Bill Gates i dalje najbogatiji

poruka: 18
|
čitano: 2.477
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates i dalje najbogatiji".
16 godina
online
Bill Gates i dalje najbogatiji

Ima ih 1741, samo jedan uspijeva izmiejeniti svijet na bolje (Musk), dok ostali spavajau na svoj hrpici.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
1 14 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Bill Gates i dalje najbogatiji

a sta je s onih 99% bogatstva sto je kakti poklonio ili kaj vec?(bill:)

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 9:26 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bill Gates i dalje najbogatiji

LOL, pazi pozu...

 

 

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
Ma da, zato sto se tebi dopada ono sto Musk radi, ne znaci da ostali ne rade nista.
Neka medicinska sestra koja volontira u Africi mora da je odusevljena vertikalnim docekom od Muska ili super chargerom na Tesli...
14 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
kowach kaže...

Ima ih 1741, samo jedan uspijeva izmiejeniti svijet na bolje (Musk), dok ostali spavajau na svoj hrpici.

 Daleko je Musk od Billa po tom pitanju, informiraj se...

12 godina
protjeran
offline
Bill Gates i dalje najbogatiji

koliko se sjecam Gates je dva puta (u zadnji 15 godina) poklonio nekakvim humanitarnim organizacijama po 40 milijardi dolarcica i gdje je taj novac, u sto je ulozen ?!

 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
Strahoslav Trta kaže...

koliko se sjecam Gates je dva puta (u zadnji 15 godina) poklonio nekakvim humanitarnim organizacijama po 40 milijardi dolarcica i gdje je taj novac, u sto je ulozen ?!

 

Nije napravio nikakvu fensi-šmensi raketu za "dobrobit" čovječanstva pa se o tome ne priča...

Mislim da nije baš toliko poklonio ali da je već donirao hrpu love - je. On i njegova žena imaju zakladu i mislim da rade transparentno.

Freak Show Inc.
16 godina
online
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
Onaj lik je prodal Minecraft za 2.5 milijarde, gdi je on na toj listi?
9 godina
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
Strahoslav Trta kaže...

koliko se sjecam Gates je dva puta (u zadnji 15 godina) poklonio nekakvim humanitarnim organizacijama po 40 milijardi dolarcica i gdje je taj novac, u sto je ulozen ?!

 Donacije za cjepiva koja bi mogla smanjit populaciju?

 

 

EDIT:

Vidim kod nekih ruzicaste naocale rade svoj posao.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 15:24 (Zemljanin).
12 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
Friday kaže...
Nije napravio nikakvu fensi-šmensi raketu za "dobrobit" čovječanstva pa se o tome ne priča...

Mislim da nije baš toliko poklonio ali da je već donirao hrpu love - je. On i njegova žena imaju zakladu i mislim da rade transparentno.

eh..ima raznih verzija po webu... od toga da je vec 1999 "poklonio" fondacijama za borbu protiv AIDS-a malarije i dr. 65 milijardi (www.Monitor.hr) dolara a kroz poslije ustanovljenu fondaciju Mellinda&B.Gattes ni ne zna se koliko.

interesantno je da i drugi milijarderi ulazu u Billovu fondaciju:

POZNATI investitor Warren Buffett ovih je dana bio "široke ruke" pa je tako zakladi bračnog para Gates donirao 18,4 milijuna dionica svog Berkshire Hathawaya.

Budući da se tim dionicama na Wall Streetu trenutno trguje po cijeni od 82,5 dolara, ispada da je njegova donacija fondaciji Gatesovih teška nešto više od 1,5 milijardi dolara. (Index..9.7.2012)

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji

Šta? Berkshire Hathaway 82,5$?!  2012!?!? Di sam ja bio da kupim. S obzirom da su sada 220,000$. BTW prije 2 godine su bile cca 160,000$. A donirao je 18.4 milijuna dionica?! Šta je polupismeni index novinar htio reci ja ne znam.

 

Bill je ucinio i donirao puno i idalje to cini. Procitajte koji AMA njegov na redditu, zanimljivo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 11:44 (mislav_01).
14 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
Zemljanin kaže...

 Donacije za cjepiva koja bi mogla smanjit populaciju?

 

 

EDIT:

Vidim kod nekih ruzicaste naocale rade svoj posao.

 Ooo, evo nam za ovakvu temu i neizbjeznih teoreticara urota 

Ajde odi radje citat Zrinku K. na govno.hr a ne ovdje zagadjivat...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 16:24 (ansha).
15 godina
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
mislav_01 kaže...

Šta? Berkshire Hathaway 82,5$?!  2012!?!? Di sam ja bio da kupim. S obzirom da su sada 220,000$. BTW prije 2 godine su bile cca 160,000$. A donirao je 18.4 milijuna dionica?! Šta je polupismeni index novinar htio reci ja ne znam.

 

Bill je ucinio i donirao puno i idalje to cini. Procitajte koji AMA njegov na redditu, zanimljivo.

Ajde se ti malo informiraj.. Upišeš u google "ime tvrtke" + "stock" i lijepo dobiješ da vrijedi oko 145$.

 

Jedna dionica da vrijedi 200,000$? Otkud ti uopće takva ideja haha

9 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
Oni koji rade sa dionicama znaju razliku između tocke i zareza.
12 godina
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
Zemljanin kaže...
Strahoslav Trta kaže...

koliko se sjecam Gates je dva puta (u zadnji 15 godina) poklonio nekakvim humanitarnim organizacijama po 40 milijardi dolarcica i gdje je taj novac, u sto je ulozen ?!

 Donacije za cjepiva koja bi mogla smanjit populaciju?

 

 

EDIT:

Vidim kod nekih ruzicaste naocale rade svoj posao.

Pa to i treba biti primarni cilj. Nije poanta razmnozavat se ko virusi. Ja osobno podrzavam takav pristup, puno bolje bi se zivjelo da ima manje ljudi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates i dalje najbogatiji
GuitarMaster kaže...
mislav_01 kaže...

Šta? Berkshire Hathaway 82,5$?!  2012!?!? Di sam ja bio da kupim. S obzirom da su sada 220,000$. BTW prije 2 godine su bile cca 160,000$. A donirao je 18.4 milijuna dionica?! Šta je polupismeni index novinar htio reci ja ne znam.

 

Bill je ucinio i donirao puno i idalje to cini. Procitajte koji AMA njegov na redditu, zanimljivo.

Ajde se ti malo informiraj.. Upišeš u google "ime tvrtke" + "stock" i lijepo dobiješ da vrijedi oko 145$.

 

Jedna dionica da vrijedi 200,000$? Otkud ti uopće takva ideja haha

 

http://finance.yahoo.com/q?s=BRK-A

 

http://moneymorning.com/2014/12/05/whats-the-difference-between-berkshire-a-and-b-shares/

 

 

 

 

Evo odakle mi. Imaju A i B opciju dionice. U clanku nije preciziralo koju pa od tamo nesporazum.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 20:55 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
Bill Gates i dalje najbogatiji

Mogao bi bill gates donirati hrvatskoj. Ionako smo 80 miljardi dužni a njemu bi to bilo kao iz lijevog džepa da izvuče pare.

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bill Gates i dalje najbogatiji

Puno tih "donacija" ne dođe do ljudi kojima su namjenjene ali nije samo to problem. Postoji ogromna količina novca koja se prebacuje u razno razne fondove diljem svijetu kako bih sami vlasnici tog novca izbjegli plačanje poreza državi iz koje dolazi novac. Nikakva znanstvena nauka, samo što se nezna koliko točno ima takvog novca.

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice