumnjam u uspješnost ovog projekta, al dobro vrijeme će pokazat.

 

Zasto je bedast potez? Omoguciti programerima jednostavno portanje aplikacija na njihov OS znaci sebi omoguciti vise aplikacija za OS, developeru jednostavan nacin za prosirivanje trzista a kupcu veci izbor aplikacija. Ne znam sta je bedasto u potezu koji je dobar za sve strane.

14 godina
neaktivan
offline
Re: S Androida na WP7
Iskreno sam se ponadao sa će MS tu uvest reda, ali očito ne , ispada da je najbitnije derat adsense spiku :(
"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
12 godina
offline
S Androida na WP7

ako te brine kolicina debilnih aplikacija, nigdje nije receno da ce sve aplikacije biti na marketu.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: S Androida na WP7
woodgamesfx kaže...

 

Imaju ako ne zase*u .

Inaće svaka čast MS-u za tako bedast potez, sumnjam u uspješnost ovog projekta, al dobro vrijeme će pokazat.

 

bezveze si napisao.

Portanje s jačeg na slabije i obratno je danas uvjet za dobro poslovanje...

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
protjeran
offline
S Androida na WP7

Nikad nisam čuo da je nekome zasmetalo što youtube ima valjda milijardu videa od kojih tek svaki tisućiti valja*. Što onda svima smeta ako je neka platforma otvorena, pogotovo za ovakvo lagano portanje sa jedne platforme na drugu. Među 1000 povučenih aplikacija, sigurno će ih bit 100 koje nečemu služe. Zašto ne?

Bravo Microsoft! Kamo sreće da Android smisli kako će sebi privuć dobre developere..

 

 

*bezvezni primjer usporedbe, brojke su izmišljene i ne odražavaju pravu sliku tržišta

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
S Androida na WP7

E pa nece to tako lako kao na desktopu... Ovdje windowsi uopce ne fale... kao da ih i nema...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice