Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

poruka: 93
|
čitano: 23.907
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budući Avatari na 48 i 60 sličica?".
15 godina
offline
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

ljudskom oku totalno svejedno 48, 60 ili 120 frejmova po sekundi...tako da je ovo totalna glupost samo za izmusti jos para...

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 10:18 (malina22).
Moj PC  
17 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
Jeee.
Prvo su prodavali dimenzije, onda frekvenciju, pa došli tanki televizori a za njima 3D.
Sad kad svi doma imamo LCD ili Plazme a nikoga 3D ne zanima treba izmisliti nešto što prodaje proizvod.
Već vidim kak nas budu uvjeravali da nam to treba ;)
14 godina
offline
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

I što će bit kad snimi avatara na 48 ili 60 fps. Ona će izmisliti televizore sa 48 ili 60 fps koje će uvaliti američkim "geekovima". Onda će se cijela Amerika i Zapadna europa diviti toj hiperealnosti.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

Sad ce jos poceti prodavati cvike koje omogucavaju da gledas na 60 frejmova i da ni jedan ne propustis...radi ultimativnog dozivljaja {#}

He who dares, wins
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

Može li netko reči odakle je ova slika iskopana,iz neke parodije ili ? Ovaj lik izgleda ko Rowan Atkinson.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

Jeli zna neko koliko frejma stvarni život? Možda to ovisi o mozgu pojedinca koliko frejmova može obradit....

 

MIKROBLOG: TECH - NO - LO - GY http://www.youtube.com/watch?v=OeFl8B2V2D4
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
KIKI3ooo kaže...

Jeli zna neko koliko frejma stvarni život? Možda to ovisi o mozgu pojedinca koliko frejmova može obradit....

 

24 slike u sekundi. No pri opasnim situacijama(npr. skok sa visoke zgrade) fps se poveća.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
malina22 kaže...

ljudskom oku totalno svejedno 48, 60 ili 120 frejmova po sekundi...tako da je ovo totalna glupost samo za izmusti jos para...

 

Marketing,hoce ljudi jos para.

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
15 godina
protjeran
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
captain_soap_McTawish kaže...
KIKI3ooo kaže...

Jeli zna neko koliko frejma stvarni život? Možda to ovisi o mozgu pojedinca koliko frejmova može obradit....

 

24 slike u sekundi. No pri opasnim situacijama(npr. skok sa visoke zgrade) fps se poveća.

Ali npr. ak si u šumi onda ti znaju fps-evi past na nekih 12...{#}

14 godina
odjavljen
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
Abon kaže...

Može li netko reči odakle je ova slika iskopana,iz neke parodije ili ? Ovaj lik izgleda ko Rowan Atkinson.

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/tineye-reverse-image-search/

Skini ovo, desni klik na sliku i search image on tineye.

 

Ili jednostavno odi na tineye i stavi url slike.

16 godina
offline
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

još će trebat GTX 590 da vrti 60 sličica hhhh

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
Abon kaže...

Može li netko reči odakle je ova slika iskopana,iz neke parodije ili ? Ovaj lik izgleda ko Rowan Atkinson.

 možda zato što jest :)

 što bi se reklo: fotošop!

 nakon Avatara, netom je kružilo (ima ih i danas) bezbroj varijacija na temu.

 

 usput, vezano uz komentare na FPS - ne bi bilo loše malo se informirati, tek toliko da se ne lupaju gluposti.

http://vimeo.com/user2259197/videos
16 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
malina22 kaže...

ljudskom oku totalno svejedno 48, 60 ili 120 frejmova po sekundi

Da, ali zato pola ljudi na ovom forumu se žali kad ne može pokrenuti zadnji COD na 100 fps-a {#}

 

Inače, čitao sam da ljudsko oko može primjetiti razliku između 24 i recimo 50 fps-a, ali sve iznad toga je nepotrebno.

16 godina
neaktivan
offline
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

pa zar nastavci? kako li će se zvati... pokahontas uzvraća udarac, vratite med našim pčelama...

Anything you say can and will be used against you
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

Neka poradi na kretenskoj prici prvo. Gluplji film od ovog nisam gledao i nije mi jasna halabuka oko njega...S tehnicke strane impresivno, sa strane neke price isprano, jadno i dosadno.

14 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
jastreb kaže...
malina22 kaže...

ljudskom oku totalno svejedno 48, 60 ili 120 frejmova po sekundi

Da, ali zato pola ljudi na ovom forumu se žali kad ne može pokrenuti zadnji COD na 100 fps-a {#}

 

Inače, čitao sam da ljudsko oko može primjetiti razliku između 24 i recimo 50 fps-a, ali sve iznad toga je nepotrebno.

Placebo efekt. Vjeruju da nešto vide ako piše 100 fps. Ako čovjeku pustiš 100 fps i kažeš ima 30 fps onda će govoriti kako je slika loša i sl.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
15 godina
protjeran
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
jastreb kaže...
malina22 kaže...

ljudskom oku totalno svejedno 48, 60 ili 120 frejmova po sekundi

Da, ali zato pola ljudi na ovom forumu se žali kad ne može pokrenuti zadnji COD na 100 fps-a {#}

 

Inače, čitao sam da ljudsko oko može primjetiti razliku između 24 i recimo 50 fps-a, ali sve iznad toga je nepotrebno.

A možda ti ljudi samo žele da im igra ide što glađe i brže, bez laga, što nema veze s tim koliko ljudsko oko vidi fps-a jer to nije ni bit što se tiče igara. Otud i potreba za više fps-a i nabrijanim cfg-ovima. -.-

13 godina
neaktivan
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
captain_soap_McTawish kaže...
jastreb kaže...
malina22 kaže...

ljudskom oku totalno svejedno 48, 60 ili 120 frejmova po sekundi

Da, ali zato pola ljudi na ovom forumu se žali kad ne može pokrenuti zadnji COD na 100 fps-a {#}

 

Inače, čitao sam da ljudsko oko može primjetiti razliku između 24 i recimo 50 fps-a, ali sve iznad toga je nepotrebno.

Placebo efekt. Vjeruju da nešto vide ako piše 100 fps. Ako čovjeku pustiš 100 fps i kažeš ima 30 fps onda će govoriti kako je slika loša i sl.

Zapravo postiji razlika, u tome sto su filmovi blurani, dok igrice idu live, znaci sve se odvija u stvarnom vremenu, odnosno nemozes primjeniti blur samo na brzim scenama, jer neznas kad ce biti brzo, a kad nije, tj. brzina moze ovisiti o igracu. Tako da za igrice sto vishe fpsa to bolje, framesi kod igrica oznacavaju i brzinu updejtanja podataka, u smislu sto vishe fpsa bolji odaziv, sto znaci ako imate malo fpsa cinit ce vam se kao da mis kasni npr (najvishe se na misu prijeti).

Drugim rijecima ako se film snimi u tolko fpsa, jednostavno ce biti manje bluranja ili ti ga jasnija slika. :)

 

http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm

14 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

 

Chuck Norris može percipirati do 300 FPS-a. I to jednim okom, dok istovremeno s drugim budno održava red i mir...

16 godina
online
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

Najgluplji film, od sada u 60 FPS {#}

 
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

odnedavno se počelo govorit i o 6D filmovima.. sve za lovu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
nixass kaže...

odnedavno se počelo govorit i o 6D filmovima.. sve za lovu

WTF?!

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
14 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

Dobro a zašto su neki cs serveri 250 fps a neki 500 fps, zašto ne igraju npr. sa 60 frejmova kad ljudsko oko nemože "potegnit" više od 24?

Meni osobno igra izgleda puno stvarnije i "čišće" na npr. 250 fps možda je takva stvar i sa filmovima?

 

http://www.diabolic-servers.com/game-servers

Details Counter Strike Source 250FPS    0.73 €    0.52 €    0.73 €    0.52 €    Order now
Details Counter Strike Source 500FPS    1.26 €    0.94 €    1.26 €    0.94 €    Order now

MIKROBLOG: TECH - NO - LO - GY http://www.youtube.com/watch?v=OeFl8B2V2D4
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 11:31 (KIKI3ooo).
13 godina
offline
Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

Vjerovatno zato što se u Call Of Duty-u nekako povezani packetsi i FPS,pa PC ima ulogu iako ljudsko oko ne vidi više od 60FPS.

 

COD ima baš taj "bug" dok neznam za CS, vjerovatno je isto.

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
nixass kaže...

odnedavno se počelo govorit i o 6D filmovima.. sve za lovu

ne zelim ni znat

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
14 godina
protjeran
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
KIKI3ooo kaže...

Dobro a zašto su neki cs serveri 250 fps a neki 500 fps, zašto ne igraju npr. sa 60 frejmova kad ljudsko oko nemože "potegnit" više od 24?

Meni osobno igra izgleda puno stvarnije i "čišće" na npr. 250 fps možda je takva stvar i sa filmovima?

 

cisto samo zbog sjebanog netcoda

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
16 godina
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
dado8 kaže...
nixass kaže...

odnedavno se počelo govorit i o 6D filmovima.. sve za lovu

ne zelim ni znat

o da, želiš!

 

vizualni dio se zadržao na 3D no dodali su stolice koje se tresu, vjetar (propuh??) koji ti prdi u lice i voda te šprica po tijelu u vlažnim scenama.

ne želim ni znat kako će se manifestirat scene seksa u takvom kinu{#}

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 11:39 (nixass).
14 godina
protjeran
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
nixass kaže...
dado8 kaže...
nixass kaže...

odnedavno se počelo govorit i o 6D filmovima.. sve za lovu

ne zelim ni znat

o da, želiš!

 

vizualni dio se zadržao na 3D no dodali su stolice koje se tresu, vjetar (propuh??) koji ti prdi u lice i voda te šprica po tijelu u vlažnim scenama.

ne želim ni znat kako će se manifestirat scene seksa u takvom kinu{#}

{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
16 godina
neaktivan
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?
KIKI3ooo kaže...

Dobro a zašto su neki cs serveri 250 fps a neki 500 fps, zašto ne igraju npr. sa 60 frejmova kad ljudsko oko nemože "potegnit" više od 24?

Meni osobno igra izgleda puno stvarnije i "čišće" na npr. 250 fps možda je takva stvar i sa filmovima?

 

http://www.diabolic-servers.com/game-servers

Details Counter Strike Source 250FPS    0.73 €    0.52 €    0.73 €    0.52 €    Order now
Details Counter Strike Source 500FPS    1.26 €    0.94 €    1.26 €    0.94 €    Order now

Koja marketinška debilana, hahahahhaha.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Budući Avatari na 48 i 60 sličica?

Ja se ne razumijem baš u te FPSove i na koji nacin to radi, šta je previše a šta premalo. Ali od kada sam zamijenio 4870x2 sa gtx580 primjerice u CoD:BO imam subjektivni dojam da je sve nekako fluidnije, "brze", cisce. A nije da je stara kartica bila preslaba za igru.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice